Cave of Madness

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Ocroc

Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Otevřen Spider Wing, Demon Wing a RP novinka zítra.

Spider Wing - úrovneň jako TK s mnohem kratší potřebnou dobou na projití. Boss má jako jediný v patře lvl10 pytel, hard mode boss má pak pytle 3 a 2,5k fame po zabití pro každého účastníka výpravy. Není nutné zabít bosse na průchod rewardou. První výprava která zabije Spider Bosse na těžší obtížnost má připravený bohatý poklad, poté bude poklad přemístěn tak aby ho bylo možné vybrat i z normálního killu bosse.


Celý dungeon pokrývá aura šílenství která zabraňuje kouzlení magických stěn a dále než na tři políčka.

Vstup naleznete v Outlands u Sillehu.
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od John Sina »

Mohu se zeptat proc necemu znizujete nebo zvysujete HP,kdyz to stejne nevidime jako v tomhle dungu u toho bosse ste to udelaly,bylo by dobre to vratit z5 abysme vedely co ma kolik HP a ne jenom procentualne a tim padem bysme si treba u nekterych monster dokazaly predstavyt co to je za potvoru a jakou dava DMG.
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Sikulka »

John Sina píše:Mohu se zeptat proc necemu znizujete nebo zvysujete HP,kdyz to stejne nevidime jako v tomhle dungu u toho bosse ste to udelaly,bylo by dobre to vratit z5 abysme vedely co ma kolik HP a ne jenom procentualne a tim padem bysme si treba u nekterych monster dokazaly predstavyt co to je za potvoru a jakou dava DMG.
zvisenie hp na dvojnasobok = davas ho dlhsie = ak sa nieco pokazi respne pri tom rak mas etsiu sancu ze umres ... ?
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Zvýšení HP taktéž zvyšuje DMG, proto se s tím hýbe nahoru/dolů. Ze stejného důvodu, pokud chceme zvýšit délku zabíjení potvory, raději zvolíme větší armor/nějakou heal abilitu.
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ardent »

Pěkný dungeonek :)
Noobikem navždy :)
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od John Sina »

To vsecko chapu ale nechapu proc ste udelaly to ze proste ty HP nam ukazujete jenom procentualne a ne kolik ma doopravdy co to ma za ucel jako cete nam tu hru zneprijemnit nebo co?
Fuu
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 06 zář 2011 09:52

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Fuu »

sry ot ale k tem hp.. stává se mi že přejdu přez 256 str u postav.. a pak to blbne... nejde to nastavit na 394 třeba??? nebo 333.. nebo whatever neco vic nez 256.. dík.
darthdeus
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2012 00:11

Re: Cave of Madness

Příspěvek od darthdeus »

Fuu píše:sry ot ale k tem hp.. stává se mi že přejdu přez 256 str u postav.. a pak to blbne... nejde to nastavit na 394 třeba??? nebo 333.. nebo whatever neco vic nez 256.. dík.
Tohle je imho tím, že se HP u postav ukládájí jako Byte = 256 je maximum :P
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

O HP někde diskuze byla, najděte si tu nebo si udělejte topic v pokecu.

Pro první výpravu která zabije Hard verzi bosse, připraven i 10% qitem na vylepšení pláště v lootu pavouka.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Nagash »

Kdy se plánuje otevření Deamon wing ?
Btw jinak pěkný dung, víc takovích pro 2 a více lidí. Dík
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Pravděpodobně zítra, obtížnost bude víceméně stejná jako u Spider Wingu. NPC byli již otestovány a jsou snadno zabitelné i v dvou plechovkách.
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Spider Wing - lehce prodlouzeno s zachovanim obtiznosti a novym lvl9 NPC.
Uživatelský avatar
Petysek
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 56
Registrován: 11 zář 2006 19:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Petysek »

Mistnost jak je tam jenom Nuctea, tak hned za dverma při vchodu do mistnosti se zapadne a musi se vyportit. Neslo by to opravit? nebo je to umysl...?

A nemohla by reward gate hazet pryc jako vsechny ostatni a pridat nejaky dungbody...?
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Spider Wing pokořen, gratuluji první výpravě. Došlo k zvětšení prostoru pro normal i madness verzi bosse.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ciatronic »

Mám otázku jak je psáno v prvním postu včera jsme se byli podívat do spider wings jakýma prošel změnama a ta otázka zní bude opravdu poklad přidán nebo přesunut i do lehčí části? Bo včera tam ještě nebyl a poslední gate nejde projít jen sme to chtěli omrknout takže toto není stížnost jen aby si se na to podíval a kdyžtak to opravil :wink:
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Doplněn poslední speciální poklad k pavoukovi, po jeho vybrání se poklad přesune tak aby byl vybratelný i po zabití normální verze.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Dudek »

Co to přidat do questbooku?
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Ocroc

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Ocroc »

Druhá část otevřena. Očekávejte opět krátký dungen s možností odchodu pomocí slabší reward brány/normálního bosse a hard bosse. Pro první výpravu opět připraven pohádkový poklad s jistým qitemem v hard bossovi.

Vstup do druhé části je umožněn na první "křižovatce".
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Strigwyr »

Chcem nahlasit 2 velke bugy novej casti hard bossa :

1. preco vlastne po zabiti bossa dalej skacu cierne fieldy ? Ani sme sa nemohli dat dokopy a ressnut co nas to tak zabijalo a ked sa nam to podarilo hned pod dvere od rewardy sa mi drbla cierna plocha a nechal som tam equip (ppchybujem ze po zabiti pavucieho bossa to dalej hadze do kokonov...)
2. rewarda nedava famu? pri takej narocnej pyzamovej party by som cakal 10k famy minimalne ale pokial sa neplanuje pridat tak budiz...
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Tiano
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cave of Madness

Příspěvek od Tiano »

Strigwyr píše:Chcem nahlasit 2 velke bugy novej casti hard bossa :

1. preco vlastne po zabiti bossa dalej skacu cierne fieldy ? Ani sme sa nemohli dat dokopy a ressnut co nas to tak zabijalo a ked sa nam to podarilo hned pod dvere od rewardy sa mi drbla cierna plocha a nechal som tam equip (ppchybujem ze po zabiti pavucieho bossa to dalej hadze do kokonov...)
2. rewarda nedava famu? pri takej narocnej pyzamovej party by som cakal 10k famy minimalne ale pokial sa neplanuje pridat tak budiz...
Já dostal mimo dung ještě 3 reskilly těma černýma ploškama. Psal jsem page, ale nic. Tak asi to tak má být. Na víc podle mě je to celé blbě nastavené, Mohl by se aspoň zkrátit ten timer na dobu trvání těch plošek co jsou na zemi. Když na toho hardbosse naběhne parta lidí a on tam během pár sekund hodí po každém plošku a ještě ta ploška na zemi vydrží 10 sekund aby dotyčný nešel ressnout. Nevím nevím no.
Když se Donalda Trumpa zeptali, co by udělal, kdyby zkrachoval, odpověděl "začal bych dělat MLM". Jeho partneři se pobaveně smáli a on reagoval "váš smích je přesně důvod, proč vy jste tam kde jste a já jsem multimilionář"!
Odpovědět