Mage

Odpovědět
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mihal »

Strigwyr píše:
Acarus píše:.
Ospravedlnujem sa ze som si dovolil nieco v ramci diskusie navrhnut, post deleted.

Vobec tu nejde o to ze hento tolko a tamto tak a tolko. Islo o to, ze to bol koncept "DMG maga ktory dealuje dmg ako war" rozpisanie len teoretickymi navrhmi.
ale moze sa to rozpisat aj tak ze:
mag - DMG mag / elemental supporter / polymorpher
nekro? summoner / lich / bloodhunter
...

Fakt neviem... namiesto posthuntu sa tu snazim aspon nejaky koncept navrhnut namiesto 70% offtopiku co tu vacsina ludi spamuje a dostanem este zjeb :) pritom dakujem kritikom ze predniesli vlastne navrhy ked tu idu vychytavat kazdu jednu malu chybu.
napisem to tak ako to vidi vacsina

Specka maga - sumoner = necro
Specka necra - steny = mag

3 specka nie je potreba ;)
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mephist »

Takhle divoky specky asi nebou technicky mozny. Co vim, tak kouzla nejdou moc upravovat, ani pridavat novy. Leda stylem jako je manavamp u tremera, tzn. instantni funkci. Neni to jako u zbrani, ze si nastavis silnejsi KVF a pod. Aspon podle toho, co jsem slysel :)
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Acarus

Re: Mage

Příspěvek od Acarus »

Strigwyr píše:
Acarus píše:.
Ospravedlnujem sa ze som si dovolil nieco v ramci diskusie navrhnut, post deleted.

Vobec tu nejde o to ze hento tolko a tamto tak a tolko. Islo o to, ze to bol koncept "DMG maga ktory dealuje dmg ako war" rozpisanie len teoretickymi navrhmi.
ale moze sa to rozpisat aj tak ze:
mag - DMG mag / elemental supporter / polymorpher
nekro? summoner / lich / bloodhunter
...

Fakt neviem... namiesto posthuntu sa tu snazim aspon nejaky koncept navrhnut namiesto 70% offtopiku co tu vacsina ludi spamuje a dostanem este zjeb :) pritom dakujem kritikom ze predniesli vlastne navrhy ked tu idu vychytavat kazdu jednu malu chybu.
navrhuj, ale nejdriv je dobry zapojit to co mas na krku aby ti don neprselo. danke schon.
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Strigwyr »

nechcete dat magovi v morfe dragona len tu mensiu grafiku draka? lebo ta vacsia (ked sa morfuje pri lordovi) je fakt brutalne neprakticka a zavadza to cez pol monitora...
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Xan »

1) větší monitor
2) když nepomůže bod 1, použij příkaz .morph číslo
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mihal »

Strigwyr píše:nechcete dat magovi v morfe dragona len tu mensiu grafiku draka? lebo ta vacsia (ked sa morfuje pri lordovi) je fakt brutalne neprakticka a zavadza to cez pol monitora...
Vadi ti velka grafika? Ma to jednoduche riesenie :)
Lord (velky drak) - 1x kill = maly drak ;)
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Strigwyr »

monitor staci, ide o tu uo obrazovku.. kriste pane
a nebude si ma kvoli tomu morfovat cela vyprava...

mihalko, dakujem ti za taku radu, tu uz som praktikoval, ale v miestnosti kde nejde ress ktorych je viac pripadne heroik tak tam si teda kill dovolit nemozem.
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Sikulka »

Strigwyr píše:monitor staci, ide o tu uo obrazovku.. kriste pane
a nebude si ma kvoli tomu morfovat cela vyprava...

mihalko, dakujem ti za taku radu, tu uz som praktikoval, ale v miestnosti kde nejde ress ktorych je viac pripadne heroik tak tam si teda kill dovolit nemozem.
daj sa na 4k famy to urcite nenaberes na 10k pocas dungu
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mihal »

Strigwyr píše:monitor staci, ide o tu uo obrazovku.. kriste pane
a nebude si ma kvoli tomu morfovat cela vyprava...

mihalko, dakujem ti za taku radu, tu uz som praktikoval, ale v miestnosti kde nejde ress ktorych je viac pripadne heroik tak tam si teda kill dovolit nemozem.
Kde v heroikoch treba morf do draka? A ak ano Sikulka ti pomohol, rada na nezaplatenie :). A v miestnostiach kde sa neda resovat (myslis desp? ale aj tam sa da ;), lebo nespominam si na miestnosti kde nejde ress ;)) sa to da vyriesit tak, ze sa zabijes pred touto miestnostou ;). Viem, moc zlozite a nemas zaco, rad som pomohol ;) :D
Polarka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 103
Registrován: 05 kvě 2013 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Polarka »

Takze, kazdy radi bud sa zabit alebo znizit famu... Cize mag je za skill (10k famy) odmeneny dacim, co ako sa zda, nikto nechce... :P Toz asi zmenit velkeho dracka na maleho mi pride ako dobre riesenie :)
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mihal »

Polarka píše:Takze, kazdy radi bud sa zabit alebo znizit famu... Cize mag je za skill (10k famy) odmeneny dacim, co ako sa zda, nikto nechce... :P Toz asi zmenit velkeho dracka na maleho mi pride ako dobre riesenie :)
Takze ty mu za "odmenu" chces zobrat tu abilitu, ktoru za toho velkeho draka ma? To ho vlastne chces potrestat za to ze ma Lorda? :D Skor mi pride, ze pseudomagovia co nepoznaju poriadne svoju postavu, chcu davat rady inym a radit sa medzi tych "skillprofesionalov" ...
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Mage

Příspěvek od Joewar »

Mihal teraz mi pripada, ze pises trochu z cesty navrh bol cisto iba zmensenie grafiky nie odoberanie ability. Absolutne nevidim dovod preco by ten drak musel byt taky velky vzdy sa na to cela vyprava stazuje vyslovene to zavadzia. Zjavne mas iba nevyrieseny spor/komplex a tak hejtujes z mojho pohladu dobry navrh na zlepsenie hry.
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mihal »

Joewar píše:Mihal teraz mi pripada, ze pises trochu z cesty navrh bol cisto iba zmensenie grafiky nie odoberanie ability. Absolutne nevidim dovod preco by ten drak musel byt taky velky vzdy sa na to cela vyprava stazuje vyslovene to zavadzia. Zjavne mas iba nevyrieseny spor/komplex a tak hejtujes z mojho pohladu dobry navrh na zlepsenie hry.
Aj vysoke steny zavadzaju pri steneni, aj demoni a velky drakovia pri steneni ... urobime to vsetko na minidrakov? Alebo idealne na kocky ... a vuala budeme mat UO tetris.
Existuju scripty ktore menia grafiku cohokolvek na cokolvek, ak ti to tak prekaza, nahraj si ho a pouzivaj. Je zaujimave, ze vsetky vylepsenia su vlastne len ulahcenie hrania istemu magovi, co prska v PVM tak mesiac a prehlasuje o sebe, ze je skiller. Nech sa nauci hrat s tym co ma a nie stale vymyslat zmeny a vsetko zlahcovat ... A nie, nemam komplex/ spor ... je to skor alergia, ako si niekto chce nieco prisposobit len na seba (ako sa niekto vyjadril, najprv si nieco naplanuje a potom lobuje a place aby to GM spravili tak aby sa to tak dalo) a nezaujimaju ho ostatní.
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Kesemot »

Mihal a preco si nestiahnes taky script, ktory ti vsetky veci premeni na velkeho draka? Stena bude drak, strom bude drak, warrior bude drak :P
Nespomeniem si na jedineho maga, s ktorym som kedy hral, ze by sa mu minimalne raz v zivote v dungu nestalo, ze mu ten velky drak zhorsil situaciu.
A tym, ze by sa pri lordovi ten drak upravil na maleho, by sa absolutne nic nezmenila. Ta abilita v lordovi by mu ostala. Tipujem ze je to este aj jednoduchsie ohladom scriptu, lebo sa system nemusi rozhodovat medzi malym a velkym drakom.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Polarka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 103
Registrován: 05 kvě 2013 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Polarka »

Mihal píše:Je to skor alergia, ako si niekto chce nieco prisposobit len na seba (ako sa niekto vyjadril, najprv si nieco naplanuje a potom lobuje a place aby to GM spravili tak aby sa to tak dalo) a nezaujimaju ho ostatní.
No keby ho nezaujimaju ostatni, tak pise na icq GM-kam a nestrka to na forum asi :P A tusim tu zatial nebol jediny post, ktory by nejak toho velkeho draka obhajoval... A podla mna najskor na forum, pockat na nazor GM a az ked to GM neschvalia, tak potom uvazovat nad skriptami a podobne.

A inak, za znizenie stien, aby som nemusel upravovat verdata by som zahlasoval :P
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Sikulka »

Kesemot píše:Mihal a preco si nestiahnes taky script, ktory ti vsetky veci premeni na velkeho draka? Stena bude drak, strom bude drak, warrior bude drak :P
Nespomeniem si na jedineho maga, s ktorym som kedy hral, ze by sa mu minimalne raz v zivote v dungu nestalo, ze mu ten velky drak zhorsil situaciu.
A tym, ze by sa pri lordovi ten drak upravil na maleho, by sa absolutne nic nezmenila. Ta abilita v lordovi by mu ostala. Tipujem ze je to este aj jednoduchsie ohladom scriptu, lebo sa system nemusi rozhodovat medzi malym a velkym drakom.
http://www.youtube.com/watch?v=lQvbg_qieK4
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Shadowsong »

podla mna teda je rozdiel v tom ci je clovek v morfe velkeho alebo maleho draka, aj ked zatial to poriadne vyskusane nemam. a nemam tym na mysli len to ci zavadzia alebo nezavadzia niekomu. viem ze tu kedysi bola aj uprava verdat kt menila chameleon snakeov a birdov z malych zvieratiek na vacsie, tak ked to niekomu tak strasne vadi, je tak aktivny a sikovny, nech si stiahne gump editor a trosku sa s tym pohra.
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Kesemot »

Tak jasne ze je v tom rozdiel. Ja som len pisal, ze sa to da podla mna v poho nascriptit na toho lorda, a nie na tu grafiku velkeho draka.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Mihal »

Kesemot: Mne terajsi stav nevadi, nepotrebujem si teda menit vsetko na drakov. Ano, mozno zhorsila, ale to iste aj IVM drak, Balron, mrtve stromy, ... takze hura podme menit na grafiku zombika ... aby nam nabuduce nezhorsilo situaciu znova ... Vies, to tazke a komplikovane robi tu zabavu, klikačiek typu naklikaj najviac balonikov mas plny net ...
Netusim ako je to nastavene, ale myslim, ze prave ta grafika robi tu abilitu funkcnou ;).

Severka: Ak by pisal na ICQ GMkam, tak by to neriesili, pretoze aj oni maju jeho napadov asi viac menej dost a keby mu odpisali raz, asi by sa nezbavili jeho denneho vylepsovania a navrhov. Na forum to pise preto, lebo tu ma aku taku sancu ziskat podporu na svoj lobing a popripade ak sa nikto nechyti tak ma par kamaratov co tu jeho nazory pochvalia.
Ludia na forum moc neprispievaju, lebo vacsina ludi je pasivna a veria, ze sa to spravi samo ...
A naco robit scripty ktore uz su tu niekolko rokov ;)?
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mage

Příspěvek od Kesemot »

Ja som tu hovoril o tom, ze ked mag bol velky drak to zhorsilo situaciu a ty tu zcestne zascnes hovorit nieco o ivm drakovi a balronoch. Jedine zeby si teda morfoval do IVM draka :D
A to ci to zalezi od grafiky by som nechal na GMka, ale pochybujem.
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Odpovědět