PvP event - diskuze

Vše o podobných aktivitách ve hře

Termín turnaje

Anketa končí za 23 led 2019 14:05

2.-3.2.
6
32%
9.-10.2.
5
26%
16.-17.2.
4
21%
23.-24.2.
4
21%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Fero »

+ na malom priestore by sa dokazali aj buchny zabit :D
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Penelope »

Nycte píše: 19 led 2019 22:27 Clovek by cakal, ze Thorrovia a Xanovia po 20 rokoch na DP pochopia, ze 1v1 je myslene prsk vs prsk. Ine classy sa medzi sebou nemaju sancu zabit.
Aspoň někdo normalní pochopil, že je to Prsk vs Prsk :) Koho by bavilo Paladin vs Paladin, War vs War? Cler vs Cler? Jasně, že je to 1v1 prskové... :paranoid: bože bože :) Kluci, dřív než napíšete zas nějakou ptákovinu zkuste přemýšlet 8)
Fero píše: 19 led 2019 23:33 + na malom priestore by sa dokazali aj buchny zabit :D
Při AFK určitě :roll:
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

- IMO len na 1vs1 bude dostatocne ucast... v minulosti som sa snazil dat dokopy 3v3 turnaje, v jednom hrali 4 teamy a druhy sa ani nekonal... skus dat predbezne "prihlasenie" kto by na aky turnaj isiel, ja osobne asi len na 1v1... 3v3 je tazko zohnat ludi a este tazsie nastavit pravidla - ake postavy, equipy, arena...

- v pripade turnaja 1vs1 : nekrom dat ancestralku a +25 kosti, magom dat ada robu, mozno +ove koze a IDEALNE keby sa dal nastavit +10 healing docasne magom na turnaj aby to bolo vyrovnane... na behaku je velmi citit rozdiel 50 a 60 healing. nech to nie je ako vzdy len nekrofest.

- turnaj by som dal NO-loot a BEZ vstupneho, aby sa mohli zucastnit aj ludia ktori vedia ze hned prehraju aby ich netrapila strata niecoho ale aspon skusili turnaj...

- zakazat asi salaty, a RR lebo niekedy nemusi byt timer na rr (alebo ak sa vyriesi reset timeru na rr tak ok), zakazat utok jazditkom, hid, steny...

- 1v1 turnaj by som dal asi na 2 vitazne a behak, v jeden den by to mohlo stacit, napr. zaciatok o 7-8 vecer, nie som si isty ci bude mat dost ludi moznost hrat oba dni

- vstup cez ld - ano

- dal by som motivacnu odmenu 100k kazdemu kto prejde aspon prvym kolom, moze to byt atraktivne na ucast a nepojde tam niekto len zrakvit lebo musi sa aspon pokusit vyhrat. a vyhercom samozrejme mamon 8)
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Penelope píše: 20 led 2019 13:56 .....
To že až ty a Nycte z toho chcete udělat nudu jen o prstcich jste si vycucali Vy. Gilraen nic takoveho nepsal, takze z toho chcete udělat omezení na pvp 1v1 pouze pro magy a necry? Teda mě by to nebavilo ani sledovat, zvlášť po tom co jsi určil všechny vychytavky zakázat.
Bohužel nemohu se toho účastnit tak jsem nic nepsal, ale k tomuhle se vyjádřim asi takto: hraje se buď PvP a nebo UserFriendly doping, což je tvuj navrh.
Každopádně osobně bych raději na twitch sledoval PvP z formatu otevreneho světa a nevyklestenou zabavu pro mamon.
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Nycte »

Ano Rod, nikto nebude robit z 1v1 nudu prsk vs prsk. Ja sa osobne tesim viac na duel, ked donesies svojho mocneho clera, s ktorym solujes lvl 4 mapky a budes sa zabijat s nejakym paladinom. Az tam zacne prava zabava a ja osobne by som kludne predal prava na tento duel vecera CNN, pretoze to bude lamat rekordy v sledovanosti.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Je mi jedno jestli se 1v1 popere vamp proti prskovi, nebo přijdou jen prskové... chary omezovat nemusím. Je to na vašem umu, které povolání ovládáte na PvP víc a vzhledem k tomu, že při 1v1 o nic nepřijdete, protože vám tam dám veškeré vybavení, tak věnujete jen čas.

Psal jsem, že jsem ochoten vám půjčit ten nejlepší eqip, pak je otázkou zda se vyplatí nekr v topku s ančou, nebo mag v ice s adou, případně rang v topku s top zbraní (asi tempest?). Nemám problém tam připravit veškeré vybavení, včetně RR, GRR, srdíčka - pak by ten turnaj mohl mít grády, když by vás prsky dokázat například rang, vamp nebo někdo jiný. Ale možná je ta doba jiná a už se nic jiného neběhá. :) Chtěl bych hlavně, aby si to hráči užili a diváci viděli pořádný a napínavý boj.

edit: zatím se tu bavíme jen o 1v1, až budou předběžné přihlášky, tak uvidíme kolik se sejde lidí na 2v2 a jaký by byl zájem o 3v3... přihlášky budu řešit po ukončení výběru termínu.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Penelope »

Gilraen píše: 20 led 2019 16:23 Je mi jedno jestli se 1v1 popere vamp proti prskovi, nebo přijdou jen prskové... chary omezovat nemusím. Je to na vašem umu, které povolání ovládáte na PvP víc a vzhledem k tomu, že při 1v1 o nic nepřijdete, protože vám tam dám veškeré vybavení, tak věnujete jen čas.

Psal jsem, že jsem ochoten vám půjčit ten nejlepší eqip, pak je otázkou zda se vyplatí nekr v topku s ančou, nebo mag v ice s adou, případně rang v topku s top zbraní (asi tempest?). Nemám problém tam připravit veškeré vybavení, včetně RR, GRR, srdíčka - pak by ten turnaj mohl mít grády, když by vás prsky dokázat například rang, vamp nebo někdo jiný. Ale možná je ta doba jiná a už se nic jiného neběhá. :) Chtěl bych hlavně, aby si to hráči užili a diváci viděli pořádný a napínavý boj.

edit: zatím se tu bavíme jen o 1v1, až budou předběžné přihlášky, tak uvidíme kolik se sejde lidí na 2v2 a jaký by byl zájem o 3v3... přihlášky budu řešit po ukončení výběru termínu.
Gile. Napiš teda ten seznam jak to bude, odměny atp. Tak jak jsem to napsal já at je v tom jasno.
Pokud nebude 1v1 prsk prsk, tak tím dost lidi odradíš :) neměl jsi dát na rady psychopata teda schizofrenika a nějakých kecálku. 1v1 only prsk. A pak 2v2 nebo 3v3 se všema charama ..
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Penelope píše: 20 led 2019 21:09
Gilraen píše: 20 led 2019 16:23 Je mi jedno jestli se 1v1 popere vamp proti prskovi, nebo přijdou jen prskové... chary omezovat nemusím. Je to na vašem umu, které povolání ovládáte na PvP víc a vzhledem k tomu, že při 1v1 o nic nepřijdete, protože vám tam dám veškeré vybavení, tak věnujete jen čas.

Psal jsem, že jsem ochoten vám půjčit ten nejlepší eqip, pak je otázkou zda se vyplatí nekr v topku s ančou, nebo mag v ice s adou, případně rang v topku s top zbraní (asi tempest?). Nemám problém tam připravit veškeré vybavení, včetně RR, GRR, srdíčka - pak by ten turnaj mohl mít grády, když by vás prsky dokázat například rang, vamp nebo někdo jiný. Ale možná je ta doba jiná a už se nic jiného neběhá. :) Chtěl bych hlavně, aby si to hráči užili a diváci viděli pořádný a napínavý boj.

edit: zatím se tu bavíme jen o 1v1, až budou předběžné přihlášky, tak uvidíme kolik se sejde lidí na 2v2 a jaký by byl zájem o 3v3... přihlášky budu řešit po ukončení výběru termínu.
Gile. Napiš teda ten seznam jak to bude, odměny atp. Tak jak jsem to napsal já at je v tom jasno.
Pokud nebude 1v1 prsk prsk, tak tím dost lidi odradíš :) neměl jsi dát na rady psychopata teda schizofrenika a nějakých kecálku. 1v1 only prsk. A pak 2v2 nebo 3v3 se všema charama ..
Kdybys četl pořádně vše co píšu, tak jsem psal, že jasno bude po vybrání termínu a pak se to sepíše.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Penelope »

Gilraen píše: 20 led 2019 21:21 Kdybys četl pořádně vše co píšu, tak jsem psal, že jasno bude po vybrání termínu a pak se to sepíše.
Myslel jsem to tak, že jak budeš mít jasno a nějak se domluvíte, tak to sepiš nějak přehledně.
Nemyslím hned dneska nebo zítra, jen až to bude jasné. : )
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Nait Magusanus »

estli bude navic cas a chut a dost lidi tak moze byt aj jedno kolo 7 schopnych lidi s dobryma ekvipama vs zbytek serveru v horsich vecech treba 7 vs 30 (aneb klasicke cv pvp, kdyz by meli dost prostoru tak by si nas mohli i tak rozjezdit v pohode)
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Tak termíny padly... :) prosím, pište si registraci do turnaje, ať mám odhad kolik vás bude. Napište vždy svůj nick, charakter za který půjdete a na který turnaj se hlásíte, u 2v2 pište klidně registraci rovnou dvou osob. Napište čas, který preferujete (rozmezí od 17-20 hod.). Ti co nemají přístup na forum, mohou poslat zprávu na Discord/FB...
Pokud by se na daný turnaj hlásilo málo lidí, tak ho zruším. Sepíšu to ještě bokem, kde nebude probíhat diskuze, ale budou tam oficiální informace.

Turnaje jsou následující:
2. 2. čas upřesním - turnaj 1v1 (libovolný charakter, bez lootu, eqip dostanete, bez omezení)
3. 2. čas upřesním - turnaj 2v2 (libovolný charakter, eqip si donesete vlastní - maximálně invul brnka, žádné top zbraně, šutrovky a podobné povoleno, po smrti o vše přijdete, spotřebák bude na místě k doplnění, upřesním jestli něco omezím). Vítězná dvojice dostane kompletní loot + něco navíc.
9. 2. čas upřesním - turnaj 1v1 (only prskové, vše bude na místě, omezení upřesním)
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Help »

Registraciu by som dal iba na meno, charakter sa uvidi na mieste :unibrow: :unibrow:
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Gilraen »

Help píše: 24 led 2019 09:33 Registraciu by som dal iba na meno, charakter sa uvidi na mieste :unibrow: :unibrow:
Může být, nachystám eqipu víc, chtěl jsem si usnadnit práci, ale ve výsledku je to fuk. :) Pokud používáte, nebo máte přání na speciální předměty, kde to není v turnaji omezeno, tak mi dejte vědět.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Xan »

Skoda, 2. na 1v1 jsem v praci az do vecera, hold nejde se trefit vsem do volna :)
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Napospas »

Co udelat nejake promo na FB? Posledni prispevek je tam z prosince, mozna by se to dostalo navic k par lidem.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Registruji se do toho prvniho 1v1 turnaje, postavu upresnim az pred zacatkem(nebudu prsk), o gear si napisu pak
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Wiliam »

hlasim sa zde, postavu este neviem
Libor
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Help »

Tiez sa hlasim dpc jo ?
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od krysakrys »

Help píše: 24 led 2019 18:16 Tiez sa hlasim dpc jo ?
Myslim, ze ne.
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: PvP event - diskuze

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Prisiel by som na 1vs1 prsk vs prsk.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Odpovědět