Dostihy

Vše o podobných aktivitách ve hře
Daren13
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2012 12:36

Re: Dostihy

Příspěvek od Daren13 »

vitaz dakuje za prijemne prebiehanie (skoda ze nebol suvenir pre najrychlejsich). V cieli by mohla byt gata ktora by hadzalala do ohrady podla toho kto dobehol prvy druhy ... teraz to bolo dost jasne ale keby to bolo tesnejsie tak neviem neviem + bolo to dost nefer pre postavy s menej hp viac fer by bolo kazdemu nasetovat staty na rovnaku hodnotu ako str tak dex a manu.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od dacaleb »

GM Ibis píše:Díky všem za účast. byla to sranda i když trochu panika.

Přiště to vic zautomatizuju.

pište taky feedback :-) diky.

Napad super, draha mohla byt klidne delsi, preba pro priste.

- Ten les na zacataku OK
- Mosty OK
- DMG pasti + flusacky Uplna bomba!
- Neviditelne bludiste, to mi moc neslo :] 2x sem tam propadnul, prislo mi to hodne o luck. Treba Daren, klobouk dolu, to v prvni jizde projel hned ;]. Ja tam vracel jak vopice porad :D. Spis bych dal nejakou cas jako ty stromu za zacatku, statiky + pasti
- Mozna nejakej klikatej mostek, jako je ve Fanatikach apod. s prikopem co ma DMG pasit a musite se vratit na konec k portu, ale to nevim zda je realne zvednou to do vysky.
- Runove bludiste, tj porty na zemi co se musi projit jako Hytl atd.

U PK nevim ;] ale kluci se mi zdali nejaky ospali, kdyz je potkavam vesvete, tak je to vetsi adro :]. Mozna meli ty haluze.

Jinak jeste jednou gratuluji vitezi, vyhral o rad!
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od dacaleb »

Daren13 píše:vitaz dakuje za prijemne prebiehanie (skoda ze nebol suvenir pre najrychlejsich). V cieli by mohla byt gata ktora by hadzalala do ohrady podla toho kto dobehol prvy druhy ... teraz to bolo dost jasne ale keby to bolo tesnejsie tak neviem neviem + bolo to dost nefer pre postavy s menej hp viac fer by bolo kazdemu nasetovat staty na rovnaku hodnotu ako str tak dex a manu.
A nemoh nahodou mag portit z hlavy? Me se zdalo ze to slo, jen svitek nesel. Tak mohly treba ty sochy / PK proportit. Tak zas zarovani statu by uvrhlo v v nevyhodu ostatni ;].
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Dostihy

Příspěvek od Waringull »

Za mě turnaj splnil účel, pobavil, zaplnil čas a každá snaha se cení. Snad se brzy objeví něco obdobného ne-li stejného :clap:

- Snad jen příště at mají všichni stejné podmínky (Povolaní = staty)
STOP SUPPORTU!
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od Empair »

dacaleb píše:
Daren13 píše:vitaz dakuje za prijemne prebiehanie (skoda ze nebol suvenir pre najrychlejsich). V cieli by mohla byt gata ktora by hadzalala do ohrady podla toho kto dobehol prvy druhy ... teraz to bolo dost jasne ale keby to bolo tesnejsie tak neviem neviem + bolo to dost nefer pre postavy s menej hp viac fer by bolo kazdemu nasetovat staty na rovnaku hodnotu ako str tak dex a manu.
A nemoh nahodou mag portit z hlavy? Me se zdalo ze to slo, jen svitek nesel. Tak mohly treba ty sochy / PK proportit. Tak zas zarovani statu by uvrhlo v v nevyhodu ostatni ;].
Portit nešlo hlava ani svitek.

Za mě zklamání z nevyrovnanosti pro chary, odcházel jsem znechucen ...

Jinak plusy a mínusy:
- nevyrovnanost pro postavy (za svojí postavu jsem nebyl konkurence schopný = zbytečná frustrace a zbytečná snaha)
- invis kopací pasti (pouze o štěstí)
- PK řešení bylo nešťastné (přiliš velký vliv na výsledek, při vyrovnáném závodě by byl výsledek jen na nich)
- po smrti konec (u sportů pádem/neúspěchem nic nekončí, nějaké trestné kolečko, ress a pokračovat)
- zmatená organizace (start i cíl měl být řešení scriptově aby nedošlo ke sporům, ressování mrtvých jezdců, krocení PK, jezdci měli být separování od publika, diváci by neměli mít možnost nijak ovlivnovat závod)
- ceny (pro Black musta se dneska nikdo trhat od televize nebude)

+ :clap: Nápad dobrý :clap:
+ diváci se bavily, tím jak mohli sledovat celý závod
+ sázky, výborný nápad
+ pasáže s různými nástrahami
+ nové neotřelé
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od Mephist »

Mně se to moc líbilo. Skvělý nápad. Bohužel jsem přišel z práce až na poslední kolo, takže jsem se mohl jen dívat. Doufám, že se do budoucne ještě nějaké dostihy pojedou, abych se mohl zůčastnit. :)
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od dacaleb »

Empair píše:
dacaleb píše:
Daren13 píše:vitaz dakuje za prijemne prebiehanie (skoda ze nebol suvenir pre najrychlejsich). V cieli by mohla byt gata ktora by hadzalala do ohrady podla toho kto dobehol prvy druhy ... teraz to bolo dost jasne ale keby to bolo tesnejsie tak neviem neviem + bolo to dost nefer pre postavy s menej hp viac fer by bolo kazdemu nasetovat staty na rovnaku hodnotu ako str tak dex a manu.
A nemoh nahodou mag portit z hlavy? Me se zdalo ze to slo, jen svitek nesel. Tak mohly treba ty sochy / PK proportit. Tak zas zarovani statu by uvrhlo v v nevyhodu ostatni ;].
Portit nešlo hlava ani svitek.

Za mě zklamání z nevyrovnanosti pro chary, odcházel jsem znechucen ...

Jinak plusy a mínusy:
- nevyrovnanost pro postavy (za svojí postavu jsem nebyl konkurence schopný = zbytečná frustrace a zbytečná snaha)
- invis kopací pasti (pouze o štěstí)
- PK řešení bylo nešťastné (přiliš velký vliv na výsledek, při vyrovnáném závodě by byl výsledek jen na nich)
- po smrti konec (u sportů pádem/neúspěchem nic nekončí, nějaké trestné kolečko, ress a pokračovat)
- zmatená organizace (start i cíl měl být řešení scriptově aby nedošlo ke sporům, ressování mrtvých jezdců, krocení PK, jezdci měli být separování od publika, diváci by neměli mít možnost nijak ovlivnovat závod)
- ceny (pro Black musta se dneska nikdo trhat od televize nebude)

+ :clap: Nápad dobrý :clap:
+ diváci se bavily, tím jak mohli sledovat celý závod
+ sázky, výborný nápad
+ pasáže s různými nástrahami
+ nové neotřelé
Ok, stim portem.

Jinak si myslim ze za svoji smrt ale muzes scela sam Empe, co sem koukal tak si byl ve vedeni, to ze sis to nedflusnul a vyslap si past... to byl ciste tvuj fail a nesouvisi s tim jesli si byl maga nebo clerdu nebo Wara.

Taky bych pripomel, ze kazdy si mohl prihlasi co chtel, takze mi ten argumet prijde divnym kdyz vite ze predmetem je JEZDEC vs LOVEC a vemete si neco s malo HP/AR/Healem.

K PK bych dodal, ze souhlasim. Bylo to velmi rozhodujici jesli na vas skoci nebo ne, coz muze byt i ovlivnitelne naklonosti, coz samozrejme netvrdim ze to ted tak bylo. Priste bych je tam, ale nedaval, at se neda spekulovat. Osobne jsme dojel prvni jizdu jen proto, ze misto na me skocili na Deadly Peace a me ani netukli.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Dostihy

Příspěvek od Fogy »

Díky za akci, odcházel jsem celkem pobavenej. :-)

Osobně jsem rád za každou takovou akci, která je pořádána, ale tahle se mi líbila extra - bylo tam plno momentů kdy jsem se vyloženě smál, ať už to byly faily ostatních :twisted: a nebo něco jiného. Doufám, že se bude brzy konat něco v podobném duchu.

Abych přispěl nějakým feedbackem, tak napíšu + a - z mého pohledu a nějaké dodatečné info.

Plusy:

+ sranda
+ kompetitivní závod, kterýho se můžou zúčastnit všichni a všichni mají šanci na výhru
+ poměrně dobře zvolené pasáže závodu (hlavně ta s flusačkama byla zábavná) :)
+ poměrně dobrá organizace
+ možnost sázek
+ skvělej nápad

Mínusy:

- trochu mně chyběly více specifikované pravidla, na té trati se dalo dělat víceméně cokoliv, jelikož skoro nic nebylo zákázáno (a znáte to, co není zakázané je povolené - pokud to samozřejmě nebyl chtěný stav)
- myslím si, že čím míň random efektů v kompetitvním závodu, tím lépe (možná kopací pasti - nevím, jak přesně fungovali, ale pokud to bylo hlavně o štěstí, tak si myslím, že to není dobře)
- pasáš s lovcema, kteří jsou extrémní random efekt s možností radikálně ovlivňovat závod v něčí prospěch (neříkám, že tak dělali, ale ta možnost tam je.. co se jejich výkonu týče.. těžko říct, myslím, že při některých jízdách měli daleko od toho, co předvádí jinde ve světě, ale třebas za to opravdu mohly ty pasti, že? :)) )
- ceny si myslím, že mohly být přecijen zajímavější :)

Dodatečné info:

Pokud by se závod podařilo vyšperkovat (např. trochu zdelšit trasu, pořešit nějak scriptově start a cíl, aby to bylo naprosto spravedlivý, co nejvíce odstranit random efekty atd.), což by ještě nějaký závod mohlo trvat, tak by alespoň za mě nebylo od věci zahájit nějaký dlouhodobější bodovaný turnaj - to si myslím, že by bylo super. 8)

Ještě jednou - celkově jsem hrozně rád za jakoukoliv podobnou aktivitu. ;-)
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Dostihy

Příspěvek od Waringull »

Jen k těm lovcům, jelikož jsem tam byl tak doplním:
- ani jeden z lovců se neznal a nehrají spolu
- GM nechtělo abychom někoho usmažili v 5 sekundách, spíš pushnout a zpomalit
(A je rozdíl kdyz se vám tam proletí war, a nebo kdyz se tam courá nekr, a to se ani nebavím o tom, že ze začátku tam byly halda, deadly pasti - inu vždy je něco poprvé)

A je pravdou, že ti lovci jsou nevypočitatelní, já bych je tam nechal i pro příště, třeba jednoho nebo dva ke zpomalení
STOP SUPPORTU!
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od Empair »

dacaleb píše:Jinak si myslim ze za svoji smrt ale muzes scela sam Empe, co sem koukal tak si byl ve vedeni, to ze sis to nedflusnul a vyslap si past... to byl ciste tvuj fail a nesouvisi s tim jesli si byl maga nebo clerdu nebo Wara.
Ano mohl jsem se zastavit zastěnit, odflusnout, prozdít, ... omg přihlásil jsem se na DOSTIHY ne? Tam se snad prostě běhá ne? To, že jsem byl 1. není argument abych se zastavil a začal si tam hrát PvM.
dacaleb píše:Taky bych pripomel, ze kazdy si mohl prihlasi co chtel, takze mi ten argumet prijde divnym kdyz vite ze predmetem je JEZDEC vs LOVEC a vemete si neco s malo HP/AR/Healem.
Mág/Negro si s PK poradit umí, přežití v PvP není o HP ale o běhání ... takže ani toto není důvod aby sis bral postavu s vysokým HP, spíš jen volit správě eqip.

Ale každý na to může mít svůj názor ... a ano jsem frustrovaný z toho že jsem umřel ale asi to nějak přežiji.
Uživatelský avatar
Farwik
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 12 kvě 2009 20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od Farwik »

Je fakt, že ti lovci tam byli navíc. Argument, že tě měl jenom zpomalit, ale naháněl tě tam s +9 halou, je směšnej. Pasáž s těma mostama mezi KVF polama mohla mít něco navíc. Nvm, udělat tam skok třeba? Uprostřed mostu díra, vyhodíš si klamáka na druhou stranu, portneš na něj, valíš dál, proste něco co ukáže jak rychle umíš klikat na myšku Kappa. Nebo to tam nějak zamotat s tím, že tam nebudou pevný konce, takže když poběžíš rychle a bezmyšlenkovitě, spadneš dolů a rip. Pasáž s Y pastma byla skvělá, mohla být delší a měla to být imo spíš cílová rovinka:)

Nicméně když to budu brát jako betu toho závodu, kterej má supr potenciál tak se to podle mě vydařilo. Já si to fakt užil a aji sem se od srdce zasmál.

Hodně štěstí a dobrejch nápadů do dalšího kola! See you there.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Dostihy

Příspěvek od dacaleb »

Waringull píše:Jen k těm lovcům, jelikož jsem tam byl tak doplním:
- ani jeden z lovců se neznal a nehrají spolu
- GM nechtělo abychom někoho usmažili v 5 sekundách, spíš pushnout a zpomalit
(A je rozdíl kdyz se vám tam proletí war, a nebo kdyz se tam courá nekr, a to se ani nebavím o tom, že ze začátku tam byly halda, deadly pasti - inu vždy je něco poprvé)

A je pravdou, že ti lovci jsou nevypočitatelní, já bych je tam nechal i pro příště, třeba jednoho nebo dva ke zpomalení
Jo je to zajimavej prvek ty lovci. A mas paravdu, byl to beta test. Budu rad kdyz GM Ibis to vypiluje a jak psal Fogy, mohla by se stoho stat liga.
Problem mi akorat prisel u tri Lovcu ten, ze kdyby Emp neumrel, tak byl jedinej kdo se jim postavi. tj. by to bylo 3 vs 1 mag a kdyz si tam s vama mohl hrat na dalku, mel by to dost tezke. Tedy i kdyz vlastne vyhral (protoze vsici zanim chcipli) nemel moc valnou sanci dobehnout pres 3 PK ;]. Ale treba by to zvladnul... Treba Myth mel pech na konci.

Ale, jak sem rek BETA Test a byl povedenej, vypilovat drahu/pravidla a myslim ze mame potencial na svelou zabavu.

Hlavni je ze byla standa a vestinu lidi to pobavilo, ja rozhodne patrim mezi ty, kteri jednoznace PALEC NAHORU! ;]
Empair píše:
dacaleb píše:Jinak si myslim ze za svoji smrt ale muzes scela sam Empe, co sem koukal tak si byl ve vedeni, to ze sis to nedflusnul a vyslap si past... to byl ciste tvuj fail a nesouvisi s tim jesli si byl maga nebo clerdu nebo Wara.
Ano mohl jsem se zastavit zastěnit, odflusnout, prozdít, ... omg přihlásil jsem se na DOSTIHY ne? Tam se snad prostě běhá ne? To, že jsem byl 1. není argument abych se zastavil a začal si tam hrát PvM.
dacaleb píše:Taky bych pripomel, ze kazdy si mohl prihlasi co chtel, takze mi ten argumet prijde divnym kdyz vite ze predmetem je JEZDEC vs LOVEC a vemete si neco s malo HP/AR/Healem.
Mág/Negro si s PK poradit umí, přežití v PvP není o HP ale o běhání ... takže ani toto není důvod aby sis bral postavu s vysokým HP, spíš jen volit správě eqip.

Ale každý na to může mít svůj názor ... a ano jsem frustrovaný z toho že jsem umřel ale asi to nějak přežiji.
Jak pises, jde o uhel pohledu. Pro me to byli dostihy kde kazdy muze vyuzit potencial sve postavy po svem. Neslo o to bez jak blazen dopredu, ale prezit a dojet, idealne prvni ;]. Mozna to stou smrti nebylo na zacatku dostatecne zdurazneno, ze kdyz umrete = diskvalifikace.
Zamčeno