Zufaly boxersky zapas na cierno!

Vše o podobných aktivitách ve hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Zufaly boxersky zapas na cierno!

Příspěvek od Fero »

Niekedy medzi sviatkami sa k vam dostane informacia od nas, alebo od vrabcekov po celom DP o podzemnom boxerskom zapase. Datum dame vediet v tu pravu chvilu a v ten pravy den.

Pravidla su velmi jednoduche...
  • 25k
  • moznost hazardovat a uzatvarat stavky - zatial len medzi vami
  • 0 armor - len tailor oblecenie (poskytneme na mieste)
  • kazdy zapasnik bude mat k dispozicii rovnaky pocet bandazi
  • vstup povoleny za kazdy char, zoberte si preistotu aj itemy specificke pre ten dany char (naramky, vamp serpy, mag mystik, atd) a uvidime jak to pojde s tym/bez toho
  • zakazane kuzlit utocne kuzla co davaju DMG na supera - paralyza, sipka self povolene, atd.. mag ma napr povolene PF,WoS atd..
  • boosty nechame povolene, resp boostneme to my pred zapasom za clera a pocas zapasu budu zakazane - budu kola s boostami/kola bez boostov
Odmena
  • pre toto prve kolo zabezpecilo GM! takze sa mate na co tesit
+ mozno nejake darceky od nas, uvidime!

Ide o boxersky zapas takze snad je kazdemu jasne ze sa vsetko bude vybavovat rucne strucne, cize bez zbrani!

Pridite sa zabavit, toto bude test run. Casom planujeme aj turnaje prskov, buchien a systemu na vyzvanie hoci jakeho hraca a hazardovat o mamonky. Toto moze kludne platit uz aj teraz, najdite si (ne)kamosa s ktorym chcete zapasit napr. o lvl5 mapu a dostavte sa na miesto s danym itemom, my ho uschovame a po zapase vam ho hned vratime. Vyhrate vy, mate 2x lvl 5 mapu, vyhra on, ma 2x lvl 5 mapu. Pravidla takejto stavky si mozete urcit vy, len mi dajte dopredu vediet alebo poriesime na mieste nech nikto neplace! :D
Naposledy upravil(a) Fero dne 23 pro 2018 15:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zufaly boxersky zapas na cierno!

Příspěvek od Fero »

Mame prvy termin pre prve kolo !

Dneska t.j. 23.12 medzi 17-17:30 zraz pri Occlo banke! Vstup mozny aj pre opozdilcov, fame/karma/killy budu vratene!
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zufaly boxersky zapas na cierno!

Příspěvek od Fero »

Jaj, tak ja dnes nakoniec nemozem. Bude to az medzi sviatkami a spraivme to poriadne :D
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Zufaly boxersky zapas na cierno!

Příspěvek od krysakrys »

Fero píše: 23 pro 2018 15:55 Jaj, tak ja dnes nakoniec nemozem. Bude to az medzi sviatkami a spraivme to poriadne :D
Ok, to mi vyhovuje :-)
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zufaly boxersky zapas na cierno!

Příspěvek od Fero »

Halo, halo! Tak mame novy termin prveho kola a to tuto nedelu 30.12 vstup medzi 17:00-17:30. Pripadne mozno zapojit aj oneskorencov. Zraz pri Occlo banke. Vstup mozny aj pre PK - ale preistotu pridite s lahkym refom - Gate nezabija a vrati fame/killy/vsetko (cez silver deed ako v trin pvp arene).

Vstupne nechame tych 25k + plus vam tam prihodime nejake sutre od nas a tak. Mate sa na co tesit!
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Zufaly boxersky zapas na cierno!

Příspěvek od Fero »

Diky za ucast a velka vdaka GM Alios, za poskytnutie areny a odmien!!

Ako to dopadlo:
1. miesto: Alghul - brujah vamp - 3x lvl 5 mapa
2. miesto: Nuken[PN] - nonspec vamp - 2x lvl 5 mapa
3. miesto: Vengeance[Amonthia] - shaman - 1x lvl 5 mapa

Dalsi ucastnici:
Led - dostal od Alghula 1 lvl 5 mapu za ucast - aj PK maju dobre srdce!
Krysa - 250k (cca vyzbierane vstupy) + daky konik
Odpovědět