Sorcerer's Dungeon

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Uživatelský avatar
She
Dark Paradise Webmaster
Příspěvky: 110
Registrován: 07 zář 2006 09:22
Kontaktovat uživatele:

Sorcerer's Dungeon

Příspěvek od She »

Sorcerer's Dungeon, jak se dnes toto místo nazývá, bylo původně jedno z nejznámějších sídel prastaré rasy Ista'rei. Bylo vybudováno na kaskádách Hali'velnos jako laboratoř a dům vědění. Ti nejmoudřejší z Ista'rei se tam setkávali, aby bádali nad neznámým a aby rozšiřovali vědomosti svého lidu.
Po pádu Ista'rei toto překrásné místo dlouho chátralo a zdálo se mrtvé. Opuštěné. Teprve v posledních dnech se v něm objevilo trochu života. Za svůj domov si ho vybral podivný kult, říkající si "The Cult of the Great Ojo". Podle svědků je to kasta šílenců a bláznů. Lidé se jich však bojí a proto se jejich "chrámu" snaží vyhýbat. Sem tam někdo do těchto končin zabloudí, ale jen málokdy se vrátí...
Není tomu však tak dávno, co se začaly šířit zvěsti. V hlubinách prastaré hory se něco probudilo. Něco pradávného, prastarého. Něco co přežilo víc, než si málokterý tvor tohoto světa pamatuje. Možná nějaký démon, nebo snad jeden z přeživších Ista'rei vdechnul spodním komnatám život a kult sídlící v prvním patře toleruje jen proto, že mu přináší oběti. Kdo ví, co za pradávnou hrůzu se v hlubinách může skrývat? Kdo ví, jakým bohatstvím oplývá?
Uživatelský avatar
Fery
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 18 zář 2006 09:49
Bydliště: Voděrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fery »

Nedavno jsem byl v tomto dungu a tedy reknu ze je to tam nadhera. Myslim to fakt super dung, uplne jiny nez klasicke. Proste spousta novych napadu, necekane veci a kdyz ho clovek jde poprve tak fakt super. Timto jsem chtel vyjradrit ja osobne podekovaji za tenhle dung. Verim ze jich uz bylo mnohem vic a ja se tedy k nim pridavam. Dekuji moc.
Uživatelský avatar
Gil-Galad
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 88
Registrován: 10 zář 2006 16:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gil-Galad »

Dung je opravdu výborný taky jsem se tam nedávno ukázal a je tam použito spousta krásných nápadů a pár překvapení pro hráče takže si užijete opravdu dost srandy. Dung má několikero konců a napoprvé ho dát až dokonce snad ani nejde :)
Gil-Galad, nekromancer Lorda Elrica
Feanor, léčitel Lorda Elrica, nositel živé vody
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago."
"How deep is the river if you cannot see the bottom?"
Uživatelský avatar
Duffy
Moucha
Příspěvky: 498
Registrován: 11 zář 2006 23:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duffy »

Dung je skvělý, jsem z něj úplně hotovej :roll:
podpis
Dexxter
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 392
Registrován: 07 zář 2006 20:00
Bydliště: Blava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dexxter »

ale trochu prudiaci pre klerov, nonstop zhadovanie statov
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

Prudící pro klery trošku je, no. Průběžně trošku upravuju (aby to prokletí nebylo tak časté), ale z velký části je to i o strategii.
Jinak dungeon je takový trošku zvláštní. Kdo tam byl tak ví. Původně to měl být normal dung, ale teď to vypadá že to bude asi spíš takový quest dung který se nebude chodit moc často a bude dělat "velký dojem" na hráče co jsou tam poprvé. Je to prostě něco jiného, no..
Edit: Hlavně nesedne zdaleka každému, což je záměr.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Imp aen Cillin
Order Leader
Příspěvky: 171
Registrován: 07 zář 2006 21:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Imp aen Cillin »

Triglav píše:Edit: Hlavně nesedne zdaleka každému, což je záměr.
Potvrzuju. Kdyz uz me tam nekdo dostane, tak nadavam jak spacek, ale ke konci si to docela uzivam :)
[url=http://zapisnik.maly.cz/462278-trvale-udrzitelna-krava-ii.php]Dvanáctero figur zápasu perem čili příručka písemné polemiky - aneb co znamenají ta latinská slova?[/url]
[b]the Gods told me to do it![/b]
Uživatelský avatar
Fery
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 18 zář 2006 09:49
Bydliště: Voděrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fery »

Triglav píše:.... Původně to měl být normal dung, ale teď to vypadá že to bude asi spíš takový quest dung který se nebude chodit moc často a bude dělat "velký dojem" na hráče co jsou tam poprvé. Je to prostě něco jiného, no..
...
Snad se nic nezmeni ohledne pristupnosti. Nerad bych ten dung ztratil.
DoHR - Zástupce GM
"Brno Hardcore" :D
Uživatelský avatar
Arim
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 160
Registrován: 11 zář 2006 08:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arim »

Hmm, no ja slysel pouze negativni ohlasy a tech bylo sakra moc, na to, abych se tam vydal :)
Stary mrzuty kocour, co nema rad pondelky ...
Uživatelský avatar
Silence
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 336
Registrován: 07 zář 2006 18:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Silence »

Arim píše:Hmm, no ja slysel pouze negativni ohlasy a tech bylo sakra moc, na to, abych se tam vydal :)
Pak přidám jeden pozitivní, ač to fakt není ( pro mě ) dung co bych chodil každý týden.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir Artuhr »

Ja se teda musim pridat k tomu nazoru,ze pro klery je to strasne utrpeni.Ale na druhou stranu musim rict,ze se mi libi ten pribeh dungeon,ktery stoji v pozadi a zajimave napady a zpestreni,ktery dung doprovazi.Jednou za cas si to vzdycky rad zajdu.Mozna casove by se to mohlo trosku zkratit.
JoeMoe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 168
Registrován: 08 zář 2006 03:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JoeMoe »

suhlasim, mephitaci su neprijemnyyyy :(
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

Fery píše:Nerad bych ten dung ztratil.
No, stojí to a padá na tom, zda-li se bude ten dungeon chodit. Zatím se chodí (přestože málo).
Jinak když jsem ho stavěl, zpoustu míst jsem navrhnul na různé nestandardní taktiky, které ještě nikdo nezačal používat - tohle je jeden (nikoliv jediný) z důvodů, proč se tam některým lidem nelíbí.
Nicméně mám už přichystáno pár úprav. Drobných, ale měly by zmírnit některé z těch "prudících" efektů.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Pallando
Poskok
Příspěvky: 521
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pallando »

ja ten dung cenim hodne pozitivne, libi se me spousty originalnich napadu, docela zmena :)
Přeji pěkný den!
Uživatelský avatar
Gil-Galad
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 88
Registrován: 10 zář 2006 16:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gil-Galad »

Ano pro mě taky příběh a nápady převažují nad pruděním pro klera a rád se tam vypravím zase. Minimálně vyzkoušet ty mírné úpravy ;) Takže připočítejte další pozitivní ohlas :)
Gil-Galad, nekromancer Lorda Elrica
Feanor, léčitel Lorda Elrica, nositel živé vody
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago."
"How deep is the river if you cannot see the bottom?"
Uživatelský avatar
Ubik
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 08 zář 2006 14:45
Bydliště: Jhelom
Kontaktovat uživatele:

:)

Příspěvek od Ubik »

Sorcerers je parádní i na koukání, překvapení v každém patře...
Už jen to posezeneí pod poslední vzpomínkou
Řekl bych takový RP dungeon :)

dávám 9/10
Ubik [LORD]
Dvorní knihovník a vypravěč
Uživatelský avatar
Samial
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 252
Registrován: 07 zář 2006 21:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samial »

V tomhle dungu(nejspise v casti zviratek) hodne buguje pridavani killu nevinym lidem.. sam kdyz sem ho sel, tak sem pozoroval v rohu nenadale napisy o uteku neznamych i znamych lidi z boje, ackoli s nimi k zadnemu styku nedoslo. Dnes sem nalogl sveho necromancera a nemohl jsem prehlednout ten spam jmen "You have retreated from the battle with Xviva" apod.. nalezl jsem jednoho z nich a optal se ho a udajne opravdu v dohledne dobe byli v Sorcerers dungeonu.. Nejvice mi stvou ty dva killy,co jsem dostal.I kdyz nemam az tak velky duvod, tak stejně jsem napsal page..
Katatonia[Hated] - Samik[Hated]
http://hejtyd.xf.cz/
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzy »

Samial píše:...
to neni dungem to je dmg pastma
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

Víme o tom. Jak napsal Wizzy, je to pastmi. Nejde jen o Sorcerer's Dungeon, ale i o Ratman Mines 2, minoritně o pár dalších míst v dungeonech. V současné době známe i přesnou příčinu a hledáme řešení. Skutečnost že víme komu se takto killy neprávem připisují je ve skutečnosti pozitivní, protože to pomůže při testování případných oprav a rychlé nápravě.
Prosím tímto všechny postižené o trpělivost, je to první věc na kterou se po zkouškách vrhnu.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Uživatelský avatar
Hodmal
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 01 říj 2006 14:58

Příspěvek od Hodmal »

Tento dungeon, jsem sel se svym kamaradem neznal ho ani jeden z nas dosttali jsme se za par dveri. Nakonec jsme umreli, ale takovej pozitek s toho dungu jsem v UO jeste nezazil tak po pul roce jsme se tam odhodlali zase a i kdyz jsme ve svem hracskem skillu a byl pro nas stejne nedobytny jednou se do nej jeste chystam ale mam z nej celkem respekt :-) . Jinak pro ty co ho udelali klobouk dolu ..... dobra cena.
Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Odpovědět