Heroic Temple

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Sartoris »

Tanya píše:
Sartoris píše:Neplánuje sa z tohoto dungeonu odstrániť čumenda na poklad? Lebo to pekne naštve ak si niekto ten dungeon zablokuje kvôli pokladu. Nejakú dobu dozadu guilda MG si to blokovala snáď dobré 3 dni. Alebo aspoň jailovať ľudí, ktorý to úmyselné zablokujú, len kvôli pokladu. Proste najlepšia možnosť odstrániť čumendu, aby sa nekazila hra ostatným!!
Re: Heroic Temple


Pokud dobre vim, tak cumenda tam neni uz asi 10dni :clap:
V tom prípade berem späť. V dobe, keď som to chcel sem napísať, som nestíhal a napadlo ma to až teraz. Dík
Dominik
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 64
Registrován: 21 pro 2011 10:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Dominik »

Sartoris píše:
Tanya píše:
Sartoris píše:Neplánuje sa z tohoto dungeonu odstrániť čumenda na poklad? Lebo to pekne naštve ak si niekto ten dungeon zablokuje kvôli pokladu. Nejakú dobu dozadu guilda MG si to blokovala snáď dobré 3 dni. Alebo aspoň jailovať ľudí, ktorý to úmyselné zablokujú, len kvôli pokladu. Proste najlepšia možnosť odstrániť čumendu, aby sa nekazila hra ostatným!!
Re: Heroic Temple


Pokud dobre vim, tak cumenda tam neni uz asi 10dni :clap:
V tom prípade berem späť. V dobe, keď som to chcel sem napísať, som nestíhal a napadlo ma to až teraz. Dík
Myslíš jak to blokovala když je umyslně guilda strangers předbýhala? :) a dokonce tam guilda MG nalezla afkujicího hrače ze Strangers(Dark Jedi) který tam afkoval :)Tak to piš objektivně kááámo ;)
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Fila »

chybi dvere a hellbeast na konci smrtelne a posledni monstrum v nesmrtelne
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Thief »

Díky
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Fila »

jo a tak me napada ze tam by slo taky blbnout s fantomama pres zed ;)
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Anselmo »

Crashol mi net na lodi na zaciatku. Rychlo som zapol druhy (asi 10s) a ked som logol bol som uplne inde bez moznosti vratit sa k vyprave + neviem odtial odport.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Fogy »

Zdravim,

zajímalo by mě, proč máte tendenci furt přidávat všude random efekty, proti kterým se nedá bránit.. začalo to stupidníma a nesmyslnýma krakenama v despu a když jsme si teď s kamarádem (necro+vamp) chtěli skočit Heroici, tak z našeho pohledu absolutně safe místnost (dračí místnost), kde se nám nic nemohlo stát, tak z ničeho nic z prázdnoty vyletí flus, kterej nám nekra složil do přeboostu a s nekro kostma (cca 150hp).

Jsem si téměř jistej, že tadle random píč.., kterou nevím kdo a proč vymyslel (teda tuším, aby nasrala co nejvíc hráčů), tam v minulosti nebyla. Zajímalo by mě, kdo to tam přidal a z jakýho důvodu.

Jakejkoiv random efekt, proti kterýmu není obrany prostě do podobných her, které jsou hlavně o skillu nepatří. Kort ne do dungu, kterej je o tom, aby v něm nikdo neumřel (musí být prostě pevně stanovený podmínky, na které se hráč, pokud na to má dovednosti, může připravit).

Výsledek tohodle jsou opět další dva znechucení hráči, kteří jsou zas o něco víc motivovaní nelognout.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Heroic Temple

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

mám k dispozici save z 15.10.2017, tedy déle než půl roku starý. A je v té místnosti stále to samé a stejné. Tedy nic se nezměnilo. Tedy o žádnou naší potřebu nešlo. Nic by tam ani nemělo flusat víc jak wyverny.

Toho vampíka sem dle page odkopl pryč.

Každopádně já se nyní snažím ty invis summonící flus monstra nahrazovat za jinak flusající monstra. Ale člověk nemá oči všude.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Fogy »

Omlouvám se za přehnanou reakci. Přiznávám, byl jsem trochu frustrovanej, koneckonců, je to jen hra.

Je to zvláštní, ale nikdy jsem v minulosti nezaregistroval, že tam ten invisible minion je. Stále si myslím, že takovýdle náhodný efekty do dungeonů nepatří, zvlášť do takhle bez smrti koncipovaných a jsem rád, že se je snažíš nahrazovat.

Děkuju za odkop.
capp_
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 27 bře 2014 10:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od capp_ »

zmizel poklad z nesmrtelný, zůstal tam jen klapák

:?: :!:
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Tersivan »

Smutne to bylo. toz e je truhla prazdna se obcas stane, ale aby si nekdo odnesl celou truhlu to sem jeste nevidel:D
Bymbo
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2018 14:36

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Bymbo »

Bylo evidentní, že v tomto dungu MG neumřou. A vzhledem k tomu nebetyčnému mamonu, který truhla obsahovala, se přesunul celý poklad do mého hradního panství a bude tam do té doby než Han a jeho gang bystrých opic dostanou rozum.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Heroic Temple

Příspěvek od GM Alois »

capp_ píše: 19 lis 2018 21:10 zmizel poklad z nesmrtelný, zůstal tam jen klapák

:?: :!:
Ahoj,
pokusíme se ho najít, případně bude udělaný nový. Pokud někdo má jeho serial, bylo by to jednoduché, než se mi ozve někdo s přístupem do save.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Heroic Temple

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

poděkujme Fairy, že si dala tu práci a poklad našla. Prosím uvědomte si, že mi do dungeonů nechodíme (bylo to někde v topicu o lagách zmíněno), takže nepoznáme, že truhla fyzicky není tam, kde má být. Nešlo o žádný záměr. Díky za pochopení.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Fila »

http://leteckaposta.cz/642368598

na vampa a pala sem nastesti mohl vyportit, ale chtelo by to nejak fixnout aby se tam nedalo zapadnout (poloha v obrazku). pravda bylo tam zasekle SK a to sem tam proste nemohl nechat, vrtalo mi hlavou jak se do te skaly dostalo az sem k nemu zapadl a este sem se teda bal ze na mel flusne z druhe mistnosti LAW, ale ten me ignoroval nastesti :paranoid:
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Heroic Temple

Příspěvek od Gilraen »

Fila píše: 22 lis 2018 21:40 http://leteckaposta.cz/642368598

na vampa a pala sem nastesti mohl vyportit, ale chtelo by to nejak fixnout aby se tam nedalo zapadnout (poloha v obrazku). pravda bylo tam zasekle SK a to sem tam proste nemohl nechat, vrtalo mi hlavou jak se do te skaly dostalo az sem k nemu zapadl a este sem se teda bal ze na mel flusne z druhe mistnosti LAW, ale ten me ignoroval nastesti :paranoid:
Mělo by být opraveno, díky za report.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Odpovědět