Specializace - Diskuze [Beta]

Ocroc

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Ocroc »

Pokud je monk v SB nemá, tak je to jen chyba :)
Leesil
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 05 lis 2011 00:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Leesil »

Ocroc píše:Pokud je monk v SB nemá, tak je to jen chyba :)
V tom případě je vše v pořádku :) díky za trpělivost
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Mephist »

Leesil píše:No, tu dexu sice mám, ale pokud má člověk 5 nebo 10 many, tak toho moc nezacastí :) (s 5 nezacastí vlastně vůbec :))
Treba clumsy ze svitku si hodis asi za 2, nebo 3 many (pokud to gangrel umi kouzlit, nehraju ho).
Ocroc píše:Zůstavají v spellbooku pouze jako spouštěč abilit KPZ. Aby fungovala kontrola LOSu, je nutné to mít navázané na spellech.
Takze na inscript to mit vliv nebude? Jde mi o to, jestli si budu moct psat za medica svitky pro teutona.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Ocroc

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Ocroc »

Pokud ty spelly máš v Spellbooku, měli by jít psát i do svitku. Ale to jsem skutečně nezkoušel.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Raziel »

Mno spíše bych to viděl tak, že ti clerikové stejně nic blessem boostit nebudou a na boostění se bude používat magic pal. Alespon bude v tom dungu užitečnější. Většinou se do dungu jeden bere jako záloha na ress co něco vydrží a tak alespon bude moct cosi dělat i jindy když už nemá žádné damage :)
Oximus píše:Čekal jsem desetkrát víc kreativity, a myslel si že mě tohle zas vrátí do hry, tejně jako když se kdysi zavedly war specky
Pro mě byly warovské specky důvod, proč jsem hrát přestal, ale každý to vidí jinak.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Xan »

Leinad píše:Ahoj,

mohla by sa zmenit grafika Inscribed staff na nieco vyzerajuce viac ako zbran bez cepele? Nesedi k popisu clerika, podla mna vyzera skor ako secna zbran, nie tupa ci drtiva. Nic dolezite, len by sa mi to pacilo viac z hladiska RP.
Mno za prvé je to bojový klerik, tak se mu hodí do ruky něco víc, než dřevěnej klacek:) každopádně to spíš naráží na problém, že v UO asi není grafika pro další hole, než které známe (leda takova druidská hůl, ale ta sedí pro castera a ne na mlácení), pak už zbývají jen klasické mf zbraně, což není asi ideal. Hold si musíš naharvit nově upravené + black staffky, co nově dropnou a které už by měly být použitelnější a mlátit s něma:)

Add boosty, jak to teda bude s Monkem? bude mít všechny boost spelly nebo ne? současnej stav teda je, že ve spellbooku ma jen str a bless...
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Joewar »

U medica funguje boost ar+reaktiv iba na 4 policka. Je to dost neprakticke.. neuvazuje sa zvysit range?
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Včera Dragony za Bishopa. Docela to šlo, na tak nizky AR a naháče jsem čekal, že to bdue hůře hratelné a že mě položí každej flus. HPček má dost. Jen co takhle snížit ještě o vteřinu timer na KVM ? Ono totiž zase to nehealí až tak o moc rychleji než klasik kler hlava-svitek. Jinak nevim, možná že TKčko ve dvou bude horší, ale šly do mě za dung asi tak 4 potvory.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Mephist »

Slo by pridat nefunkcni Strength kouzlo medicovi do spellbooku? Kvuli inscripci. Diky.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Ocroc

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Ocroc »

Joewar píše:U medica funguje boost ar+reaktiv iba na 4 policka. Je to dost neprakticke.. neuvazuje sa zvysit range?
Ne, kam hodíš bandu, tam hodíš buffy.

Bereg Sunrise píše:Jen co takhle snížit ještě o vteřinu timer na KVM ? Ono totiž zase to nehealí až tak o moc rychleji než klasik kler hlava-svitek.
Zatím to v plánu není.
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Joewar »

Musim ta poupravit bandu hadzes na 6 policok boost iba na 4 tak niekde bude asi chyba
Ocroc

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Ocroc »

Po resyncu to půjde na 6.
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Bejkal »

Trochu nelogicky a dovolím si říct že dokonce špatně je nastavené IVM i bishopa.
WOOOW bishop má svitek za 5 many každý 4 sekudy ho může použít.
Ocrock- IVM Svitky nelze již čarovat, při poklikání na svitek je následující IVM instantní - stojí 5 many jednou za 4 sekundy
Realita?
Clerik bez specializace může použít svitek jednou za 3,5 sekundy a svitek stojí 5 many.

Když vezmu v potaz že to má být bishopova hlavní výhoda za to má jen papírovýho summa, nenosí brnění a půlce bouchaček nenahodí staty. Mno jak to jen říct :-D
Uživatelský avatar
Miki
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 653
Registrován: 18 kvě 2008 13:45

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Miki »

Bejkal píše:Trochu nelogicky a dovolím si říct že dokonce špatně je nastavené IVM i bishopa.
WOOOW bishop má svitek za 5 many každý 4 sekudy ho může použít.
Ocrock- IVM Svitky nelze již čarovat, při poklikání na svitek je následující IVM instantní - stojí 5 many jednou za 4 sekundy
Realita?
Clerik bez specializace může použít svitek jednou za 3,5 sekundy a svitek stojí 5 many.

Když vezmu v potaz že to má být bishopova hlavní výhoda za to má jen papírovýho summa, nenosí brnění a půlce bouchaček nenahodí staty. Mno jak to jen říct :-D
Instant IVM ze svitku u Bishopa by měl mít podle mě tak 2s pauzu , má to být jeho přednost a vzhledem k tomu , že nemá armor a má malo hp. Tak stejnak neunese tolik svitků , aby dlouhodobě udržel výpravu na živu natož sebe :D.
Ocroc

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Ocroc »

Timer na svitek u Bishopa zůstane stejný jako u clera bez specializace.
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Joewar »

Kedze po uprave by mala zodpovedat vyska skillu mgr timeru na svitok urobil som si taky mensi test. Porovnal som teda 2 kuzla: blesk, ivm. Blesky som daval za nekra 102,5 mgr islo to krasne hlava svitok hlava svitok bez akejkolvek pauzy. Potom klerik(medic) 100 mgr castil som teda ivm svitok, hlava, svitok no ako som vypozoroval po hlave mi neslo uplne hned castit znova svitok(chybalo tam tak 0,5s +-). A teda moja otazka je preco to tomu tak je? kuzla su z rovnakeho kurhu tak som usudil, ze by mali mat rovnaky cast time.
Ocroc

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Ocroc »

Greater Heal scroll má 4sec timer při max magerce, lightning bolt 2sec. To opravení timerů se nakonec revertovalo, protože to tak bylo nastaveno úmyslně.
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Joewar »

Aha! Takže dáš doporiadku timer u medica pri 80mgr z 13s na 4s?
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Bejkal »

Ocroc píše:Timer na svitek u Bishopa zůstane stejný jako u clera bez specializace.
Spíš bych pouvažoval vážně hratelně upravit IVM/KVM svitky. Nevím kolik je tu Bishopu, že do toho kecám jen já. U bishopa má jít o to že je během krátký chvile schopen uléčit velké množství životů. Pokud by byl IVM svitek u clera 2s a zrušení toho KVM, hlasoval bych pri. A spíše jít cestou IVM pole skrze special zbran. Ale to je na debatě :mrgreen:
Skriptor
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 26 bře 2008 19:56

Re: Specializace - Diskuze [Beta]

Příspěvek od Skriptor »

pri prechode na specializaciuz monk mi nastavilo heal na 95 no nikde sa nepise ze to stiahne heal preto sa pytam je to tak spravne ?
Zamčeno