Cleric

Odpovědět
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cleric

Příspěvek od NowWereTalkin »

Ono to, ze hadzes taky isty armor s kuzlom us ako vus je uplne v poriadku. Tato zmena dava zmysel, pretoze je to len masove us. Co samozrejme vyplyva z nazvu. Co ale nechapem, je to, ze max hodnota podla stranky je 35. Co si teda myslim, ze tuto hodnotu by mal dosahovat clerik s angelicom na sebe s mgr 110. Samozrejme dal by sa tam brat do uvahy bastet, ale to uz je trochu na temnu stranku DP. Z coho mi jasne vyplyva, ze clerik so zakladnou mgr 90 by mal davat us/vus za 28. A nie za 8+-. Opravte ma, ak sa mylim. Trojclenku som uz davno nepocital :D
EDIT: Teraz som si precital vsetky prispevky k tejto teme predo mnou. Tak som to trochu zosumarizoval. Sry za spam :D
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Jamie »

Hezký den, všem povoláním se neustále zvedá hladina HP je to určitě příjemné zpetření hry, ale bylo by fajn trošku myslet na klery... Ono lecit plechovku která má 280 HP neni uplne svanda. Nedalo by se zavést že klerik v topku například vy házel ivm hlava za XY a svitek taky za XY ? ...

Budu rád i za postřehy ostatních co hrajou klery.
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Cleric

Příspěvek od Scorp -K- »

Kludne mu to zvysene ivm dajte, ked tu za to tak vela ludi lobuje, ale podla mna to nie je absolutne potreba. Ziadne stazenie pre clerika som si osobne nevsimol, ale to je uz asi o individualnom postrehu a skille. Praveze v angelicu to ma ten clerik zvladat ovela lepsie, ked ma viac many + musi sa menej starat o seba, lebo ten angelic na sebe ma. Ked uz nejaka zmena, tak mu v angelicu dovolit spamovat hlava zvitok, nech uz za tie ivmka viac plati, ale aj to je podla mna strasne op. Clerik je podla mna nastaveny spravne, ale ak sa bude robit nejaka zmena tak si budem musiet hold zvyknut jak vzdy, ked sa s nim hybalo :P
Naposledy upravil(a) Scorp -K- dne 02 lis 2016 09:42, celkem upraveno 1 x.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Thief »

Posílení lečících spellů není v plánu. Zkuste si vymyslet jinou abilitu než že budete házet IVMKa za bůh ví kolik.
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Jamie »

Mě nenapadá jaká feature by to měla popravdě být když 95% času v dungu ivmkuju ... ale trebas se najde nejaká chytrá hlava co nám poradí.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Cleric

Příspěvek od cermi »

Jamie píše:Mě nenapadá jaká feature by to měla popravdě být když 95% času v dungu ivmkuju ... ale trebas se najde nejaká chytrá hlava co nám poradí.
nesmíš chodit duo s dextrem :roll:
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Konkrétně u těch IVM by se mi líbilo IVM svitek trošku posílít. něco jako je Energy Bolt
Tedy čim lepéší ( equip ) pisatel i sesilatel svitku, tim větší IVM. ( když už se tu mluví o Greater heal kouzlu )
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Cleric

Příspěvek od Waringull »

Rod Sacketts II píše:Konkrétně u těch IVM by se mi líbilo IVM svitek trošku posílít. něco jako je Energy Bolt
Tedy čim lepéší ( equip ) pisatel i sesilatel svitku, tim větší IVM. ( když už se tu mluví o Greater heal kouzlu )
Energy Bolt byl dobrý tak na jeden den, teď je naprosto k ničemu :-D a je jedno jestli máš archmage komplet nebo si nahaty.. Akorat nesmíš dostat energy bolt když si nahej, to by pak mohlo špatně skončit :P :D ale to je jediný způsob kdy Ti energy bolt něco udělá.. tak jestli chceš dostavat velké IVM když si nahý, tak jak funguje kouzlo energby bolt, tak by to bylo celkem zajímavý a stejně jako EB téměř nevyuživatelný :P :D
STOP SUPPORTU!
Ray Charles
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2016 20:59

Re: Cleric

Příspěvek od Ray Charles »

Zdravím už jsem sice psal Page, ale gmko vůbec nevědělo co stim nebo jak to opravit. Nejspíš jsou rozbité specky, prošel jsem už 5krat ten Q v jeholmské aréně, ale ani jednou tam nebyl ten ten předmět, který musím donést do cechu kleriků
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Cleric

Příspěvek od Acarus »

Ray Charles píše:Zdravím už jsem sice psal Page, ale gmko vůbec nevědělo co stim nebo jak to opravit. Nejspíš jsou rozbité specky, prošel jsem už 5krat ten Q v jeholmské aréně, ale ani jednou tam nebyl ten ten předmět, který musím donést do cechu kleriků
Vse funguje jak ma, vlezes do brany, vyskoci bludicka a temna hmota, tu musis nejakym zpusobem zabit, a pak to jen lootnes.
Doporucuju po zabiti temne hmoty pouzit interni makro na all names, abys videl mrtvolu a mohl lootnout telo.
Ray Charles
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2016 20:59

Re: Cleric

Příspěvek od Ray Charles »

V tom případě se velice omlouvam moje chyba. A děkuji za odpověd.
Maxik
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2017 22:06

Re: Cleric

Příspěvek od Maxik »

Ahojte,

chcel som si spravit specializaciu na klierika, NPC v cechu chcelo 25K regov, 1K TMR a 5K bandazi.
Doniesol som to vsetko a poslalo ma pod Jelom arenu, ked som sa pokusil skocit do brany, tak som dostal hlasku:
"Nemuzes vstoupit! (item)"

stalo sa to uz niekomu ?
postava je novozalozena, nemala predtym specku ziadnu.
Pisal som aj page.

diky vopred, za akukolvek odpoved
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Thief »

Mas quest book, atp?
Maxik
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2017 22:06

Re: Cleric

Příspěvek od Maxik »

Qvido píše:Mas quest book, atp?
Diky za rychlu reakciu.

Quest book mam, mam u seba este vysvedcenie, neviem cu ine este treba mat u seba.
mam este bandy, regy, tmr, brnko a robku
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Thief »

Něco dodělám a podívám se na to.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Mephist »

Je nějaká možnost, jak za clerika vytvořit třísky? Potřebuji kvůli tréninku campingu.
Obyč dagger odmítá vzít do ruky a ničím jiným mi to nešlo.
Pokud ne, tak mu prosím povolte vzít dagger do ruky, nebo umožněte dělat třísky i drawing knifem. Díky.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Ciatronic »

Mephist píše: 04 led 2019 17:36 Je nějaká možnost, jak za clerika vytvořit třísky? Potřebuji kvůli tréninku campingu.
Obyč dagger odmítá vzít do ruky a ničím jiným mi to nešlo.
Pokud ne, tak mu prosím povolte vzít dagger do ruky, nebo umožněte dělat třísky i drawing knifem. Díky.
Drawing knifem se třísky dělat dají za vampa mi to teda aspoň funguje
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Napospas »

S Drawingem vyhodí hlášku 'Musíš blíž...', sekerou to nejde.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Ciatronic »

Napospas píše: 04 led 2019 19:40 S Drawingem vyhodí hlášku 'Musíš blíž...', sekerou to nejde.
Drawingem to funguje pouze ze stromu
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Napospas »

Ciatronic píše: 04 led 2019 19:56 Drawingem to funguje pouze ze stromu
Facepalm :cry:

Všiml jsem si teď jedné věci, na stránkách má klerda, že základní mgr má 30, ale ve skutečnosti je to jen 15 (ještě míň než má veterinu), jedná se o bug/feature?
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Odpovědět