Underground Quagmire

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Underground Quagmire

Příspěvek od Baltik »

Dungeon je podzemni bahnita jeskyne, do ktere vykopali diru houzevnati AFK hornici z nedalekeho dolu na Homare. Uz davno ji vsak obyva ruzna havet a vice ci mene lidske bytosti. Dosud neznamy kult si tam postavil v jednom z ramen tajnou pokladnici lec neradovali se dlouho - o pokladnici se dozvedeli draci, kteri poklady jak znamo velmi miluji, a milou pokladnici jim proste zabrali. :)

Slozitost: lehky az stredne tezky dungeon (muzete si dole vybrat jednu ze tri cest).

P.S. Bojite-li se PK, pouzivejte skilly Tracking a Detect Hidden, abyste o nich vedeli vcas. Rikam to vsude.
srbqf
Mesmeric
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 286
Registrován: 15 říj 2007 13:50

Příspěvek od Mesmeric »

Je to švanda, velmi hezky udělaný a relativně pohodový dung. Něco takového tady chybělo. :)
Uživatelský avatar
Xiin
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 27 zář 2009 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xiin »

Moc pěkné, super dung na odreagování se. Zatím pokořeno 2x lehké a 1x střední, do těžkého se brzy chystám. Opravdu chválím, jen mě zarazilo, že v lehkém byl "hezčí" poklad než ve středním a to +5 two hand axe a cobík, kdežto ve středním +5 scim a mystic flower :-)
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ducky »

Xiin píše:jen mě zarazilo, že v lehkém byl "hezčí" poklad než ve středním a to +5 two hand axe a cobík, kdežto ve středním +5 scim a mystic flower :-)
To je klasicky +5kovy automat, nekdy padne cob, jindy mystik a pak treba kaminek na zbrane.
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
Uživatelský avatar
Xiin
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 27 zář 2009 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xiin »

Ducky píše:
Xiin píše:jen mě zarazilo, že v lehkém byl "hezčí" poklad než ve středním a to +5 two hand axe a cobík, kdežto ve středním +5 scim a mystic flower :-)
To je klasicky +5kovy automat, nekdy padne cob, jindy mystik a pak treba kaminek na zbrane.
Aha. No mě takhle z lockovýho pokladu už párkrát cobík a kamínek padl. Jen říkám, potěšilo :-) Jsem zvědavý, co bude v těžké, ta cesta vypadá opravdu dlouze oproti lehké a střední. Nechám se překvapit :)
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucky »

Taky sem to byl no ikdyz ne cele, ale libilo se mi to velmi, velmi moc.
Tak krajinka je super je to dung na odreagovani, takovych tu moc neni.
Myslim ze velmi dobra prace.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Severka
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 417
Registrován: 05 kvě 2009 12:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Severka »

Ano ano, je to super, nemam proste slov... Ale maly dotaz, akysi lump mi na komci dal Essence of quotargime (nejak tak) a nemam sajn, na co to je... Kecal cosi o alchymistoch, ale nemozem nikoho najst... som len slepy, alebo to nak nefunguje este? :D
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Severka píše:Essence of quotargime (nejak tak) a nemam sajn, na co to je... Kecal cosi o alchymistoch, ale nemozem nikoho najst... som len slepy, alebo to nak nefunguje este? :D
Ten zranenej? do tehle chvile to funguje jen z casti (no, full heal existuje), ale podstatne je to ze umi logovat pruchody lidi
srbqf
Vasilij Zaicev
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 60
Registrován: 20 úno 2008 21:41

Příspěvek od Vasilij Zaicev »

Isiel som zatial len tu dlhsiu cast a musim povedat za seba ze som sa nudil :(.
Mozno je to tym ze sme to isli len 2 a trvalo nam to zbytocne dlho ale proste stale som cakal na niaku zauimavu pasaz v tom dungu na niaky hlavolam napr ale nic ... mozno to je zamer neviem :).
Kiriela
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 53
Registrován: 16 led 2010 22:02

Příspěvek od Kiriela »

Na dlouhy ceste kdyz jsme davali titana tak nam prosel pres ty kameny do jine mistnosti a po case se vratil... Ale to by asi nemel delat coz?
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Kiriela píše:Na dlouhy ceste kdyz jsme davali titana tak nam prosel pres ty kameny do jine mistnosti a po case se vratil... Ale to by asi nemel delat coz?
Hmm, buger, smazu ho za to :) (a casem asi upravim tiledata)
srbqf
Kiriela
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 53
Registrován: 16 led 2010 22:02

Příspěvek od Kiriela »

Ja bych tomu titanovi dal delete a ban za bugerstvi podle pravidel :lol: :lol: :lol:
Bury
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 03 čer 2007 20:44

Příspěvek od Bury »

Dung Velice pěkný prošli jsme to hned asi druhý den . Co to bylo otevřený ..
Šli jsme toho bohužel v 6 ,což je prý velký počet a nepřišlo mi to těžký .. Asi v menším počtu to jde hůře .. Určitě dung ještě chci navštívit ... Byli jsme jenom nejtěžší část nevím jak ty střední a lehký jsou těžký ..
Kostiss
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2006 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Kostiss »

Jen by mě zajímalo jaká byla idea dostávání se PK do tohoto dungu. Port přez úžinu nejde, takže jenom lod? Nebo mi ještě něco uniklo? :o)
War is not the answer...
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Shadowsong »

sa prebehni cez dul. mestaci su obcas hc, hlavne ked nechcu prestat portovat (keby sa niekomu niekedy chcelo pozriet na ich nastavenie, bolo by to fajn. mam take neblahe tusenie ze s nimi nieje uplne vsetko koser) ale zvladnut sa to da.
inak dostat sa tam lodou za pk som skusal asi ako prvy a ide to relativne bez problemov, ked vies co a ako. ale mne to trosku smrdelo obchadzanim herneho systemu tak to uz radsej nerobim.
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Kostiss
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2006 15:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Kostiss »

Shadowsong píše:sa prebehni cez dul. mestaci su obcas hc, hlavne ked nechcu prestat portovat (keby sa niekomu niekedy chcelo pozriet na ich nastavenie, bolo by to fajn. mam take neblahe tusenie ze s nimi nieje uplne vsetko koser) ale zvladnut sa to da.
inak dostat sa tam lodou za pk som skusal asi ako prvy a ide to relativne bez problemov, ked vies co a ako. ale mne to trosku smrdelo obchadzanim herneho systemu tak to uz radsej nerobim.
Nevim proč by to bylo lodí obcházení herního systému teda. Mě jde spíš o to, že ty lodě nejdou sbalit...takze by stacilo bud mensi molo nebo to někde proportit no, ale to se mi nepodařilo. Doufám, že probíhat měšťáky nebyl teda původní záměr :D
War is not the answer...
Uživatelský avatar
Deacon Frost
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 528
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Deacon Frost »

Za děti noci žádám o symbol Temného..
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
Bury
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 03 čer 2007 20:44

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Bury »

Ahojky ... Dung je moc krásný ale říkám si že někdy loot za takovou snahu je k smíchu ... Nebylo by dobrý tam dát Lockovací Poklad kde by byl asopn Cobb ... Protože je to někdy hrůza..
Uživatelský avatar
Legend Of Pain
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 596
Registrován: 26 kvě 2008 16:31

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Legend Of Pain »

za takú námahu? dung na pol hodinu je teda vyčerpávajúci :clap: dajte tam sutre ale iba moonstony nech to trhne aspoň 200k!
clear brainwashing
dNb prezents
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Underground Quagmire

Příspěvek od Wilson »

Legend Of Pain píše:za takú námahu? dung na pol hodinu je teda vyčerpávajúci :clap: dajte tam sutre ale iba moonstony nech to trhne aspoň 200k!
on myslel asi tu nejdelsi cast, kde nepochopitelne lockovaci poklad chybi, a doplnovany by gm je opravdu jen velmi zridka, a ta nejdelsi cast neni na pul hodky a je smutny ze to jde 1-1,5 hodky a mas mensi loot, pokud nemas extra stesti, nez z ty nejkratsi casti kde mas lockovaci poklad a dojdes ji za 15 min ...
Odpovědět