laboratorium

Odpovědět
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

laboratorium

Příspěvek od cermi »

Takže, po předchozích nekrátkých diskuzích s Mirem a Egem mám takový nápad...

Osobně si myslim, že boost prsků se nedá nijak navázat na věci, které jsou ve hře x let a jsou zavedené, chápejme to tak, že pokud by jsme chtěli změnit nějakym stylem třeba brnko pro mága, tak by to byl zásah neproveditelný (jak psal ego, +xx staty a tak...), pokud by se mu jen snížila váha a přidalo třeba 10+- do statů a 15 armoru, jsme tam, kde jsme byli...
Navázat větší dmg svitků na mgr a tím pádem na plusové a nebo kovové róby, to je o něco lepší, ale jsme zase u "socka pvp prsků"

Zkusil bych to trošku uplně jinak a nebránim se jakýmkoliv dodatkům, ani výsměchům....

Začíná to u vendora, který bude prodávat 3 až 4 různé náramky. Přijdu k vendorovi, řeknu mu, že chci náramek (řikejme jim teď 1/2/3) jedna, on mi hodí nb nehybatelný item pro náramek jedna a prodá mi náramek jedna který nasadím a když umřu tak mi ho kdokoliv může lotnout. Pokud budu chtít další náramek jedna, tak si ho půjdu buď znovu koupit a nebo je budu mít předkoupené někde v bance, ref bedně, u kamarádů, cokoliv... Pokud ale budu chtít náramek dva a nebo tři, které můžu mít koupené klidně taky, tak musím ale nejdřív za tím vendorem, aby mi dal jiný nehýbatelný nb item, který mi dovolí náramek dva a nebo tři nasadit. Na začátek trošku tupoň systém, já vim, ale chtěl bych hned od začátku zamezit přehazování náramku PVM mágům, jak se jim to hodí..., však at si klidně nosí náramky do dungu, ale musí si před dungem vybrat jaký...

Přiznám se, že jsem naprosto nedotknutý nejnovější úpravou dmg kouzel, takže vycházim z předchozích hodnot...

Náramky :

jedna
cena 50k
přidá 5 dmg všem kouzlum ze svitku
přidá 20 str pernamentně, ale nemožnost vypít gs

dva
cena 150k
přidá 10 dmg všem kouzlum ze svitku, ale nemožnost použít pog svitek
přidá 30 str pernamentně, ale nemožnost vypít gs

tři
cena 250k
TR potion doplní staminu vždy do full
přidá 10 dmg všem kouzlum ze svitku, možnost použít pog svitek ale nemožnost použít zeď svitek a ress kouzlo
přidá 30 str pernamentně, ale nemožnost vypít gs

čtyři třeba dejme tomu
cena 4-5 ada yarnů
TR potion doplní staminu vždy do full
přidá 10 dmg všem kouzlum ze svitku, možnost použít pog svitek i zeď svitek a ress kouzlo
přidá 30 str pernamentně, ale nemožnost vypít gs

Takovýmhle nějakým stylem, odpadne točení jednoho potionu pro prska (gs) a člověk který lotne daný náramek, si ho může buď nechat pro svojeho prska, dát / prodat kamarádovi a nebo u vendora prodat zpět za cenu, za kterou to vendor prodává.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: laboratorium

Příspěvek od Doom Face »

:clap:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: laboratorium

Příspěvek od Papez »

cena 1M + 10 ada yarn.
Robe of of Bitch Hunter
přidá 50 ar a 50 str.
zruší timer na potiony.
paralýza vysaje cíli veškerou manu.
harmem dá ik.
Nevýhody:
Nasazení vám přidá kill a ubere 5 000 karmy. :twisted:
bandou můžete dostat halucinace. :clap:
:roll: :roll: :roll:
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Odpovědět