Pride

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Retromancer »

Jó bejvaly na DP časy, že slušné itemy padaly i z NPC - pak byl poklad jaksi navíc. Teď, když se v dungeonech začínají vyskytovat klasiční bossové z WoWka (půl hodiny rubání a umírání než to lehne) z kterých ovšem buď nepadá vůbec nic, nebo mají stejnou šanci na drop jako třeba moloch, je situace okolo pokladů drobátko jiná.

Neříkám, že by poklad měl být nějak extrémní, ale něco by tam být mohlo pokaždé. Já uznávám, že se jaksi opomíjí rewarda, ale přiznejme si - pocitu úspěchu u otevřené truhly na konci těžkého dungu se nic nevyrovná.
Myslím, že nejde o hrabivost nebo mamon, ale o pocit ze zasloužené odměny za dobře odvedenou práci a to je opravdu podstatný rozdíl.

Pokud není v GM týmu moc čas na doplňování pokladů, nebylo by dobré zauvažovat nad vyšším levelem lockovacího pokladu ta takovýchto dungeonů? Nebo podobné truhly, jaké byly svého času ve Fire? Každý jednu truhličku? :P
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Robin de Martis »

Empair píše:4 Robin a Eliška: Mě se libí jak jste neuvěřitelně nad věcí :) rád bych viděl vaše ksichtíky potom co by se to stalo vám :) ... ono se mohc hezky o tom mluví, když se to děje někomu jinému.

dungování bez odměny postrádá smysl, klidně si hrejte na natvdlé dutohlávky a posměvavé pepíčky ale je to tak
PS: já vim, že vy hrate pro zábavu a tak chápu, že každý týden dete na HB a rozdáte tam svůj majetek NBíkům ... to je kráný blábol :)
to PS: :P Promin, ale každý týden tam nechodím, jen občas...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od King »

Eliska píše: Pořád chceš jen věci pro sebe a prospěch své guildy.
ruku na srdce co je na tomhle spatneho ? nekdo se bavi tim ze rozdava veci na hb.... nekdo tim ze toho ma nejvic ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Smoce »

DP začíná být už i o politice co dodat:-D:-D
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Bejkal »

Eliska píše:...................
Nevím jestli máš blok v hlavě nebo jen neschopnost akceptovat myšlenku jiných lidí.

Tohle je zastaralá hra, na servru zadarmo. Magnetem pro hráče je nostalgie, parta lidí,hratelnost...Rozhodně nejsem zastánce narvaných beden až po okraj ,ale něco by tam na konci prostě mělo být, důvod proč ten dung jít tolik hodin. To ,že tu budeš vyřvávat něco o výzvě ten dung projít (zrovna Emp který prošel každý XXkrát).
Nechci GM jakkoli pomlouvat, ale Doom,Blood, Exodus,desp5.......tu prostě nejsou. Neměl být Doom otevřen v únoru :-D ?

Já jako hráč bych chtěl dnes pokořit dung, který je těžký a je tam velká šance na poklad. No ale ten poklad nikde není a tak nikam nepůjdu, nebudu hrát. Když napíšu lidem budou na tom stejně a taky nebudou mít náladu někam jít. Když bych chtěl jít dung pro zábavu: pujdu deceit,TK,cyclopy.... Pokud chci jít dung jako výzvu očekávám ,že po 5 hodinách v dungu a riskováním na mě bude čekat minimálně lockovací poklad vysokýho lvl.
Prostě jsou i hráči ,kteří nechodí menší dungy (žádná výzva) a chodí jednou za čas velký dung. K ním se hrdě hlásím i já a ta absence pokladu krmí moji lhostejnost k UO.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Dudek »

Bejkal píše: To ,že tu budeš vyřvávat něco o výzvě ten dung projít (zrovna Emp který prošel každý XXkrát).
Zrovna proto by pro něj měla byt vyzva dojit to i po změnách znovu a ne pokaždé brečet.
A co se týče lootu 100K na hlavu, nemyslím si. že by to bylo špatný, a pokud je Vám to málo, tak asi budete muset nosit levnější výbavu, když ji tam necháváte tak často, že si na ni nevyděláte.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Retromancer »

Dudek píše:
Bejkal píše: To ,že tu budeš vyřvávat něco o výzvě ten dung projít (zrovna Emp který prošel každý XXkrát).
Zrovna proto by pro něj měla byt vyzva dojit to i po změnách znovu a ne pokaždé brečet.
A co se týče lootu 100K na hlavu, nemyslím si. že by to bylo špatný, a pokud je Vám to málo, tak asi budete muset nosit levnější výbavu, když ji tam necháváte tak často, že si na ni nevyděláte.
Ubohost. Nejde o nějaký herní skill, Empairovo mamon, nebo závist - ve tvých postech vidím pouze a jenom škodolibou radost z toho, že někdo jiný sice něco dokázal, ale k ničemu mu to nakonec nebylo. Je to oslizlé, hnusné, smrduté, ale taky tak trochu české. Vypadá to, že se tohohle povahového rysu naše společnost bude zbavovat ještě dlouho...
Uživatelský avatar
Sarrisa
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 13 kvě 2007 23:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Sarrisa »

normalní tobe chciplo prase ja chcu taky nové
Uživatelský avatar
Otec Z Nebes
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 17 led 2009 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Otec Z Nebes »

Pride už není dávno top dung, tuhle jsme ho došli v 6 lidech a taky jsme poklad neměli. Ale jelikož hrajeme pro zábavu tak jsme s úsměvem skočili do krčmy v britu na pivo a šli spát... A o tom to je to hraní, rozumíš :)
Uživatelský avatar
Reginald
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2006 23:34
Bydliště: nejvedsi mesto v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Reginald »

Eliska píše:...
no víš Eliško z Viru,my by jsme asi i s těžkym srdíčkem skousli to že třeba ten poklad nebyl,když by ovšem nebyl doplněn v jiných patrech popřípadě i v jiných dungeonech a ty gm by si na to čas opravdu nenašli,ale dokáže popudit opravdu každého když vidí doplněné lehké a střední dungy(některé 2x) a ty těžké ne..to pak je už na zamyšlenou kde je vlastně ta chyba a proč? Berete to všichni jako brekot,ale my se jen snažíme dopídit reakce gm o důvod..
To že jsem zaslechl od jednoho nejmenovaného člověka z gm teamu větu "Proč čekáte že tam budete mít poklad,když to stejně nikdo jinej nechodí" je trošku na zamyšlenou proč tomu tak vlastně je a proč některé dungeony jiné skupiny nechodí.

PS: sry za OT ohledně pridu...:P
Cizí chyby máme na očích, svoje za zády.
NEJSEM REGIS!
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Robin de Martis »

Reginald píše:
Eliska píše:...
no víš Eliško z Viru,my by jsme asi i s těžkym srdíčkem skousli to že třeba ten poklad nebyl,když by ovšem nebyl doplněn v jiných patrech popřípadě i v jiných dungeonech a ty gm by si na to čas opravdu nenašli,ale dokáže popudit opravdu každého když vidí doplněné lehké a střední dungy(některé 2x) a ty těžké ne..to pak je už na zamyšlenou kde je vlastně ta chyba a proč? Berete to všichni jako brekot,ale my se jen snažíme dopídit reakce gm o důvod..
To že jsem zaslechl od jednoho nejmenovaného člověka z gm teamu větu "Proč čekáte že tam budete mít poklad,když to stejně nikdo jinej nechodí" je trošku na zamyšlenou proč tomu tak vlastně je a proč některé dungeony jiné skupiny nechodí.

PS: sry za OT ohledně pridu...:P
Milý Reginalde bývalý člene Witchers a nynější člen Generation Prougres (1999-2010-ukončení činnosti) ulehčím tvému těžkému srdíčku a jednodušše ti vyvodím důvod reakce GM = prostě na vás kašlou...
Gm si nejspíš prostě čas nenašli a já si dokážu poprudit, když vidím někoho jak brečí alias snaží se dopídit reakce GM...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
mischel
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2009 22:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od mischel »

Tak Vam nevim, sice jsme zlobili a Jezisek nam do pokladu nic nenadelil, ale po projiti Rise, kde jsme fakt nezabijeli vsechno co se hnulo, tak nam padly 4x petka mapa,5x ctyrka mapa, spousta kaminku, nejake +25 casti, devitkove zbrane a plno dalsiho spotrebaku, takze radost byla i bez pokladu a dobry pocit take z projiteho dungu. Za poklad je clovek rad, ale nemyslim si, ze by drop byl malej a ze by mel byt poklad vsude kam vlezu. Je to tresinka na dortu, z ktere ma clovek prave radost, kdyz tam nahodou je.
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Arandil »

Jenze my mame suport to je vec jedna takze se nemuzeme s ostatnima porovnavat a vec druha proc JEZISEK SAKRA NENEHAL PIXELY V BEDINCE ????!!!
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Empair »

mischel a Otec Z Nebes: tady o nedoplněné pride ... o toto jde ...
Naposledy upravil(a) Empair dne 27 pro 2010 18:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Reginald
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2006 23:34
Bydliště: nejvedsi mesto v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Reginald »

Robin de Martis píše:
Reginald píše:
Eliska píše:...
...
Milý Reginalde bývalý člene Witchers a nynější člen Generation Prougres (1999-2010-ukončení činnosti) ulehčím tvému těžkému srdíčku a jednodušše ti vyvodím důvod reakce GM = prostě na vás kašlou...
Gm si nejspíš prostě čas nenašli a já si dokážu poprudit, když vidím někoho jak brečí alias snaží se dopídit reakce GM...
děkuji ti za vyjmenování mé poslední guildovní historie,jsem rád že člověk jako ty se zajímá o mojí osobu tak že se snažíš mi i dokonce ulehčit,velmi mě tento tvůj zájem těší děkuji a však tvé odůvodnění mi bohužel nestačí...
mischel píše:....
nene tady se omlouvám jsem asi trošku o topik jinde,snažil jsem spíš reagovat na debatu nad tím...
Cizí chyby máme na očích, svoje za zády.
NEJSEM REGIS!
Mayo
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 17
Registrován: 10 čer 2010 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Mayo »

Jak to citam tak to citam.. umieram stoho :D
100k je z despu dost.. nebudem tu menovat ake eqvipy su potrebne a co riskujeme.. videl som tam nato rozne reakcie..
Takze kolko si myslite ze spotrebuje taky rang klamakou za d3? 300/400 pre ludi co stim nemaju skusenost
takze ked budeme pocitat na vase trhove ceny.. je to 500x 300.. ak pocitam spravne tak je to 150k...
nebudem radsej pocitat znicene wariorske mystiky ktore sa rozpadaju niekedy v hojnom pocte..
takze ked tak pocitam.. sme v dungu 3-9hodin a bez pokladu ak zarobime tich skor zmienovanych 100k tak sme vlastne zarobily nie?:)

mna osobne male dungy uz nebavia.. odsudte ma zato prosim..
ludia co maju mamon.. tiez ich odsudte.. ved su to spiny co nic ine nerobia iba mamonia... (real ludia si tiez zasluzia odsudit.. tiez maju niektory urcite viac penazi ako vy.. povedzte im to ako vam to strasne vadi ze dokazaly nieco viac ako vy.. ze si dokazaly v realnom svete zarobit peniaze...) ale ked tak premyslam... neni to to iste? mi sme vlastne cisto teoreticky dokazaly zarobit viac virualnich penazi... neni to rovnaka zavist? tosom troska prehnal tak sa zato ospravedlnujem...

keby ste sa radej troska snazily a spravily nam konkurenciu v dungoch.. tak si myslim ze by sme stoho boly vsetci radsej.. jak vy tak mi.. nejsme ti za koho nas pokladate a nemame problem stim niekomu pomoct.. ale teras ma aj tak nepochopite.. skuste sa nato pozret s triezvou myslou.. starate sa viac oto co robime mi jak oto co mozte dokazat vy.. neni to troska patetcke?

som si isty ze vam to nezmeni ani s casti pohlad na nas .. nehrajeme tu samy, ale mi si to uvedomujeme... myslite si ze ste jediny kto niekomu nieco dal.. ale aj v tom sa pletiete.. ale nepotrebujeme to vyhadzovat na forko.. nejde pri dobrom skutku a nieco ine ako vytahovanie sa pred druhymi? mozno sa pletiem, ale mna to tak rodicia ucily..

nemierim tento post na ziadnu konkretnu osobu ci osoby.. ale ak sa v tom poste najdete tak sa zamyslite.. dakujem
Naposledy upravil(a) Mayo dne 27 pro 2010 00:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Robin de Martis »

Já se tam nikde nenašel..to je asi smutné... :|
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Sir Artuhr »

A to se ted stalo poprve co nebyl po mesici poklad!! Bojim se co se stane az nebude i priste. Uz to vidim... Server v plamenech, GMka verejne lyncovani na namesti a 2 tramvaj nebude uz jezdit ke krematorium!!
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Retromancer »

Robin de Martis píše:... a já si dokážu poprudit, když vidím někoho jak brečí alias snaží se dopídit reakce GM...
Ano ano, zajímalo by mě kolik máš na fóru postů, ve kterých se nevyskytuje slovo "brečí". :lol:
Moc nechápu co z toho "pruzení" ostatních máš, ale asi ti to dělá dobře a každej jsme nějakej - když někdo upadne na ledu, někteří pomohou, jiní si holt ještě kopnou. :roll:
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Pride

Příspěvek od Robin de Martis »

Retromancer píše:
Robin de Martis píše:... a já si dokážu poprudit, když vidím někoho jak brečí alias snaží se dopídit reakce GM...
Ano ano, zajímalo by mě kolik máš na fóru postů, ve kterých se nevyskytuje slovo "brečí". :lol:
Moc nechápu co z toho "pruzení" ostatních máš, ale asi ti to dělá dobře a každej jsme nějakej - když někdo upadne na ledu, někteří pomohou, jiní si holt ještě kopnou. :roll:
Já Kazisvět VI. z Boží vůle král!
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Odpovědět