NB questy

Vše o podobných aktivitách ve hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redd
Dark Paradise GM
Příspěvky: 480
Registrován: 16 led 2009 14:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Redd »

Je tam random. Mám v plánu udělat ty odměny na povolání, ale je jasné, že rang nedostane vždycky HxB atd.
Uživatelský avatar
Movalis
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 285
Registrován: 07 zář 2006 19:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Movalis »

Redd píše:Je tam random. Mám v plánu udělat ty odměny na povolání, ale je jasné, že rang nedostane vždycky HxB atd.
Klidně ať je tam random dál, jen bych to upravil tak, že nedostanu věc, ke skillu, který nejsem schopný natrénovat na více než 80.

Edit: kouknul jsem ještě k ostatním povoláním a limit výše bojových skillů by mohl být problém, protože to "random" by u někoho bylo velmi omezené.
Naposledy upravil(a) Movalis dne 15 pro 2009 12:31, celkem upraveno 1 x.
Bez podpisu
Uživatelský avatar
Corax
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 140
Registrován: 08 zář 2006 17:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corax »

Tak HC nemusí být vždy, ale scim s rangem nevyužiju. :(
„Každý člověk žije z práce, ale ne každý ze své.“ (Oldřich Fišer )
Uživatelský avatar
Redd
Dark Paradise GM
Příspěvky: 480
Registrován: 16 led 2009 14:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Redd »

Půjde to pouze tak, že vezmu všechny zbraně, co může používat rang, mág, atd. a on si z nich vybere podle toho, co budete za povolání.
Možná to jde i jinak, ale já to neumim :p
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Warrior »

slo by to spravit ale by to ovela viac zatazovalo spheru jak keby to bolo na povolanie alebo dokonca random
Uživatelský avatar
Corax
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 140
Registrován: 08 zář 2006 17:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corax »

Tak to ať tam zůstane ta nejméně náročná varianta, i když to bude random all zbraně.
„Každý člověk žije z práce, ale ne každý ze své.“ (Oldřich Fišer )
Uživatelský avatar
Byotch
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 689
Registrován: 08 zář 2006 08:28
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Byotch »

Jelikoz jsem nubik tak pisu sem do NB questu, slo by aby priste pri questech nechali GM reward gate trosku dyl a ne ji odstranovali kdyz pred ni jeste cekaj lidi, protoze tam nestihli skocit? Jako dobrak resuju lidi, kdyz uz se vsichni rozbehnou pro reward a gm mi pak veme gate pred nosem fakt zabava. Jinak quest byl pekny.
[size=75]Byotch - The Cleric
Vulcane - The Craftman
[/size]
Uživatelský avatar
Arim
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 160
Registrován: 11 zář 2006 08:06
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Arim »

Byotch píše:Jelikoz jsem nubik tak pisu sem do NB questu, slo by aby priste pri questech nechali GM reward gate trosku dyl a ne ji odstranovali kdyz pred ni jeste cekaj lidi, protoze tam nestihli skocit? Jako dobrak resuju lidi, kdyz uz se vsichni rozbehnou pro reward a gm mi pak veme gate pred nosem fakt zabava. Jinak quest byl pekny.
Ponauceni pro priste : Nebud dobrak, kasli na lidi a utikej pro mamon :wink: - VTIP
Stary mrzuty kocour, co nema rad pondelky ...
Uživatelský avatar
Rytir Grunwald
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 73
Registrován: 16 čer 2008 16:19
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Rytir Grunwald »

No ja dopadl podobne. Ja tam byl od zacatku za valecnika xxxkrat jsem padl za vlast a pak kdyz byla gate tak ja se necpu pockam az se tam napytlikuji ostatni a jdu tam v klidu. Ale jak rikas gate zmizela pred nosem a ti co na quest prisli jen za vidinou rewardy nebo ke konci questu se tam napytlikovali a lide kteri tam od zacatku umirali nebo pomahali tam ani nevlezli.
Je lepší žít den jako lev. nežli sto let jako ovce.

Bailien ( cleric )
Templarsky Rytir ( Paladin )
Jihlavsky Kral ( Nekromancer )
William Wallace ( craft )
Prudom

Re: NB questy

Příspěvek od Prudom »

Ano opravdu to chce jít do gaty co nejdříve. Vynalézavost některých hráčů je úžasná. Během questu si co nejblíže přitáhnout postavy a pak je rychle pologovat a utíkát hurá fame.
Acarus

Re: NB questy

Příspěvek od Acarus »

Prudom píše:Ano opravdu to chce jít do gaty co nejdříve. Vynalézavost některých hráčů je úžasná. Během questu si co nejblíže přitáhnout postavy a pak je rychle pologovat a utíkát hurá fame.
Neni nad to sledovat pri tom ip ... Dotzcne pak rad jailuju.
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Night Storm »

Nechtelo se mi zakladat new topic a tento se jmenuje celkem priznacne...

Vcera sem udelal ten kvestik (Tydlidtrdla) ale nezapsal se mi do QB.. normalne sem sundal banditu, vzal ocas, dostal za to odmenu a nic..

a druha vec.. Gaspoda mi dal knizku , ktera odkazuje na NEEXISTUJICI pozici. Co s tim? da se to vymenit/opravit nejak? nebo to mam vypocitat prez integraly? :D

repair it please ;)
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Shadowsong »

tydlididli je iny quest ako krysi ocas. a na knizku napis page s id knihy a postavy :p
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Night Storm »

Shadowsong píše:tydlididli je iny quest ako krysi ocas. a na knizku napis page s id knihy a postavy :p
ok akorat ted su zmatenej jak je to s tim tydlididli.... :) na jiyn postave sem to delal a myslel ze je to ten ocas :p

tak kazdopadne diky ;-)
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: NB questy

Příspěvek od Pheme »

Night Storm píše:Nechtelo se mi zakladat new topic a tento se jmenuje celkem priznacne...

Vcera sem udelal ten kvestik (Tydlidtrdla) ale nezapsal se mi do QB.. normalne sem sundal banditu, vzal ocas, dostal za to odmenu a nic..

a druha vec.. Gaspoda mi dal knizku , ktera odkazuje na NEEXISTUJICI pozici. Co s tim? da se to vymenit/opravit nejak? nebo to mam vypocitat prez integraly? :D

repair it please ;)

06.07.2007

Tydlidrdla

"To je nudáááá!" zakřičela Me a protáhla se.
Zo, která ležela na zádech na své posteli, s hlavou visící přes okraj dolů, jen otevřela pusu a bezhlesně vydechla.

Cizinec by měl podle barvy světla a jeho sklonu pocit, že je ráno. Možná ano, ale pak nesmíme zapomenout říci, že ve zdejším astrálním prostoru bylo tedy ráno pořád. Tři pevninské plošiny, na kterých se rozkládal tento svět, se vznášely nad nekonečnou propastí Tarasor a byly obklopeny plamennými vodopády Isixis. Epides, jak se jmenovala nejmenší z plošin, byla celá hustě osídlena. Možná by šla popsat spíš jako vznášející se město plné vysokých věží a spletitých úzkých uliček. Zdejší obyvatele by bylo velmi snadné nazvat démony. Nebylo to barvou jejich pleti, navzdory tomu, že byla často doslova neuvěřitelná. Nebylo to ani jejich ocasy nebo růžky, které jim občas vykukovaly zpod huček a účesů. Byly to jejich oči, které vás donutily ucouvnout a vykřiknout. Když jste se do nich zadívali, teprve tehdy jste si uvědomili, že to co vám stojí tváří v tvář je z jiného a nepředstavitelného světa...

...a jedny z takových očí teď hleděly z okna na šedé ulice zalité zlatým světlem. Patřily démonce jménem Fa.
"Holky, mám to! Půjdeme hrát na schovku," pronesla tajemně.
"To si děláš srandu?" odvětila znuděně Gi a švihla ocasem.
"Má pravdu, Fa, nemyslíš, že už jsme na tohle trochu starý?" podpořila svou sestru Me.
"Počkejte, něco vám ukážu!" výskla nadšeně Fa a zpod své postele vytáhla malou černou krabičku. Vzrušeně odklopila víčko a vytáhla drobnou kamennou runu.
"Co to je?!" "Půjč mi to!" "Já to chci taky vidět!", začaly se přes sebe sestry sápat. Jen Zo dál ležela na své posteli a vzhůru nohama je pozorovala.
"Je to znak z jiného světa," důležitě zašeptala Fa. "Dal mi ho Kir," pokračovala už mnohem všedněji. "Slouží k cestování. Může nás dostat až do míst ze kterých pochází."
"A myslíte, že to funguje?" zajímala se Lu.
"Jasňačka," ušklíbla se Ma. "Ger mi říkal, že s kluky často cestují do různých světů. Hrajou si tam ty svoje stupidní války," dodala znechuceně.
"Tik jdim!" vykvikla z ničeho nic Zo, jak měla hlasivky sevřené zakloněnou hlavou. "Teda...tak jdem, jsem chtěla říct," opravila se když vyskočila z postele a chichot jejích sester utichl.

Na pohodlné pohovce napůl ležela a napůl seděla Nia, vysoká žena s dlouhými zelenými vlasy, a četla si maličkou, jemně zdobenou knížku. Když zaslechla nekontrolovaný dusot pěti párů drobných nožek po kamenném schodišti, knihu zavřela a mezi stránky vložila svůj štíhlý prst. Jakmile před ní přiběhly její dcery, pomalu vzhlédla a naklonila hlavu na stranu. Dívky se pošťuchovaly a strkaly jedna do druhé tak dlouho, dokud Lu nezakolísala a před všechny ostatní nepředstoupila.
"Copak jste mi přišly povědět krásného," pronesla vysoká žena medovým hlasem. "Plánujete zase nějakou lumpárnu?"
"Chtěly jsme ti jen říct," začala Lu pomalu a otočila se na své pohihňávající se sestry, "že si teď půjdeme hrát na schovávanou!"
"Ah tak," zacukal Nie koutek úst, když uviděla runu, kterou se za svými zády snažila nešikovně ukrýt jedna z jejích dcer. "Dobře, hezky si to užijte. A buďte opatrné, abyste nikomu zbytečně neublížily."
Dívky se na sebe zmateně podívaly, ale pak se vzpamatovaly. Měly vědět, že tady nic neutají. Políbily svou maminku na rozloučenou a za nesrozumitelného štěbetání vyběhly z místnosti. Vysoká žena se zvonivě zasmála a ještě chvíli se za nimi dívala. Když znovu otevírala svou knihu, sama pro sebe si s úsměvem povzdechla:
"Vy jste moje tydlidrdla..."


Na miste jsi byl dobre, jen jiny quest
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Empair »

Splnil už někdo quest Tydlidrdla?
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Empair píše:Splnil už někdo quest Tydlidrdla?
Ano.
Whiwihoo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 32
Registrován: 14 říj 2006 13:35

Re: NB questy

Příspěvek od Whiwihoo »

Mrs.Beanes píše:
Empair píše:Splnil už někdo quest Tydlidrdla?
Ano.
Bláznivá Inge dokonce dvakrát :).

Akorát jsme nevypozorovali, jaký má odměna efekt.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB questy

Příspěvek od Xan »

Dyt to pri nasazei odmeny vypíše, co to dělá....
Whiwihoo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 32
Registrován: 14 říj 2006 13:35

Re: NB questy

Příspěvek od Whiwihoo »

To bylo takové hodně abstraktní, co si vzpomínám.
Odpovědět