Loterijní soutěž

Vše o podobných aktivitách ve hře
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Mephist »

Obrázek
Je to jako s každým novým receptem. Musí tomu člověk věnovat trochu času a zkoušet a hledat. Nápověda tu už od Aloise je.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

dacaleb píše:Soutez super napad!

Jaky je cca horizont, kdy bude vyhlaseno prvni slosoavani?

BTW: k receptu, neslo by aspon uvest v jakem je to menu/skillu? Predpokladam Tinkering > Tools.
Vyhlášení žádné nebude. Poukázku co si koupíš, tak si dojdeš k automatu, a ten zatočí hvězná kola a hned ti spadne výhra. Točit půjde do doby, než někdo vyhraje takto první cenu.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Kameny loterie přístupné ve společenské místnosti, taktéž zde je náhled výher.

Hodně štěstí všem.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

GM Alois píše:
dacaleb píše:Soutez super napad!

Jaky je cca horizont, kdy bude vyhlaseno prvni slosoavani?

BTW: k receptu, neslo by aspon uvest v jakem je to menu/skillu? Predpokladam Tinkering > Tools.
Vyhlášení žádné nebude. Poukázku co si koupíš, tak si dojdeš k automatu, a ten zatočí hvězná kola a hned ti spadne výhra. Točit půjde do doby, než někdo vyhraje takto první cenu.
Dik za info.

Pro ostatni, zatim neuspesne krafty.
>>>
Pry je to pod Carpentry, u me zatim bez uspechu.
Thorr
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 12 dub 2017 06:17

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Thorr »

JE nejaky Timer na resp stribrnaku? nebo kdyz uz ho nekdo vybral tak se nerespne?
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Tak odvolavam co sem odvolal.

Tinkering > Tools.

2x Plum parts
40x Copper ingot


Edit:
Diky patri kolektivni praci clenu Spolku ;].
Vsem samozrejme preju hodne zdaru pri lovu stribrnaku a ziskani vytouzene vyhry!
Naposledy upravil(a) dacaleb dne 03 dub 2018 08:04, celkem upraveno 1 x.
naeb
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 03 dub 2018 00:21

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od naeb »

dacaleb píše:Tak odvolavam co sem odvolal.

Tinkering > Tools.

2x Plum parts
40x Copper ingot
smekam a dekuji...
Stano
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 07 říj 2016 08:03

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Stano »

Bolo by dobre keby sa tie truhlicky aspon kazdych 6 hodin doplnali a bolo ich dostatocne pre kazdeho.

Behas 2-3 hodiny a vsetko prazdne
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Truhličky se doplňují adekvátně.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Fidell
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2017 10:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Fidell »

Mohlo by decánko přibej bedinek a sniženi času na REdoplnění samotne bedinky by bylo take fajn, v 7z10 je vzdy vybrano a je jedno zdali rano, poobede, vecer či v noci...

Jinak paradni spestreni "THUMBS UP"
pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl, kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, pykat, pýr, pýřit se, pyj
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Nerad to říkám, ale našel jsem 10 bedniček, které od začátku ještě nikdo neotevřel, tedy vůbec nenašel.
Navíc každý den se snažím další přidávat.

Soutěž není udělána tak, že skončí za týden...
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Help »

Super sutaz, len bedynky vo svete by mohli mat silnejsich hlidacov... NPC s 200 hp je onicom jasne ze su potom stale vybrakovane tie bedynky :D
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Raziel »

Tak je to to +- stejnéjako byl bludišták jen s horšíma cenama. Nečekal bych od toho zázraky ale alespon nějaká změna do toho ticha.
Rycolast
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2016 21:52

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Rycolast »

Raziel píše:Tak je to to +- stejnéjako byl bludišták jen s horšíma cenama. Nečekal bych od toho zázraky ale alespon nějaká změna do toho ticha.
A to vše jsi předpokládám taky vymyslel ty, jen tě nikdo nechtěl poslouchat. Jesus, baby.

You know, Jesus, I've been thinking a lot about you lately and... well... that's why I wrote this song.
Fantóm, černá svyně, černokněžnýk.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Po tydnu behani, bych to teda oproti Razielovi zhodnotil jako dobry pocin i provedeni je fajn. Jesli se GM insporovali v bludistakovi, proc ne, tim lepe byla to dobra soutez. Pridani loterie / locku atd. to cini bezobluznym a tedy i trvalejsim ;]. Pokladku se mi zda na pocet hracu OK. Nejsou jen ve svete ale i v dungach se znacne vice penizky, takze je toho dost.

Loterie muze trhvat i roky, nez nekdo vyhraje prvni cenu ;]. Pokud se sance nastavena v case porad stejne.

Proste o duvod vice behat po svete s sanci na vyhru je super. Za me 1 s *.

Diky!
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Iery »

Já bych rád taky poděkoval za super soutěž, je to dobře promyšlený a fakt se mi to líbí jako možnost zpestření hry pro sólo hráče, snad pokud bych mohl navrhnout, šlo by udělat větší časový rozptyl obnovy pokladů?
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od erunno »

Super nápad sice jsem se zapojil později ale po nasbírání 500 mincí tu mám první dojmy...

+Quest super
+Možnost zajímavých cen
------------------------
-naprastej šrot v cenách kterej bych přirovnal k vysměchu sběračům.. really? 1lvl mapa, Book of Magery +1... co bude příště?
-více nebo trochu rychlejší resp pokládků
I.kategorie je hlavní cena. Jakmile ji někdo získá, loterijní kámen se uzavře (zmení barvu do černa a nelze už hrát)
II. kategorie je druhá nejlepší cena (buď padne cena přímo a nebo deed na cenu, a přes page ji získáte)
III. kategorie je náhodně generovaná cena (jde o směs předmětů od +25/+9 věcí, ale může padnout i topko, drát, socha, adamantium, +10 velmistrova kniha, vstupenka do dungeonu, ...)
IV. kategorie je cenou aby se neřeklo (může to být cobweb, mystický komponent, +25/+9 věc, ada ore, elven log, +3 velmistrovka) krvavé bandy neprošli :oP
Fakt? Mě ta blbá knížka +1 magery padla ze třetí kategorie, kolegovi 1lvl mapa... a buhví co ještě napadalo za šrot dalším. Chápu že tam nemohou být furt ceny za 50k/100K ale tak 1lvl mapa? +1 book od mgr? to už je myslím celkem ostuda to dávat do tak "časově" náročné soutěže protože já ty body mimo dung sbiral skoro 3 dny. Docela to bere chuť zkoušet znova.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Xan »

Do klikaci loterie ciste se stonama na listky za prachy taky klidne hodis 5mega a nepadne ti ani tuzka. Sice nehraju, ale co lidi psali, ze hlidaci jsou kolikrat k smichu, tak je to asi dobry i pro nb chary/hrace, ktery nemaji max postavu, nemuzes furt jen chtit sochy a topka :oP
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Fogy »

Xan píše:Do klikaci loterie ciste se stonama na listky za prachy taky klidne hodis 5mega a nepadne ti ani tuzka. Sice nehraju, ale co lidi psali, ze hlidaci jsou kolikrat k smichu, tak je to asi dobry i pro nb chary/hrace, ktery nemaji max postavu, nemuzes furt jen chtit sochy a topka :oP
Tak loterie je víceméně jenom gambling, kterej tě nestojí skoro žádnej čas, k tomu bych to nepřirovnával.

Tenhle Q je navrženej na to, že je to hlavně o aktivitě a dokážu si představit, že když něco běhám 3 dny a pak mi z toho padne +1 book of mgr nebo level 1 mapka a ještě jako cena ze 3. kategorie, tak si taky myslim, že by veškerá moje motivace upadla a krabičku na stříbrňáky bych zahodil. :)

Ale rozhodně nechci bejt negativní.. myslím si, že je to povedenej Q a za jakoukoliv podobnou aktivitu jsem rád.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Fogy píše:
Xan píše:Do klikaci loterie ciste se stonama na listky za prachy taky klidne hodis 5mega a nepadne ti ani tuzka. Sice nehraju, ale co lidi psali, ze hlidaci jsou kolikrat k smichu, tak je to asi dobry i pro nb chary/hrace, ktery nemaji max postavu, nemuzes furt jen chtit sochy a topka :oP
Tak loterie je víceméně jenom gambling, kterej tě nestojí skoro žádnej čas, k tomu bych to nepřirovnával.

Tenhle Q je navrženej na to, že je to hlavně o aktivitě a dokážu si představit, že když něco běhám 3 dny a pak mi z toho padne +1 book of mgr nebo level 1 mapka a ještě jako cena ze 3. kategorie, tak si taky myslim, že by veškerá moje motivace upadla a krabičku na stříbrňáky bych zahodil. :)

Ale rozhodně nechci bejt negativní.. myslím si, že je to povedenej Q a za jakoukoliv podobnou aktivitu jsem rád.
Zkusi si navic predstavit, ze se po tydnu dostanes poprvy obehnuti par truhel, l zabijis hlidace, pribehne modry prase z Amontky, pocka si u truhly az padne a vybere ti to :clap:

Takze, za me Q dobrej je proste nastaven na delsi dobu. Honit se zatim kazdej den, to nema smyslu ;]
Odpovědět