Guildovní hry 2018

Vše o podobných aktivitách ve hře
Odpovědět
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Han Gamms »

Konečně to začíná být sranda :D Z dungováni se přechází na questování a harvest inkoustu :D
Tak hold budeme obíhat zbytek her golden medailon (lepší poměr jak z Despu1 či Destardu3) :D A uvidí se kdo najde víc inkoustu.
Další solo (easy) questy mají lepší poměr bodů, než Citadela a Sorc 2 s Luciánem, ty jsou trochu bodově podhodnocené.
Ale třeba Daily quest s Alidou, ste se vyprdli dát tabuli s bodama. :cry:

Pracujete ještě na nějaké mezihře?
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Raziel »

Cia píše:Tohle jediné mi připomíná to obíhánní jediného dungu solo při minulých guild hrách.
Minulé hry jste na body celkově i na body z dungů vyhráli vy. Celkem pochybuju že ste to měli z obíhání solo jednoho dungu... nějak nevím co tím myslíš ... Cílem bylo, že větší guilda jde v 10 lidech pride X hodin, a menší guilda za těch X hodin může oběhnout X dungů a mít bodů stejně nebo více pokud bude mít štěstí a všude bude mít body. Na druhou stranu v tom pride se dá snáze umřít.
Caleb píše:questy best body, vyhraje i solo hráč
Pro nás je uplně jedno kde jsou nejlepší body. MG mohli oběhnout všechna místa dříve než ostatní díky počtu aktivních hráčů. Asi je nenapadlo, že by to mohlo být nastavené takhle přestože Alois někdy na začátku naznačil, že jsou místa s lepším poměrem bodů dosažitelným pro všechny. My ztrátu nedoženem a když vedoucí guildy budou chodit jen tam kde jsou nejlepší poměry tak nemáme šanci je dohnat. Leda mít štěstí, najít nějaký ten random ink kdesi ve světě + chodit questy at se ztráta nezvětšuje. Ale komu se chce to kdoví jak hrotit když tou prácí a usilím nezajistíš žádný výsledek. Random ink ve světě můžou najít i vedoucí guildy jenom na to mají 5x víc lidí ...

Systém je srandovní. A přestože Emp psal že nemají moc motivace, tak z reakcí ostatních soudím, že to není tak uplně pravda. Očividně hlavní o co jim jde je být první nehledě na systém, nastavení nebo ceny.
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Iery »

Questy i náhodný ink jsou hezké spestření, ikdyž je pravda, že najít nějakou systematičnost se mi nedaří a o to je to zajímavější :D

Padl tu dotaz na další guildovní mezihry, druhý měsíc je tu, tož? :)
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Caleb »

Iery píše: 04 říj 2018 14:23 Questy i náhodný ink jsou hezké spestření, ikdyž je pravda, že najít nějakou systematičnost se mi nedaří a o to je to zajímavější :D

Padl tu dotaz na další guildovní mezihry, druhý měsíc je tu, tož? :)
Protoze tu neni Like jako na facebooku, tak explicitne rikam LIKE :]!

Mezihry by se slikli, potrebujeme INk :oP
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od R1mman »

Iery píše: 01 říj 2018 12:05Nejlepší poměr bodů/inku mají top dungy pořád, navíc jako bonus oproti kvestům a dalším alternativám, nemusíš to běhat jako troll furt dokola, takže mi to přijde jako celkem zajímavá možnost o umístění na 2 až X místě ;)
Veruže nemajú. Golden medailón, ktorý dokola obiehate má rovnaký pomer ako Peklo a CoMká Hard bossovia a lepší pomer ako Destard 3, EP2, Desp atď.
Raziel píše: 04 říj 2018 13:04Pro nás je uplně jedno kde jsou nejlepší body. MG mohli oběhnout všechna místa dříve než ostatní díky počtu aktivních hráčů. Asi je nenapadlo, že by to mohlo být nastavené takhle přestože Alois někdy na začátku naznačil, že jsou místa s lepším poměrem bodů dosažitelným pro všechny. My ztrátu nedoženem a když vedoucí guildy budou chodit jen tam kde jsou nejlepší poměry tak nemáme šanci je dohnat.
Keďže je inkoust limitovaný, tak je nám prd platné chodiť top dungy, pretože iná guilda iba zájde 20x golden medailón a je na tom lepšie. Aby na tom nebola lepšie, tak by sme museli chodiť iba CoM a Peklo, lenže nemôžeme, pretože tie dungy sa blokujú na 14 dní, to znamená, že ak tieto dungy prejdeme, tak musíme ísť iné top dungy, ktoré už majú horší pomer ako golden medailón, kde sa to neblokuje. Proste si počkáš na resp a ideš znova.
Takže nielen že to môže vyhrať guilda, ktorá obieha tú istú vec dokola, ona má aj navrch, pretože dungy s rovnakým pomerom ako golden medailón sú 4, ktoré vyblokuješ za týždeň a druhý týždeň musíš buď chodiť dokola golden medailón aj ty alebo top dungy s horším pomerom ako quest a strácať.
GM Alois píše: 19 zář 2018 10:23Body byly nastaveny schválně ve prospěch těžších dungeonů. Jestli sis všiml, tak i ten nalezený inkoust může guilda proměnit v lepším poměru, pokud na to má. Co jsem četl diskuze, tak si mnozí stěžovali, že některé hry byly nasteveny v neprospěch těchto dungeonů a stačilo probíhat deceit a byl na tom člověk lépe.
Hm, hm :paranoid:
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Iery »

R1mman píše: 04 říj 2018 15:12 gloglo .. :?:
Děkuji, jednak Golden Medailon naše guilda neobíhá, myslím že jsme i poslední.

1) Vy jste v tomto topicu na začátku her psali, jak vám je líto malých guild, že předem prohráli, že je to nemotivuje apod., teď proháváte s guildou, která vám nemůže co do dungů a počtu lidí ani konkurovat, tak otočite o 360 stupňů a je všechno nefér? :clap:

2) V čem jste konkrétně biti? Máte nejvíc aktivních lidí, můžete blokovat a obíhat všechny Q na serveru, k tomu TOP dungy které nikdo jiný nedá...takže zakopaný pes bude asi jinde, že?

3) Rozmanitost těhle her není aní v Q za výtečný poměr, ani za TOP dungy za nejlepší poměr, ale právě v extra inkoustu...Já třeba až díky vám vůbec o medailonu nevěděl, a děkuji, budu ho teď chodit s vámi.. ;) A abych ti také pomohl radou, je tu jeden kvest, který je stejně tak výtečný, ne-li lepší, tak projev trochu snahy a možná ty i kumpáni zjistíte, že zdaleka nejsou vyčerpány všechny informace o hrách, ale proč to zjišťovat taky , viď? Lepší zkusit pobrečet na fóru.

Zúčastnil sem se téměř všech guildovních her, a osobně mi tento systém přijde jako jeden z nejlepších, který tu byl, a proč? kombinuje totiž možnosti všech předešlých her, tzn. každý má stejnou šanci a navíc kdo i trochu přemýšlí, tak má šanci ještě o trochu větší.

Pro GM: chtěl bych vás poprosit, aby další mezihry byly zaměřená tak, aby nešlo pouze o ekvip a zkušenosti s pvm, ale promítlo se tam třeba i nějaká IQ úloha, šikovnost ovládání ve hře, hádanka či něco podobného :-)
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Fogy »

Han Gamms píše: 04 zář 2018 15:11 1. MG
2.-3. Harpamamonthia
4. Spolek
Han Gamms píše: 19 zář 2018 11:13 Vyhrajeme tak jako tak, o tom to není.
Dungy, ptáčky a veverky si poběhám rád.
Nechápu proč se cítíte tak hrozně ublížení a co furt řešíte.. však je to předem jasný, ne? :shock:
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Han Gamms »

Iery píše: 04 říj 2018 15:27...
Přestaň to gendrovat podle gildy :D
To já tu hejtoval GM k hrám a stále si stojím za stejnými body a je mi fuk jesi budeme 1. nebo 5., klidně ať vyhraje spolek, sem rád že, aktivně hraje další gilda "normálních" lidí.

1) GM bodově vyloučili z her všechny kteří nemohli 1 týden z 12 klikat.
2) Mezihra časově omezená? Proč? Je to přece o zábavě a určitě by si to zkusili i další lidi. Čemu by to vadilo být to na page klidně 4 týdny ?
3) Blokace důngů na 14dní -> nemůžou se běhat dungy dokola, ale questy můžou :) Když můžu nahrabat šecky body v týdnu z jednoho Q proč bych jako nemohl z 1 dungu co mě baví?
4) Poměry bodů, kdo to stanovoval? Alois? :-D Má projité všechny dungy na serveru, nebo podle čeho hodnotil obtížnost? Občas mu dost ujela ruka.
5) Inkoust házený "náhodně" do hry, netransparentní. Kdyby přidali šanci do všech loot pytliku a lokáčů např. 0,01% na inkoust. Jo to by bylo transparentní a nikdo by nemohl říct půl slova, že rozhazujou inkoust někomu blíž od baráčku než jiným.

Tak co, na todle mi odpověz a né na brekot, že někoho předbíhaj lemplovsky nastaveným bodovým ziskem z low questů :D
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Han Gamms »

Fogy píše: 04 říj 2018 15:41
Han Gamms píše: 04 zář 2018 15:11 1. MG
2.-3. Harpamamonthia
4. Spolek
Han Gamms píše: 19 zář 2018 11:13 Vyhrajeme tak jako tak, o tom to není.
Dungy, ptáčky a veverky si poběhám rád.
Nechápu proč se cítíte tak hrozně ublížení a co furt řešíte.. však je to předem jasný, ne? :shock:
Proč na brekot jiných vytahuješ moje posty ? :D Až budu plakat že sme prohráli, tak je vyndej :D
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od R1mman »

Fogy píše: 04 říj 2018 15:41Nechápu proč se cítíte tak hrozně ublížení a co furt řešíte.. však je to předem jasný, ne? :shock:
Bol by som zvedavý, že či sa ti počas minulých hier páčilo, že sa to dalo vyhrať obiehaním jedného dungu. Ak hej, tak držíš líniu. Ak nie, tak si pokrytec.
R1mman píše: 01 říj 2018 09:56Nikomu tu nejde o to, aby to robil sebe ľahším a iným guildám ťažším. Je to feedback, z ktorého, dúfajme, budú GMká čerpať pri úprave hier pre budúci rok.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Fogy »

Han Gamms píše: 04 říj 2018 16:10 Proč na brekot jiných vytahuješ moje posty ? :D Až budu plakat že sme prohráli, tak je vyndej :D
No stress :) Tady nejde o to jestli vyhrajete nebo prohrajete, jen z tvých postů bylo patrný, že výsledek je předem daný a tak nějak to shrnovalo obecný mínění. Proto nechápu tady ty ozvěny z vašich řad.
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Caleb »

Han Gamms píše: 04 říj 2018 16:05 ...
K tobe mam asi to, ze neumis ocividne behat ani ty low questy. Nebo kde je problem? *Asi by ses citil menecene, kdyby si behal low questy a pomohl tim sve guilde k viteztvi, tomu rozumim, hrdost ma clovek jen jednu.
R1mman píše: 04 říj 2018 16:15 Bol by som zvedavý, že či sa ti počas minulých hier páčilo, že sa to dalo vyhrať obiehaním jedného dungu. Ak hej, tak držíš líniu. Ak nie, tak si pokrytec.
Jsem pokrytec a nebo, proste jen ted (dulezite slovo, vyhrat snad stale muzete) prohravate proto, ze mi jsme investovali cas do hledani alternativ.
Treba tech questu/hledani inku a Vas zde na forku chlacholili, aby jste schvalne po nicen nepidli?
Je mi trapne ze Vam to musim takle explicitne rikat, ale ocividne na to nekapnete sami.

Dejte se do klidu, poslouchejte Empa a hrajte. Uz to tu Vse zaznelo, nejdriv nemate s kym soutezit a ted vam vadi ze je nekdo pred vama. Tak se hecnete a klikente. Pojizdejte nas, hlidejte si vsechno co muzete blokujte, behejte PEKLA a DESPY a nejakej Spolek date sprstem v prdeli.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od R1mman »

Ty sa musíš normálne cítiť naozaj menejcenne, ak si myslíš, že si nejako na koni. Ešte raz si prečítaj, že nejde o to to niekomu sťažovať, len je to proste nastavené zle.
Kľudne si hoň ego na tom, že momentálne vyhrávate a veď povýšenecké reči.
Skláňam sa pred hlavným stratégom a želám ti veľa zábavy počas guild hier :).
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Caleb »

R1mman píše: 04 říj 2018 17:11 Ty sa musíš normálne cítiť naozaj menejcenne, ak si myslíš, že si nejako na koni. Ešte raz si prečítaj, že nejde o to to niekomu sťažovať, len je to proste nastavené zle.
Kľudne si hoň ego na tom, že momentálne vyhrávate a veď povýšenecké reči.
Skláňam sa pred hlavným stratégom a želám ti veľa zábavy počas guild hier :).
Co takle misto steznovani na nastaveni a temdle planejm recem, lognout a jit najit ink / zajit quest. Ego si honit na Vas nemusim, ale precti si posty svych spoluhracu pred tim nez hry vubec zacli a ted.

Mi jsme neudelali nic jineho nez ze jsme do toho sli naplno, na co nam dovoluji nase moznosti casove a skilove, ale to se opakuji. Porad nevim, kde mate problem, snad mate stejne moznosti jako mi a je Vas n krat vice..

Debata nema smysl, ocividne to prozivate jak kdyby slo o zivot Vasi deti. Lognete hru a hrate a vyhrajte, ja Vam k tomu rad pogratuluji.
Good luck vsem zucastnenym.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Ray Charles
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2016 20:59

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Ray Charles »

Ahoj,

vůbec nechápu podstatu Vašich postů... jak psal Alois hnedka na začátku, tak i jako jednotlivec můžeš pomoci své guildě v guild hrách a evidentně tím myslel tohle.

Tak kde je problém? Pokud se nemýlím, tak tam může jít kdokoliv, ale pokud se pletu budu rád když mě opravíte.

Celé mi to jen připadá ve stylu.. vy ste na to přišli první a využívali to a tak je to nefér. Omlouvám se, ale nijak jinak na mě posty Han Gammse nepůsobí.

Pěkný večer a zatím čau.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Fogy »

R1mman píše: 04 říj 2018 16:15 Bol by som zvedavý, že či sa ti počas minulých hier páčilo, že sa to dalo vyhrať obiehaním jedného dungu. Ak hej, tak držíš líniu. Ak nie, tak si pokrytec.
Těžko říct, jsem relativně nový hráč a minulý hry jsem nehrál. Je to nastavený, tak jak to nastavený je. Jen mi přijde, že tu hru celkově moc hrotíte. Prostě klídek, chill.. hry pravděpodobně vyhrajete, jak jste psali tak, či tak.. takže no stress. Na konci se můžem pobavit o tom, jak to bylo nastavený, co popřípadě vylepšit pro nadcházející hry. Jsem přesvědčenej o tom, že konstruktivní feedback uslyší na konci rádi i GM. Nic víc, nic míň. 8)
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Han Gamms »

Caleb píše: 04 říj 2018 16:34 K tobe mam asi to, ze neumis ocividne behat ani ty low questy. Nebo kde je problem? *Asi by ses citil menecene, kdyby si behal low questy a pomohl tim sve guilde k viteztvi, tomu rozumim, hrdost ma clovek jen jednu.
Co to meleš :D Poměřování pindíku si nech na Empa :D
Hraju hry tak, jak je blbě GM nastavili :) chodím pravidelně i low questy, dungy, i běhám jak troll po světě a sbírám inkoust :roll:
Nekaz to Františkovi, Spolek vedl moudrý člověk, podsouvat někomu cizí pocity které vyčetl z magic ballu? :)

Chtěli GM objektivní připomínky, bohužel, už není zpětná reakce. Proč je to nastavené tak jak je, proč těžší dung dává méně bodů než lehčí dung, proč se neporadili před začátkem s hráči? Když minimálně obtížnosti dungů nerozumí :)

Problém je v těch 5 bodech co jsem napsal :), alespoň podle mého. K lepší hratelnosti, zábavnosti a neovlivnitelnosti výsledku ze strany GM.


Máme novej aktivní GM tým, bohužel herně (hráčskou zkušeností) jsou na tom odhaduju podobně tragicky jako starý tým a scriptově jim to dodělává někdo "old", odvozuju z toho, že dungy stavěj stejně děravé, neznají moby, souvislosti v dungách, bugy a běžné nedokonalosti sféry. Naštěstí v tom si nechají docela poradit, her je škoda, třeba příští rok.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Han Gamms »

Ray Charles píše: 04 říj 2018 17:37 Ahoj,

vůbec nechápu podstatu Vašich postů... jak psal Alois hnedka na začátku, tak i jako jednotlivec můžeš pomoci své guildě v guild hrách a evidentně tím myslel tohle.

Tak kde je problém? Pokud se nemýlím, tak tam může jít kdokoliv, ale pokud se pletu budu rád když mě opravíte.

Celé mi to jen připadá ve stylu.. vy ste na to přišli první a využívali to a tak je to nefér. Omlouvám se, ale nijak jinak na mě posty Han Gammse nepůsobí.

Pěkný večer a zatím čau.
Pak neumíš číst :D

Většina věcí co tu "prosazuju" není ku prospěchu mé gildě...Ale spíš ostatním,
Aby si mohli zajít mezihru ( i kdyby za nějakou low odměnu)
Aby mohli dohnat body za neaktivní týden.
Aby mohli běhat dungy víc než jednou za 14 dní, kór když můžou několikrát denně zajít questíky.
Aby jim těžké dungy co zajdou dávali body po zásluze, napříkladOphidian Lair (podle mého dung nepříjemný) dává menší poměr bodů než wrong či yomo proč proboha ? :-D
Aby inkoust do světa přibýval automatizovanou metodou, bez ovlivnění náladami GM.

Hej nevidím jedinou výhodu pro MG :-D

Od začátku sem chtěl aby mohli vyhrát lidi stylem -WR - 3000x ratmany1 a decik. GM mi to nakonec o pár levlů víc splnili :-D Stačí zajít 20x týdně golden medailon :D Hoši ale ti -WR- se na to aspoň naběhali. :D
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Iery »

Takže po druhé, začátkem druhého měsíce her, už přesně víš, jak to dopadne a co je špatně...sem zvědavý, co nového objevíte třetí měsíc her :D

Tím chci říct, je předčasné dělat jakékoliv závěry..jestli si honíte 2 guildy pindíky nad výhrou, tak třeba zmíněné kvesty (ani netušíš doposud, který je nejlepší bodově) mohou dopomoci k minimální nutné míře bodů pro umístění pro méně početné a taky méně časově dotované hráče...což je pro mě jednoznačně plus pro všechny. Vaše soupeření si můžete přenést do taktik ve hledání extra inku, to stejně rozhodne při počtu bodů co máte obě dvě guildy a je proto zbytečné tento flame paniky ve třetině guildovních her. Přeber si to jak chceš.
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Guildovní hry 2018

Příspěvek od Caleb »

Han Gamms píše: 04 říj 2018 17:45 Nekaz to Františkovi, Spolek vedl moudrý člověk.
S tim nelze nez souhlasit a Frantisek nas neopustil, co sem se naposledy koukal.
Taky by se Vam jich par hodilo.
Han Gamms píše: 04 říj 2018 17:45 Hraju hry tak, jak je blbě GM nastavili :) chodím pravidelně i low questy, dungy, i běhám jak troll po světě a sbírám inkoust :roll:
To te cti, tak to delej dal.

Jak psal Fogy, kostky jsou vrzeny, nastaveni je jake je. Feedback jste sdelili a uvidime se na konci. Pak navhrnete upravy na dalsi hry.
Nevim porad proc jste tak podrazdeni z nejvetsi pravdepodobnosti to vyhrajete s questama nebo bez nich, mi jsme aspon v klidu, protoze od zacatku pocitame s druhym a hrosim mistem.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Odpovědět