Newbie Dungeon

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Sudok
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2009 20:37

Příspěvek od Sudok »

no jsem tam za crafta a nevim co dál sotva sem si neco málo vydelal na 2 krumpáce (hrde sem si myslel ze budu miner) o vono ne nedá se !! no jeste hodne vecí je treba dodelat prisel ¨jsem o vsechny veci práve u zminovaného smrtelneho mista (hlídače) chtelo by dat nejakemu vendoroj este na prodej kladivo a uz se tesím na ten paloucek
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowsong »

v orcisch hideout zlte dvere za pasazou s trollmi (cca 5524,2160 id dveri: 401be22b) mi uz druhy den hlasia zabit hlidace aj ked naokolo som vsetko vybil. pisal som dve page za dva dni a zatial nic tak to dam aj sem... ^^
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Samial
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 252
Registrován: 07 zář 2006 21:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samial »

Shadowsong píše:v orcisch hideout zlte dvere za pasazou s trollmi (cca 5524,2160 id dveri: 401be22b) mi uz druhy den hlasia zabit hlidace aj ked naokolo som vsetko vybil. pisal som dve page za dva dni a zatial nic tak to dam aj sem... ^^
Hráls někdy Wolfensteina 3D? Hledej secret areas.p
Katatonia[Hated] - Samik[Hated]
http://hejtyd.xf.cz/
Uživatelský avatar
Movalis
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 285
Registrován: 07 zář 2006 19:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Movalis »

Joo, chyba je mezi klavesnici a zidli. Chodim to "pravidelne" az na dno a vse funguje. Jen u Kinga bych mozna zvednul timer na zivotnost poskoku.
Bez podpisu
Mesmeric
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 286
Registrován: 15 říj 2007 13:50

Příspěvek od Mesmeric »

Taky jsem se tam zasekl, ale stačí chviličku hledat. :wink:
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacquelline »

Me osobne se napad NB dungeonku velice libi. Momentalne jsem tam s vampirkou a opravdu se tam da vyradit, i kdyz tam zrovna nikdo neni. Mam k tomu ovsem par malych pripominek:

1. po "pristani" pred hostincem jsem mela v batuzku krystal na morf, ktery mi zmizel ve chvili, kdy jsem proskocila do sklepeni. Pro true NB vampiky to muze byt osudove. Nevedi, na co krystal je, zahodi ho a k dalsimu se dostanou az venku. Proto by se hodilo, nekde umistit kostru, aby vampici mohli dalsi krystal ziskat a info, k cemu vlastne slouzi.

2. jelikoz jsem tam uz delsi dobu a hrani v humanovi mi zase tolik nevadi, nasla jsem dalsi drobnost, co by se snad dala poresit. U vendoru se nikde neda koupit zadna jednorucka na fencing, krome kudlicky. Jelikoz s tim jednim kryssem, co mam od zacatku boucham celou dobu, tak je tak otluceny, ze i kdyz dam ranu treba headlessovi, tak mu to neubere ani 1 hp. Nebo dalsi moznost, nechat od nejakeho NPC za nejaky peniz opravovat zbrane... Pripadne za jiny- vyssi obnos nechat zakoupit silver zbrane (treba na paloucku na konci dungeonu?)

3. momentalne je v bedne v hostinci pomerne dost "kramu" hlavne kosti na necra, ale co treba dat nekam knihu, diky ktere by hraci v NB dungu mezi sebou mohli komunikovat? Skoro neni sance tam nekoho potkat a kdyz, tak naprosto minimalni.

Pokud jsem nekde jen neco prehledla, nebo si toho nevsimla, tak me omluvte, nikdo neni dokonaly :)


Edit: nedaly by se predchozi 4 prispevky presunout na spravne misto? Trosku to tady mate :)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Necron
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 11 črc 2009 08:05

OPLATI SE VUBEC TAM CHODIT?

Příspěvek od Necron »

Oplati se vůbec tam chodit? Sem tam s necrem a nikdo tam není, je to takový zapadákov a dung je mrtě těžký a chystám se že si zkusím wampa a váhám jestli tam vůbec jít...
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Napospas »

Když si to s necrem úspěšně solneš, máš nějákých 15-20k gp, fame deed a nějáké itemky (jednou nám tam s Marou padl +5 wm a cob, takže na nb dung docela good:))

edit: jojo, mluvil jsem o orcish hidout, myslel jsem, že byla řeč o něm, sry
Naposledy upravil(a) Napospas dne 17 črc 2009 17:59, celkem upraveno 1 x.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Mesmeric
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 286
Registrován: 15 říj 2007 13:50

Příspěvek od Mesmeric »

Mě to tam bavilo s NB negrem. A to jsem nikdy nedošel něják extra daleko. Má to všechny aspekty, které začátečnický dung má mít....přesně něco jako tady bylo kdysi dříve. Navrch máš teďka možnost vybrat si jestli jít tam nebo rovnou do světa. Takže podle mě jasné ANO tomuto dungu.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Příspěvek od Pheme »

Napospas píše:Když si to s necrem úspěšně solneš, máš nějákých 15-20k gp, fame deed a nějáké itemky (jednou nám tam s Marou padl +5 wm a cob, takže na nb dung docela good:))
Ktery to nb dung myslis? Ten po vykopani na ktery se ptal Necron
Zda se me, ze spis myslis orcisch hideout kam je omezeni napriklad

Pro mágy: Magery mene nez 90, Karma vice nez -2000

Pro necromancery: Magery mene nez 90, Necromancy mene nez 90,
Magery+Necromancy mene nez 160, Karma vice nez -2000

+ vemes vybavicku ktera moc nb asi nebude

Ten po vykopani je

V Newbie Dungeonu jsou omezeny maximální hodnoty některých skillů. Pokud tuto hodnotu překročíte, bude vám skill zarovnán na maximální hranici. Zároveň jste omezeni maximální hodnotou součtu vašich skillů, která je 400.
Maverick
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 05 úno 2009 17:42

Příspěvek od Maverick »

mozna by nebylo na skodu dat nejaky minipokladek pro pobaveni. Myslim na konci u licha.
Kdyz jde vetsi skupina, tak se to da nejak zvladnout, i kdyz jsou zacatecnici. Sam clovek to ma hodne tezke to dojit do konce. Ale ten pokladek v podobe par regu a nejake GP by potesilo :)
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Maverick píše:mozna by nebylo na skodu dat nejaky minipokladek pro pobaveni. Myslim na konci u licha.
No on tam je takovej spawnovaci pytlicek :) presne jak rikas, par regu a gp :)
Nekdy zkouknu jestli nejak neblbne
srbqf
Maverick
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 05 úno 2009 17:42

Příspěvek od Maverick »

Ok no my to dosli tedkom nedavno, a ten pytlik jsme tam videli, respektive on problikl jakoby, a az jsme dali Licha, a uz se chystali odportit, tak se nahle objevil, tak mozna je tam mensi chybka. Nebo ten pytlik je jen spawn? Tim myslim ze kdyz tam dobehnu vemu pytlik a utecu tak se tam zase objevi casem?
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wallace »

no kdyz ti napsal ze tam je spawn pytlicek a ty se ptas jestli je spawn , tak ja nevim co si o tom myslet .p
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowsong »

on ten pytlicek videl, potom nevidel a potom zas videl. preto sa pyta ci sa spawnuje cely bag alebo len jeho obsah.

tak ma napada: skusal si resend? aj mne sa obcas stava ze napr po skoku sa mi nezobrazi nejaky mob atd...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Maverick
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 05 úno 2009 17:42

Příspěvek od Maverick »

Presne tak jak rika SONG, byl tam, pak zmizel on totiz jen problikl jakoby ze jsme ho videli, ale pak tam nebyl. A tesne pred tim nez jsme odportly tak se objevil, tak jsme ho sbalily. Proto se ptam jestli je to bug nebo co to je vlastne. Resend jsem nezkousel. Pokusime se to dojit jeste jednou a uvidme.
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Maverick píše:Ok no my to dosli tedkom nedavno, a ten pytlik jsme tam videli, respektive on problikl jakoby, a az jsme dali Licha, a uz se chystali odportit, tak se nahle objevil, tak mozna je tam mensi chybka. Nebo ten pytlik je jen spawn? Tim myslim ze kdyz tam dobehnu vemu pytlik a utecu tak se tam zase objevi casem?
Je to spawn, casem se objevi. Pokud to mizi jinak nez ze to lidi seberou, je neco blbe v templatech
srbqf
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLATI SE VUBEC TAM CHODIT?

Příspěvek od Night Storm »

Necron píše:Oplati se vůbec tam chodit?
imho se to vubec nevyplati a jestli sis to uz s jednou postavou vyzkousel, s druhou tam nechod.
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

Pytlíček mizí, protože prostě je pohozený na zemi a věci ze země po čase zmizí. Tato forma pokladu je i drobným zavzpomínáním na starý NB dungeon pro ty, kteří si ho pamatují.
Ale ta doba co tam "vydrží" je určitě delší, než jen probliknutí. Doufám, že tam jen tak někdo nekempí schovaný...to by byl důvod tento mikropokládek prostě zrušit a měli by smůlu všichni.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Maverick
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 05 úno 2009 17:42

Příspěvek od Maverick »

Tak to bych se vazne divil kdyby u toho nekdo kempil.
Ale pak si to vysvetluji, my tam asi zrovna dosli kdy mizel, jako ze jsme ho videli a hned zmizel, proste do sekudny cca- No a pak se tam zase spawnul. Tak pak to vse vysvetluje. Jen potom nechapu na co je tam ta truhla, vzdyt to mohlo byt vni :)
Odpovědět