Monk

dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od dacaleb »

Monk je velmi zajimavy charakter a bohuzel, neni prilis vyuzivan coz je skoda. Myslim ze jeho hlavni kyks je v nemoznosti kouzleni Pary. Protoze cena za celkem obstojnou buchnu, co dela support ale slape pasti, je v tezsich dungach prilis velka.

Slo by prosim vylepsi tento charakter o pridani:

- Paralyze, klidne i jen svitek
- Paralyze Field, svitek.

Diky za vyjadreni.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Erik Nighelt »

dacaleb píše:Monk je velmi zajimavy charakter a bohuzel, neni prilis vyuzivan coz je skoda. Myslim ze jeho hlavni kyks je v nemoznosti kouzleni Pary. Protoze cena za celkem obstojnou buchnu, co dela support ale slape pasti, je v tezsich dungach prilis velka.

Slo by prosim vylepsi tento charakter o pridani:

- Paralyze, klidne i jen svitek
- Paralyze Field, svitek.

Diky za vyjadreni.
para mu byla vzata záměrně, bo je víc bouchací a mín kouzlící jak třeba bishop.. za mě nechat tak jak to je
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Penízek
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2017 10:25

Re: Monk

Příspěvek od Penízek »

Erik Nighelt píše:
dacaleb píše:Monk je velmi zajimavy charakter a bohuzel, neni prilis vyuzivan coz je skoda. Myslim ze jeho hlavni kyks je v nemoznosti kouzleni Pary. Protoze cena za celkem obstojnou buchnu, co dela support ale slape pasti, je v tezsich dungach prilis velka.

Slo by prosim vylepsi tento charakter o pridani:

- Paralyze, klidne i jen svitek
- Paralyze Field, svitek.

Diky za vyjadreni.
para mu byla vzata záměrně, bo je víc bouchací a mín kouzlící jak třeba bishop.. za mě nechat tak jak to je
hrál jsem monka a i bez pary je to skvělý char...
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od dacaleb »

Erik Nighelt píše:para mu byla vzata záměrně, bo je víc bouchací a mín kouzlící jak třeba bishop.. za mě nechat tak jak to je
Dik, to me nenapadlo :shock:
I tak, do Monka nebylo zasahovano velmi dlouho. Zmena byla minena bud a nebo, pripadne za Quest, ale to uz melo byt na reakci a rozvedeni zda by se vubec uvazovalo.
Penízek píše:hrál jsem monka a i bez pary je to skvělý char...
Ano je skvely, minimalne zajimavy na tom se shodneme.
Nic mene, muzes mi postnout video kde si snim dosel Despy, nebo jinou "pasti prasarnicku"? Nebo nejakou statiku, kolik lidi od tebe z guildy to tak beha? Rad bych se insporoval, jak se da snim byt DMG v despu, nebo na jinych pastmi prolezlich mistech.
Jesli neco potkavam v DP vemi z ridka za chary, tak je to Monk (v posledni dobe i WH). Na mapky, mid dungy dobry, ale dal sem ho moc nevidal. PvP nehraji, takze zde nevim, ale pochybuju.

Ale pokud ho oba akivne hrajete, tak dam na vas nazor, nechci znej delat nejakej OP char. I bez pary je zajimavy.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Erik Nighelt »

dacaleb píše:
Erik Nighelt píše:para mu byla vzata záměrně, bo je víc bouchací a mín kouzlící jak třeba bishop.. za mě nechat tak jak to je
Dik, to me nenapadlo :shock:
I tak, do Monka nebylo zasahovano velmi dlouho. Zmena byla minena bud a nebo, pripadne za Quest, ale to uz melo byt na reakci a rozvedeni zda by se vubec uvazovalo.
Penízek píše:hrál jsem monka a i bez pary je to skvělý char...
Ano je skvely, minimalne zajimavy na tom se shodneme.
Nic mene, muzes mi postnout video kde si snim dosel Despy, nebo jinou "pasti prasarnicku"? Nebo nejakou statiku, kolik lidi od tebe z guildy to tak beha? Rad bych se insporoval, jak se da snim byt DMG v despu, nebo na jinych pastmi prolezlich mistech.
Jesli neco potkavam v DP vemi z ridka za chary, tak je to Monk (v posledni dobe i WH). Na mapky, mid dungy dobry, ale dal sem ho moc nevidal. PvP nehraji, takze zde nevim, ale pochybuju.

Ale pokud ho oba akivne hrajete, tak dam na vas nazor, nechci znej delat nejakej OP char. I bez pary je zajimavy.
V pvp ho hrál třeba Tonda.. kombinace monk na bouchání a bishop na pary byla fajn :p Kdyby dostal paru, tak to naruší jakési pomyslné vyvážení kler specek.. nehledě na to, že by pak monk byl něco jako wamp co umí heal :p
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Xan »

monk s parou by poslal paladiny do kytek :)
Uživatelský avatar
Penízek
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2017 10:25

Re: Monk

Příspěvek od Penízek »

dacaleb píše:
Penízek píše:hrál jsem monka a i bez pary je to skvělý char...
Ano je skvely, minimalne zajimavy na tom se shodneme.
Nic mene, muzes mi postnout video kde si snim dosel Despy, nebo jinou "pasti prasarnicku"? Nebo nejakou statiku, kolik lidi od tebe z guildy to tak beha? Rad bych se insporoval, jak se da snim byt DMG v despu, nebo na jinych pastmi prolezlich mistech.
Jesli neco potkavam v DP vemi z ridka za chary, tak je to Monk (v posledni dobe i WH). Na mapky, mid dungy dobry, ale dal sem ho moc nevidal. PvP nehraji, takze zde nevim, ale pochybuju.

Ale pokud ho oba akivne hrajete, tak dam na vas nazor, nechci znej delat nejakej OP char. I bez pary je zajimavy.
zkoušel si s monkem používat teleport svitky? ty dost řeší problémy pastí v dungu typu desp. Není to plnohodnotný cleric do top Dungů, ale jako druhý cleric se dá použít. Od nás z guildy o žádném monkovi nevím. Já osobně specku změnil(teď hraju medika), protože jsem chtěl hrát i bez angelic helmy(bandany), což je u Monka utrpení. Ale pravděpodobně si udělám Monka v budoucnosti, protože mě to za něj bavilo.
Určitě jsem s ním došel D2/3, Peklo, Luciana, destard (avatar obsahuje důkaz, Rukavice Moci mi dal Lucian a Kasparkovu pychu jsem pronesl Destard trojkou)..., ale u nás není nouze o clery, takže jsem top dungy chodil ve dvou...
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od dacaleb »

Xan píše:monk s parou by poslal paladiny do kytek :)
Nemyslim si, jesli si Monka videl v akci, tak vis ze ma rychlost utoku skoro jako destro, tedy pain. A neumi ress na dalku...
Penízek píše: zkoušel si s monkem používat teleport svitky? ty dost řeší problémy pastí v dungu typu desp. Není to plnohodnotný cleric do top Dungů, ale jako druhý cleric se dá použít. Od nás z guildy o žádném monkovi nevím. Já osobně specku změnil(teď hraju medika), protože jsem chtěl hrát i bez angelic helmy(bandany), což je u Monka utrpení. Ale pravděpodobně si udělám Monka v budoucnosti, protože mě to za něj bavilo.
Určitě jsem s ním došel D2/3, Peklo, Luciana, destard (avatar obsahuje důkaz, Rukavice Moci mi dal Lucian a Kasparkovu pychu jsem pronesl Destard trojkou)..., ale u nás není nouze o clery, takže jsem top dungy chodil ve dvou...
Tak teleportu jsou jasna vec, nic mene par krokum se nikdy neubranis..., ale spis bych ten dotaz preformuloval.
Je vas omezeny pocet, ale mate Maga i Clerdu a ladite buchny kterych mate arkorat. Jedna z buchen muze jit Pala/Guarada/Monka (chce jit Monka, protoze ji bavi). Budete radi ze sel Monka, nebo ho dolacite aby sel Pala/Guarda?

A zde je jadro pudla, Monk neni hran casteji, protoze true Meele chce do party kazdej, Monka tak mozna kdyz uz je to jen postava navic. Vas je dost, takze si mel privilegum se dostat vsude, kdyby to tak nebylo, asi by si musel prelognout na jiny char.

Ale i pres to je to dobry char, a at uz s parou nebo bez ni. Pravda jest, ze ta para by ho ucinila moc exkluzivnim, takze tak jak je me bude bavit dale ;]. Treba se mi podari i to D1 aspon ;].
Uživatelský avatar
Penízek
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2017 10:25

Re: Monk

Příspěvek od Penízek »

dacaleb píše:
Xan píše:monk s parou by poslal paladiny do kytek :)
Nemyslim si, jesli si Monka videl v akci, tak vis ze ma rychlost utoku skoro jako destro, tedy pain. A neumi ress na dalku...
Penízek píše: zkoušel si s monkem používat teleport svitky? ty dost řeší problémy pastí v dungu typu desp. Není to plnohodnotný cleric do top Dungů, ale jako druhý cleric se dá použít. Od nás z guildy o žádném monkovi nevím. Já osobně specku změnil(teď hraju medika), protože jsem chtěl hrát i bez angelic helmy(bandany), což je u Monka utrpení. Ale pravděpodobně si udělám Monka v budoucnosti, protože mě to za něj bavilo.
Určitě jsem s ním došel D2/3, Peklo, Luciana, destard (avatar obsahuje důkaz, Rukavice Moci mi dal Lucian a Kasparkovu pychu jsem pronesl Destard trojkou)..., ale u nás není nouze o clery, takže jsem top dungy chodil ve dvou...
Tak teleportu jsou jasna vec, nic mene par krokum se nikdy neubranis..., ale spis bych ten dotaz preformuloval.
Je vas omezeny pocet, ale mate Maga i Clerdu a ladite buchny kterych mate arkorat. Jedna z buchen muze jit Pala/Guarada/Monka (chce jit Monka, protoze ji bavi). Budete radi ze sel Monka, nebo ho dolacite aby sel Pala/Guarda?

A zde je jadro pudla, Monk neni hran casteji, protoze true Meele chce do party kazdej, Monka tak mozna kdyz uz je to jen postava navic. Vas je dost, takze si mel privilegum se dostat vsude, kdyby to tak nebylo, asi by si musel prelognout na jiny char.

Ale i pres to je to dobry char, a at uz s parou nebo bez ni. Pravda jest, ze ta para by ho ucinila moc exkluzivnim, takze tak jak je me bude bavit dale ;]. Treba se mi podari i to D1 aspon ;].
Monk může v low a medium dungách sloužit jako boostící dmg, ale v první řadě je to cler a né dmg. Jedíný způsob jak udělat z Monka reálný Dmg char je s rukavicemi moci... Pokud máš dost dmg charů, tak bych bral monka, na boosty, healy a v poslední řadě dmg, ale rozhodně nemůžeš říct chybí nám dmg pojd monka...

Nejlepší vužití monka v dungu dle mého názoru je: kombinace Medik-Monk, tyto dva chary se perfektně doplňujou. Monk je nejsilnější na boosty(s bandanou samozřejmě, dáváš bezkonkurenční staty a navíc vidíš kdy a komu padly boosty a můžeš je ihned nahodit) a medik může jen bless.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Xan »

jj já hlavně pvpil a dungy okrajově, ale přišlo mi, že je dost hustej, navíc má supr klamákový sumy, to taky musíš brát, že by to bylo moc silný a k tomu para. I když je mi jasný, že top dungy je sumožrout na každým rohu. Ale stejně jako destro, sice pomalej útok ale skilly, že skoro nemissnul, měl jsem +21 staffku a jakože jsem hrál dřív hlavně pala, tak mi přišel jako druhořadej:D nemá an corp, ale res bandou se taky hodí:)
hold každej něco, za mě osobně je monk imba jak je a para by byla OP
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Monk

Příspěvek od GM Alois »

Ve věci klerika, se nepočítá s tím, že by byl někde posílen.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Empair »

GM Alois píše:Ve věci klerika, se nepočítá s tím, že by byl někde posílen.
To je škoda. V současném nastavení se reálně hrají jen 2 verze. Obyč a Medic.

Já za sebe nemám důvod clerika specializovat. Bonusy a mínusy se mi nezdají tak vyvážené abych to udělal a nic mě k tomu ani netlačí.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Monk

Příspěvek od cermi »

Vsak tak to bylo od zacatku s tema kler speckama myslene empe.... tak o co de
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Empair »

cermi píše:Vsak tak to bylo od zacatku s tema kler speckama myslene empe.... tak o co de
třeba dojde k prozření
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Erik Nighelt »

Empair píše:
cermi píše:Vsak tak to bylo od zacatku s tema kler speckama myslene empe.... tak o co de
třeba dojde k prozření
proč? neni třeba..
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Monk

Příspěvek od erunno »

Já osobně bych Monkovi pouze povolil RESS (buď svitek nebo kouzlo) třeba i po splnění stejného questu jako Iškariot..

Mimochodem by mě jen zajímalo jak mám chápat tohle?
Staffky of Ruin - of Frenzy (+17), odstupňované DMG, rychlostí a náročností na fame.
Je to dělané přes tu kuličku z oplusované +1 zbraně? Nebo ne?
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Xan »

Jestli si to dobre pamatuju a nemenilo se to, tak se dojdi poptat npc dane specializace, mel by ti ri t ze chce xy mapek pokladu urcityho levelu a on ti je zrecykluje na spesl kulicku, kterou premeni zbran na monkovskou staffku, nebo tak neco. Pointa je si macefight obourucku oplusovat na pozadovanou vysi predem soulshardama a potom zmenit na monk staffku, ta uz pak oplusovat tusim nejde. A cim vetsi plus, tim pomalejsi, ale dmg je fakt znat
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Re: Monk

Příspěvek od Miki »

Ahoj,

Neustále mi u Monka bugují skilly - Mgr / Mf. Zarovnají se mi na základ klerika 90%.
Již mi je GM nahazoval. (zase buglo)

Jedna z mála výhod proč hrát klerika...

Page jsem psal.

Děkuji za vyřešní.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Monk

Příspěvek od erunno »

Mám dotaz..
+9 Black Staff - něják nejde oplusovat soulikama je to schválně?
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Monk

Příspěvek od GM Alois »

Miki píše:Ahoj,

Neustále mi u Monka bugují skilly - Mgr / Mf. Zarovnají se mi na základ klerika 90%.
Již mi je GM nahazoval. (zase buglo)

Jedna z mála výhod proč hrát klerika...

Page jsem psal.

Děkuji za vyřešní.
Oba najednou? Co jsi měl na sobě, co přidává tyto skilly. Děkuji.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Odpovědět