Mikulášská soutěž

Vše o podobných aktivitách ve hře
Odpovědět
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Gilraen píše:
Kontol píše:a co tak miesto mythu muset zaplatit 50k? ten myth nikto nepredava a nie kazdy ma na postave mining. a aspon by bol odliv gp (!)
pripadne kompromis aj myth ingy aj 50k

(50k je iba priklad, kludne to moze byt aj nieco ine)
Nemyslím si, že je problém koupit Myth ingy... na vývěsce nebo offline vendorovi je prodává furt někdo, nehledě na vendory ve světě. Jen teď bude větší zájem, takže určitě měnit ani zlevňovat nebudeme.
Mikulas odmena super za 1 s *.

Jedinou prosbu bych mel.
Nevim jak ostatni, ale postavy ze kterymi jsem behal jsou v zakladnich skillech na max a ta +10 Greater Skill book je nevyuzitelna protoze ma link. Neslo by nekde napr. za poplatek 50k vymenit za nelink? Nebylo by to zadarmo a clovek by to mohl vyuzit treba na nejake NB postave ;].

Diky za reakci.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Gilraen »

dacaleb píše: Mikulas odmena super za 1 s *.

Jedinou prosbu bych mel.
Nevim jak ostatni, ale postavy ze kterymi jsem behal jsou v zakladnich skillech na max a ta +10 Greater Skill book je nevyuzitelna protoze ma link. Neslo by nekde napr. za poplatek 50k vymenit za nelink? Nebylo by to zadarmo a clovek by to mohl vyuzit treba na nejake NB postave ;].

Diky za reakci.
Jsem rád, že se odměna líbila. Po svátcích uděláme NPC, které vám odlinkne +10 Greater Skill book.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od dacaleb »

Gilraen píše:
dacaleb píše: Mikulas odmena super za 1 s *.

Jedinou prosbu bych mel.
Nevim jak ostatni, ale postavy ze kterymi jsem behal jsou v zakladnich skillech na max a ta +10 Greater Skill book je nevyuzitelna protoze ma link. Neslo by nekde napr. za poplatek 50k vymenit za nelink? Nebylo by to zadarmo a clovek by to mohl vyuzit treba na nejake NB postave ;].

Diky za reakci.
Jsem rád, že se odměna líbila. Po svátcích uděláme NPC, které vám odlinkne +10 Greater Skill book.
Moc diky a pohodove svatky preju ;]!
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Thief »

Ukončeno.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od erunno »

Gilraen píše: Jsem rád, že se odměna líbila. Po svátcích uděláme NPC, které vám odlinkne +10 Greater Skill book.
Zdravím mohu se zeptat to NPC bylo nebo nebylo? Docela by se hodilo..
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Ciatronic »

Nešlo by nějak plošně odstanit všechny úkolníčky celkem mě štvou v batohu
Peto2
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 27 říj 2012 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Peto2 »

Tiež by som sa rád spýtal,či sa dá niečo spraviť s úkolníčkom,nejaké plošné zmazanie?
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od erunno »

Dotaz na GM :)
Bude letos mikulášská soutěž?

Vím že je teda poměrně brzo ale lepší začít řešit brzy než pozdě :)
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od NANUK »

8´))
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Gilraen »

Opravdu je ještě brzy... ale ani letos vás o tuto soutěž neochudíme.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Raziel »

Přestože to někoho může stále bavit, byl bych pro nějakou obměnu. Stejné klikání každý rok, po prvním ročníku šla zábavnost rok co rok dolů a klikal sem to jen kvůli odměně (nějaká ta nb cetka)... poslední ročníky sem už neklikal ani na hlavní postavu...
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od R1mman »

Tiež sa prikláňam za nejakú interaktívnejšiu formu ako iba klikanie.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Gilraen »

Letos žádnou velkou změnu v tomto eventu neočekávejte. Nikdo nemáme tolik času, abychom během 14ti dnů připravili a nackriptili něco nového.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Glum
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 11 lis 2018 21:32

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Glum »

Ja nepotrebujem žiadnu zmenu,prosím len o plošné zmazanie úkolníčku,nech nemusím behat s každou postavou do Fire.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od erunno »

Gilraen píše: 18 lis 2018 13:10 Letos žádnou velkou změnu v tomto eventu neočekávejte. Nikdo nemáme tolik času, abychom během 14ti dnů připravili a nackriptili něco nového.
Super :)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Raziel »

Gilraen píše: 18 lis 2018 13:10 Letos žádnou velkou změnu v tomto eventu neočekávejte. Nikdo nemáme tolik času, abychom během 14ti dnů připravili a nackriptili něco nového.
Co alespon nevymýšlet pořád další cetky, ale po splnění dát možnost hráči si vybrat z těch které byly v minulých ročnících (snad až na free insta opravu statů protože to bylo asi op)? Každý rok místo rušení funkčnosti by se mohla při splnění funkčnost obnovit(a to můžete nascriptit za rok).

Ještě asi bych ty staré nefunkční smazal, takový upomínkový item je zbytečný bych řekl - vzhledem k náročnosti jeho získání. U všech postav se mi to válí někde v bance ani pořádně nevím kde, i když nb status tomu myslím zůstal.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Gilraen »

Raziel píše: 19 lis 2018 09:05 Co alespon nevymýšlet pořád další cetky, ale po splnění dát možnost hráči si vybrat z těch které byly v minulých ročnících (snad až na free insta opravu statů protože to bylo asi op)? Každý rok místo rušení funkčnosti by se mohla při splnění funkčnost obnovit(a to můžete nascriptit za rok).
Kdybys to plnil, tak bys věděl, že žádné cetky z toho nepadají. A myslím, že loni se odměna líbila... :wink:
Raziel píše: 19 lis 2018 09:05Ještě asi bych ty staré nefunkční smazal, takový upomínkový item je zbytečný bych řekl - vzhledem k náročnosti jeho získání. U všech postav se mi to válí někde v bance ani pořádně nevím kde, i když nb status tomu myslím zůstal.
Určitě nic mazat nebudeme, ale pokud ti to překáží v bance, můžeš to hodit do odpadkového koše.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od erunno »

Gilraen píše: 19 lis 2018 09:37 Kdybys to plnil, tak bys věděl, že žádné cetky z toho nepadají. A myslím, že loni se odměna líbila... :wink:
Loni byla perfektní odměna :) už se těším na další.. snad budu mít zase štěstí

PS: Super práce s mazadlem ukolníčků na trhu!!!! :)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od Raziel »

Gilraen píše: 19 lis 2018 09:37 Kdybys to plnil, tak bys věděl, že žádné cetky z toho nepadají. A myslím, že loni se odměna líbila... :wink:
Nemyslel jsem tím že by itemy byly k ničemu, používal jsem každou odměnu která byla. Poslední ročník sem neklikal ne proto, že by za to nebyla odměna dobrá, ale proto že žádná odměna mě nepřiměje oklikávat ten quest po padesáté. A myslím že je škoda času vymýšlet a dávat do světa pořád nové itemy když už ty minulé použití měly. Mít možnost volby jsem navrhl kvůli tomu že na každou postavu se některé z nich hodí více než jiné.

Gilraen píše: Určitě nic mazat nebudeme, ale pokud ti to překáží v bance, můžeš to hodit do odpadkového koše.
Jak sem psal, sám netuším, kde mi to leží jinak bych to vyhodil... ale wipe těch itemů je detail.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Mikulášská soutěž

Příspěvek od krysakrys »

Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš,
přišel s čertem na koláč.
Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš,
přinesl nám zimní čas.
Když Mikuláš naděluje,
čertík za ním poskakuje,
Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš,
přinesl nám zimní čas.
Odpovědět