NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
She
Dark Paradise Webmaster
Příspěvky: 110
Registrován: 07 zář 2006 09:22
Kontaktovat uživatele:

NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od She »

Jesle: Tento cvičný dungeon se vstupem v Minocu obsahuje ty nejslabší druhy monster. Přesto se náročnost v průběhu dungeonu zvyšuje, a je proto vhodné chodit minimálně ve dvou. Vstup je omezen pouze na dobrodruhy začátečníky (výše skillu, fame a karmy).


Nujel´m: Brána do tohoto začátečnického cvičného dungeonu se nachází v ostrovním městě Nujel´m poblíž místniho hřbitova. Vstup je jen pro začátečníky (omezen skillově, famově a karmově). Dungeon obývá řada lehčích monster, ale přesto je lépe hrdinovi nebojovat samotnému.


Vesper: Na přístavním molu města Vesper se nachází vstup do dalšího začátnického dungeonu plného slabších nemrtvých, hadů, pavouků, škorpionů a harpyjí. Vstup opět pouze pro začátečníky.


Yew: Poslední začátečnický dungeon je kryptou obývanou lehčími nemrtvými. Vstup se nachází poblíž náměstí Yewu.


Orcish Hideout: Brána do skrýše orků se nechází v hůře přístupné oblasti Ilshenaru a je ukryta v centru pevnosti orků, kterou si tam vybudovali v boji proti temným elfům.




Vstupní brány do NB dungeonu mají určitá omezení, aby dungeony byly přístupné jen méně zkušeným dobrodruhům. Omeením může být i výše fame, mimo skillů.
Heesh
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Heesh »

Mel bych dotaz ... na kolik famy, skillu a karmy je to omezene ??? :oops:
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzy »

Heesh píše:Mel bych dotaz ... na kolik famy, skillu a karmy je to omezene ??? :oops:
jesle mas magery + healing < 60
vesper nujelm magery heal tact a bojovy skilly <80 mam ten dojem
fame nevim :)
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Aldeigjuborg
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 185
Registrován: 07 zář 2006 19:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldeigjuborg »

A já bych řekl že součet taktiky a mgr má být do 60 a hranice pro bojové skily se různí...

...a jiní by řekli: "vypozoruj si to" .p
[i]"...a dáte mi slevu, když to vypiju na ex?"[/i]
Carda
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:12

Příspěvek od Carda »

Wizzy píše:vesper nujelm magery heal tact a bojovy skilly <80 mam ten dojem
Imho je to heal,tact,boj skilly < 85 a mgr,necro < 80
Wizzy píše:fame nevim :)
Tušim že něco okolo 8,1k
Dexxter
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 392
Registrován: 07 zář 2006 20:00
Bydliště: Blava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dexxter »

Kamaratovy sa stala divna vec dneska, ma takmer 60 mgr, 0 taktiky a okolo 70 necro, do Jasiel ho to pustilo (lebo taktika 0,3 + magery < 60 ) ale to zaujimave na tom je, ze do vesperu / nujelmu ho to uz nepustilo :?
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Carda píše:
Dexxter píše:Kamaratovy sa stala divna vec dneska, ma takmer 60 mgr, 0 taktiky a okolo 70 necro, do Jasiel ho to pustilo (lebo taktika 0,3 + magery < 60 ) ale to zaujimave na tom je, ze do vesperu / nujelmu ho to uz nepustilo :?
Je to by spehere ;)
Jesle maj soucet, Vesper+Nujelm maj tvrde limity skillu
srbqf
Carda
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:12

Příspěvek od Carda »

Baltik píše:
Carda píše:
Dexxter píše:Kamaratovy sa stala divna vec dneska, ma takmer 60 mgr, 0 taktiky a okolo 70 necro, do Jasiel ho to pustilo (lebo taktika 0,3 + magery < 60 ) ale to zaujimave na tom je, ze do vesperu / nujelmu ho to uz nepustilo :?
Je to by spehere ;)
Jesle maj soucet, Vesper+Nujelm maj tvrde limity skillu
No... Imho to uplně přesně nefunguje. Do jeslí sem se dostal s mágem s 61 mgr a nejakou tou desetinkou taktiky.
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzy »

Carda píše:
Baltik píše:
Carda píše:Je to by spehere ;)
Jesle maj soucet, Vesper+Nujelm maj tvrde limity skillu
No... Imho to uplně přesně nefunguje. Do jeslí sem se dostal s mágem s 61 mgr a nejakou tou desetinkou taktiky.
spis ho to nepustilo kvuli necro
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Esge
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 50
Registrován: 07 zář 2006 21:57
Bydliště: Vespr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esge »

do jasli som sa dostal zo 100 necro, ked som magery + taktiku mal este pod limit...
asi by bolo dobre tam spravit limit aj na necromancy
[color=blue]Esge [-LD-][/color] - ranger / dvorny blazon
[color=blue]Kakarot[/color] - necro - len do poctu
v srdci nb v dungu klamak :D
Uživatelský avatar
Bumbrdlouch
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 08 zář 2006 10:10
Bydliště: neznámé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bumbrdlouch »

Esge píše:do jasli som sa dostal zo 100 necro, ked som magery + taktiku mal este pod limit...
asi by bolo dobre tam spravit limit aj na necromancy
a proc? stejne tu mgr potrebujes :), a taky nejde moc dobre trenit nekro aniz bys trenil mgr,...
molovh
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Bumbrdlouch píše:a proc? stejne tu mgr potrebujes :), a taky nejde moc dobre trenit nekro aniz bys trenil mgr,...
Jde a je to chapano jako bug :(
srbqf
Feagde
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 08 zář 2006 16:41

Příspěvek od Feagde »

Uz jsem to psal na stary forum, ale napisu znova, zda se me opravdu srandovni, aby v jeslich mohl bejt necro s lichem, ne s tim lichem z nahodnyho kouzla, ale s tim od 100 necro, s wraitem, mumkou
Jen sem na nej cumel jak si letel k pokladu a ja tam misoval kocicky :)
Uživatelský avatar
Triglav
Dark Paradise GM
Příspěvky: 657
Registrován: 06 zář 2006 20:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Triglav »

Mám v plánu se na všechny NB dungeony trošku podívat, opravit tam chybky, znovunastavit obtížnosti/brány a možná i něco málo přestavět. Nemám ale teď zrovna moc času, takže bych poprosil o trpělivost a toleranci vůči té chybce s necromancy (a i jiným chybkám). Bude opravena, ale chvíli to potrvá.
The First
Ukončena činnost GM, nekontaktujte mne prosím ohledně žádných záležitostí. PS: Ale pořád na vás občas kouknu.
Amy
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2006 11:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amy »

Mozna kdyby se tam nejak upravili ti hlidaci by taky nemuselo bejt spatne. Pac co ja jsem parkrat s kamosem byli za vampidla ve vesperu , videl jsem pravidelne probihani s klerikem az k pokladu coz si myslim neni fer. Navic kdyz ten poklad je tam docela dobrej na to ze je to nb dungeon :wink:
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já.
JoeMoe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 168
Registrován: 08 zář 2006 03:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JoeMoe »

Amy píše:Mozna kdyby se tam nejak upravili ti hlidaci by taky nemuselo bejt spatne. Pac co ja jsem parkrat s kamosem byli za vampidla ve vesperu , videl jsem pravidelne probihani s klerikem az k pokladu coz si myslim neni fer. Navic kdyz ten poklad je tam docela dobrej na to ze je to nb dungeon :wink:
bez najmensieho problemu ti to prebehne akekolvek prskajuce (sumoniace) povolanie s magery nad 50. a to aj vamp.
aj ked som tam este vampa bez morfu nevidel :)
Bumbrdlouch píše:jenom abych byl v obraze? -jakej je tam poklad? (co ja pamatuju tak tam bejvalo 1-2K gp...coz je mnohem min nez to co obcas bylo v jeslich)
automaticky poklad (tj 2-3k gp a spotrebak. tj cca 400band, sipy, sipky, nejaky reg, sem tam kad, sem tam +1 zbran...)
a poklad ktory dava gm rucne. ten uz som dost davno nevidel.
Kurtis Trent
Inkless
Inkless
Příspěvky: 22
Registrován: 07 zář 2006 18:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kurtis Trent »

Mohl by mi prosim nekdo rici, za jak dlouho asi se obnovuje poklad v NB dungeonech?
JoeMoe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 168
Registrován: 08 zář 2006 03:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JoeMoe »

Kurtis Trent píše:Mohl by mi prosim nekdo rici, za jak dlouho asi se obnovuje poklad v NB dungeonech?
automaticky poklad : "pravdepodobne kazdu noc".
rucny poklad : "niekedy"

Edited by Martialis: Pročištěno, pokec o mládí v NB dungeonech přesunut do Pokecu.
Uživatelský avatar
Kritix
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 21 zář 2006 18:07
Bydliště: Bezďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kritix »

pokud se za tech nekolik led od doby kdy sem do vespu behal s vampem nic nezmenilo tak limit na fame byl 8,1K pac s gargou to uz nepustilo :)

a jinak s mym nb magusem obcas kdyz neni do ceho pichnout obiham nb dungy a jesle me vzdycky prisli zarucene nejtezsi :P
Amen
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 275
Registrován: 05 pro 2006 21:07

Příspěvek od Amen »

Bol som nedavno nujelm ja za paladina a kamarat za vampira. Podla mna je ten Gazer, Elder Gazer a este jedno NPC taky warrior so stone cloakom velmi silna kombinacia na NB dung. Bojovali sme ako sme mohli ale gazer s warriorom diktovali inak :)
Odpovědět