Craftsman

Odpovědět
Roubicek
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 31 pro 2016 20:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Roubicek »

to jsem take resil, necham to na tobe, ale u minera musis pocitat se spotrebou robek.
Hobbit, the ranger. Born 2001, kidnapped and died in 2014.
Trillian, the Vampire. Born 2003, still alive but retired.
Roubicek, the Craftsman. Born 2017, alive.
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Fisik III »

Nazo píše:Oplati sa vobec spraviť golem mastra na menejfizovost wirek a sphere? alebo je lepsie si nakopat s magicom viac materialu? :)
Nejlepší je mít oba krafty.. :) Tomu kopáčovy stačí snad jen mining.
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Cast »

u crafta mi dnes uz druhykrat bugli greater skill gain booky. Vsecky skilly ktere se z nich dali precist sem si dnes maxnul prez ty knizky.
Hned na to sa mi zhodii dole uvedene skilly. Jednou po otevreni banky na trhu a ted druhykrat po precteni dalsiho greater skill gain booku.

Veterina z 40 na 30
Swordmanship na 0
Parrying na 0

Muze se na to pls nejake gm podivat? ID postavy 0x000EE2F9
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Craftsman

Příspěvek od Acarus »

Cast píše:u crafta mi dnes uz druhykrat bugli greater skill gain booky. Vsecky skilly ktere se z nich dali precist sem si dnes maxnul prez ty knizky.
Hned na to sa mi zhodii dole uvedene skilly. Jednou po otevreni banky na trhu a ted druhykrat po precteni dalsiho greater skill gain booku.

Veterina z 40 na 30
Swordmanship na 0
Parrying na 0

Muze se na to pls nejake gm podivat? ID postavy 0x000EE2F9
Jop napravim ve scriptu.
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Cast »

Acarus píše:Jop napravim ve scriptu.
hodil by se pak oznam bud tady nebo v novinkach kdyz to bude done at vim, ze muzu precist dalsi knizku. Diky
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Craftsman

Příspěvek od Acarus »

Cast píše:
Acarus píše:Jop napravim ve scriptu.
hodil by se pak oznam bud tady nebo v novinkach kdyz to bude done at vim, ze muzu precist dalsi knizku. Diky
ano bude to ve skript novince.
Uživatelský avatar
alderanis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 10 kvě 2017 20:30

Re: Craftsman

Příspěvek od alderanis »

Chtěl bych se zeptat když je u crafta co ma specku na lotera při kopání ingotů možnost na extra rudu když craft kope v robě, šlo by něco takovýho udělat i v případě když loter seká dříví v robě ?? Protože skill se mu stejně zvedne na 120 a podlední dobou mi připadá že je jedno jestli seká s robou nebo bez ty speciální logy padaj tak nějak pořád stejně.


Jako snižení dropu logů je podle mě blbost, lepší by bylo kdyby se sundali ceny nákupu u vendora a zhruba se to přirovnalo jako to je u miningu.
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od NANUK »

Co takle zvednout u skladaneho krumpace mining aspon na +25?? Kopu v robe, se skladackou jako lother a kdyz prekopu dul v homare tak mam sotva 60myth ingu ze kterejch udelam pri stesti max 25 wire bo fyz je neco malo pod 2/3 :(
Naposledy upravil(a) NANUK dne 26 črc 2017 14:05, celkem upraveno 1 x.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Craftsman

Příspěvek od Acarus »

spis by melo se skladanym krumpacem pokazde padnout myth. Ale bojim se ze to Qvido nepovoli :(
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od NANUK »

Nejakou zmenu k lepsimu by to chtelo, sak necht se Quido vyjadri... 8´)
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Thief »

Nic takového opravdu nepovolím.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Craftsman

Příspěvek od Tommy »

Ty vedra nanuku nedelaj dobre.

Jen je dobre, ze ten mytheril k necemu zase je. Tak to ma byt.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Nazo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 33
Registrován: 09 říj 2016 12:06

Re: Craftsman

Příspěvek od Nazo »

Nedalo by sa ešte nejak pohrať s enchantingom? mam pocit že Blood a Black sú skoro zbytočné a aj keby som Black nosil za toľké fairy dusty to skoro nestojí, jedine ma cenu Mytheril, ktorý je však potom už taký drahý že to tiež radšej predám ako nosím, ale velice rad by som sa chcel uspokojiť s black enchantingom na ranga či hociaky iný char nedalo by sa:

1. ešte trochu zefektívniť boost z black enchu?

2. nedalo by sa z blood sphere receptu odstrániť fairy dust? (takze by to bolo: blood wire, black wire + fairy, myth + fairy + shard)
( mag nepotrebuje nič, necro iba 5 fairy, ostatne chary potrebujú 18 fairy(+-30% fiz), 5 S shard(+-30% fiz))

osobne by som velice rad nosil blacky keby sa aspoň z bloodu odstráni fairy,

+ keby sa ešte pozre na to čo vlastne black pridáva (npr do chainu rangom) a pridá sa tomu aspoň niečo, tak aj to by bolo super,

nie som mamonár ale tieto veci si viem ucraftit tak mi dajte dôvod to robiť prosím :)

Pre ilustraciu ranger:
chain blood +0str +0int, +6dex, +2ar ( kto by chcel za 6x fairy(+-30% fiz) za 6 dex?)
chain black +6str +0int, +18dex, +2ar (dex je v UO na zdrhanie proti PK? zbytocne, +6 str je podla mna malo keby aspon 10 za tých 12 fairy(+-30% fiz))
chain myth +18str, +0int, +24dex, +2ar (podla mňa fajn)
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od dacaleb »

Ahoj,

po roce jsem lognul Magic minera na kopani, vzal robu of craftmanship (mining 120) a pustil kopani... A ejhle "Jeste nemuzes pouzit krumpac...".

Mozna si to pamatuju spatne, za to se pripadne omlouvam, ale nefungivalo to jako ze skladackou bez pauzy? Min makro, ktere jsem nemenil a skladacku jsem nikdy nemel, mi ted nefunguje, prave protoze musi cekat na "Akce dokoncena".

Provadeli se tedy nejake upravy? Nikde sem nic nezaregistroval.

Diky.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Thief »

Žádný úpravy u crafta neproběhly.
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Cast »

dacaleb píše:Ahoj,

po roce jsem lognul Magic minera na kopani, vzal robu of craftmanship (mining 120) a pustil kopani... A ejhle "Jeste nemuzes pouzit krumpac...".

Mozna si to pamatuju spatne, za to se pripadne omlouvam, ale nefungivalo to jako ze skladackou bez pauzy? Min makro, ktere jsem nemenil a skladacku jsem nikdy nemel, mi ted nefunguje, prave protoze musi cekat na "Akce dokoncena".

Provadeli se tedy nejake upravy? Nikde sem nic nezaregistroval.

Diky.
Skus navstivit tu zlutou sochu pod trhem v trinsicu ktera vydava quest book. Da se u ni vyzadat vydani noveho "bagliku" pro tvou postavu.
Stejny problem sem mel a i kdyz sem to neresil s gm tak sem si vypozoroval, ze ta hlaska pri miningu se mi nezobrazovala protoze moje postava mela starej typ bagliku.
Treba v zakladnim nb dole kde se spawne postava po vytvoreni tenhle problem existuje taky. Tam jeste nemas novej bagel na postave a ta hlaska se nezobrazuje, tym padem dela vacsinu dnesnych mining scriptu, ktere s tou hlaskou pracuji, nepouzitelnymi.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od dacaleb »

Qvido píše:Žádný úpravy u crafta neproběhly.
Diky za reakci
Cast píše: Skus navstivit tu zlutou sochu pod trhem v trinsicu ktera vydava quest book. Da se u ni vyzadat vydani noveho "bagliku" pro tvou postavu.
Stejny problem sem mel a i kdyz sem to neresil s gm tak sem si vypozoroval, ze ta hlaska pri miningu se mi nezobrazovala protoze moje postava mela starej typ bagliku.
Treba v zakladnim nb dole kde se spawne postava po vytvoreni tenhle problem existuje taky. Tam jeste nemas novej bagel na postave a ta hlaska se nezobrazuje, tym padem dela vacsinu dnesnych mining scriptu, ktere s tou hlaskou pracuji, nepouzitelnymi.
Vyzkousim, i kdyz jak pisu, u teto postavy mi to driv normalne fungovalo.

Edit: vyzkouseno. Baglik uz sem novej mel. Takze porad nefunguje.

Nahodou nekdo nevite, zda to tak opravdu bylo? Ze Magic miner muze kopat bez pauzy, kdyz ma robku a 120% skill? (To makro sem psal primo na nej a vim ze to fachalo, ale kdyz me vyndalo PK s robkou tak sem prestal kopat :])
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od Xan »

Sry ale pauza mezi akcemi je interni zalezitost urcite jedno konkretni povolani nema vyjimku mezi cinnostmi, jestli se nezmenily hlasky, nebo jak tam mas poreseny podm8nky kdyz kopnes nebo ekopnes neco navic atd. Ze ti nefunguje script je prd vypovidajici, spis to vyzkousej rucne to kopani, jestli vse funguje jak ma a t8m vyloucit jestli je to systemova vec nebo jen ciste tvuj script
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Craftsman

Příspěvek od dacaleb »

Xan píše:Sry ale pauza mezi akcemi je interni zalezitost urcite jedno konkretni povolani nema vyjimku mezi cinnostmi, jestli se nezmenily hlasky, nebo jak tam mas poreseny podm8nky kdyz kopnes nebo ekopnes neco navic atd. Ze ti nefunguje script je prd vypovidajici, spis to vyzkousej rucne to kopani, jestli vse funguje jak ma a t8m vyloucit jestli je to systemova vec nebo jen ciste tvuj script
Dakuji za vecnou odpoved. Vse sem otestoval rucne az potom sem psal post. Jestli zmineni nejakeho scriptu takto rozcarovava, formuluji otazku jinak. Bohuzel vetsina veci nikde neni spsana, proto jedina moznost je se ptatp ze hracu a GM.

Nevite tedy nekdo:
- Skladany krump ma jine pauzy na akce skoncila?
- Magic miner s 120% ma mi taky jine pauzy?
- Vyse skillu Mining nad 110% ma at uz s kumpem nebo minerem jen sanci na extra ore?

Diky
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Craftsman

Příspěvek od Acarus »

Napis mi tve ID, nebo ID krumpace. Podivam se na nej.

Ano, nema zadne pauzy narozdil od jinych.
Pauzy u krumpu nejsou zavisle na skillu ci jakychkoliv promennych.
Nevim.
Odpovědět