Grimův návrat

Vše o podobných aktivitách ve hře
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Grimův návrat

Příspěvek od Nait Magusanus »

Grim píše: 16 pro 2018 00:33 Díky moc všem dnešním testerům! Bylo se na co dívat.
Nejslabší místo bylo, myslím, jasně odhaleno - solo část do budoucna změním, ať je to záživnější.

Pěkné Vánoce všem :wink:
diky za dunga, co bych mel k feedbacku - moc mi tam nesedi ten hodinovy casovy limit kdyz se tam chodi do random mistnosti, ten je dobry treba v takovem timed dungeonu kde je jasne do ceho se de a vsichni maji stejne podminky, tady jedna vyprava to vyhaluzi a skoci do nejake lehke casti a ma to rychlej nez jina co pujde nejakou hc. Chapu ze chces nejak lidi nutit aby si vybrali kvuli tomu nalezity poklad ale to bych spis oddelil skillem,napr das prvni cast? muzes si vybrat maly pokladek nebo pokracuj dal pokud si myslis ze na to mas, dal by bylo navyber stredni pokladek nebo pokracuj dal apod..
Uživatelský avatar
Grim
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 12 pro 2010 23:10

Re: Grimův návrat

Příspěvek od Grim »

Fero píše: 16 pro 2018 11:40 Mozem sa spytat preco tam bolo pravidlo, ze sa mozu ti isti zucastnit viac krat? My sme sa tesili, refli si, boli pripraveni a na prve dve miesta sme prisli tesne po Amonthii. Nejak mi unika pointa nabudit cely server a na koniec to dat tej istej skupine (neviem, ci to nasli aj treti krat, ale podla mna hej - to sme si uz povedali ze nema zmysel cakat a isli radsej iny dung...)
Ahoj,
předně - rozumím, co píšeš, a vezmu to v úvahu příště, pokud se budu rozhodovat, jestli a jak organizovat opakovaný event. Ale nemohu ti slíbit, že to určitě udělám jinak. Když mi poradíš lepší a praktický způsob, rád si ho poslechnu.

Co se důvodů týče- vzhledem k tomu, jak někteří hráči zachází s postavami a accounty, je to takto pro mě výrazně praktičtější. Rozhodně mě mrzí, že jste se těšili a nevyšlo to - rád bych nabídl event pro všechny, kdo se chtějí zúčastnit, ale prakticky to není možné a k mass questům mám prostě odpor na základě předchozích zkušeností. Čas, který můžu DP věnovat, je oproti dřívějšku hodně omezený a nechci ho ztrácet tím, že budu zdlouhavě hledat, jestli postava XY je teď zrovna lognutá někým, kdo byl v minulé výpravě, nebo ne. Kde bys nastavil hranici? Že podruhé musí jít jiné postavy? Jiní hráči? Jiné gildy? Co když je jeden hráč členem více gild? Nebo má naopak postavy bez gildy? Co když sdílí domácnost s jiným hráčem? Zjistit tyhle věci trvá a už takhle jsem eventu v jeden den věnoval přes 5 hodin v kuse, jen aby se dal 3x projít.
Na jaře jsem vstup omezil pouze na členy stejné gildy a nabídl 1 vstup každé gildě a to se taky zrovna neosvědčilo. Tohle je kombinace - první fázi jsi viděl a po úpravě bych rád nabídnul znovu jeden vstup na gildu všem zájemcům. Přiznávám, má to svoje chyby.
Druhý důvod byl ten, že prakticky se jednalo o 3 dungeony s podobným začátkem, takže to bylo nové i pro výpravu, která šla podruhé. A stejné podmínky při hledání vstupu - rozhodně si nemyslím, že bych to "dal" té stejné skupině, gate mohl najít kdokoliv. Ano - gilda s více hráči může prohledat více mapy, ale to je prostě výhoda větší gildy.

Určitě je možné použít víc přístupů k tomu (ne)limitovat vstup. Každý má svoje plus a mínus, vždycky bude někdo, kdo na omezení doplatí. Snažím se dělat, co zmůžu :oP
Kontakt: ICQ 727 506 222 nebo PM zde na foru
Uživatelský avatar
Grim
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 12 pro 2010 23:10

Re: Grimův návrat

Příspěvek od Grim »

Nait Magusanus píše: 17 pro 2018 12:26 diky za dunga, co bych mel k feedbacku - moc mi tam nesedi ten hodinovy casovy limit kdyz se tam chodi do random mistnosti, ten je dobry treba v takovem timed dungeonu kde je jasne do ceho se de a vsichni maji stejne podminky, tady jedna vyprava to vyhaluzi a skoci do nejake lehke casti a ma to rychlej nez jina co pujde nejakou hc. Chapu ze chces nejak lidi nutit aby si vybrali kvuli tomu nalezity poklad ale to bych spis oddelil skillem,napr das prvni cast? muzes si vybrat maly pokladek nebo pokracuj dal pokud si myslis ze na to mas, dal by bylo navyber stredni pokladek nebo pokracuj dal apod..
Ono to není z jednoho průchodu patrné, ale přesně takhle to má fungovat/funguje. Ten hodinový limit tam byl jednorázově kvůli tomu, aby se dung dal během jednoho večera v nějakém rozumném celkovém čase otestovat vícekrát. Do budoucna to bude bez časového omezení. Ale díky za konkrétní komentář!
Kontakt: ICQ 727 506 222 nebo PM zde na foru
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Grimův návrat

Příspěvek od Fero »

Grim píše: 21 pro 2018 00:14 ..
Dik za odpoved, urcite som pochopil aj tvoje dovody - tiez som teraz organizoval daco a bolo to celkom maso, no tym sa nemoze clovek nechat odradit :D ale akcia vysla aj tak super.

Ja by som to do buducna dal na menej pristupne miesta, kam trva dlhsie dobehnut, ktore clovek musi fakt hladat - T2A, vlcia nora, water dung, prvy drake v deceite, atd.. V takom pripade by som osobne mal vacsi pocit sutaze, ze si to vyherci viac zasluzili a nepovedal by som ani ň.

V podstate je to fer tak jak si to spravil, my sme boli len trosku butthurt :D Fakt sme chceli hladat a miesto poriadneho zavodu to bola taka rychlovka.. Spravil si to moc lahke, ale tak jak som vravel nasli sme iba 2 vstupy, mozno 3 bol zaujimavejsi.
Odpovědět