Terathran Keep

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Sartoris »

Pri skoku do miestnosti pod mostom, medzi 3 mirror spiderov a 1 lsn sa nachádza Wisp, ktorý má instantný respawn. Je to zámerne alebo chyba?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Thief »

Chyba, opravím.
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Myth »

Sartoris píše:Pri skoku do miestnosti pod mostom, medzi 3 mirror spiderov a 1 lsn sa nachádza Wisp, ktorý má instantný respawn. Je to zámerne alebo chyba?
5239.1541

Stejna mistnost, akorat ted uz sou tam dva.
Acarus

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Acarus »

Myth píše:
Sartoris píše:Pri skoku do miestnosti pod mostom, medzi 3 mirror spiderov a 1 lsn sa nachádza Wisp, ktorý má instantný respawn. Je to zámerne alebo chyba?
5239.1541

Stejna mistnost, akorat ted uz sou tam dva.
Opraveno. Dekjji za info. Jde o bugspawny, kdyz je kdekoliv spawn wispa a nikdy tam nebyl a objevuje se temer hned po zabiti, tak to nahlaste. Ono z toho stejne nastesti nic nepada :)
Nasoska
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 96
Registrován: 25 pro 2006 16:59
Bydliště: Valašské království
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Nasoska »

Priblizne z teto pozice 5174. 1583 jde nahoru k rewarde nabrat krev temneho.
Fuu
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 06 zář 2011 09:52

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Fuu »

Nasoska píše:Priblizne z teto pozice 5174. 1583 jde nahoru k rewarde nabrat krev temneho.
zrovna to sem du napsat. je to tak :-)

coz by ani nevadilo.... ale prochazi tam drak... a to mi vadi :-)
Johnny Knoxville
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 26 bře 2007 20:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Johnny Knoxville »

Fuu píše:
Nasoska píše:Priblizne z teto pozice 5174. 1583 jde nahoru k rewarde nabrat krev temneho.
zrovna to sem du napsat. je to tak :-)

coz by ani nevadilo.... ale prochazi tam drak... a to mi vadi :-)
Urobíte s tým niečo ?
Ocroc

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Ocroc »

Mělo by to být OK.
Leinad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2009 21:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Leinad »

Ahoj,

bolo by možné nastaviť rewardu v TK namiesto odmeny mystic mushroom na náhodný mystik, alebo aspoň iný druh mystiku? Nechcem aby to znelo nevďačne, ale mám pocit že mushroomov už mám strašne veľa (v porovnaní s inými mystikmi) a určite by som uvítal zmenu. Možno je to len môj subjektívny prípad, každopádne náhodný drop by sa mi páčil viac. A to nie len v TK, ale aj v ostatných dungoch kde dáva rewarda mystik. Ďakujem.
Pain, DoHR
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Erik Nighelt »

Leinad píše:Ahoj,

bolo by možné nastaviť rewardu v TK namiesto odmeny mystic mushroom na náhodný mystik, alebo aspoň iný druh mystiku? Nechcem aby to znelo nevďačne, ale mám pocit že mushroomov už mám strašne veľa (v porovnaní s inými mystikmi) a určite by som uvítal zmenu. Možno je to len môj subjektívny prípad, každopádne náhodný drop by sa mi páčil viac. A to nie len v TK, ale aj v ostatných dungoch kde dáva rewarda mystik. Ďakujem.
tak proto! a já si řikal že včera z WR při pvp padali samé houby a planty :p to asi prošli tkčkem.. nj verdata.. :p
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Leinad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2009 21:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Leinad »

Leinad píše:Ahoj,

bolo by možné nastaviť rewardu v TK namiesto odmeny mystic mushroom na náhodný mystik, alebo aspoň iný druh mystiku? Nechcem aby to znelo nevďačne, ale mám pocit že mushroomov už mám strašne veľa (v porovnaní s inými mystikmi) a určite by som uvítal zmenu. Možno je to len môj subjektívny prípad, každopádne náhodný drop by sa mi páčil viac. A to nie len v TK, ale aj v ostatných dungoch kde dáva rewarda mystik. Ďakujem.
Neviem kto to urobil, ale ďakujem za zmenu reward, v gilde nás to veľmi potešilo : )
Pain, DoHR
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Han Gamms »

Raynor píše:
Mesmeric píše:
Lucky píše: Tak holt to bude chtit driv no, estli porat funguje ten bug s tim portovacim sockou tak si zkupinka (klidne i pvm hracu) obehne jednu pasaz a vubec je to nemrzi ze nemusi k pojzn elmum pac tam stejnak nic nepada.
Si piš že funguje :-D. By mě zajímalo jestli s tím někdo něco provede, protože tohle je tam už pekelně dlouho.
A pritom staci zdvojit tu zed :p

Ano, zdá se, že BUG s Teratan Phantomem, byl "nahlášen" už v roce 2009. Kdy se lidi bežně portili díky němu přez zeď, tenkrát víc PK než modré výpravy.
Ten na začátku se odstranil, ten v dungu, díky kterému se dá přeportit do poslední místnosti se nechal. 7 let se to neřešilo, netrestalo, nehlídalo.

Prosím dodělejte tam řadu statiků, před tu zeď, ať zase nemusí někdo exemplárně přijít o celý majetek. Děkuji.

Jistě to zpříjemní hru těm pár lidem co tu klikají.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Terathran Keep

Příspěvek od Acarus »

Jasne. Hraci jsou primo nuceni v TK pouzivat bugy.
A v roce 2009 byl TK prestaven a nasledne jeste byl poupraven i Phantom tak, aby to neslo tim danym zpusobem delat. Ale ejhle hraci vymysleli neco dalsiho. Teda tady se zda, ze jsme je k tomu my donutili, aby chodili dung tak jak se vlastne nema.

Rekl bych ze normalne uvazujici clovek by se u toho asi zamyslel. Ze obejit XY mistnosti, kde jsou hlidane dvere atd. nebude asi ok. Mozna jsem moc narocnej na herni inteligenci. Nevim. Jeste bych si chtel poslechnout, ze se to stavalo tem hracum omylem, a ani za to vlastne nemohli.

Ja vim, on bude hroznej problem se zeptat soravce dungeonu, hernich gm, napsat dotaz na fb. Desna prace.
Odpovědět