Newbie Dungeon

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Raziel »

Zadrak píše:...
Ten hospodský dungeon je spíše než na trénink na naučení ovládání hry. Jak už tohle zvládneš je lepší dung proběhnout a vyjít ven. Že je celkem problém tam s nb postavou cokoliv zabít jak tam nikdo není jsem už psal někde jinde. Ale skilly se nezvýšily.
Jak proběhneš dungeonem a vylezeš do světa bránou na konci dostaneš vysvědčení díky kterému ti budou růst hlavní skilly ze skillpointů. Zrovna jsem si udělal nové postavy a za dva dny mám klidně bojeschopnou postavu (včera sem prošel solo nb dungy školky v pohodě).

Rozhodně bych ale ten hospodský dungeon zlehčil. Vzhledem k omezení skillů a s nemožností si zásobit novou postavu equipem a bandama (ani od kamarádů co už hrajou déle třeba), bych rozhodně nedával lepší potvory než obyč skeletony apod ani ne v houfech at se to nějak dá i solo nebo max ve dvou.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Han Gamms »

Ja to teď probíhal s negrem. Jedny dveře tam hlída wraith to bylo jediné co nešlo proběhnout. S 15% magery sem doběhl k resskříži a na 20RK sem ho uharmoval. To je taktika !

Šípy v hospodě do vendora.
či
Toulec s 2k sipu rangovi pri narozeni.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Rod Sacketts II »

No jo, ten NB dungeon je docela HC pro začínajcí hráče, sice se tam dá naučit dost ale zároveň to hodně odradí.
Dal bych ze začátku víc low mobek ty 2 slyzi co tam bejvaly a zároveň z nich něco padalo jsou málo.

Neni nad pravý svět DP s 200 aktivními hráči online, a trhovní poptávkou po low věcech.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Raziel »

Asi to tady asi moc nepatří uplně, ale asi nejlepší to fláknu sem, udělal sem s warem 95 sw a přestaly mi růst i ostatní skilly které ze skillpointů lezly (nejsou na rovných hodnotách tak asi to chápu tak že jak udělám jeden skill na max ze skillpointů tak ostatní už maj smůlu?) ... je to chyba ? nebo jsem prostě měl používat jinou zbran a na mlácení jet třeba fenc? ono totiž nic jiného než sword z toho neleze.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Mephist »

Han Gamms píše:Ja to teď probíhal s negrem. Jedny dveře tam hlída wraith to bylo jediné co nešlo proběhnout. S 15% magery sem doběhl k resskříži a na 20RK sem ho uharmoval. To je taktika !
Nech se od nej zabit a skrz ty hlidany dvere projdi v duchovi a ressni se krizem az za nima ;)
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Raziel »

Tam hlídač byl skeleton. Probíhal sem to dvakrát s clerem a warem a nic jiného než toho jednoho skeletáka sem nedával (na ty jedny hlídané dveře).

Tedka sem si udělal další postavu a i když teda nikdo nic nenapsal tak už je to změněné, jdou kupovat šípy, je tam vendor (i když ten má těch šípů 15 což je celkem jako by tam nebyl - upravit jeho zásoby pls) a ještě tam je zelený kámen na kupování šípů po 50 za 2 gp, ale ten sem použil jednou a pak už to nešlo, tak s těma 50ti taky nic moc, nevím jaký tam je timer sem tam chvíli stál a zkusil znova, jak to nešlo, tak sem šel do dungu.

Nestvůry se zlehčily už tam není ta hromada harpyjí místo nich ti slabí upírci a i po cestě je to mnohem snazší na konci obyč giant spider. Jenom zmizel poklad z poslední místnost a je tam jen ten jeden zelený klapák v předposlední. I když 3x drone nevím no celkem výzva pro jednoho, já to jen otevřel a šel dál. Snad už by to na několik pokusů prošel i začátečník tak myslím že je to oka.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Fairy »

Raziel píše: Nestvůry se zlehčily už tam není ta hromada harpyjí místo nich ti slabí upírci a i po cestě je to mnohem snazší na konci obyč giant spider. Jenom zmizel poklad z poslední místnost a je tam jen ten jeden zelený klapák v předposlední. I když 3x drone nevím no celkem výzva pro jednoho, já to jen otevřel a šel dál. Snad už by to na několik pokusů prošel i začátečník tak myslím že je to oka.
Pavděpodobně neprocházíš dungeon celý, ale skočíš u těch dronů do díry v podlaze, která vede k onomu giant spiderovi. Dungeon pokračuje branou u dronů na SE.

To ještě překopnu, aby si každý jen neskočil do díry..
Bloody King
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 68
Registrován: 21 úno 2007 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Bloody King »

Co já pamatuju, tak tam byli harpije, jesterky a lich, snad si to nepletu
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Fairy »

Raziel píše:I když 3x drone nevím no celkem výzva pro jednoho,
Dron je slabší i než krysák.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Raziel »

Fairy píše:
Raziel píše:I když 3x drone nevím no celkem výzva pro jednoho,
Dron je slabší i než krysák.
No, ale je to archer, mě vyndali skoro za pár sec :)

Jinak jo skákal sem do díry, sem šel jen pro vízo.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Fairy »

Raziel píše:
No, ale je to archer, mě vyndali skoro za pár sec :)
Střelci to nejsou.
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Doom Face »

Fairy píše:
Raziel píše:
No, ale je to archer, mě vyndali skoro za pár sec :)
Střelci to nejsou.
:)
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Mejjka »

Ahoj,
Jsem na zacatku v hostinci v newbie dungeonu. Abych se mohla dostat do sveta, tak musim projit celym labyrintem. To jsem udelala, ale v posledni mistnosti uz neni zadny pruchod zpet do hostince jak jsem ocekavala. Popravde jsem labyrintem hlavne probehla a nezabila vsechny prisery. Sama bych to asi nezvladla. Co je potreba udelat pro to, abych dostala na konci to vysvedceni a mohla projit do sveta? Moc diky za rady.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Ciatronic »

Mejjka píše:Ahoj,
Jsem na zacatku v hostinci v newbie dungeonu. Abych se mohla dostat do sveta, tak musim projit celym labyrintem. To jsem udelala, ale v posledni mistnosti uz neni zadny pruchod zpet do hostince jak jsem ocekavala. Popravde jsem labyrintem hlavne probehla a nezabila vsechny prisery. Sama bych to asi nezvladla. Co je potreba udelat pro to, abych dostala na konci to vysvedceni a mohla projit do sveta? Moc diky za rady.

šla jsi nejspíše špatnou cestou nakonci je gate která tě vykopne před hostinec ke 2 bránám kde máš na výber vyjít do světa nebo se ještě vrátit do hostince
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Mejjka »

Ciatronic píše:
Mejjka píše:Ahoj,
Jsem na zacatku v hostinci v newbie dungeonu. Abych se mohla dostat do sveta, tak musim projit celym labyrintem. To jsem udelala, ale v posledni mistnosti uz neni zadny pruchod zpet do hostince jak jsem ocekavala. Popravde jsem labyrintem hlavne probehla a nezabila vsechny prisery. Sama bych to asi nezvladla. Co je potreba udelat pro to, abych dostala na konci to vysvedceni a mohla projit do sveta? Moc diky za rady.

šla jsi nejspíše špatnou cestou nakonci je gate která tě vykopne před hostinec ke 2 bránám kde máš na výber vyjít do světa nebo se ještě vrátit do hostince
Aha, no kde sem si myslela ze je konec, tak je to mistnost, kde jsou asi 4 hroby, pak nejaky sloupky s napisem smrt, znecisteni atd a pentagram uprostred. A jeste cedule u dveri, kde se lidi podepisou. Jsou tam nejaky kostry, mumie a nevim co jeste. Takze tohle neni ta finalni mistnost?
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Xan »

S mumii ne, od posledniho skoku, kde jsi bezela tusim na S podle mapy, tak musis jit misto toho na W, levy horni roh obrazovky, tam je tusim ted Ettin, zelena krabice s pokladem, a gate pryc. Netreba nic zabijet, proskocis a pak si precti cedulku kam skocit a jsi venku s vyzem
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Mejjka »

Xan píše:S mumii ne, od posledniho skoku, kde jsi bezela tusim na S podle mapy, tak musis jit misto toho na W, levy horni roh obrazovky, tam je tusim ted Ettin, zelena krabice s pokladem, a gate pryc. Netreba nic zabijet, proskocis a pak si precti cedulku kam skocit a jsi venku s vyzem
Tak tam uz jsem byla, ale nepouzila jsem asi ten gate a sla jsem zpet a dal. Tak diky moc za info. Zkusim to :)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Xan »

Gate = brána, vypadá to jako barevný kolečko, když člověk nemá nahozené světlo, tak to jde víc pochopit jako brána, svítí z toho jakoby záře :) Nechci z tebe dělat negramota, jen pro pořádek, abychom předešli dohadům, kde je zakopán pes:) U toho Ettina je na schodech nahoře
Mejjka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 lis 2014 22:50

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od Mejjka »

Xan píše:Gate = brána, vypadá to jako barevný kolečko, když člověk nemá nahozené světlo, tak to jde víc pochopit jako brána, svítí z toho jakoby záře :) Nechci z tebe dělat negramota, jen pro pořádek, abychom předešli dohadům, kde je zakopán pes:) U toho Ettina je na schodech nahoře
Jo jo, chapu, diky :) Uz se mi podarilo se presunout pryc z hostince do sveta. U toho Ettina akorat neni teda brana co sviti, ale je to jen jakoby dlazdice na zemi. To nevim, jak se tomu rika :) Mozna teleport :)
noldor75
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2015 18:24

Re: Newbie Dungeon

Příspěvek od noldor75 »

Chci se zeptat zda jediný zdroj jídla v NB dungu jsou Krysy a jejich slanina :D
Odpovědět