Shame

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
bigdrobek
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 01 čer 2010 13:45

Re: Shame

Příspěvek od bigdrobek »

A poison river 2 se neprobíhá? Tam zabiješ 4 potvory a si taky na dně. Zbytek dungu je tam pro mnohý lidi pruzení navíc a určitě bych mohl pokračovat. Podle mě dung není o tom 4 místnosti 4x4 a v nich ty 4 potvory co se "normálně" zabíjí bez ničeho ostatního a poklad s topkama samozřejmostí. Kolem a dokola je na dp docela málo dungů co se nedá proběhnout jenom přes hlídače.
Depka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 18 zář 2011 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Depka »

Mozna to je tim ze pod pojmem hlidac si vetsina lidi predstavi hlidace od dveri,nebo gate do dalsi mistnosti.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Raziel »

Tak dneska sem naposled vlezl do shame... v lockovacím pokladu padly +25 botky (ano, ty co šije craft z kůží) a v doplnovacím pokladu na konci lvl 3 mapa ?! elven log a jště něco už ani nevím, na dung co se jde 2,5 hodiny je to opravdu hezké, ani s pokladem na konci to za ten čas a námahu zdaleka nestálo.
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Persefona »

Tééda, ten dung bych nechal zavřít za to, že si na tebe ty poklady takhle zasedly. Jak si může automat dovolit doplnit se, když tam jdeš? A to GM, který doplnilo ten druhej bylo taky pěkně voprsklý. Kdyby tam nebyly poklady žádný, nejspíš by ses radoval z každý +5ky. :wink:
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Raziel »

Persefona píše:Tééda, ten dung bych nechal zavřít za to, že si na tebe ty poklady takhle zasedly. Jak si může automat dovolit doplnit se, když tam jdeš? A to GM, který doplnilo ten druhej bylo taky pěkně voprsklý. Kdyby tam nebyly poklady žádný, nejspíš by ses radoval z každý +5ky. :wink:
Je mi celkem jedno co GM dávají do pokladu, souhlasím s tím že je to něco navíc(ale když už do pokladu něco dají, měl by mít hodnotu větší než lokáč který v dungu je, což v tomhle případě si moc jistý nejsem) - u těch bot z lokáče to píšu proto, jestli to není chyba ve scriptu.
Nicméně už tak jsem musel lidi přesvědčovat at tam jdeme s důvodem, že se shame moc nechodí a může být poklad. Příště tam už nikdo nebude chtít jít, protože i s pokladem na konci to byla bída vzhledem k času strávenému v dungu. Tedka se to ještě jakž takž dalo, ale těžko tam někdo půjde když neví, jestli bude na konci poklad a to jsme měli ještě štěstí že nám něco padalo z potvor po cestě. Vůbec se nedivím že to nikdo před náma nevybral.
Ty tam určitě chodíš často a víš jak je to atraktivní dungeon ? Co radši napsat svoji zkušenost místo těch uštěpačných rádoby vtipných poznámek ?
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Persefona »

Když jdu dung, málokdy počítam s tim, že tam nějakej poklad vůbec bude. Když už tam je, málokdy jsem ještě naštvanej, že byl. Shame jsem byl po změně asi jen jednou a moc mě nebavil. To je asi důvod, proč jsem tam víckrát nevlez. Chodim jen ty dungy, který mě baví a to je asi i důvod proč hraju UO. Kdybych chtěl hrát kvůli pokladům, zabalim to tu tak po třech měsících a jdu hrát něco jinýho. Nevim jestli jsem ti odpověděl na všechno, co jsi chtěl, ale minimálně jsem ti dobře poradil :P
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Helloween »

Persefona píše:Když jdu dung, málokdy počítam s tim, že tam nějakej poklad vůbec bude. Když už tam je, málokdy jsem ještě naštvanej, že byl. Shame jsem byl po změně asi jen jednou a moc mě nebavil. To je asi důvod, proč jsem tam víckrát nevlez. Chodim jen ty dungy, který mě baví a to je asi i důvod proč hraju UO. Kdybych chtěl hrát kvůli pokladům, zabalim to tu tak po třech měsících a jdu hrát něco jinýho. Nevim jestli jsem ti odpověděl na všechno, co jsi chtěl, ale minimálně jsem ti dobře poradil :P
Možná to bude tím, že ten dung je postavenej na miliónu pastí. Hned po vlezu tam jsou desítky pastí.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Arianna »

To my jsme tam s klukama měli třeba Gm mortar (už v tom novém Shame), každopádně ten dung si troufnu říct moc lidí nenadchnul. Určitě někteří staří hráči, kteří si ho pamatují po prvním průchodu ocenili návrat do starých časů a rádi zavzpomínali, ale myslím si, že při představě, že by ho měli chodit častěji by se přidali k většině...

Jak už se tady zmiňovalo 70% dungu se probíhá a je neatraktivní. Někdo samozřejmě může tvrdit ať to ti dotyční vybijí, ale když vezmu třeba v potaz uličku po waterce kde je milion pasti na gazery a podobný bordel tak jen tam by se skupina sekla půl hodiny. a opravdu to není tak skvělý dung, ve kterém by chtěl člověk strávit 3 hodiny.

Takže tímto bych rád poprosil gm, pokud má tedy někdo chuť a čas tak buď ten shame postavit uplně znovu (prostory na to určitě jsou, a udělat z toho trochu zajímavější dung) a nebo jej vrátit do podoby, kdy byly ostrůvky kde nešel ress apod.
Acarus

Re: Shame

Příspěvek od Acarus »

Arianna píše:To my jsme tam s klukama měli třeba Gm mortar (už v tom novém Shame), každopádně ten dung si troufnu říct moc lidí nenadchnul. Určitě někteří staří hráči, kteří si ho pamatují po prvním průchodu ocenili návrat do starých časů a rádi zavzpomínali, ale myslím si, že při představě, že by ho měli chodit častěji by se přidali k většině...

Jak už se tady zmiňovalo 70% dungu se probíhá a je neatraktivní. Někdo samozřejmě může tvrdit ať to ti dotyční vybijí, ale když vezmu třeba v potaz uličku po waterce kde je milion pasti na gazery a podobný bordel tak jen tam by se skupina sekla půl hodiny. a opravdu to není tak skvělý dung, ve kterém by chtěl člověk strávit 3 hodiny.

Takže tímto bych rád poprosil gm, pokud má tedy někdo chuť a čas tak buď ten shame postavit uplně znovu (prostory na to určitě jsou, a udělat z toho trochu zajímavější dung) a nebo jej vrátit do podoby, kdy byly ostrůvky kde nešel ress apod.
Protirecis si ... pokud se bude neco noveho stavet, tak asi jinde, prostory jsou. Netreba neco jen menit.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Arianna »

Tak ja myslim ze prestavet by se to dalo. Z toho celeho komplexu to treba rozkouskovat na nejake mensi mistnosti pridat trochu zajimavejsich potvor a je to :)

Ale jak rikam priklanel bych se k tomu shame co bylo pred tim nez to predelaval ralf tusim
Depka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 18 zář 2011 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Depka »

Arianna píše:Tak ja myslim ze prestavet by se to dalo. Z toho celeho komplexu to treba rozkouskovat na nejake mensi mistnosti pridat trochu zajimavejsich potvor a je to :)

Ale jak rikam priklanel bych se k tomu shame co bylo pred tim nez to predelaval ralf tusim
jestli myslis to s condorem tak jsem taky pro
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Arianna »

Depka píše:
Arianna píše:Tak ja myslim ze prestavet by se to dalo. Z toho celeho komplexu to treba rozkouskovat na nejake mensi mistnosti pridat trochu zajimavejsich potvor a je to :)

Ale jak rikam priklanel bych se k tomu shame co bylo pred tim nez to predelaval ralf tusim
jestli myslis to s condorem tak jsem taky pro
jojo přesně to mám na mysli...
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Mrakoplas »

Shame s kondorem se nevrati, duvod je jednoduchy, vysoky lvl potvor a jejich harveni.
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Longhorn
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 166
Registrován: 01 lis 2006 23:12

Re: Shame

Příspěvek od Longhorn »

ta verze s condorem byla nejlepsi, pak se tam dalo vic pasti lvl9 a pak se to vic harvilo.
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Myth »

dostal sem chut na shame, bohuzel ne na tohle :/ takze se pridavam k zastupu a prosim prosim o stary dobry shame s kondomem :) ten dung me strasne bavil a ostruvky byly paradni. slo by to vubec? tady ta oldschool verze je sice pekna, ale neni to ono. treba pod stromecek, co? :)) sem byl nejen tento rok hodnej ;)
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Shadowsong »

5530,10 viem stupit na zabradlie mostu a odtial portnut hore, cim obidem strazene dvere. mobovia tiez tadial mozu lozit hore.
5531,118 viem preportit okolo kamenov a obist tak strazeny krapnik
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Nasoska
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 96
Registrován: 25 pro 2006 16:59
Bydliště: Valašské království
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Nasoska »

Už se určitě milon lidí ptalo, ale stejně: co takhle vrátit jediný zábavný Shame, který kdy bylo - s condorem...
Tehdy to byl můj nejoblíbenější dung, bo byl mrtě zábavný a navíc byla slušná šance, že si něco odneseš...
Ale to se asi nestane, bo by to zase kdosi harvil, že? :(
Acarus

Re: Shame

Příspěvek od Acarus »

problem je ze kazdemu se libi neco jineho.

kazdopadne trebas pri update mapy, se udela duplicitni prostor shame a muze se udelat druha verze.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Shadowsong »

shame s dvoma cestami. jedna medium- mierne zlahcene sucasne shame. jedna high- harpyje a condor. to by bolo cool!
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Cavalier
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 58
Registrován: 15 zář 2006 07:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Cavalier »

nepoznam nikoho komu by sa sucastne shame pacilo ..
Odpovědět