Necromancer

Odpovědět
Ocroc

Re: Necromancer

Příspěvek od Ocroc »

Pročištěno. Příště si měřte pindíky v pokecu jinak přijdete rovnou o všechny posty.
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Tiano »

NightKiller píše:Nebude se delat nejaky questik pro nekra?Bylo by to prijemne zpestreni udelat si nejaky quest s nekrem ,bez toho je to povolani takove mrtve...ale co byste chteli od nekra :D
Máš Vendettu.
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Tiano »

Neplánuje se upravit graficky skládačka na styl Ghost róby, že by se mu přidala kápě a při nasazení helmy by dostala podobu jako má teď?
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Balsamiko »

Slo by přidat na necra skladanej club? dekuji
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

Ahojte lidi, asi to sem až tak nepatří,a le jsem NB Necro v NB dungu. Zají má mě, jak dostanu pls běžné kosti? Na jiných serverec jsem za nekra "vykuchal" kostlivce dýkou a měl Tady se mi to nepovedlo... Lze je získat i jinak, než koupením od vendora? Díky
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Strigwyr »

Konrad píše:Ahojte lidi, asi to sem až tak nepatří,a le jsem NB Necro v NB dungu. Zají má mě, jak dostanu pls běžné kosti? Na jiných serverec jsem za nekra "vykuchal" kostlivce dýkou a měl Tady se mi to nepovedlo... Lze je získat i jinak, než koupením od vendora? Díky
celkom pravidelne padaju casti zo skeletonov... alebo napis na trhu a dakto ti da kosti kludne zadarmo...
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

Strigwyr píše:
Konrad píše:Ahojte lidi, asi to sem až tak nepatří,a le jsem NB Necro v NB dungu. Zají má mě, jak dostanu pls běžné kosti? Na jiných serverec jsem za nekra "vykuchal" kostlivce dýkou a měl Tady se mi to nepovedlo... Lze je získat i jinak, než koupením od vendora? Díky
celkom pravidelne padaju casti zo skeletonov... alebo napis na trhu a dakto ti da kosti kludne zadarmo...

hmm v NB dungu mi moc ze skeletů právě nepadají,a jen kousky armoru...
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dudek »

Vykouzli si ho (nevím jestli to s tak malou úrovní skillu jde).
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Xan »

Nemysli on kosti jako reagent?
Polarka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 103
Registrován: 05 kvě 2013 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Polarka »

Xan píše:Nemysli on kosti jako reagent?
ne, pise, ze mu moc nepadaj a ak hej, tak len kusky armoru, to nebude ono :)

A ano, drop bol znizeny, ale tak stale obcas kusok padne... Zas na druhej strane v tom nb dungu to az tak moc netreba, sa da celkom dobre monstram utekat a ked uz ta trafia, tych par ar z bone kosti ani neni poznat :P
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

Nene, jde mi fakt o kosti, jako reagent. Mekro regy padaji z undeadu, ale kosti jsem nevidel ai nepamatuju. Je nejaky zpusob, jak je ziskat?
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

a mel bych jeste jeden dotaz... pred dvema dny jsem lognul Nekra a koupil si regy na vyvolani undeadu - kosti a vial of blood. Bohuyel se mi y nich stal v baglu hendka reagent Deamon blood a kdyz chci kastit, tak mi haze chybu, ze jeste nemuzu kouzlo pouzit. Pritom jsem v tomto lognuti tohle kouylo jeste nekastil [jinak uz, samozrejme, jsem ho nekolikrat vyvolal]. Vite o tom neco? Dik
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Polarka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 103
Registrován: 05 kvě 2013 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Polarka »

ach tak som zle pochopil :) ale to je fuk, nekro regy si kupuj, ten drop je nanic :)

hmmm jedine co ma napada, ze si nepohybal zvitkami, ked vytahnes zvitky z knihy, tak su nejake bugnute, proste ich premiestni kusok vedla a malo by to frcat na 100% :)
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

Polarka píše:ach tak som zle pochopil :) ale to je fuk, nekro regy si kupuj, ten drop je nanic :)

hmmm jedine co ma napada, ze si nepohybal zvitkami, ked vytahnes zvitky z knihy, tak su nejake bugnute, proste ich premiestni kusok vedla a malo by to frcat na 100% :)
to jsem fakt neudelal.To je pravda.dik. Jinak to, ze se mi ne prjmenoval ten reagent v batohu je jedno? Plus mate nejakou radu jak zacit trenovat nekra? napadlo me podle stranek kouylit to Clumsy z Nekroknihy, jak je doporucebo na strankach. Nebo je lepsi zpusob? dik
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Mesmeric
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 286
Registrován: 15 říj 2007 13:50

Re: Necromancer

Příspěvek od Mesmeric »

Konrad píše:
Polarka píše:ach tak som zle pochopil :) ale to je fuk, nekro regy si kupuj, ten drop je nanic :)

hmmm jedine co ma napada, ze si nepohybal zvitkami, ked vytahnes zvitky z knihy, tak su nejake bugnute, proste ich premiestni kusok vedla a malo by to frcat na 100% :)
to jsem fakt neudelal.To je pravda.dik. Jinak to, ze se mi ne prjmenoval ten reagent v batohu je jedno? Plus mate nejakou radu jak zacit trenovat nekra? napadlo me podle stranek kouylit to Clumsy z Nekroknihy, jak je doporucebo na strankach. Nebo je lepsi zpusob? dik
Clumsy je nejlepší. Magerku dotreníš pak šipkou a tím ti poleze i rezist.
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

Nahodou na to neni nejaky skrzptik do Feny, ze???
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Konrad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 04 čer 2013 13:00

Re: Necromancer

Příspěvek od Konrad »

Mesmeric píše:
Konrad píše:
Polarka píše:ach tak som zle pochopil :) ale to je fuk, nekro regy si kupuj, ten drop je nanic :)

hmmm jedine co ma napada, ze si nepohybal zvitkami, ked vytahnes zvitky z knihy, tak su nejake bugnute, proste ich premiestni kusok vedla a malo by to frcat na 100% :)
to jsem fakt neudelal.To je pravda.dik. Jinak to, ze se mi ne prjmenoval ten reagent v batohu je jedno? Plus mate nejakou radu jak zacit trenovat nekra? napadlo me podle stranek kouylit to Clumsy z Nekroknihy, jak je doporucebo na strankach. Nebo je lepsi zpusob? dik
Clumsy je nejlepší. Magerku dotreníš pak šipkou a tím ti poleze i rezist.
Hele, tak nevím. Zkouším to trenit přes Clumsy z nekroknihy a (svitky), ale místo Necro mi to zvedá Magery. To by asi nemělo, že?
Vlad von Carstein: "Přidejte se ke mě a služte mi v životě, nebo se mi postavte a služte mi ve smrti"
Konrad von Carstein: "Postavte se mi a pociťte můj hněv..." (one bat short of belfry)
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Helloween »

zvedá jak mgr tak necro + resisty tuším
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Persefona »

jj, přes to maxneš nekro a mgr uděláš asi na 40-50
Mesmeric
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 286
Registrován: 15 říj 2007 13:50

Re: Necromancer

Příspěvek od Mesmeric »

No pozor, ale ty musíš kouzlit Clumsy ze svitků z nekro knihy, ne clumsy ze standardní magické knížky.
Odpovědět