Lovecký cech

Vše o podobných aktivitách ve hře
Zamčeno
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Rusovlasá žena dřímala v křesle s hlavou složenou do štosu pergamenů ležících na jejím stole, když v tom se na dveře její pracovny začalo ozývat pronikavé bušení, přerušované výkřiky: "Paní Eyvo?! Paní Eyvo!". Trhnouc sebou se žena napřímila v křesle a z vyschléhlo hrdla vyloudila protivné: "Co k sakru je, Thomasi?". Chlapík si před dveřmi pracovny nervozně přešlápl a hledíc do stropu se otázal: "Máte už hotové ty listiny?". Žena zkřivila ústa a těkavě se jala urovnávat hromadu pergamenů, v kterých ještě před chvílí snila. "Ale jistě. Pojď si pro ně." mladík tedy vstoupil do místnosty a natáhl se po hromádce listů. "Rozvěš je po městech, vesnících, osadách, však ty víš...", mávla na něj rukou, "Jistě madam." odvětil hoch a na místě se otočil s pobaveným výrazem v obličeji. V okamžiku, kdy zavíral dveře pracovny, tiše za sebou utrousil: "Měla by jste si umýt tvář". Rusovláska zkrabatila oboči a pomyslila si, co to mele, když však přistoupila k zrcadlu, pochopila. Naslinila si palec a snažila se sedřít zaschlý inkoust z čela. Ještě toho dne se v každém městě či vesnici objevila listina nesoucí pečeť cechu rangerů, na které stálo:

Já, Eyva Wern, toho času správkyně cechů rangerů. Vyhlašuji z důvodu zvýšeného výskytu ještěranů jejich lov, a to od 2.7. 2017 do 22.7.2017 v 20:00 hodin. Ty nejlepší z nejlepších nemine zasloužená odměna. Jakožto důkaz o skolení ještěrana poslouží jejich ostny. Dbejte opatrnosti a lovu zdar!

Eyva Wern v.r.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jedná se o sběr itemů, které padají z určitého druhu příšer. Nyní se jedná o všechny ještěrany (Lizardman), kteří chodí po dvou = ne krokodýlové, lizardi apod. Potřebný item padá s určitou šancí = nepadne pokaždé.

Nasbírané trofeje vhazujte do připravené truhly v cechu rangerů zelené barvy s názvem "Trofeje" (562, 2136).

Nasbírané itemy vhazujte v pytlících s jménem postavy, s kterou chcete soutěžit, potažmo s knihou uvnitř, s jménem postavy + nejlípe i s ID. V případě nejasností se mne před odevzdáním pro jistotu zeptejte. Při větších počtech 100,200,255+ jsem ochotna přebírat osobně po domluvě na ICQ.

Tím se dostáváme k dalšímu bodu - ceny. Ceny budou připravovány pro postavu => přímo pro dané povolání postavy, tedy ne pro skupinu, guildy. Očekávat můžete určitě ref pro dané povlání + samozřejmě hodnotnější bonusy, které rozliší jednotlivé umístění. Kolik míst ocením si usmyslím až dle počtu zúčastněných a počtu nasbíraných trofejí.

Lov započne od zítra => bude oznámeno během dne v tomto topicu. Bude ukončen 22.7.2017 v 20:00. Vyhlášeny výsledky budou další den či následující dny.

Hodnocení jednoduché více trofejí vyhrává.

Harvení na povrchu mi bude trnem v oku pouze za předpokladu, že se tam postavíte afk s vašimi resovacími skripty apod. To bude samozřejmě postihováno. Jako i jakékoliv pokusy o zfalšování výsledků = jiné itemy, apod. Trestem v tomto případě budiž vyloučení z dalších kol za jakoukoliv herní postavu.

Tento topic bude sloužit čistě k oznámením. Dotazy směřujte "vedle". Děkuji

https://www.darkparadise.cz/Forum/viewt ... f=8&t=5920
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Omlouvám se všem, kteří již dnes chtěli sbírat. Lov snad bude spoštěn běhém zítřka. Jakmile se tak stane, bude to oznámeno jak zde, tak i na FB.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Lov oficiálně spuštěn. Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Trošku motivace, která se může objevit v konečné ceně (na počty se vůbec nedívejte).

Obrázek

Vzhledem k zvýšenému výskytu lze ještěrany nalézt nejenom v bažinách.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Nezapomeňte prosím do 22.7.2017, 20:00 hodin odevzdat nasbírané ostny.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Lov ještěranů oficiálně ukončen. Výsledky máme následující:
1. místo Tommy - 2618 ostnů
2. místo Lonewolf Jr - 476
3. místo Bramborak - 163
4. místo Losbrkos - 149
5. místo Ni - 95 ostnů

a pak těch pár, kteří odevzdali i menší počty.

Ohledně cen si napište page, připadně mě na ICQ (ti, které si nenajdu). Ti, kteří se zúčastnili by měli nalézt u daných postav maličkost za účast.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Lov ještěranů máme za sebou, a tak s novým týdnem přichází nová výzva. Tentokrát se budou lovit opeřené stvůry, a to harpyje. Jako důkaz sbírejte jejich pařáty. Lov začíná již dnešním dnem a bude trvat 14 dní. Hodně zdaru.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jedná se o sběr itemů, které padají z určitého druhu příšer. Nyní se jedná o všechny Harpyje (Harpy) Potřebný item padá s určitou šancí = nepadne pokaždé.

Nasbírané trofeje vhazujte do připravené truhly v cechu rangerů zelené barvy s názvem "Trofeje" (562, 2136).

Nasbírané itemy vhazujte v pytlících s jménem postavy, s kterou chcete soutěžit, potažmo s knihou uvnitř, s jménem postavy + nejlépe i s ID. V případě nejasností se mne před odevzdáním pro jistotu zeptejte. Při větších počtech 100,200,255+ jsem ochotna přebírat osobně po domluvě na ICQ.

Tím se dostáváme k dalšímu bodu - ceny. Ceny budou připravovány pro postavu => přímo pro dané povolání postavy, tedy ne pro skupinu, guildy. Očekávat můžete určitě ref pro dané povlání + samozřejmě hodnotnější bonusy, které rozliší jednotlivé umístění. Kolik míst ocením si usmyslím až dle počtu zúčastněných a počtu nasbíraných trofejí.

Lov začíná dnes 23.7.2017. Bude ukončen 6.8.2017 v 20:00. Vyhlášeny výsledky budou další den či následující dny.

Hodnocení jednoduché více trofejí vyhrává.

Harvení na povrchu mi bude trnem v oku pouze za předpokladu, že se tam postavíte afk s vašimi resovacími skripty apod. To bude samozřejmě postihováno. Jako i jakékoliv pokusy o zfalšování výsledků = jiné itemy, apod. Trestem v tomto případě budiž vyloučení z dalších kol za jakoukoliv herní postavu.

Tento topic bude sloužit čistě k oznámením. Dotazy směřujte "vedle". Děkuji

Problémy s padavostí budou na začátku stejné jako předtím.

viewtopic.php?f=8&t=5920
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Nezapomeňte odevzdat trofeje do určené bedny v cechu rangerů do 6.8.2017 v 20:00. Nejlépe s jménem a ID postavy.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Výsledky lovu harpyjí:
1. Ender - 505 ks
2. Darchrow - 259 ks
3. Lonewolf Jr. - 250 ks
4. Maxik - 213 ks
5. Gabriel - 180 ks
6. Winry - 153 ks
7. Queenkong - 144 ks
8. Losbrkos - 102 ks
9. Arex - 42 ks
10. Will - 33 ks
11. Rogan - 31 ks
12. Dro Nadrakal - 28 ks
13. Saj-hulud - 27 ks
14. Bordon - 25 ks
15. Soarin - 22 k
16. Emocuc - 15 ks
17. Tobby - 12 ks
17. Varic - 12 ks
19. Dolor - 11 ks
20. Emperor Veliky - 10 ks
21. Vox Dei - 8 ks
22. Fames - 7 ks
23. Dovahkiin - 5 ks
24. Elwin Elf Princ - 4 ks
25. Nanyna - 3 ks
25. Brixus - 3 ks

Gratuluji všem, kteří se zúčastnili a každý najdete u sebe malou odměnu. Bude se odvíjet dle počtu, respektive usílí, které jste vynaložili, i proto u některých to bude spíše odměnička hodnoty pár tisíc.

A to by nebylo, aby byla jen pozitiva, takže pro příště. Craftsmani se mohou zúčastnit, ale pokud se umístí na prvních třech místech, tak nedostanou poukázku, ale buďto nic či jen Ice část. Nehodlám o tom diskutovat.

Ceny rozdám během dneška/zítřeka. Případně si o ně pište mě.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Čtrnáct dní zase uběhlo jako voda a počty harpyjí se rapidně snížili i proto aby tyto opeřené mršky dostaly trochu oddechu se dalších čtrnáctí dní mohou Vaše ostří a šípy zaměřit na někoho trošku většího. Na následující dva týdny vyhlašuje lovecká guilda lov na obry, ale nebude se jednat o všechny. Především půjde o ty s pěkně velkou hlavou, jednoduše řečeno. Zaměřte tedy své lovecké choutky na kyklopy a ettiny. Lovu zdar.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jedná se o sběr itemů, které padají z určitého druhu příšer. Nyní se jedná o všechny Kyklopy (Cyclops) a Ettiny (Ettins) Potřebný item padá s určitou šancí = nepadne pokaždé.

Nasbírané trofeje vhazujte do připravené truhly v cechu rangerů zelené barvy s názvem "Trofeje" (562, 2136).

Nasbírané itemy vhazujte v pytlících s jménem postavy, s kterou chcete soutěžit, potažmo s knihou uvnitř, s jménem postavy + nejlépe i s ID. V případě nejasností se mne před odevzdáním pro jistotu zeptejte. Při větších počtech 100,200,255+ jsem ochotna přebírat osobně po domluvě na ICQ.

Tím se dostáváme k dalšímu bodu - ceny. Ceny budou připravovány pro postavu => přímo pro dané povolání postavy, tedy ne pro skupinu, guildy. Očekávat můžete určitě ref pro dané povlání + samozřejmě hodnotnější bonusy, které rozliší jednotlivé umístění. Kolik míst ocením si usmyslím až dle počtu zúčastněných a počtu nasbíraných trofejí.

Lov začíná dnes 6.8.2017. Bude ukončen 20.8.2017 v 19:00. Vyhlášeny výsledky budou další den či následující dny.

Hodnocení jednoduché více trofejí vyhrává.

Harvení na povrchu mi bude trnem v oku pouze za předpokladu, že se tam postavíte afk s vašimi resovacími skripty apod. To bude samozřejmě postihováno. Jako i jakékoliv pokusy o zfalšování výsledků = jiné itemy, apod. Trestem v tomto případě budiž vyloučení z dalších kol za jakoukoliv herní postavu.

Tento topic bude sloužit čistě k oznámením. Dotazy směřujte "vedle". Děkuji

Craftsmani se mohou zúčastnit, ale pokud se umístí na prvních třech místech, tak nedostanou poukázku, ale buďto nic či jen Ice část. Nehodlám o tom diskutovat.

Problémy s padavostí budou na začátku stejné jako předtím.

viewtopic.php?f=8&t=5920
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Opět nezapomeňtě odevzdat své lebky včas a to a to do neděle 19:00. Předem avizuji, aby jste nečekali nějaké bleskově rozdávání cen, jako v přechozích případech. Napiště si page. Počítejte s nedělí až uterým.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Jak jsem avizovala s vyhlášením výsledků musíte mít trpělivost, natož s udělením cen. Sečtení proběhne s velkou pravděpodobností zítra ve večerních hodinách. Udílení cen pak v dalších dnech.

Na dalších čtrnáctní dní bych si dávala pozor na větší množství hadích ušknutích. Ano, budeme lovit hady a jim příbuzné ophidiany. Na důkaz zabití sbírejte jejich kůže.

Lov ještě není oficialně spuštěn. Bude určitě oznámeno! Počítejte s pondělím večer.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jedná se o sběr itemů, které padají z určitého druhu příšer. Nyní se jedná o všechny, vskutku všechny Hady a Ophidiany. Potřebný item padá s určitou šancí = nepadne pokaždé.

Nasbírané trofeje vhazujte do připravené truhly v cechu rangerů zelené barvy s názvem "Trofeje" (562, 2136).

Nasbírané itemy vhazujte v pytlících s jménem postavy, s kterou chcete soutěžit, potažmo s knihou uvnitř, s jménem postavy + nejlépe i s ID. V případě nejasností se mne před odevzdáním pro jistotu zeptejte. Při větších počtech 100,200,255+ jsem ochotna přebírat osobně po domluvě na ICQ.

Tím se dostáváme k dalšímu bodu - ceny. Ceny budou připravovány pro postavu => přímo pro dané povolání postavy, tedy ne pro skupinu, guildy. Očekávat můžete určitě ref pro dané povlání + samozřejmě hodnotnější bonusy, které rozliší jednotlivé umístění. Kolik míst ocením si usmyslím až dle počtu zúčastněných a počtu nasbíraných trofejí.

Lov začíná dnes 20.8.2017. Bude ukončen 3.9.2017 v 19:00. Vyhlášeny výsledky budou další den či následující dny.

Hodnocení jednoduché více trofejí vyhrává.

Harvení na povrchu mi bude trnem v oku pouze za předpokladu, že se tam postavíte afk s vašimi resovacími skripty apod. To bude samozřejmě postihováno. Jako i jakékoliv pokusy o zfalšování výsledků = jiné itemy, apod. Trestem v tomto případě budiž vyloučení z dalších kol za jakoukoliv herní postavu.

Tento topic bude sloužit čistě k oznámením. Dotazy směřujte "vedle". Děkuji

Craftsmani se mohou zúčastnit, ale pokud se umístí na prvních třech místech, tak nedostanou poukázku, ale buďto nic či jen Ice část. Nehodlám o tom diskutovat.

Problémy s padavostí budou na začátku stejné jako předtím.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Výsledky lovu kyklopů a ettinů:
1. Nanyna - 545ks
2. TomCatus - 295ks
3. Gabriel - 286ks
4. Ice Tea - 138ks
5. Nildor - 121ks
6. Darchrow -100ks
7. Eowen - 57ks
8. Will - 50ks
8. Kentak - 50ks
10. Arex - 38ks
11. Deedee 37ks
12. Emocuc - 20ks
13. Kassandra Gillon - 7ks
13. Kulisak -7ks
15. Blackman-6ks
16. Anonymní dárce - 5ks


Pokud si napíšete page o odměnu. Určitě mi ulehčíte práci.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Lov hadů a ophidanů oficiálně spuštěn.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Lov hadů ukončen.

1. Tarrax - 662 ks
2. Nanyna - 509 ks
3. Gabriel - 239 ks
4. Darchrow - 124 ks
5. Aedar - 33 ks
6. Arex - 25 ks
7. Will - 18 ks
8. Dasher - 7 ks
9. Pan Veduci - 2 ks

Účastníci na prvních čtyřech místech nechť si napíší page.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Fairy »

Lovecký cech končí. Můžete poděkovat lidské závisti a sebestřednosti.

Měla to být možnost získat nějaké cennější itemy skrze trávení Vašeho času, který do toho investujete v přírodě, a tak třeba nabídnout možnost hráčům, kteří spíše harví sami, než-li ve skupince, ale já to dělám ve svém volném času, který mi ještě zbývá a nebudu dělat něco u čeho v tom časovém úseku člověk čte jen zášť, hamižnost a pochybnosti, což ho opravdu netěší.

Příjemný večer i Vám, jako jsem měla já, každý večer při rozdávání cen.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Lovecký cech

Příspěvek od GM Alois »

Zdravím,

dohodl jsem se s Fairy a mohu použít tento existující koncept i k mezihrám.

A kde začít?No tam, kde se úspěšně skončilo.

Během dneška budete moci sbírat trofeje (kůže) z háďátek a hadic (nikoliv ophidianů). Výskyt kůže se dá s vyšší pravděpodobností očekávat v hůře zabitelných monstrech.

Konec sbírání je stanoveno na 14.10. 23:59.

Kůže se při lootu z těla mrtvolky pojmenují a loot se zaloguje. Není třeba tyto kůže nadále schraňovat, vyhodnocení proběhne na základě logu.
Ano nelze kůže prodávat. Ten kdo jí lootne tomu se započítá.

Cena pro první 4 hráče. První cenou bude poukázka na top část pro daný výherní charakter.

Hodně štěstí.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Gilraen »

Budeme pokračovat v lovu přemnožených monster ve světě Dark Paradise a to konkrétně Nightmare koňů všech možných druhů (klasické, blood, moon atp.).
Lov této přemnožené potvory je spuštěn dnešním dnem 3. 6. od 20:00 a končit bude 23. 6. ve 20:00 a úkolem je nasbírat co nejvíc podkov. Obrázek.
Itemy není potřeba nikam nosit, nebo odevzdávat, jakmile bude sběr ukončen z logu uvidíme kolik kdo nasbíral - tím pádem je jasné, že item je neprodejný a ten kdo s ním pohne, tomu bude patřit.

Odměna pro první tři sběrače!
1. místo - Random mustang box, poukázka na top zbroj +5 velmistrovka, 3 ada yarny, 3 ada ore, lvl 5 mapa, vstupenka do FOD
2. místo - +3 velmistrovka, 2 ada yarny, 2 ada ore, lvl 5 mapa, vstupenka do FOD
3. místo - +1 velmistrovka, 1 ada yarny, 1 ada ore, lvl 5 mapa, vstupenka do FOD

- otázky směřujte na vedlejší kanál na fóru, nebo na Discordu
Lovu zdar!
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Lovecký cech

Příspěvek od Gilraen »

Lovení Nightmare skončilo. Vítězové si mohou napsat o odměnu ve hře, nebo na Discord. Odměna bude předána výherní postavě.
Gratulace... :clap:

1. místo - Stano
2. místo - The Freeze
3. místo - Vitoslav
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Zamčeno