NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od LaPiZza »

Rod Sacketts II píše:
krysakrys píše:......
80 hlavni skill je omezeni, 90 tusim do orcu
Tohle mi pomohlo asi tak moc. jako že nepomohlo.

Mělo to být na GM. pokud ztrácí první post toho threadu smysl ( což ztrácí když neni pravdivý ) může se smazat.

Ty jsi Rode nějakej rozjetej a hlavně na GM... líbí se Ti vůbec něco na dp ? Příjde mi, že nemáš úplně ideal období a ventilovat si to na foru asi není nejlepší způsob...
Nic proti Tobě nemám, ale máš docela napadající poslední topicky..
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Pheme »

Ahoj

Jestli jsem to spatne pochopil tak jako bych nic nenapsal...

Jestli nejake GM zmenilo podminky pro vstup do urcite lokace(NB dungy) a ty podminky byli drive verejne, tak by se hodilo k tomu neco napsat. V tom pripade bych pochopil rozmrzelost Rod Sacketts II jestli se tak nestalo.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od cermi »

Ja rozmrzelost roda vazne nechapu, mozna jen tu jeho vymrdanost
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Anselmo »

Ak clovek zomrie v NB dungu (gate v brite v NB hotinci) tak ho to portne do tej starej NB lokacie. Je tam zaseknuty kolega z vampikom Honzales.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Xan »

Triglav píše:Informace o požadavcích pro vstup jsou v prvním postu tohoto topicu: http://www.darkparadise.cz/Forum/viewtopic.php?p=31#31

Upozorňuji, že je velmi pravděpodobné, že se se vším bude ještě hýbat a to směrem ke zpřísnění (současné hodnoty jsou velmi podobné těm předchozím). Zejméne, pokud budeme mít pocit, že někdo se vstupními hodnotami příliš kalkuluje a narušuje systém NB dungeonů tím, že je na ně prostě už moc silný. Údaje takto poskytnuté využijte spíš z orientačního hlediska, pokud si chcete nějak rozvhrnout tréning.
Doufáme, že takto zveřejněné informace vás podpoří v aktivním dungování namísto makrování a nezanevřete ani na přírodu, ve které je mnoho zajímavých míst kam s NB postavami chodit. Klidně k tomu využijte tento topic, jako informace o zajímavých místech pro newbieky.
nějak z prvního postu vymyzely hranice skillu pro vstup, je možné to opět uveřejnit? děkuji
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Acarus »

Craft muze vzdy.

Ostatni tusim 8000fame, a pak na nejake zakladni boj skilly + healing check ... 80-90
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Xan »

jasný, chápu, ja to nějak z hlavy tuším, ale víc lidí by to asi zajímalo přesně. Zkusil jsem si založi nb char abych ten novej system otestova la potkal jsem hráče, co 12 let nehrál a netuší, jde o skilly i o tu fmu, jakože jesle jsou ještě náročnější a pardoxne člověk si může 1 skill vymaxovat snadno novým systémem a nemůže pak plnit některý questy, trénovat si postavičku v nb dungu apod, páč bude mít 1 main skill jako je wrest u wampa na 90+, ale ostatní třeba jen 50+, což není moc pro povrchový dungy/spawny apod.

jen je mi divný kam to zmizelo ,vím že tu přesný hodnoty byly:)
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Napospas »

Nebylo by mozne upravit trochu pozadavky na Orc Hideout? Mam nb ranga a je to jediny nb dung, do ktereho me to nechce pustit (arch <90, kvuli fame jsem se pro jistotu 3x zasebevrazdil a porad nic :)), vzhledem k tomu, ze je ze vsech nejtezsi, nejdelsi a jako jediny mimo gz, by ta tolerance imo mela byt minimalne jako u ostatnich, mozna i trosicku vyssi.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Re:

Příspěvek od Pheme »

Xan píše:
Triglav píše:Informace o požadavcích pro vstup jsou v prvním postu tohoto topicu: http://www.darkparadise.cz/Forum/viewtopic.php?p=31#31

Upozorňuji, že je velmi pravděpodobné, že se se vším bude ještě hýbat a to směrem ke zpřísnění (současné hodnoty jsou velmi podobné těm předchozím). Zejméne, pokud budeme mít pocit, že někdo se vstupními hodnotami příliš kalkuluje a narušuje systém NB dungeonů tím, že je na ně prostě už moc silný. Údaje takto poskytnuté využijte spíš z orientačního hlediska, pokud si chcete nějak rozvhrnout tréning.
Doufáme, že takto zveřejněné informace vás podpoří v aktivním dungování namísto makrování a nezanevřete ani na přírodu, ve které je mnoho zajímavých míst kam s NB postavami chodit. Klidně k tomu využijte tento topic, jako informace o zajímavých místech pro newbieky.
nějak z prvního postu vymyzely hranice skillu pro vstup, je možné to opět uveřejnit? děkuji
No jo to bylo tenkrat od Triglav hezke, ze tomu venoval trosku vic, nez ten ted
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Acarus »

To bylo no. Bylo moc hezke, ze tam byly naprosto nepravdive informace.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od GM Alois »

Napospas píše:Nebylo by mozne upravit trochu pozadavky na Orc Hideout? Mam nb ranga a je to jediny nb dung, do ktereho me to nechce pustit (arch <90, kvuli fame jsem se pro jistotu 3x zasebevrazdil a porad nic :)), vzhledem k tomu, ze je ze vsech nejtezsi, nejdelsi a jako jediny mimo gz, by ta tolerance imo mela byt minimalne jako u ostatnich, mozna i trosicku vyssi.
Všechny Nb dungeony budou zpřístupněny postavám se skillcupem pod 800. Mimo craftsmana, ten může s jakýmikoliv skilly.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Napospas »

GM Alois píše: Všechny Nb dungeony budou zpřístupněny postavám se skillcupem pod 800. Mimo craftsmana, ten může s jakýmikoliv skilly.
Se sjednocenim se neda nez souhlasit, tim spis, ze je to jednoduche a jasne, ale vazne to pro me tedka znamena cekat pul rok az rok, nez s nim budu schopny skocit Shame a dokoncit nb quest? :)
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Xan »

asi se to nejvíc hodí sem.
Dnes jsem se nechal protáhnout hráčem pro průchod Nujelm nb dungem, evidentně tam on sám byl chvíli před tím a prošli jsme to velice rychle. Jakožto poslední zbývající dung na quest jsem ho chtěl odevzdat -> nešlo -> v quest booku nebyl nujelm zapsán modře -> koukám fame na 0 - asi posth za opětovný průchod, ale moje postava jej prošla prvně. Proběhl jsem to podruhý a vše ok - dung zapsán, quet odevzdán, asi je něco špatně s rewardou? nebo je tam timer, kdy když to někdo proběhně podruhý v krátkm časovým úseku a má postih a já hend po něm tak dostanu stejný postih:)

edit: nb dung na brit HB Hrobka krale Etraka je funkční? za nb postavu mi nejde vstoupit, nepíše to ani důvod:)
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Napospas »

GM Quido píše:vstup do NB dungeonu omezen ciste jen na SC 800.0
Nebude to ve vysledku mirne kontraproduktivni? Znamena to, ze to tedka klidne probehne postava se 100 mgr/tact, jenom kdyz nebude mit skillcap >800?
Jesi jo, tak staci nesbirat skillpointy a clovek tam fakt muze chodit donekonecna, coz predpokladam neni uplne zadouci. Co to udelat pouze na tact pro fightery a mgr pro castery? Neni potreba nic dalsiho, i pri prehazovani na jine zbrane se clovek driv nebo pozdeji na ten limit dostane chte nechte, s prskem to stejne.
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Xan »

Souradky nejdrv vecer ale je to gejta na brit hb v domecku s 1 wraithou;-)

Add skillcap - a cemu vlastne vadi, ze tam bude naka max low postava? Harvit tam neni co, nektery hlidaci se i zjednodusili jsem koukal, tak krom klidnyho pruchodu s max skillem je to jen o tom si to projit pro zapis
Uživatelský avatar
Napospas
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 545
Registrován: 08 zář 2006 10:11
Bydliště: Arkham
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Napospas »

Poklad normalni a zeleny, gata a spider king, jinak tam toho pravda na harv moc neni. Coz ale porad neni tak spatne, cca 20k, nejake MC a obcas mapka nebo kad a cob, za par minut prace a bez nebezpeci, to mi neprijde uplne spatne.
Ale v podstate mi jde jenom o to, ze bych se rad dostal do orku, ktere jsem uz nestihl a protoze jsem se s vervou pustil do tamingu, tak uz asi ani nestihnu :)
Napospas[Spolek], chudý příbuzný
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Acarus »

Nemyslim si, ze je tam nejaky extra mamon, a dle nas kdo ma SC pod 800, by mohl byt jeste nb char. Samo, ze jde hrat na top urovni i s nizsim.

Aspon to bude sjednocene vsude a nebude muset byt vypsano xy variant, kdy za chvili kazdou danou variantu zapomene.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od krysakrys »

Ja tyhle nove dungy prosel nekolikrat, a za nekolik ruznych povolani. Podle me je dobre, ze si neco muzete privydelat, na zbohatnuti to neni, protoze nechcete delat stejnou vec 1000x, to da rozum.

Moc me to bavi a stejne driv nebo pozdeji vam to napise, ze uz mate moc velky skill, tomu se nevyhnete a ze si odnesete par goldiku se hodi, neni to malo, neni to moc, podle me je to akorat.

Ja bych se naopak zameril na to, co s postavami dal, zvlast pro hru na solo. Ano, je toho hodne co delat, ale ne vsechno je vydelecne a dostupne pro postavy prave mezi skillem 80 - 100, bez poradneho equipu. Vice odmen v mensich dungeonech, proc nedat vic takovych bran jako jsou pro NB na konci dungu, aby bylo proc na ty mista chodit.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Pheme »

Acarus píše:To bylo no. Bylo moc hezke, ze tam byly naprosto nepravdive informace.
Nevim, ktere informace tam byli tenkrat nepravdive. To co jsem ja potreboval jsem si tam precetl a souhlasilo to. Tim nechci rict, ze to tenkrat mel dobre nastavene, ale aspon neco napsal

O tom, ze se nevyplati to probihat s max moznou postavou pro poklad....to se asi nevyplatilo nikdy a porad to nekdo delal. Co tam bylo ale hezke, kdyz nekdo s tou max moznou pomohl hloucku nb postav zapasicich se zombie az pro poklad. Tam se s nimi rozloucil s pranim hezkeho dne
Odpovědět