Dragon City

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Dragon City

Příspěvek od Thief »

Pradávné město draků, jež bylo hlavním městem Dračího impéria. Město však bylo před dávnými lety zasypáno při zemětřesení, které otřáslo celou Britanií a draci se usídlili v Destardu, odkud vyhnali obry. Dračí město bylo znovu objeveno při vykopávkách profesora Sebastiana, okamžitě po svém objevení jej obsadila Dračí armáda a v jeho útrobách se usídlila dračí královská rodina, která je přísně hlídána elitními strážemi.
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Sartoris »

Neplánujete tam dať aj nejaké jezdítko - koňa/mustanga (prípade náhodný respawn cez lamy až po packov)?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Thief »

Po restartu.
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Sartoris »

Qvido píše:Po restartu.
Díky :)
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Strigwyr »

V strednej casti dungu, kde su tie ploty a steny castokrat vidia draci z poza tych statikov kam hraci nemozu castit ani prejst ale draky z tade normalne vedia aj flusnut a masskovat...
V poslednej miestnosti to iste (ivm drak)...

Neviem preco sa robia vyskovo rozdielne tereny ale jednak buguju a nevidno tam ani steny a je to skarede a tak...
(Vyhladeny teren v ice je perfektny... tiez by sa to aj do vacsiny dungov prenieslo, resp na take vhodne plochy...)
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Depka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 18 zář 2011 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Depka »

Strigwyr píše:V strednej casti dungu, kde su tie ploty a steny castokrat vidia draci z poza tych statikov kam hraci nemozu castit ani prejst ale draky z tade normalne vedia aj flusnut a masskovat...
V poslednej miestnosti to iste (ivm drak)...

Neviem preco sa robia vyskovo rozdielne tereny ale jednak buguju a nevidno tam ani steny a je to skarede a tak...
(Vyhladeny teren v ice je perfektny... tiez by sa to aj do vacsiny dungov prenieslo, resp na take vhodne plochy...)
Kdyz uz ses "vykaslal" na pvp tak zacnes brecet v dungach?
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Kesemot »

Depka píše: Kdyz uz ses "vykaslal" na pvp tak zacnes brecet v dungach?
Njn, zase ty, co v pvp dokazes dat akurat ice, a to len preto, lebo si sa tam chodil pozriet s 5timi kamaratmi na pojezd, na ktorom sa aj tak akurat sparas v nose, si asi inak moc nezadungujes co?
Tvoj hate post na to, ze niekto nahlasi bug, sa mi inak velmi pacil. Spravil si zo seba chudaka a este si sa priznal k tomu, ze zavidis niekomu, ze dokaze hrat pvp aj pvm naraz :D Len tak dalej :clap:
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Thief »

Strigwyr píše:V strednej casti dungu, kde su tie ploty a steny castokrat vidia draci z poza tych statikov kam hraci nemozu castit ani prejst ale draky z tade normalne vedia aj flusnut a masskovat...
V poslednej miestnosti to iste (ivm drak)...

Neviem preco sa robia vyskovo rozdielne tereny ale jednak buguju a nevidno tam ani steny a je to skarede a tak...
(Vyhladeny teren v ice je perfektny... tiez by sa to aj do vacsiny dungov prenieslo, resp na take vhodne plochy...)
Co se týká prvního odstavce. O problému vím, bohužel ne vždy dokážu terén doupravit tak, aby byl naprosto dokonalý. Zkusím to upravit alespoň u IVM draka.

Druhý odstavec. Tato část mapy nebyla zahrnuta do demolice (srovnání) možná v příštím roce.
Depka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 18 zář 2011 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Depka »

Kesemot píše:
Depka píše: Kdyz uz ses "vykaslal" na pvp tak zacnes brecet v dungach?
Njn, zase ty, co v pvp dokazes dat akurat ice, a to len preto, lebo si sa tam chodil pozriet s 5timi kamaratmi na pojezd, na ktorom sa aj tak akurat sparas v nose, si asi inak moc nezadungujes co?
Tvoj hate post na to, ze niekto nahlasi bug, sa mi inak velmi pacil. Spravil si zo seba chudaka a este si sa priznal k tomu, ze zavidis niekomu, ze dokaze hrat pvp aj pvm naraz :D Len tak dalej :clap:
jj,kolikrrat si dal medailon kdyz sis ho tak pracne vyrval?:)) jinak rikani ze je naprd teren me nepride jako hlaseni bugu.Jinak mas asi pravdu,muj jediny projity dung je ice,wrong a zoo.ale nechci tu spamovat,pro moje blizsi pvm zazitky si muzes najit me icq.
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Kesemot »

Depka píše: jj,kolikrrat si dal medailon kdyz sis ho tak pracne vyrval?:)) jinak rikani ze je naprd teren me nepride jako hlaseni bugu.Jinak mas asi pravdu,muj jediny projity dung je ice,wrong a zoo.ale nechci tu spamovat,pro moje blizsi pvm zazitky si muzes najit me icq.
:D Zobud sa, po 1. Kolko krat si dal ty ten stary? :D
po 2. Ak si to este raz precitas, tak uvidis ze sa tu pisalo o tom, ze je vidiet cez steny, ktore su v dungu. Ale chapem ze o tom nic nevies, lebo si tam asi nikdy
nebol, viem asi moc narocne. Nie je to ice no :D
po 3. Blizsie pvm zazitky? :D :D bez komentara ...
po 4. Hladat si tvoje icq? To by som sa musel velmi nudit, co sa nestane, takze tvoje icq bude stale zabudnute :D
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Mihal »

Neviem ci je to az tak zle ale podla mna je to spestrenie dungu a stazenie ... okrem toho da sa to odstenit tak aby na teba nevideli len treba vediet ako ...

Kesemot:
Nedávno si bol priemerny hrač a teraz skaces do vsetkych lebo si myslis ze si TOP, lebo si v guilde, ktorá chodí velke dungy (o uspesnosti sa bavit nebudeme) ... vrát sa trosku nohami na zem. Alebo pokračuj a utočís na cenu Strigwire 2.
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Kesemot »

Mihalko jak sa na to pozeram, tak uz asi som, ked uz aj mne pises na kazdy prispevok co napisem na forku.
A s priemernym hracom si ma dostal :D
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Mihal »

Kesemot píše:Mihalko jak sa na to pozeram, tak uz asi som, ked uz aj mne pises na kazdy prispevok co napisem na forku.
A s priemernym hracom si ma dostal :D
Tak podpriemerny no, ale ego mas uz velke ako EGO ;).
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Kesemot »

Taky podpriemerny ze som ta na turnaji predbehol k LAWovi a to som mal len jedneho cloveka a ty dvoch? :D
Inac neviem kde na to beres chut stale pisat na forko, vzdy ked nieco napisem. Ti asi dost lezim v zaludku :D Mas vela volneho casu?
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Dragon City

Příspěvek od Fairy »

Tohle téma se jmenuje Dragon City ne Kesemot vs Mihal, takže prosím kroťte své vášně nebo je zkrotím za vás. Děkuji.
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Tiano »

V poslední místnosti jsou Dragon warriori kteří neskutečně nakládají a dokážou udělat větší neplechu než draci a padájí z toho +15 věci, podle mě loot neodpovídá náročnosti moba. Je to chyba nebo záměr?
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Dragon City

Příspěvek od Fairy »

Tiano píše:V poslední místnosti jsou Dragon warriori kteří neskutečně nakládají a dokážou udělat větší neplechu než draci a padájí z toho +15 věci, podle mě loot neodpovídá náročnosti moba. Je to chyba nebo záměr?
Záměr.
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Tiano »

Fairy píše:
Tiano píše:V poslední místnosti jsou Dragon warriori kteří neskutečně nakládají a dokážou udělat větší neplechu než draci a padájí z toho +15 věci, podle mě loot neodpovídá náročnosti moba. Je to chyba nebo záměr?
Záměr.
Děkuji.
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Acarus

Re: Dragon City

Příspěvek od Acarus »

Tiano píše:
Fairy píše:
Tiano píše:V poslední místnosti jsou Dragon warriori kteří neskutečně nakládají a dokážou udělat větší neplechu než draci a padájí z toho +15 věci, podle mě loot neodpovídá náročnosti moba. Je to chyba nebo záměr?
Záměr.
Děkuji.
Ne vzdy monstrum sila koresponduje s lootem, ke ztizeni cele mistnosti, se mohou pouzivat prudici, smrtici monstra s nizkym lootem. Takovej arach trebas taky je docela smrtici monstrum. A loot skoro nema.
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon City

Příspěvek od Tiano »

Acarus píše:
Ne vzdy monstrum sila koresponduje s lootem, ke ztizeni cele mistnosti, se mohou pouzivat prudici, smrtici monstra s nizkym lootem. Takovej arach trebas taky je docela smrtici monstrum. A loot skoro nema.
Jasný, to chápu, ale třeba Arach jde k zemi hned, Dragon warrior se zabíjí pěkně dlouho.
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Odpovědět