PvP event - diskuze

Vše o podobných aktivitách ve hře

Termín turnaje

Anketa končí za 23 led 2019 14:05

2.-3.2.
6
32%
9.-10.2.
5
26%
16.-17.2.
4
21%
23.-24.2.
4
21%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Zola »

Já se hlásím s whčkem :mrgreen: (zatím 1vs1)
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Nejak sa tu skoro nikto nehlasi... chyba asi ta spravna motivacia :) (gilraen sprav nejake mamon bagle a odfot a hod to sem)

do 1vs1 prskaviek by som dal za 1. miesto ada robu, sochu, string a rare vec (ano viem je to dost ale turnaj mame raz za 2 roky tak trochu sa odviazat neuskodi), ostatne miesta nieco menej ale zaujimave, nech pride aj MG guilda namiesto PVMkovania aspon jeden den za 2 roky na pvp a pod. hraci (minule sa myslim nikto z nich nezucastnil)... kto vie ci este nejaky turnaj v buducnosti bude...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Pallando
Poskok
Příspěvky: 521
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Pallando »

Mighty PvP GOD píše: 28 led 2019 21:38 Nejak sa tu skoro nikto nehlasi...
bohuzel to nevychazi moc terminove :( tak doufam ze se to bude urcite opakovat
Přeji pěkný den!
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Fero píše: 19 led 2019 23:33 + na malom priestore by sa dokazali aj buchny zabit :D
++
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Celkem by mě zajímalo, kolik doopravdy má v plánu přijít lidí, protože jestli je to těch pár co se tu přihlásilo a ještě ne na stejný turnaj, tak nevím zda má cenu dál něco řešit a připravovat. Možná na to má vliv smazání některých hříšníků, ale co zbytek?
Nechci zbytečně plýtvat svým i vaším časem, že se na něčem budeme domlouvat a pak tam budou 3 lidi. :)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Xan »

Za me osobne nevysel termin na 1v1 a na dalsi nemam lidi + rodinnej zivot koliduje s casem konani. Problem je,ze relativne zajem by asi byl, ale jestli z 15 lidi ma pomalu kazdej cas jindy, tak se to nesejde, zvlast ma ruzny discipliny(tymy). To bych spis zkusil dat jen jeden termin, pvo v darovanym ekvipu a podle poctu ucastniku udelat bud 1v1 nebo jinej styl. Just an idea.
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Gilraen píše: 29 led 2019 18:10 Celkem by mě zajímalo, kolik doopravdy má v plánu přijít lidí, protože jestli je to těch pár co se tu přihlásilo a ještě ne na stejný turnaj, tak nevím zda má cenu dál něco řešit a připravovat. Možná na to má vliv smazání některých hříšníků, ale co zbytek?
Nechci zbytečně plýtvat svým i vaším časem, že se na něčem budeme domlouvat a pak tam budou 3 lidi. :)
Vravim no.. ono treba motivovat tych hracov, urcite keby videli o aky mamon sa hra, tak by to nenechali si rozdelit 3 ludi a prisli by si pre korist :)
A hlavne, sice napad a usilovnost cenim, ale 1vs1 ine chary ako prsk je fail, to sa snad taky turnaj nikdy nekonal takze skoda to vobec organizovat.. a taky paladin vs vamp to by sa mi ani pozerat nechcelo... tiez by som bol za to dat moznost hracom zahrat nieco ine ako prska, ale na to DP nie je balancne stavane...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

To chtěli hráči sami, mně osobně je jedno kolik by bylo eventů, když budou lidi.
Motivoval bych rád, ale napsat odměnu pro tři lidi je... můžu něco nahodit s tím, že minimální účast by byla x hráčů.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Fero »

Ja pridem 1v1 teraz, snad naberieme aj jednu-dve partie na 2v2 a potom aj 1v1 prskov. Imho vela ludi sa este dohlasi alebo nenahlasi vobec a iba pridu :D

Inak nedalo by sa, ze kazdy moze prist za dve postavy a menit si podla toho co bude mat super?
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Gilraen píše: 29 led 2019 20:58... můžu něco nahodit s tím, že minimální účast by byla x hráčů...
toto by mohlo fungovat... daj mamon v pripade ze sa zucastni aspon 10 hracov, tolko si myslim ze sa najde, ak pride menej kludne mozu byt okresane odmeny
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Fero píše: 29 led 2019 21:25 Inak nedalo by sa, ze kazdy moze prist za dve postavy a menit si podla toho co bude mat super?
Nene jen jedna postava na jeden turnaj. Na jiný turnaj si vezmi klidně jinou postavu, to už je na tobě.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Nějaké ceny jsem nastřelil... Jsem ochoten ten turnaj občas opakovat, klidně na střídačku varianty, pokud bude zájem.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Gilraen píše: 29 led 2019 23:32 Nějaké ceny jsem nastřelil...
1. nb ada roba/ancka budu fajn, ale predpokladam ze po 14 dni ju vezmes hracom? alebo zmizne len NB status?
ak by si ju chcel celu robu zobrat hracom, tak davat to na 14 dni nie je dobry napad... teoreticky sa v ten cas ani nemusi hrat pvp a tak to pride nazmar... skor dat adu NB natrvalo + link s 20 durabkou, a ancestralku s 40 durabkou (nb bersu atd top zbrane tiez s 20 durab) tak si hrac "vyberie cas" kedy ju spotrebuje :)
2. pre pvperov su odmeny fajn, ale skor by som sa sustredil aj na to, co by prilakalo pvm hracov na turnaj namiesto toho aby sli do dungu... 2 top pvm skupiny sucasnosti si jednym dungom zarobia 2x tolko co je za prve 3 miesta dokopy takze skorej aby sli na turnaj si zorganizuju dung... nieco pre nich motivacne by som dal aby prisli... medzi nimi su dobry pvp hraci... preto som navrhoval vacsi mamon a nieco rare :) mne osobne uprimne vobec nejde o mamon len o dobry turnaj s dobrou ucastou.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Mighty PvP GOD píše: 30 led 2019 00:15
Gilraen píše: 29 led 2019 23:32 Nějaké ceny jsem nastřelil...
1. nb ada roba/ancka budu fajn, ale predpokladam ze po 14 dni ju vezmes hracom? alebo zmizne len NB status?
ak by si ju chcel celu robu zobrat hracom, tak davat to na 14 dni nie je dobry napad... teoreticky sa v ten cas ani nemusi hrat pvp a tak to pride nazmar... skor dat adu NB natrvalo + link s 20 durabkou, a ancestralku s 40 durabkou (nb bersu atd top zbrane tiez s 20 durab) tak si hrac "vyberie cas" kedy ju spotrebuje :)
2. pre pvperov su odmeny fajn, ale skor by som sa sustredil aj na to, co by prilakalo pvm hracov na turnaj namiesto toho aby sli do dungu... 2 top pvm skupiny sucasnosti si jednym dungom zarobia 2x tolko co je za prve 3 miesta dokopy takze skorej aby sli na turnaj si zorganizuju dung... nieco pre nich motivacne by som dal aby prisli... medzi nimi su dobry pvp hraci... preto som navrhoval vacsi mamon a nieco rare :) mne osobne uprimne vobec nejde o mamon len o dobry turnaj s dobrou ucastou.
Ano, ten předmět bych pak sebral a použil znovu na dalším turnaji. Čili ti nejlepší ho mohou mít často...
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Nightwish »

Připiš si mě na všechny tři, rád se zučastním :wink:
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Erik Nighelt »

mno tenhle víkend nemám čas a 9. 2. jsou jen prskové, který nehraju :P
Tak si mě napiš 9.2. a jestli mi do toho nic nevleze přijdu si hodit šipku.
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Semiramis
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 12 črc 2018 18:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Semiramis »

Semiramis, necromancer, 2.2.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Xan »

2.2. Uvidim podle casu konani a prace v praci, u me je to pade na pade
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Robin de Martis »

Asi obyč pal. Chci hlavně tu ada robu na pala.
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Nycte »

Pridem. Necro/wamp este sa rozhodnem
Odpovědět