Shame

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Ralf

Re: Shame

Příspěvek od Ralf »

Hodmal píše:Pekna prace ;) je to zajimave v tom ze to opravdu neni jako 3/4 dungu je to sice trosku delsi ale to by se dalo kompenzovat peknym pokladem ;p ale z meho pohledu pekny dung me se libi :-)
děkuju,
s tou dýlkou, jak už sem psal, něco udělám až po čase až se to bude víc chodit a až se to lidi naučí...
Uživatelský avatar
Atalia
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 290
Registrován: 14 čer 2007 13:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Atalia »

Trochu delší dung? To byl i ten předchozí shame :) žádná změna
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Prafotr Morava »

To záleží asi na způsobu jeho chození, já ho považoval vždy za docela rychlovku :p
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Dave Lister »

neslo by nastavit aby si ptaci sami neslapali po hnizdech?
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Bimbac »

Je mi líto co se stalo s cestou rytíře. Původní koncepce ala Xeen mi přišla výrazně nejlepší.

Co se mi nelíbí je koncepce "průhledných stěn". Vidím krápník, chci běžet kolem něj fiznout kouzlo, ale "vzduch" mě tam nepustí. To je pro někoho, kdo nemá malý zdi, pařezy apod. kvůli prožitku ze hry prostě rušivý element, který prostě vadí. Navíc, využívat terénu je otázka "skillu" hráče, ale todle si hráč z prstu nevycucá.
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Nago
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 07 zář 2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Nago »

A nebylo by lepší, kdybys místo stěžování radši hodil souřadnice toho místa s poznámkou o chybě terénu? Shame je v podstatě nově otevřenej dunk, takže se tam tyhle mouchy můžou vyskytovat...
Ralf

Re: Shame

Příspěvek od Ralf »

Bimbac píše:Co se mi nelíbí je koncepce "průhledných stěn". Vidím krápník, chci běžet kolem něj fiznout kouzlo, ale "vzduch" mě tam nepustí. To je pro někoho, kdo nemá malý zdi, pařezy apod. kvůli prožitku ze hry prostě rušivý element, který prostě vadí. Navíc, využívat terénu je otázka "skillu" hráče, ale todle si hráč z prstu nevycucá.
Na některejch místech sem to tak dělal schválně, ale pak sem to na většině dal tak aby vidět byly. Takže jestli to někde zůstalo, udělej to co postoval Nago a já se na to podívám.
Uživatelský avatar
Deacon Frost
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 528
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Deacon Frost »

Bimbe, tu novodobou verzi dělal Acarus a každopádně je lepší než ta předchozí v Shame. Ale ta úplně první v Shame je nezapomenutelná :-)
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Ardent »

Tak jsem měla možnost se zatím podívat po ostrůvky. Sem tam je to toršku přepotvorované, ale jinak se mi zatím nový koncept líbí (hlavně ty skořápky jsou bezva nápad :) )

Takže díky za změnu a příště zas :)
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Bimbac »

Ralf píše: Na některejch místech sem to tak dělal schválně, ale pak sem to na většině dal tak aby vidět byly. Takže jestli to někde zůstalo, udělej to co postoval Nago a já se na to podívám.
Já ty místa příště zjistím, počítal jsem že to je průhledný schválně, proto jsem to nepovažoval technicky za chybu, ale za úmysl... (Nago mluvil o chybách terénu, chyba terénu je např. když v T2A hráč zapadne....)
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Longhorn
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 166
Registrován: 01 lis 2006 23:12

Re: Shame

Příspěvek od Longhorn »

Ralf píše:
Hodmal píše:Pekna prace ;) je to zajimave v tom ze to opravdu neni jako 3/4 dungu je to sice trosku delsi ale to by se dalo kompenzovat peknym pokladem ;p ale z meho pohledu pekny dung me se libi :-)
děkuju,
s tou dýlkou, jak už sem psal, něco udělám až po čase až se to bude víc chodit a až se to lidi naučí...
Ty veris tomu ze se to bude vic chodit?:p
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Erik Nighelt »

to je tedy dung.. vubec se mi nelibi.. ano, brecim bo je to vazne sux.. :(
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Petysek
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 56
Registrován: 11 zář 2006 19:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Petysek »

Musím říct že mě se ta změna taky vubec nelíbí... jediný co je hezká změna je s těma skořápkama, ale jinak prostě co nejvíc pastí všude.
Docela by mě zajímalo proč se měnil Shame když byl tak frekventovaný dung, a proč třeba ralf neupravil ankh trojku, kde byli dvě výpravy do roka? ...
Shame mám hrozně rád už to staré bylo jedinečné... ale příde mi že každá změna mu ubírá na kráse...
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Big Bud »

Ano Snower byl velmi prospěšné GM... :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Lucky »

Se prospesnost gmka hodnoti podle toho kolik upravil nebo udelal dungu? To sem nevedel, du si to zapsat do denicku.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Big Bud »

čekal sem, že se někdo z Hated ozve..:ppp

pro vás byl asi prospešné GM, to nepopíram..:ppp

NIkomu se změněný Shame nelibí.. Je to uplně stupidní přepasťovaný dung. Ani se mu nedivím, že s tím seknul, protože na něčem "dělat" půl roku a takhle to zmrvit je demotivující no :(

Akorát prostě nechápu tu logiku, chodil se Shame - předělá se -> nechodí se. Chodil se Ankh3 - předělá se -> nechodí se. Takhe je prostě z célé té škály dungů tak 5 dungu které nejsou úplná průda chodit.

Vím, že líbení nebo nelíbená dungu je hodně dáno pohledem konkretního člověka, ale aby se nelíbil NIKOMU?
Acarus

Re: Shame

Příspěvek od Acarus »

Neni to Ralfova chyba. Byl to muj napad to nechat predelat, protoze, sem se toho dungu chtel zbavit a zmirnit svou aktivitu v te dobe kdy jsem to predal Ralfovi. Zadnej ucenej z nebe nespadl.

Jinak k tematu, ono kdyz sem predelal shame po prve tak to bylo stejne a strasne moc lidi si stezovalo jak jsou harpije hrozne npc a ze to je uplne stupidni dung.
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Big Bud »

Mno a chodí ho vůbec někdo? :p

Mě ani nejde o monstra, ale spíš o tom, že je prostě udělaný tak, že to člověka absolutně nebaví když hraje.. Rozdělování výpravy, samý pasti atd.

Třeba předělaný TK je výborný, ale prostě od Shamu i když už bylo tak dlouho zavřeno sem čekal něco víc.. mno a Ralf místo aby se to snažil doupravit atd. tak raděj sekne s GM, proto i počítám, že se s Shame dlouho nic dělat nebude.

Já osobně se Shamu budu vyhýbat, protože si raděj zajdu něco co mě baví a to je škoda protože takovejhle dungu co se nechodí (nebo úplně málo) sem si myslel, že je dost..:)
Uživatelský avatar
Reginald
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2006 23:34
Bydliště: nejvedsi mesto v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Reginald »

jiná věc by mě zajímala,kdo teď z gm dostane Shame na starost? zase ty Acare?
Cizí chyby máme na očích, svoje za zády.
NEJSEM REGIS!
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Shame

Příspěvek od Wizzy »

Reginald píše:jiná věc by mě zajímala,kdo teď z gm dostane Shame na starost? zase ty Acare?
Acarus
Náplň práce : fair play, prohřešky, herní záležitosti, technické zabezpečení, dohledávání, problémy s accounty, druhé šance
ICQ # : 77049985
S čím je možno se na mne obracet: O/Ch/Pk, poradani turnaju a mini questiku, PvP zalezitosti, prohresky a problemy s accounty - bany, dohledavani v save, dungeony Pride, Shame, Destard
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Odpovědět