Dostihy 2

Vše o podobných aktivitách ve hře
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Dostihy 2

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

Hlavní cenou bude doufám spestření večera a zábava a dále pak:

1.cena: ancient oclock, 2x (black mustang, swamp mustang, pride llama, sunflower zostrich, rosewood zostrich), 5x random mustang box
2.cena: blood oclock, (black mustang, swamp mustang, pride llama, sunflower zostrich, rosewood zostrich), 4x random mustang box
3.cena: black mustang, swamp mustang, pride llama, rosewood zostrich, 3x random mustang box

cena pro ostatní: 2x random mustang box

snad jsem si to z hlavy pamatoval přesně.

hezký event přeji
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Ibis
Dark Paradise GM
Příspěvky: 69
Registrován: 30 pro 2017 22:38

Re: Dostihy 2

Příspěvek od GM Ibis »

Diky vsem za učast.

Bylo to fajn. I když zase panika :-)

Vyhral.
1. Daren
2. Oo
3. Vengeance

Diky.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Dostihy 2

Příspěvek od erunno »

Pěkná akce, jen by to chtělo asi pomoc kolegů GM aby jsi v tom nebyl sám. Moc velký prostor pro jedno GM a moc úkonů který máš stíhat.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy 2

Příspěvek od dacaleb »

Za me pekny, moc se mi libili ty plosky ve vzduchu, to z nejakym dopeprenim dole v dungu mohlo byt zajimave ;].

Gratulace vitezum ! A dekujeme GM za usporadani !
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Dostihy 2

Příspěvek od Fogy »

Skvěle vymodelovanej závod, kterej musel dát fůru práce a bylo vidět, že to dělal někdo, koho to baví.

Bohužel jsem odnesl to, že pro jedno GM v UO není možný stíhat veškeré dění na tak velkém eventu a tak jsem nemohl jet po druhé, jako všichni ostatní.
Což by mi ani tak nevadilo, jako to, že ze mě GM dělalo lháře a přesto, že jsem vysvětloval, že jsem jel pouze jednou (Druhá skupinka - dojel jsem nejdále), tak i tak mi s chladnou hlavou říkal, že jsem jel dvakrát.

Jak říkám, vím, že není možný pro jedno GM stíhat vše, ale šlo to vyřešit lepším systémem, kdy by se udělal pavouk a jednotlivé závody by se startoval systematicky a postupně.

I přes takto skvělou akci jsem odcházel znechucenej.
Daren13
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2012 12:36

Re: Dostihy 2

Příspěvek od Daren13 »

Dakujem za super akciu.
To bludisko vo vzduchu bolo fakt paradne mozno po pade dole by som dal nejaku tu para pasticku pre spomalenie tam som sa teda dost motal.
Dark rabiti boli tiez sranda s haldama to bolo dost o stasti ale riadny adrenalin.
Ohniky tiez fajnove (pacila sa mi pouzita logika z hytloth dungu to bolo fakt super).
Mozno by som este niekde pridal pasaz ktora s bodakmi aby clovek musel pockat kym klesnu a potom az mohol ist.
Posledna pasaz s ulickami dost o nahode ale pri vyrovnanom suboji to bude o stasti no :)
Kazdopadne dakujem za akciu aj odmenu.
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy 2

Příspěvek od Nait Magusanus »

taky se pridam s podekovanim za akci, muselo to byt celkem srani to vse naklikat.

samozrejme je to na vas ale priste bych to udelal tak ze se pusti vsichni lide zaroven a pri smrti to daneho hodi na start (podobny mechanismus jak je v cove pvp arene) bude s tim organizacne daleko mene prace (nahanet lidi na start, resit kdo uz byl a kdo ne etc..) a hraci budou celou dobu behat a soutezit, takhle vetsinu casu vetsina lidi jen koukala na ostatni coz navic bylo zvyhodnujici pro ty co to prosli mohli dalsim skupinam radit. Prichystane ekvipy a tak byly fajn ale priste by to chtelo asi vic taky specifikovat pravidla, bylo matouci kdyz sme v ekvipech meli ress wandy, ress svitky a pritom byl ress zakazany. Ve vyse vypsane verzi (to uz bych nenazyval ani dostih ale spis opici draha) by stacilo dat na zacatek banku a kazdy at si refuje/bere svoje ekvipy dle libosti/potreby a usetri se prace s chystanim a nasledne kontroly jestli si nekdo neco nepasuje ven. Taky by mohla byt zabava kdyby se hraci mezi sebou mohli prasit/zdrzovat se, v takovem pripade by se asi siklo pridat nake ik pasti na zdi :). Dokazal bych si predstavit i cudlik co by na zacatku mohl nekdo zmacknout coz by pustilo treba nejake monstrum navic nekomu kdo uz je v draze dal.


btw:
GM Alois píše:2.cena:..black mustang...
tento mi po presunuti do bedny v baraku zmizel z nejakeho duvodu a to jsem ho ani neodshrinkl, ale co uz.


jinak event pekny, jen tak dale
Odpovědět