Loterijní soutěž

Vše o podobných aktivitách ve hře
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Zdravím,

během dnešního dne bude spuštěna loterijní soutěž. Výherce musí jít svému štěstí naproti aktivitou ve hře.
Půjde o sbírání stříbrňáků z pokládků. Ty budou k nalezení všude možně po světě a právě nyní je rozmisťuji po světě. Pokládky jdou vypáčit speciálními lockpicky, jejichž výroba už je nyní možná(není vázáno na lockpicking skill, a nelze nikdy dostat IK při plném zdraví a boostu). Stříbrňáky nelze díky magické substanci skladovat na vzduchu, nebo v obyčejném pytlíku, tak si lze koupit u vendora Sofie koupit speciální pěneženku, která jejich skladování umožní. Lze si jich koupit víc, ale každá je provázána na majitele a není newbie. Pokud jí získá někdo cizí je mu k ničemu, nedostane z ní nic. Vendor Sofie tyto stříbrňáky vykupuje a mění za poukázky do loterie. Poukázky jsou opět provázány na majitele stříbrňáků a jdou uplatnit v loterii jem majitelem. Nelze(doufám) tedy žádným způsobem svou aktivitu darovat/prodat jiné postavě (jakékoliv snahy o podvod budou trestány i zpětně a díky za nahlášení).

Loterie:
Bude umístěna ve společenské místnosti.
Každý něco vyhraje.
Jsou 4. kategorie výher.
I.kategorie je hlavní cena. Jakmile ji někdo získá, loterijní kámen se uzavře (zmení barvu do černa a nelze už hrát)
II. kategorie je druhá nejlepší cena (buď padne cena přímo a nebo deed na cenu, a přes page ji získáte)
III. kategorie je náhodně generovaná cena (jde o směs předmětů od +25/+9 věcí, ale může padnout i topko, drát, socha, adamantium, +10 velmistrova kniha, vstupenka do dungeonu, ...)
IV. kategorie je cenou aby se neřeklo (může to být cobweb, mystický komponent, +25/+9 věc, ada ore, elven log, +3 velmistrovka) krvavé bandy neprošli :oP

Jistě tušíte, že vyhrát hlavní cenu bude loterie, druhou celkem také. Ale třetí kategorie, to nebude tak hrozné a vždy je tu cena útěchy. Je to o štěstí a bonus k vaší aktivitě.

Dnes později sem zveřejním ceny I. a II. kategorie, ke dvěma loteriím spuštěným dnes navečer. To bude do světa dána i Sofie, která řekne vše důležité a prodá Vám nezbytné peněženky na sbírání penízků.

PS: v pokladech nebo různě v npc se mohou objevit speciálním filmem ochované stříbrňáky, velmi vzácné, které si kdokoliv může ihned přidat do své peněženky.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Loterie č. 1:
Hlavní ceny:
I. kategorie - přihláška matce Garrou, očekává se nový vrh.
II. kategorie - komplet na skládačku

Loterie č. 2:
Hlavní ceny:
I. kategorie - rare barevný mustang/lama/zost (tady bude barva jezdítka) - jezdítko bude k vidění, ještě o barvě diskutujeme.
II. kategorie - rare obarvená tuba v barvě jezdítka

Časem přibude možná i další automat na další ceny, kdo ví.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Edit 2.4.2018 (den po aprílu)

Výherce si bude moci vyzkoušet a hrát postavu basteta se všemi jeho pravidli a při splnění formálních podmínek k tomu nutných (tj. být slušný hráč bez vážných prohrešků).
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

dotaz

Smazat zprávu
Nahlásit soukromou zprávu
Citovat příspěvek

Odesláno: 01 dub 2018 14:59
Od: Ray Charles
Příjemce: GM Alois
Dobré nedělní odpoledne. Ten specialní lockpick se dá vycraftit skillem tinkering? a jeste je na to nějaky recept?
Není potřeba recept. Lze je vyrobit. Jen po 40-50 kusech. Nejdou vyrábět po jednom.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Sofie je k nalezení ve světě, můžete se dát do sbírání.

Poklady se budou postupně objevovat nadále. Nelze vše stihnout naráz, i s ohledem k aktivaci spousty zón naráz.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Zola »

Rád bych sbíral ale zasekl jsem se už hned u locku , nějaká malá nápověda jak je udělat nebo kde potom hledat Sofii by bodla. :wink:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Mephist »

Zola píše:Rád bych sbíral ale zasekl jsem se už hned u locku , nějaká malá nápověda jak je udělat nebo kde potom hledat Sofii by bodla. :wink:
Recept na locky neni slozitej, jen se snaz a hledej.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Thorr
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 12 dub 2017 06:17

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Thorr »

april pochopte to uz lidi... je 1.4
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Zola »

jojo tohodle sem si nevšim : přihláška matce Garrou, očekává se nový vrh.

:lol: :clap:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Kubo »

mne to nepride ako vtip skor ako FAJN EVENT ..ale rozhodne by som to rozsiril aj na grupoidnu akciu aby boli zapojene guildy ako celok nielen solo hraci..
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od GM Alois »

Ačkoliv byl včera apríl, tak soutěž aprílem není. Pokládky budeme rozmísťovat následující dny,
Co se cen týká tak k nahlednutí (barva) budou dnes večer ve společenské místnosti.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Zola »

Hm a nějaké tedas info aspoň bude?Jak na ty locky??Takhle mě to přestává bavit a radši pujdu nahánět dobrodruhy.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Soutez super napad!

Jaky je cca horizont, kdy bude vyhlaseno prvni slosoavani?

BTW: k receptu, neslo by aspon uvest v jakem je to menu/skillu? Predpokladam Tinkering > Tools.
Uživatelský avatar
Tanya
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 75
Registrován: 23 zář 2006 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Tanya »

dítě,manželka,práce = nemám šanci experimentovat s receptem na locky. Tudíž bez indicie je ten q pro mě nereálný :cry:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Zola »

Tanya píše:dítě,manželka,práce = nemám šanci experimentovat s receptem na locky. Tudíž bez indicie je ten q pro mě nereálný :cry:
Přesně , taky jsem nasraný.Kdo ví jestli to vůbec jde ucrafit.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Zola píše:
Tanya píše:dítě,manželka,práce = nemám šanci experimentovat s receptem na locky. Tudíž bez indicie je ten q pro mě nereálný :cry:
Přesně , taky jsem nasraný.Kdo ví jestli to vůbec jde ucrafit.
Mefist vi, ale nepovi :). Jesli na to prijdu, tak to sem dam, nevim proc stim delat tajnosti.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Zola »

Já si myslim že neví a sázel na apríl.A to nejenom on , mě se vysmála pulka lidí na mapě že je to fejk.Ale zatím mi ten qvest stále příde jako fejk.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Zola píše:Já si myslim že neví a sázel na apríl.A to nejenom on , mě se vysmála pulka lidí na mapě že je to fejk.Ale zatím mi ten qvest stále příde jako fejk.
Tak mozny je vse, ale truhlicky jsme vcera potkali v dragonech. Jesli to je fake, by to bylo zbytecne propracovanej fake.

Takze bych GM zas tak nekrivdil, Aloise osobne neznam, pravda ze si vybral podezrele datum na ohlaseni :)
Rycolast
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2016 21:52

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Rycolast »

Dokazete delat i nic jineho nez jen brecet? Vy uz placete aji v topyku o eventu? Je mi z vas zle. Nejste schopni samostatne trozku uvazovat nebo, kdyz uz aspon pockat az to nekdo viresi za vas lopaty? To nevimislis!
Fantóm, černá svyně, černokněžnýk.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Loterijní soutěž

Příspěvek od Fogy »

Rycolast píše:Dokazete delat i nic jineho nez jen brecet? Vy uz placete aji v topyku o eventu? Je mi z vas zle. Nejste schopni samostatne trozku uvazovat nebo, kdyz uz aspon pockat az to nekdo viresi za vas lopaty? To nevimislis!
Když už nepíšeš nic k tématu, co takhle dát si alespoň menší opáčko češtiny z čítanky pro třeťáčky, před tím, než cokoliv napíšeš?

No, na ten recept jsem taky zvědavej.. zdá se mi, že už jsem vyzkoušel snad všechny kombinace materiálu, který by mi k paklíčům seděly.. doufám, že pak nezjistím to, že tam je nějaká troll ingredience. :)
Odpovědět