Blood Dungeon

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Strigwyr »

Hp/hp TheOna vzdy buguju... nie je nikdy vidiet aktualny stav, myslim ze ss to stavalo aj v pride pekle... nedalo by sa to nejak fixnut?
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Thief »

Opravit to jde, ale s kolegou jsme se dohodli, že tento stav zachováme. Tudiž u The Oneho Hpčka vidět nepůjdou.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Empair »

Nevím jak jsou nastavený monstra jménem "Dark Blood Corpuscle" ale včera v místnosoti u draka jsem na nich ztratil 25 bodů durability Ada kite asi za 2minuty ...

Kód: Vybrat vše

02:04 Icefist: In Hur Jux Ylem 
02:04 System: The spell fizzles.
02:04 System: You feel yourself resisting magic
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Tunic of Elder Vampire
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: Dark Blood Corpuscle hit you square in the jaw!
02:04 System: What do you want to use the clean bandages on?
02:04 System: Obvazal jsi zraneneho Icefist.
02:04 System: 
02:04 Phoenix: Do hidnuti zbyva 2 sekund !
02:04 System: You apply the bandages, but they barely help.
02:04 System: You can't seem to hide here.
02:04 System: You feel yourself resisting magic
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
Jeden hit a 4-5 bodů dolů to se nezdá v pořádku tak to hlásím ...
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Strigwyr »

Empair píše:Nevím jak jsou nastavený monstra jménem "Dark Blood Corpuscle" ale včera v místnosoti u draka jsem na nich ztratil 25 bodů durability Ada kite asi za 2minuty ...

Kód: Vybrat vše

02:04 Icefist: In Hur Jux Ylem 
02:04 System: The spell fizzles.
02:04 System: You feel yourself resisting magic
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Tunic of Elder Vampire
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: Dark Blood Corpuscle hit you square in the jaw!
02:04 System: What do you want to use the clean bandages on?
02:04 System: Obvazal jsi zraneneho Icefist.
02:04 System: 
02:04 Phoenix: Do hidnuti zbyva 2 sekund !
02:04 System: You apply the bandages, but they barely help.
02:04 System: You can't seem to hide here.
02:04 System: You feel yourself resisting magic
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
02:04 System: You parry the blow
02:04 System: You damage the Adamantium Kite Shield
Jeden hit a 4-5 bodů dolů to se nezdá v pořádku tak to hlásím ...
:D ... nikdy som s tymi priserkami nemal problem... to bude urcite v nastaveni toho ada KITE stitu ... myslim ze sa to neda opravit lebo vraj je to v sphere tak dane ale potom nerozumiem tomu preco sa ostatne kite stity nicia normalne... abo ked to buguje dat na trh sochu ktora vzdy ten stit repairne na max ... skorej sa niekde necha ten stit ako by sa znicil
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Ducky »

At mi nikdo netvrdi, ze se nedelalo nic, co by ovlivnovalo niceni veci. Vsechno se ted nici vic a ada kite se nicil dost uz predtim, takze ted to musi byt fakt hruza, radsi ho nenosim.
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
Ocroc

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Ocroc »

Empair píše:Nevím jak jsou nastavený monstra jménem "Dark Blood Corpuscle" ale včera v místnosoti u draka jsem na nich ztratil 25 bodů durability Ada kite asi za 2minuty ...
02:04 Icefist: In Hur Jux Ylem
Acarus

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Acarus »

Ducky píše:At mi nikdo netvrdi, ze se nedelalo nic, co by ovlivnovalo niceni veci. Vsechno se ted nici vic a ada kite se nicil dost uz predtim, takze ted to musi byt fakt hruza, radsi ho nenosim.
Mohu rozhodne potvrdit, ze se s nastavenim zbroji a zbrani nic k tomu aby se v boji nicily nedelalo. Nastaveni ohledne toho co se boje tyce je stale stejne.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od King »

Ocroc píše:
Empair píše:Nevím jak jsou nastavený monstra jménem "Dark Blood Corpuscle" ale včera v místnosoti u draka jsem na nich ztratil 25 bodů durability Ada kite asi za 2minuty ...
02:04 Icefist: In Hur Jux Ylem
02:04 System: The spell fizzles.
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Ocroc

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Ocroc »

Mohl tím akorát fizznout jiný spell, who knows. Každopádně k věci:
Adamantium kite se ničí více, což je známá věc. Trénovat s ním parrying pomocí BS či jiných rychlo útočících kreatur rozhodně nedoporučujeme.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od King »

Ocroc píše:Mohl tím akorát fizznout jiný spell, who knows. Každopádně k věci:
Adamantium kite se ničí více, což je známá věc. Trénovat s ním parrying pomocí BS či jiných rychlo útočících kreatur rozhodně nedoporučujeme.
takze jinak receno nosit pouze na trh ?
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Ocroc

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Ocroc »

Durability má dost, užití u lidí co uměj hrát nalezne. Jen prostě není na trénování parryingu.
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Kesemot »

Takze poucenie z toho celeho podla Ocroca je: Nechodte do bloodu trenovat parrying. Chapem spravne? :D
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Shadowsong »

ak je problem u kite stitov, co tak dat vlastnosti kite stitu napr metal stitu? mali by sme ada kite stit, ktory by len vyzeral inak a nenicil by sa tak...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Mulambo »

bohuzel ty vlastnosti jsou skoro stejne (jiny armor a grafika) u vsech stitu. Taky se mi podarilo takhle ada kite zlikvidovat v starsim shame na ptaccich, ale nemam tuseni jak to opravit.
Jeste me napada ze by mohlo byt neco v souborech mapy, ale k tomu bych potreboval vedet jestli se to deje jen u ada kite stitu nebo u vsech kite
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Empair »

Mulambo píše:bohuzel ty vlastnosti jsou skoro stejne (jiny armor a grafika) u vsech stitu. Taky se mi podarilo takhle ada kite zlikvidovat v starsim shame na ptaccich, ale nemam tuseni jak to opravit.
Jeste me napada ze by mohlo byt neco v souborech mapy, ale k tomu bych potreboval vedet jestli se to deje jen u ada kite stitu nebo u vsech kite
Ada Kite + Goltian - tyto u žádných jiných sem problém nespozoroval

Ocroc píše:Durability má dost, užití u lidí co uměj hrát nalezne. Jen prostě není na trénování parryingu.
Zkus používat mozek když už píšeš takové chytré nesmysli. Z této věty vyplývá že buď já neumím hrát nebo chodím do Bloodu v topku trénovat parring. Ten štít má cenu asi 4,5m gp 1. se mi rozbil za cca za 5 dungů, 2. jsem si vzal do Bloodů a nakonci jsem na měl - 40 bodů durabky z toho -25 bodů v jedné místnosti. Napsal jsem to sem, proto že si myslím, že je to herní chyba a ty bys jako GM na to měl tak zareagovat ne zesměšňovat ...
Ocroc

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Ocroc »

Kdyby jsi si přečetl více než poslední post, pak by jsi tu reakci i našel. Rozepíšu to trochu tedy a hodím to do jednoho postu abych ti to ulehčil.

Pokud máš nějakou hodnotu skillu parrying, máš šanci u každého útoku (vč. většiny fire spellů) že útok půjde přeš štít (You parry the blow). Adamantium Kite štít se ničí více, což ví každý už několik let. Zkoušelo se to opravit, nešlo to, tak se přidala durabilita (250), aby se částečně vykompenzovalo to rychlejší ničení. Golthian má durability 50. Čím méně zakladní durability cokoliv má, tím rychleji se to ničí. Ničení má šanci při útoku, který jde přes daný armor.

Golthian jako takový se ničí správně, jeho rychlejší ničení je způsobeno nižší základní durabilitou a počítá se s tím.
Když někdo veme Adamantium Kite proti NPC, které útočí velice rychle a má bonus do ničení zbrojí (meteor swarm na každém útoku), tak buď neumí hrát, má to jen na okrasu aniž by vůbec věděl co v daném dungeonu dělá a nebo trénuje (na můj vkus) HC stylem parrying.

Takže abych ti odpověděl, v tomto případ to není chyba nastavení NPC nebo Adamantium Kite shieldu.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Arianna »

Ano u Golthianu se stim normalne pocita, ale jak si psal ze vzhledem k rychlemu niceni ada kitu se mu zvedla durabka, tak aby jste to vykompenzovali durab vs niceni stitu by musel mit ten ada kite 1500 durab. aby se tak nejak vyrovnal jinym ada vecem

A kdyz uz si nekdo udela stit za cca 5m (respektive nejlepsi stit na DP) pro nejake povolani tak snad nebude tahat dalsi +9 stit jen kvuli toho ze tam jsou zrovna mirrori. takze jednoduse receno udelejte si ten stit a kdyz umis hrat tak se stim muzes preboostit pred skokem.
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Persefona »

Od toho přece štít je, aby se sundaval v situacích, kdy do vás jdou silný potvory. Nevim, jak můžete hrát ultimu tolik let a nevědět to.
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od Bejkal »

Ocroc píše: Když někdo veme Adamantium Kite proti NPC, které útočí velice rychle a má bonus do ničení zbrojí (meteor swarm na každém útoku), tak buď neumí hrát, má to jen na okrasu aniž by vůbec věděl co v daném dungeonu dělá a nebo trénuje (na můj vkus) HC stylem parrying.
Abych to přeložil, až na tebe poletí meteor swarm tak místo toho aby si děkoval, za to že v tento okamžik máš nejlepší štít na serveru. Tak ho sundej, aby sis ho nezničil.
Jo už tomu rozumím :-D
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Blood Dungeon

Příspěvek od King »

Bejkal píše:
Ocroc píše: Když někdo veme Adamantium Kite proti NPC, které útočí velice rychle a má bonus do ničení zbrojí (meteor swarm na každém útoku), tak buď neumí hrát, má to jen na okrasu aniž by vůbec věděl co v daném dungeonu dělá a nebo trénuje (na můj vkus) HC stylem parrying.
Abych to přeložil, až na tebe poletí meteor swarm tak místo toho aby si děkoval, za to že v tento okamžik máš nejlepší štít na serveru. Tak ho sundej, aby sis ho nezničil.
Jo už tomu rozumím :-D
protoze je to preci na webu napsane ze kouzlo meteor swarm ma bonus do niceni zbroji na kazdem utoku taky si to ten empajr moh precist a nemusel mu to okrok psat :(
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Odpovědět