NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Mephist »

Bohužel, tohle je i pro mě příliš vysoká cena.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Bloodboy »

Moc do toho nevidím, ale hádám, že by to rozbouralo ekonomiku a základní principy světa, kdyby nám bylo umožněno si jen tak dojít pro zápis z nb dungů na 10 let starý postavy a nezaplatili za to cenu sochovýho baráku. :/
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Empair »

Z mého pohledu už to samotný Shame, které je třeba projít 6x za každou postavu je přehnané ...

Inicializoval jsem to za účelem aby bylo co dělat ... bohužel realizace je tak přehnané, že to většina těch co o to měli zájem odradí.

Na druhou stranu jsem rád, že GM něco udělali ale pak na zamyšlenou jestli to mělo smysl ...
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Programos »

Ja si rikal, ze by bylo super mit vstup do nb dungu treba za copper deed/dung, pokud uz tam kvuli skillu nemuzes. Ja bych tech 50k klidne dal za to, abych si mohl jit nbdung vymlatit treba za vampira. Ne ze bych tam neco vydelal - ale spis si zopakoval tu nostalgii. Jaka parada byla kdyz jsem ted zalozil novou postavu nekra a prosel si VSECHNY nb dungy. Byla to parada, ale ted abych si zakladal znovu dalsi....

Ale stejne, i pokud se to nezlevni, tak jestli mi jebne v kuli, tak to Shame pretrpim a nejakych 250k ktery nafarmis za dve hodky za gangrela, za to klidne dam :] A za pul roku treba dalsi.... vsak nemusime mit vsechno hned.
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Empair »

Programos píše: Ale stejne, i pokud se to nezlevni, tak jestli mi jebne v kuli, tak to Shame pretrpim a nejakych 250k ktery nafarmis za dve hodky za gangrela, za to klidne dam :] A za pul roku treba dalsi.... vsak nemusime mit vsechno hned.
2x 250
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Pheme »

Ale jo, kdyz uz nekdo chce takovou blbost jako jit s max postavou nb dungy. Tak at se to pozvedne na takovou cenu, ze to uz nebude blbost, ale vec jen pro ty nejzarputilejsi, co bez toho nemuzu zit
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Fisik III »

To jste se na to mohli rovnou vykašlat, 3M za zapsání dungů do QB může dát jen nemocná osoba. Už tak je hrozný jít 6x to Shame...
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od GM Alois »

Není to něco, co životně hráči potřebují. Chtějí li to mít v QB dodatečně musí něco obětovat. Jistě naráz je ta investice celkem vysoká, ale pokud to někdo aktivně hrající bude doplňovat postupně, tak se to dle mého skromného názoru dá.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od krysakrys »

To uz by bylo levnejsi udelat novou postavu, projit si ty dungy a namaxovat skilly pres +10 knizky ne? No drazsi nez nova natrenovana postava by to byt nemelo, dle meho skromneho nazoru. Snizte to aspon na 250k.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Raziel »

GM Alois píše:Není to něco, co životně hráči potřebují. Chtějí li to mít v QB dodatečně musí něco obětovat. Jistě naráz je ta investice celkem vysoká, ale pokud to někdo aktivně hrající bude doplňovat postupně, tak se to dle mého skromného názoru dá.
Když budu platit za zápisy postupně tak nakonec nezaplatím 3M ? Zajímavá úvaha ...
Když něco chceš dodatečně tak musíš něco platit, to asi dává smysl. Jen si nepamatuju možnost zapsat si to bez přemrštěné ceny.

Radši to přejmenujte na "Utratil 3M za tenhle řádek" a máte místo X zabraných míst jedno. Žádná z hlavních postav aktivních hráčů se tam totiž nedostane a pak to víc odpovídá tomu co ten zápis v questbooku znamená - žádné projití dungů, ale zaplacení gp za questbook. Nikdo nechce zápis na druhou / třetí sub postavu, kterou si udělal před týdnem a hraje ji for fun aby se dostala do nb dungů.
Když už někdo chce plnit QB, dělá to na hlavní postavě.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Gilraen »

Raziel píše:Když budu platit za zápisy postupně tak nakonec nezaplatím 3M ? Zajímavá úvaha ...
Když něco chceš dodatečně tak musíš něco platit, to asi dává smysl. Jen si nepamatuju možnost zapsat si to bez přemrštěné ceny.

Radši to přejmenujte na "Utratil 3M za tenhle řádek" a máte místo X zabraných míst jedno. Žádná z hlavních postav aktivních hráčů se tam totiž nedostane a pak to víc odpovídá tomu co ten zápis v questbooku znamená - žádné projití dungů, ale zaplacení gp za questbook. Nikdo nechce zápis na druhou / třetí sub postavu, kterou si udělal před týdnem a hraje ji for fun aby se dostala do nb dungů.
Když už někdo chce plnit QB, dělá to na hlavní postavě.
Na druhou stranu 500k v dnešní době není problém vydělat v rámci pár hodin. Ať už plněním jiných qvestů, nebo při PvM. Nehledě na to, že s výkupem vendorů si všichni starší hráči přišli na pěkných pár milionů, takže proč řešíme 3 miliony? No, nechápu ten povyk pro nic... A jít dung pro zápis? Však bys stejně musel do nějakého jít, tak proč to pro zkušený hráče neudělat v nějaké zábavnějším a těžším.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od GM Alois »

Raziel píše:
GM Alois píše:Není to něco, co životně hráči potřebují. Chtějí li to mít v QB dodatečně musí něco obětovat. Jistě naráz je ta investice celkem vysoká, ale pokud to někdo aktivně hrající bude doplňovat postupně, tak se to dle mého skromného názoru dá.
Když budu platit za zápisy postupně tak nakonec nezaplatím 3M ? Zajímavá úvaha ...
Na toto jsi přišel jak? Nikde nic takového netvrdím.
Když něco chceš dodatečně tak musíš něco platit, to asi dává smysl. Jen si nepamatuju možnost zapsat si to bez přemrštěné ceny.

Radši to přejmenujte na "Utratil 3M za tenhle řádek" a máte místo X zabraných míst jedno. Žádná z hlavních postav aktivních hráčů se tam totiž nedostane a pak to víc odpovídá tomu co ten zápis v questbooku znamená - žádné projití dungů, ale zaplacení gp za questbook. Nikdo nechce zápis na druhou / třetí sub postavu, kterou si udělal před týdnem a hraje ji for fun aby se dostala do nb dungů.
Když už někdo chce plnit QB, dělá to na hlavní postavě.
Žádná možnost dříve nebyla. Nyní naopak je. Nevidím nikde problém. Kdo to zam chce mít, tak si musí zaplatit. Ano cena je vysoká, ale nač gp jsou. Na nájmy. Na levné regy. Jako univerzální a likvidní směnivo mezi hráči. Pokud sem na něco zapomněl tak se omlouvám. Ale jak bylo řečeno, tak naharvit xyK gp není velký problém.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Empair »

Gilraen píše:Na druhou stranu 500k v dnešní době není problém vydělat v rámci pár hodin.
GM Alois píše: Ale jak bylo řečeno, tak naharvit xyK gp není velký problém.
Nechci být pesimista ale toto tvrzení není založeno na realném pozorování ... Považuji se za velmi nadaného v oblasti získávání GP i itemů a získat 500k je minimálně úspěšný Top s pokladem. Při běžném hárvení je to pro normálního hráče tak týden hraní a odříkání.

2,5m má dnes cenu socha = dle vašeho názoru si by si normální hráč mohl každý týden koupit sochu a to jen za trochu hárvení _ není možné, že jste to trochu přehnali?

PS: Já osobně tu cenu zaplatím, není v tom pro mě rozdíl ať je to bude levnější nebo dražší alespoň mám co dělat ale inicializoval jsem tuto diskuzi proto aby tato možnost vznikla i pro normální hráče a ne jen pro ty se topí v mamonu. Za mě jen vidím prostě lítost nad tím, že mohlo vzniknout něco pro zpestření za minimální práci pro GM a takto sice vznikla možnost ale s podmínkami tak extrémními, že se nebude využívat což je škoda ne?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Thief »

Evidentně vám to od 2 hernich GM nestačí. Tak vám to řeknu do třetice. Cena 500k za zápis se měnit nebude. Pokud vám to přijde hodně, tak si posypte hlavu popelem, že jste si to neudělali když jste byli ještě nb. Pokud tu máte postavu 10 let +, tak vás ty peníze ani nezabolí. Peněz je na serveru tolik, že by to pokrylo všechny postavy 3x. Tak rozbijte prasátka.
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Programos »

Empair píše: Nechci být pesimista ale toto tvrzení není založeno na realném pozorování ... Považuji se za velmi nadaného v oblasti získávání GP i itemů a získat 500k je minimálně úspěšný Top s pokladem. Při běžném hárvení je to pro normálního hráče tak týden hraní a odříkání.
Nez vy dojdete ten top dung s pokladem, tak to za gangrela malem nafarmim solo - nerikam ze to je zabava, ale jde to fakt hodne rychle.
Respektive, jsem "normalni hrac" a urcite na to nepotrebuji cely tyden.
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od cermi »

Hlavne co se tu resi? Ja to chapu tak, ze bez vetsich kecu bylo vyhoveno pozadavku "zapsat si nb dungy do qb" a ted se nezda cena? Wtf? Proberte se.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Rod Sacketts II »

No já se řídil potřebnými skilly do NB dungeonů z prvního postu toho threadu... a teď mi kamarád Clerik řekl že ho to do Jeslí pustilo i s 65 healingem, co dostal za druhý quest projití NB dungeonu.

Proto se ptam jestli se plánuje první příspěvek, o nutnosti nepřekročit dané skilly, editovat...?
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od krysakrys »

Rod Sacketts II píše:No já se řídil potřebnými skilly do NB dungeonů z prvního postu toho threadu... a teď mi kamarád Clerik řekl že ho to do Jeslí pustilo i s 65 healingem, co dostal za druhý quest projití NB dungeonu.

Proto se ptam jestli se plánuje první příspěvek, o nutnosti nepřekročit dané skilly, editovat...?
80 hlavni skill je omezeni, 90 tusim do orcu
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od Rod Sacketts II »

krysakrys píše:......
80 hlavni skill je omezeni, 90 tusim do orcu
Tohle mi pomohlo asi tak moc. jako že nepomohlo.

Mělo to být na GM. pokud ztrácí první post toho threadu smysl ( což ztrácí když neni pravdivý ) může se smazat.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: NB dungeon Vesper, Nujel'm, Yew, Orcish Hideout

Příspěvek od krysakrys »

Rod Sacketts II píše:
krysakrys píše:......
80 hlavni skill je omezeni, 90 tusim do orcu
Tohle mi pomohlo asi tak moc. jako že nepomohlo.

Mělo to být na GM. pokud ztrácí první post toho threadu smysl ( což ztrácí když neni pravdivý ) může se smazat.
Jsem rad kdyz muzu pomoct. GM tu nikdo nebrani, tak se nerozciluj.
Odpovědět