Fire

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Fire

Příspěvek od erunno »

Valigar má v podstatě pravdu, samozřejmě nikdo nechce truhlu plnou ada nebo tak (ty co to chtěj jsou magoři).
Ale v dungu strávíš mnoho času, drop je tam mizivej a v 9/10 výprav nemá poklad a prakticky ani ucházející loot. Takže vzhledem k časové náročnosti se opravdu ten dung nevyplatí chodit. I když je pěknej a je s nápadem a mám ho celkem rád.
SkyRanger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2014 12:35

Re: Fire

Příspěvek od SkyRanger »

No už je to dlouho co sem to byl naposled no :D ...a jak je to teda s tím výmazem? Tak sem lehce pročítal forum, ale ne celé a moc sem to nepochopil. Něco se tam psalo že se promazává po půl roce... to je aktuální? a Kdy ten půlrok nastane?
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire

Příspěvek od Sikulka »

SkyRanger píše:No už je to dlouho co sem to byl naposled no :D ...a jak je to teda s tím výmazem? Tak sem lehce pročítal forum, ale ne celé a moc sem to nepochopil. Něco se tam psalo že se promazává po půl roce... to je aktuální? a Kdy ten půlrok nastane?
ak si dobre pamatam my sme to sli koncom roka a GM's to podla naseho nemazali us dlhsiu dobu preto sme to zistovali ze kedy to bude(odpoved ze najblizsie 2 tyzdne nie).
Uživatelský avatar
Miramar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 85
Registrován: 02 říj 2006 23:43
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire

Příspěvek od Miramar »

Asi to bude tim ze se o ten dung nikdo nestara co :) Kde je konec starejm BOHŮM :paranoid: Zase to nadhodim nektere dungy co je (vopruz kontrolovat) by nebylo od veci nastvit u pokladu automaticy doplnovani (random)Jo a tech uplnku to už bude :lol: :lol: :lol:
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire

Příspěvek od Ciatronic »

Už dlouho neprošla dungeonem smrt chci se zeptat jestli se na to teď v nejbližší době nechystá??
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Fire

Příspěvek od Fero »

Ako je na tom tento dung? A ak by sa dalo nejaky minimalny pocet ludi alebo aspon trocha nacrtnut obtiaznost medium, high alebo nieco medzi?
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire

Příspěvek od Empair »

Fero píše: 04 pro 2018 07:37 Ako je na tom tento dung? A ak by sa dalo nejaky minimalny pocet ludi alebo aspon trocha nacrtnut obtiaznost medium, high alebo nieco medzi?
Obtížnost dungu je medium. Přirovnal bych ho zhruba k Shame.

Za mě doporučuji caa 6-10 hráčů.
1-2 prsk
1-2 clerik
1 rang
1-3 plechovky
2-X vampů
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Fire

Příspěvek od Penelope »

Fero píše: 04 pro 2018 07:37 Ako je na tom tento dung? A ak by sa dalo nejaky minimalny pocet ludi alebo aspon trocha nacrtnut obtiaznost medium, high alebo nieco medzi?
High když ho neznáš, když ho znáš tak je to pak lehké jak píše emp
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Fire

Příspěvek od GM Alois »

Na konci měsíce ledna, projde dungeonem smrtka a všechny vyprovodí na onen svět.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Fire

Příspěvek od GM Alois »

Toto platí, dnes nebo zítra se tomu tak stane.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Fire

Příspěvek od erunno »

Dámy a pánové GM mohl bych mít dotaz? V čem, aspoň náznakem, bude spočívat nynější úprava FIRE dungu?
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Fire

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

v první fázi se změní gate na vstup. Pořád někomu dohledávat vysvědčení, různá quest udělátka je naprd. Že se pomocí toho dá také bugovat je nad slunce jasné tak bude lepší to udělat jinak.
Měl jsem slíbeno, že by to mělo být dnes, ale trošku tomu nevěřím, ale pokusím se otevřít co nejdříve. Uvnitř pár změn také bude. Ale to uvidíte.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Fire

Příspěvek od erunno »

GM Alois píše: 10 úno 2019 19:27 Ahoj,

v první fázi se změní gate na vstup. Pořád někomu dohledávat vysvědčení, různá quest udělátka je naprd. Že se pomocí toho dá také bugovat je nad slunce jasné tak bude lepší to udělat jinak.
Měl jsem slíbeno, že by to mělo být dnes, ale trošku tomu nevěřím, ale pokusím se otevřít co nejdříve. Uvnitř pár změn také bude. Ale to uvidíte.
Díky za odpověď :)

Jen jedna otázečka, okrajově vím že jsi to trošku nastínil ale nějáký horizont kdy se Fire otevře? Jo no jsem trošku nedočkavej :D neber to zle.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Fire

Příspěvek od GM Alois »

V pátek nejpozději.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Fire

Příspěvek od GM Alois »

Čau lidi,

tak Fire jsem otevřel v provizorním stavu. Ještě čekám na nějaké věci, co mi mají připlout do scriptů.

Každopádně pár drobných změn tam je a některé budou za chodu přibývat. Hlavní změnou je vstupní brána, která už věci nemaže, takže si nemůžete spálit různé věci omylem, dalo to celkem práci, ale doufám, že to funguje jak má. To znamená Vás to nesmí pustit s nb věcmi, kromě těchto, které jsou ok - nb mortar,nůžky, klíče, runa, tb,rb (ale nemělo by pomocí toho jít odkop), a skoro všechny skládačky jsou povolené. Vše ostatní nb je zakázané pronášet. Pokud naleznete takovou věc, prosím o nahlášení.

K diskuzi dávám to, jestli neudělat poklad trošku po starém způsobu, že by byl pro jednotlivce, nebo tam nechat jen velký společný.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Fire

Příspěvek od erunno »

GM Alois píše: 23 úno 2019 09:33 tak Fire jsem otevřel v provizorním stavu. Ještě čekám na nějaké věci, co mi mají připlout do scriptů.

Každopádně pár drobných změn tam je a některé budou za chodu přibývat. Hlavní změnou je vstupní brána, která už věci nemaže, takže si nemůžete spálit různé věci omylem, dalo to celkem práci, ale doufám, že to funguje jak má. To znamená Vás to nesmí pustit s nb věcmi, kromě těchto, které jsou ok - nb mortar,nůžky, klíče, runa, tb,rb (ale nemělo by pomocí toho jít odkop), a skoro všechny skládačky jsou povolené. Vše ostatní nb je zakázané pronášet. Pokud naleznete takovou věc, prosím o nahlášení.

K diskuzi dávám to, jestli neudělat poklad trošku po starém způsobu, že by byl pro jednotlivce, nebo tam nechat jen velký společný.
Ahoj Díky za otevření..

První dotaz bych na tebe měl nebylo dobrým zvykem GM nechávat v truhle po výmazu aspoň něco málo? :) např. bandy, nějákou iron zbraň :D zkoušel jsem s wariiorem bez band vyndat toho nejslabšího previta ze začátku a odešel jsem s půlkou HP aniž bych mu něco udělal :D

Druhý dotaz předpokladám že pro vampy je stále krystal pase nebo je možné aby ho pronesl?

Třetí dotaz nebo spíš námět chápu že to pronášení NB věcí vám ulehčí práce ale zakažte skládačky uplně všechny - prosím.. NB mortar, nůžky a podobně nevadí ale skládačky je přestřel.

Za 4. poklad - kdysi dávno tomu snad bylo že každý měl truhlu a vybral si ji.. vyzkoušet se to zase může.
KajoRanger
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 17 dub 2018 16:41

Re: Fire

Příspěvek od KajoRanger »

GM Alois píše: 23 úno 2019 09:33 kromě těchto, které jsou ok - nb mortar,nůžky, klíče, runa, tb,rb (ale nemělo by pomocí toho jít odkop), a skoro všechny skládačky jsou povolené.
Cau,

vim, ze mi to minule spalilo tento klicek se kterym jsem v baglu nemohl hybat. Mrkni zdali ho mas v seznamu povolenych itemu.

Serial: 0x40005CE2 Name: "Quest klicek" Color: 0x0B81 Graphic: 0x100E


Co trebas NB voditko, NB kudla/rezak, Cloak of Virtues a dungeon scroll

Dale kvestovni predmety, se kteryma nemuzes hybat? Mam ted v baglu jen tyhle:

Serial: 0x40371DB1 Name: "Konska podkova" Color: 0x0000 Graphic: 0x0FB6
Serial: 0x40326DA1 Name: "Mark" Color: 0x058B Graphic: 0x0E73
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire

Příspěvek od Zola »

Pardon ale podle mě do fire skládačky určitě nepatří.Je to hrozně OP pro lidi který si jí mužou dovolit.Fire je pro všecky a fakt není dobrý aby tu behal kde kdo s +9 devítkama , robou nebo aby tu craft kopal se skládaným krumpáčem.Možnost udělat si skládačku ve fire je ale tahat jí sem ne-e.
K pokladum : bylo by super vrátit se do minulosti a zase si otevřít solo mamon.

Edit : dal sem do laborky par ingotu kladivo a bandy (stalo me to hodne fame) :lol:
Naposledy upravil(a) Zola dne 23 úno 2019 14:36, celkem upraveno 1 x.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Fire

Příspěvek od krysakrys »

Zola píše: 23 úno 2019 13:10 Pardon ale podle mě do fire skládačky určitě nepatří.Je to hrozně OP pro lidi který si jí mužou dovolit.Fire je pro všecky a fakt není dobrý aby tu behal kde kdo s +9 devítkama , robou nebo aby tu craft kopal se skládaným krumpáčem.Možnost udělat si skládačku ve fire je ale tahat jí sem ne-e.
K pokladum : bylo by super vrátit se do minulosti a zase si otevřít solo mamon.
Souhlasim, tohle me dost sokovalo. Fire je ted jenom pro lidi se skladackou. To co delalo od zacatku Fire zajimave je ted odebrano tim, ze jste chteli nemazat klice a ukolnicky, ale skoncili jste s nemazanim skladacek, coz byl jeden ze stavebnich kamenu dungeonu.
Uživatelský avatar
Fero
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 120
Registrován: 10 lis 2018 19:04

Re: Fire

Příspěvek od Fero »

Tiez mi tam nesedia tie skladacky.. Dokonca by som ubral aj nb mort a nuzky.

Poklady super napad, nech si kazdy otvori svoj :D
Odpovědět