Loot na Non-Loot Kvestu na HB 10/03/2020 okolo 16:00

Vše o podobných aktivitách ve hře
Zamčeno
Uživatelský avatar
Holy Blood Berry
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2018 02:20
Bydliště: Sheffield
Kontaktovat uživatele:

Loot na Non-Loot Kvestu na HB 10/03/2020 okolo 16:00

Příspěvek od Holy Blood Berry »

Myslím že je od věci založit tady topic a podívat se na celou věc.

Cca kolem čtvrté dneska končil krátký kvest na HB kde bylo povoleno PVP. Objevilo se pár červených a tak se bojovalo (dost neférově v 20:4 počtu, nicméně). RK bylo zakázané, přesto se našlo XY hráčů kteří tohle ignorovali i přesto že to bylo psané do hry od GM minimálně 3x.
O HK nebylo ani slovo, takže dejme tomu.

Co mě ale naprosto zaráží je fakt že kvest byl Non-Loot, hráče Ares (Hated) jsme sice sundali v snad 9v2 v bloku, ale prasárna byla že mu někdo vylootil tělo (ani nevim jestli full loot, spíš hádám že jo). Měl na sobě Ancestral robu a top část na nekra. A někomu se to zalíbilo tak moc že to i tak musel lootnout. Celé to muselo být lootované z hidu (neobjevil se nad nikým nápis), takže mě napadá řešení. Podívat se do logu kdo byl na kvestu z modrých, nejlíp v tu chvíli co Ares umřel okolo něho. Podívat se do báglů hráčů, jejich sekurek, jejich banky. Případně najít jakékoliv vodítko k tomu kdo je tak neskutečně debilní že mu nevadí porušovat pravidla takovým stylem. Čím dřív, tím líp. Třeba se ten Loosah najde, trest je to minimálně na delete.
Pokud jste tam byli a viděli někoho hidovat u jeho těla, rovnou kontaktujte GM.

Ne že bych nemohl založit topic o něčem jiném a ne že bych se kdy zastával Hated, jenom tady padla kosa na kámen a opravdu mě to znechutilo. Tak samo to mohlo dopadnout i z druhé strany, jenom s tím rozdílem že lidi co hrajou PK mají pravidla serveru v úctě (většinou, až na vyjímky), zprasit tě můžou kdykoliv s radostí kdekoliv jinde než na kvestu. Justice please.

Děkuju za pochopení. :roll:

Holy Blood Berry [Sharpshooter - Elder Ranger - The firstborn of Lady Blood Berry]
Carpe Noctem [Gangrel Clan - Lord Lestatte's lineage, The Guardian of Camarilla]
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Loot na Non-Loot Kvestu na HB 10/03/2020 okolo 16:00

Příspěvek od Gilraen »

A já myslím, že by bylo od věci zjistit si veškeré informace... Protože kolega si věci hned dohledal, předal je majiteli a s dotyčným hráčem, který nerespektoval pravidla, si to vyřídil.

Děkujeme za info koutek, a protože je incident vyřešen - lock.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Zamčeno