Fan Dancer Dojo

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od Iery »

Zdravím, opět jsme měli tu čest na 5x instant resp Wispa v FDD, prosím fix (zase u fire mirku)
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

smazal jsem ty bugspawny, které vytvořil hráč jménem ****, který to chodí sólovat. Pokud vám client píše hlášky jako jsou too many items, ground callapsing, tak prosím dělejtu tu činnost někde o pár kroků dál. Díky.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od Iery »

děkujeme a dotyčného prosíme aby chodil bugovat jinam
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od dacaleb »

GM Alois píše:Ahoj,

smazal jsem ty bugspawny, které vytvořil hráč jménem ****, který to chodí sólovat. Pokud vám client píše hlášky jako jsou too many items, ground callapsing, tak prosím dělejtu tu činnost někde o pár kroků dál. Díky.
Diky.

K tomu nejmenovanemu hraci/hracum. Jiz nekolikrat jsme sli FDD a teda takovoudle prasarnu, co tam ten dotycny/dotycni necha/ji ... uz hranici stim, ze to dela/delaji naschval. Jak se nekomu muze povest, zatahnout KVF strom a demona do mistnosti pred DMko, kde je hranice zony ve dverich... velkej sikula.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od Fogy »

dacaleb píše:uz hranici stim, ze to dela/delaji naschval. Jak se nekomu muze povest, zatahnout KVF strom a demona do mistnosti pred DMko, kde je hranice zony ve dverich... velkej sikula.
to nehraničí s ničím, to je stoprocentní, ale vím, že to je jasný a chtěl si to napsat jen diplomaticky.. :-) zkrátka když to ty lidi baví..
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od jurko »

GM Alois píše: 24 srp 2018 18:02 Ahoj,

smazal jsem ty bugspawny, které vytvořil hráč jménem ****, který to chodí sólovat. Pokud vám client píše hlášky jako jsou too many items, ground callapsing, tak prosím dělejtu tu činnost někde o pár kroků dál. Díky.
Jojo sorry to som sposobil ja. Obcas sa to posere a nebolo mozne sa presunut v danom momente.
dacaleb píše: 25 srp 2018 13:44
K tomu nejmenovanemu hraci/hracum. Jiz nekolikrat jsme sli FDD a teda takovoudle prasarnu, co tam ten dotycny/dotycni necha/ji ... uz hranici stim, ze to dela/delaji naschval. Jak se nekomu muze povest, zatahnout KVF strom a demona do mistnosti pred DMko, kde je hranice zony ve dverich... velkej sikula.
Toto je robota niekoho ineho... pobehujuce najty vsade, prva wyrma schvalne rozmnozena, aby clovek dostal o nejaky ten flusik naviac a podobne. Ja nikam ziaden bordel netaham a uz urcite nie schvalne. Avsak ked nieco taketo stretnem, vacsinou to len obidem a neupratujem to po nikom...
Umpair
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2018 13:18

Re: Fan Dancer Dojo

Příspěvek od Umpair »

Chtěl jsem se dovolit přidat sem svůj neskromný názor, kterým by se měl každý řídit, a tak jsem si i dovolil. Je odpovědností každého z nás, aby se choval ohleduplně k ostatním obyvatelům Temného Ráje a přičinil se tak o blahobyt každého jednotlivce nabytý skrze dokonalé, přátelské a ničím nezávadné prostředí, z kterého budeme těžit všichni, ale nejvíce samozřejmě já a o to tu jde především. Děkuji Vám za pochopení.
Všechno pro všechny a všichni mě.
Odpovědět