Cleric

Odpovědět
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Cleric

Příspěvek od erunno »

To je právě to, včera byl restart zkoušel jsem i opravu statu a furt.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Xan »

Přes opravu stat uzarovnání skillu nefunguje, hold restart nebo resync nebo gm...par % se občas někomu někde sekne navíc, ale tohle je už celkem dost, kor u alchemky:D
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Cleric

Příspěvek od erunno »

Právě proto mi to něják nesadí a nechtěl jsem prudit hned s page.. právě protože restart byl.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Cleric

Příspěvek od erunno »

Opět a zase, tentokrát přímo na GM. Není chyba někde ve scriptu? Napsal jsem si page že mi zřejmě bugla alchemka, zarovnali jste mi ji na 75% podle DP stránek. Den míchání a ejhle mám opět 78,4%, takže buď je zastaralé info na stránkách nebo chybka ve skriptech. Šlo by se na to mrknout?
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Xan »

Když trénuješ skill, kterej nemáš max 100, tak to prostě leze, hold většinou by se to mělo zarovnat samo
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cleric

Příspěvek od NowWereTalkin »

Mozem sa spytat aky bol zmysel zmeny, po ktorej si cleric hodi horsi armor, ako paladin? Dakujem za odpoved.
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Xan »

Tipuju to na opožděnou reakci k revizi armoru, kdy se obecně snižoval armor.... hold nehodí víc, jen všem :)
Trinity
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 71
Registrován: 16 čer 2010 15:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Trinity »

Tip byl asi špatný... :wink:
Dle mého reaguje na "- Spell - Arch Protection - Síla armor buffu snížena aby odpovídala síle spellu Protection - z 16.09.2014 23:37:13 - Ocroc"
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Xan »

Smarja. Nemyslim reakci postu, ale reakci gm na revizi armoru, takze dodatecne snizili vus
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cleric

Příspěvek od NowWereTalkin »

Ja som to pochopil, neboj. Ale mohli by sa teda aj GM vyjadrit.
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Ducky »

Tady jsi spatne, sem gm nechodi, uz mam asi mesic otazku v topiku vedle :) Nicmene VUS za 8 AR taky nechapu.
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Cleric

Příspěvek od NowWereTalkin »

Jn, najhorsie na tom je to, ze v topicu ktory je podla mienky GM ako "dostatocne zareagovatelny na" je odpoved, popripade novinka v scriptovych novinkach, do 24H, ale v topicu, ktory nie je az taky dolezity, sak ide len o 10 rocne nastavenie jedneho kuzla, sa odpovede nedockas ...
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Jamie »

Hezký den, nějaký čas jsem teď nelogoval, takže můžete mi prosím (bud hraci nebo gm) vysvětlit proč kouzlo VUS dava 8-10 AR ?? Člověk logne jde za klera dung a když zjistí tohle tak to má zas chut vodlognout.

Díky za nějaké smysluplné vysvětlení.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Erik Nighelt »

Jamie píše:Hezký den, nějaký čas jsem teď nelogoval, takže můžete mi prosím (bud hraci nebo gm) vysvětlit proč kouzlo VUS dava 8-10 AR ?? Člověk logne jde za klera dung a když zjistí tohle tak to má zas chut vodlognout.

Díky za nějaké smysluplné vysvětlení.
ARCH PROTECTION - Působí stejně jako kouzlo Uus Sanct, ale na všechny bytosti v okolí sesilatele. http://www.darkparadise.cz/main.php?pg=kruh4
Nějaký ten rok to bylo ve scriptech špatně, teď se to opravilo
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Ducky »

Kdyz uz teda citujes dp web, co je podle tebe terda ta ucinnost "5 - 35" ?
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Cleric

Příspěvek od Joewar »

účinnosť 5-35 máš aj u obyč uus sanctu... Teda od výšky magerky dostaneš adekvátny boost :p Nepovedal by som, že to bolo nastavené nesprávne ale nastavovali to GMka možno 10 rokov dozadu ale nedržali sa striktne toho čo je napísané na webe ale skorej to nastavili empiricky...
To isté bolo v prípade keď sa urobili kler špecky a nastavil sa cast ivm svitkov podla výšky magery s "opravením" pevnej pauzy myslím, že bola 3 sekundy pri 90 mgr a viac aby nebolo možné ísť svitok hlava svitok... Potom Ocrock zistil, že takýto cast je príliš preboost a vrátil tam znova tú minimálnu pauzu, ktorá bola nastavená roky na danej hodnote schválne. Teda polopate: pred špeckami 3s, zavedenie špeciek pri vysokej mgr možné aj 2s cast na svitok a následnej znovu vrátené na 3s. Dúfam teda, že moc nezavádzam ale myslím, že to takto bolo.
A k meritu veci... Osobne to považujem za nie moc šťastné riešenie a z časti mi to pripadá znovu ako určité násilné tlačenie ľudí aby si zmenili klerikov a vybrali nejaku špecku... napr. touto úpravov získal do atraktívnosti Medik vzhľadom, že vus nemôže a ARko casti instantne bandou... Ja sám mám medika ale uvítal by som keby sa to vusko vrátilo do normálu...
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Skuhry »

Mj paladin s +-60 mgr a kler s +-90 mgr ma v podstate stejny rozsah ar, co se tyka spelu
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Cleric

Příspěvek od Joewar »

Nechcelo sa mi tomu veriť čo tu čítam tak som spravil sám test... paladin 60 mgr počet pokusov 20 priemerny armor 8, klerik 90 mgr počet opkusov 20 priemerny armor 9,9. Viem, že je to nízky počet pokusov ale aj pri ňom sa dá sledovať trend, že s vyššou mgr je ar vyšší. Nie je to príliš markantný rozdiel ale predsa...
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Jamie »

Díky vsem za info. Cili je to tak že nekdo (Ocroc?) měl potřebu sahat do něčeho co funguvalo spolehlivě cca 10 let +. Mimochodem vsiml jsem si taky nove super abilitky ze me ress bandou pokud jsme v hidu za nejaky cas odhidne ... taky moc pekna feature.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Cleric

Příspěvek od Skuhry »

Joewar píše:Nechcelo sa mi tomu veriť čo tu čítam tak som spravil sám test... paladin 60 mgr počet pokusov 20 priemerny armor 8, klerik 90 mgr počet opkusov 20 priemerny armor 9,9. Viem, že je to nízky počet pokusov ale aj pri ňom sa dá sledovať trend, že s vyššou mgr je ar vyšší. Nie je to príliš markantný rozdiel ale predsa...
Tak jsem taky zapl laboratorium:p

15 % mgr
min 4 ar
max 5 ar
průměr 4,62 ar
32 % mgr
min 5 ar
max 7 ar
průměr 5,78 ar
60 % mgr
min 7 ar
max 9 ar
průměr 7,84
70 % mgr
min 7 ar
max 10 ar
průměr 8,22
90 % mgr
min 8 ar
max 12 ar
průměr 10,16 ar

S rostouci mgr leze i rozpeti.
V podstate s magerkou 70 hodim dvojnasobek jak s magerkou 15.
S mgr 60-70 (paladin) si hodim s klerikem (90 mgr) o 1 ar vyssi minimalni hodnotu, o 3 ar maximalni hodnotu.
Prumerne s palem (60-70 mgr) si hodim (7,84 ÷ 8,22) ar a s klerem 10,16, v podstate o 2 ar vic, v prumeru.

a uz na to kaslu teda :)))
Odpovědět