PvP event - diskuze

Vše o podobných aktivitách ve hře

Termín turnaje

Anketa končí za 23 led 2019 14:05

2.-3.2.
6
32%
9.-10.2.
5
26%
16.-17.2.
4
21%
23.-24.2.
4
21%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Xan »

Necekane mi to v praci nevyslo, na minutku jsem nakoukl. Zrovna jsem tam videl duel war vs wamp. Vyzkouset si pvp v topku je sice fajn prilezitost, ale z praktickyho hlediska o nicem - kvuli armoru je ta dmg pomere stejne jako nejakej standart ekvip s +7 zbranema, ne-li hur. Takze vyhodu v tom maji asi nejvic ti prsci, pac maji systemove vetsi dmg spell svitku, a armor je netrapi. Jen tema hp navic.
To ze ten wamp to hral jako war je vec druha:-) snad byla sranda, snad priste
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Byl to super event, jen vic takovych, zitra 2v2 skilleri

Ten gear zadarmo byl skvely, vsichni si vyzkouseli. Nakonec se zjistilo, ze nejdrsnejsi je mag v topu co dava kvf i za 100, tak bacha na ne :P
Eledrian
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 led 2019 10:14

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Eledrian »

Nebude nějaký videjko, pro ty co nestihli? :wink:
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Fero »

podareny turnaj, gj Gile! len tak dalej a dik
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Dnes som sice turnaj nestihol, ale zajtra by som prisiel na 2v2, tak ma mozes zapisat, snad niekto somnou pojde, niekoho narychlo najdem.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Libi
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 07 kvě 2017 00:13

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Libi »

Nemám parťáka ale napiš mě 8)
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Eledrian píše: 02 úno 2019 20:22 Nebude nějaký videjko, pro ty co nestihli? :wink:
Ahoj, na prvni turnaj jsem nemel moznost, ale 2v2 sem natocil:
Youtube: PVP 2v2 TOURNAMENT

Prvni zapas zacina na 30. minute videa.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Wiliam »

skoda ze z prveho nemas video, tu bola slaba ucast oproti tomu predtym
Libor
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

krysakrys píše: 04 úno 2019 14:24 Ahoj, na prvni turnaj jsem nemel moznost, ale 2v2 sem natocil:
Youtube: PVP 2v2 TOURNAMENT

Prvni zapas zacina na 30. minute videa.
Ahoj, díky za video. Za mě škoda těch kostek... :)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Gilraen píše: 04 úno 2019 17:15
krysakrys píše: 04 úno 2019 14:24 Ahoj, na prvni turnaj jsem nemel moznost, ale 2v2 sem natocil:
Youtube: PVP 2v2 TOURNAMENT

Prvni zapas zacina na 30. minute videa.
Ahoj, díky za video. Za mě škoda těch kostek... :)
Neni zac. Premyslel jsem nad tim, pokud chceme aby hralo vic lidi pvp, tak to nebudu maskovat - nelegalni to neni. Priste navic hraju za hrace, tam je to take tak, vcera jsem si to chtel jenom nastavit, ale zabral jsem to cely nakonec. Asi to nebyl dobrej napad nechavat ty verdata tak, ale nechtelo se mi to menit nakonec, takze tim sorry za vysledny efekt. :)
Naposledy upravil(a) krysakrys dne 04 úno 2019 17:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

spatne tlacitko, chtel jsem dat editovat :-) ale dobra rezba to byla, skoda ze neprislo vic lidi na 2v2 s equipem, no worries, pristi tyden je zase equip zadaco a 1v1, good job gm, v cove se zase beha :P a spusta lidi taky zacla vyuzivat areny po svete
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Nightwish »

Omlouvám se, ale dnes se nezúčastním.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Další PvP eventy, které proběhly teď v únoru budou v plánu i v březnu. Na konec února proběhne nějaké PvM, teda doufám. :lol:
Opět budu rád za nějaký návrhy na změny, co by vás lákalo zkusit a o co máte zájem... Veškeré pravidla je potřeba domluvit předem a záleží jen na vás, co omezíme a co bude povoleno.
Nejvíc lidí se dostavilo na PvP event všech povolání, ale možná to bylo tím, že si mohli zkusit topka. :) PvP event skupin je odložen na dobu neurčitou, nevypadá to na velký zájem, organizovat to pro tři trojice nemá moc smysl.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

A zajímal by mě nějaký názor, proč to nejdou zkusit i ostatní hráči, kteří nejsou zaměřeni čistě na PvP... Malá odměna? Špatný čas? Pocit, že nemám šanci na výhru a tak tam ani nejdu?
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Gilraen píše: 11 úno 2019 10:19 A zajímal by mě nějaký názor, proč to nejdou zkusit i ostatní hráči, kteří nejsou zaměřeni čistě na PvP... Malá odměna? Špatný čas? Pocit, že nemám šanci na výhru a tak tam ani nejdu?
Za prve asi obecenstvo, kazdy je pro ne nub a nebo to trva moc dlouho a tak. Divaci, kteri neustale picujou a pochvalijou jenom 2 hrace, o kterych vi, ze jsou dobri. Nedokazou ocenit co se deje v arene a nedej boze, aby se tam nekdo chtel pobavit. Mozna bych to udelal priste bez divaku uplne, bud chces hrat a nebo ne. Hraci se dle meho soudu chovali na vsech eventech dobre a mozna by to melo zustat mezi nima.

Po pvp eventu bych dovolil jeste par duelu na vyzadani, napr. pro ty, co v prvnim kole chytli nejakyho fanatika a moc si to ani nevyzkouseli. Ja na eventech byl, a tak pisu spis to, co by me odradilo prijit priste.

Na chvilku bych dal asi pauzu prskum, vzdyt vsechny turnaje jsou vice mene pro nekry(nebo magy kdyz je top), to si myslim odradi spoustu hracu. Tak to vymyslet tak, aby se nema ukazaly i ostatni povolani. Napr. bych je nalakal na nejakou odmenu za ucast, ktera jim pomuze s povolanim (Takove krev temneho pro vampy napr., no neco zajimave). Potom bych to vylepil na facebooku a v Discordu bych udelal bud sekci Oznameni, nebo rovnou sekci Turnaje. I kdyz na ten posledni prislo hodne lidi, nebylo to avizovano na Facebooku, Diskordu ani v novinkach. Prispevek na foru si nekdo precte a nekdo ne, meli bychom se snazit informovat 100% nasich hracu.

A posledni co jsem chtel rict, na 1v1 mix bych zkusil otestovat arenu tak, aby v ni byli schvalne prsci znevyhodneni, aby neprisel kazdy chytrak za maga nebo za to, co bude mit nejlepsi gear.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

krysakrys píše: 11 úno 2019 10:34 Za prve asi obecenstvo, kazdy je pro ne nub a nebo to trva moc dlouho a tak. Divaci, kteri neustale picujou a pochvalijou jenom 2 hrace, o kterych vi, ze jsou dobri. Nedokazou ocenit co se deje v arene a nedej boze, aby se tam nekdo chtel pobavit. Mozna bych to udelal priste bez divaku uplne, bud chces hrat a nebo ne. Hraci se dle meho soudu chovali na vsech eventech dobre a mozna by to melo zustat mezi nima.
Nemám problém vykázat diváky...na posledním turnaji vadilo chování některých jedinců i mně.
krysakrys píše: 11 úno 2019 10:34 Po pvp eventu bych dovolil jeste par duelu na vyzadani, napr. pro ty, co v prvnim kole chytli nejakyho fanatika a moc si to ani nevyzkouseli. Ja na eventech byl, a tak pisu spis to, co by me odradilo prijit priste.
V tom nevidím problém, stačilo si napsat. :)
krysakrys píše: 11 úno 2019 10:34 Na chvilku bych dal asi pauzu prskum, vzdyt vsechny turnaje jsou vice mene pro nekry(nebo magy kdyz je top), to si myslim odradi spoustu hracu. Tak to vymyslet tak, aby se nema ukazaly i ostatni povolani. Napr. bych je nalakal na nejakou odmenu za ucast, ktera jim pomuze s povolanim (Takove krev temneho pro vampy napr., no neco zajimave). Potom bych to vylepil na facebooku a v Discordu bych udelal bud sekci Oznameni, nebo rovnou sekci Turnaje
Může být čistě jedno PvP bez prsků. Jde o to, aby o to byl zájem. Přidám do hlasování...
Odměnu jsem ochoten upravit, ale jedná se o PvP turnaj, né o rozdávání PvM eqipů. Z vampů krev nikdo neřešil, možná protože usoudili, že to není vhodný char na PvP, těžko říct. Ale na turnaj v topkách bych mu dal klidně top morf atp.
Facebook oznámení proběhlo, na fóru to probíhá průběžně a Discord probíhalo v diskuzi nějaké debatování (nic důležitého) a pak bylo oznámeno i v PvP sekci. Do hry jsem ten den vždy oznamoval s předstihem. Termíny byly dané x týdnů předem... :)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Xan »

Kdyby mi to na turnaj vyslo,osobne bych sel za wampa a o krev bych si rekl, jako pvp hrac jsem s ni vecne na nule, pac neni prisun, krom nudnyho povinnyho solo dungu, kterej neda dost nabiti ani na jedno pouziti.

Pvp v topkach lidi nalaka, ale problem je paradoxne v tech topkach plus upravach dmg prsku. Uz jsem to psal, ale u melee charu je ten mega armor tak znat, ze si pak moc ani nedavaji dmg top zbranema. Top zbrane bych nechal, aby byla dmg a nemlatili se tam 20 minut. Armor dat nejakej standart/podprumer, aby hraci tu dmg dostavali.
U prsku je to znat nejvic a je to moc op - prsk ma s top brnenim dmg cca o 1/3 vyssi? Protivnik neprsk ma z brneni jen par hp navic, ale sam dmg zvyseny nema. Pri tom pobihani to je je nejaky 1 kvf za 60+, blesk za 30+, to uz jsi skoro na 100 hp proti 1-2 naprahu zbrani meelera?
Ja se stihl kouknout jen na cast duelu wampa s warem, ale co jsem slysel,tak mag v ada to zabijel vsechno
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Xan píše: 11 úno 2019 11:34 Kdyby mi to na turnaj vyslo,osobne bych sel za wampa a o krev bych si rekl, jako pvp hrac jsem s ni vecne na nule, pac neni prisun, krom nudnyho povinnyho solo dungu, kterej neda dost nabiti ani na jedno pouziti.

Pvp v topkach lidi nalaka, ale problem je paradoxne v tech topkach plus upravach dmg prsku. Uz jsem to psal, ale u melee charu je ten mega armor tak znat, ze si pak moc ani nedavaji dmg top zbranema. Top zbrane bych nechal, aby byla dmg a nemlatili se tam 20 minut. Armor dat nejakej standart/podprumer, aby hraci tu dmg dostavali.
U prsku je to znat nejvic a je to moc op - prsk ma s top brnenim dmg cca o 1/3 vyssi? Protivnik neprsk ma z brneni jen par hp navic, ale sam dmg zvyseny nema. Pri tom pobihani to je je nejaky 1 kvf za 60+, blesk za 30+, to uz jsi skoro na 100 hp proti 1-2 naprahu zbrani meelera?
Ja se stihl kouknout jen na cast duelu wampa s warem, ale co jsem slysel,tak mag v ada to zabijel vsechno
Víceméně souhlasím... šlo o to si to zkusit a porovnat. Teď se dá udělat to, aby to bylo vyrovnanější. :) Věřím, že pak to třeba přiláká více hráčů, i těch PvM.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Xan »

snad jo, za mě plus za aktivitu. Snad mi to někdy i vyjde se zúčastnit.
Add publikum - nechat. Turnaj čistě jen o účastnících by byl suchej. Každej ať fandí komu chce. Jasně že za hodně blbý kecy/narušovaní, by to chtělo kick/stone/mute/kopnout mezi krakeny, ale to je na 1 gmko až až, organizovat turnaj a ještě sledovat lidi z publika.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Zkraceny sobotni zaznam, ale jsou tam podle me 2 nejzajimavejsi zapasy.

Youtube: PVP 1v1 TOURNAMENT
Odpovědět