Drow City

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Drow City

Příspěvek od Miky Mora »

No tak ono je třeba přestat brečet na foru a snažit se něco dělat (bránit se, vymýšlet taktiky) přímo ve hře že?
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Acarus

Re: Drow City

Příspěvek od Acarus »

Miky Mora píše:No tak ono je třeba přestat brečet na foru a snažit se něco dělat (bránit se, vymýšlet taktiky) přímo ve hře že?
Presne treba neco na zpusob, trackujeme neco, kam bychom museli neco platit, kdybychom tam vlezli, abychom si normalni cestou zjistili, ze tam nekdo je. PResne takovehle taktiky vymyslejte !!!
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Big Bud »

Asi tak... A když na to někdo nedejbože upozorní (zeptá se jestli je to OK), tak nejvíc pláče.. :(
Wrall Nightmare

Re: Drow City

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Acarus píše:Presne treba neco na zpusob, trackujeme neco, kam bychom museli neco platit, kdybychom tam vlezli, abychom si normalni cestou zjistili, ze tam nekdo je. PResne takovehle taktiky vymyslejte !!!
Stanovisko GM tymu k teto taktice bylo zverejneno zde na foru takove, ze tracking, jako pasivni skill, je mozno vyuzivat dle libosti a dle poskladani jednotlivych casti sveta na mape.
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Big Bud »

Wrall Nightmare píše: Stanovisko GM tymu k teto taktice bylo zverejneno zde na foru takove, ze tracking, jako pasivni skill, je mozno vyuzivat dle libosti a dle poskladani jednotlivych casti sveta na mape.
O RLY? :p
Acarus píše:Presne treba neco na zpusob, trackujeme neco, kam bychom museli neco platit, kdybychom tam vlezli, abychom si normalni cestou zjistili, ze tam nekdo je. PResne takovehle taktiky vymyslejte !!!
...
Acarus píše:Bude koncepcne zmeneno, nebo nejak upraveno vyhledove za 2-3 tydny, az se Kajovi uklidni starosti v beznem zivote.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Drow City

Příspěvek od Aken »

Miky Mora píše:No tak ono je třeba přestat brečet na foru a snažit se něco dělat (bránit se, vymýšlet taktiky) přímo ve hře že?
Vymejšlet taktiky a branit se :). Prosimtě nováček když tu začne hrát nikoho nezná a je rád, že se do nějakýho dungu dostane. Teď mi řekni jakou taktiku nebo jak se má takovej hráč bránit proti nájezdu PK, který tahaj midnajtky a různý takovýhle věci. Pochybuju, že se nováček ve valoritku s +5 zbraní ubrání. Takovouhle výpravu nováčků vyskladáš sám. A když se sejde parta nováčků a rozhodnou se jít dung vidím jak se perou o to kdo bude stát 3 hodiny před dungem a bude z toho mít prd. Beru, když pojedete nějakou partu zkušenejch hráčů. Ty už ví jak se trošku bránit a equip se rovná vašemu. Proto bych byl pro zavedení nějakého lehčího dungeonu typu deceit, který by byl ošetřen vstupní gate, která by zamezila vstupu PK a byla by omezena výší skillu něco jak jsou gate do NB dungu. Budou mít možnost vydělat si na trening a nějaký lepší equip. Ten vám pak třeba přinesou do lepšího dungu, takže ochuzeni nebudete neboj :)
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Drow City

Příspěvek od Miky Mora »

Nbiky ve veritku s +5 zbraní obvykle necháváme nebo je zabijeme, hned ressneme a necháme pokračovat dál, aniž bysme jim něco lotli. Mockrát jsme už takovéhle výprave dokonce pomohli dojít dungeon do konce, takže tohle bych zrovna neřešil.
Co bych ale řešil je to, že si tu neustále někdo stěžuje na PK v dungeonech (zkušení hráči) a dožaduje se omezení pro PK.
Modrákům se neustále vychází vstříc, někde je někdo pojede, zabrečí se a voila, máme tu anit-PK změnu. Zavedení PK rune booku byla snad poslední kladná věc pro PK, co se ve hře zavedla. Nepamatuju si jedinou změnu, která by za poslední dva roky byla pro PK přívětivá, zatímco modráci mají pořád něco.
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Dudek »

Vybral sis že hraješ za červený? Vybral, tak nebreč, že je to těžký.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Drow City

Příspěvek od Miky Mora »

To, že hraju podle tebe za špatnou a zlou stranu ještě neznamená, že musím počítat se všemi omezeními, na která si jenom modrák vzpomene.
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Drow City

Příspěvek od Pheme »

Proc to pk hrajes, kdyz je to tak strasne naprd?
Koho bavi ciste pvp mel by mit dostatek zabavy i kdyz nebude pojizdet dungy
Samozrejme vy reknete a kde mam ziskat vybavu, kdyz hraji jen pvp
No jsou dve moznosti, bud funkcni system pvp odmenovani, nebo se sponzorovat z pvm
Ostatne myslim si, ze pvp by mel hrat spis nekdo, kdo uz nake to zazemi ma a nebude se spolehat na to, co komu ukradne, aby mohl hrat
Na druhou stranu pokud nekdo jde krast do dungu(aniz by vyuzival nejake chyby nastaveni hry) tak je u me vejs, nez ti kteri delaji vycuravky typu arandil, gogo, nycte(a dalsi), aby nekoho okradli, nebo aspon nastvali
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Big Bud »

Miky Mora píše: Co bych ale řešil je to, že si tu neustále někdo stěžuje na PK v dungeonech (zkušení hráči) a dožaduje se omezení pro PK.
Škoda, že si nikdo z těch zkušenějších nestěžuje na přítomnost PK v dungu, ale na to jakým způsobem ty pk zjišťují zda někdo dung je nebo není. Ale aspoň je vidět jak moc ty topici čtete...
Miky Mora píše: Zavedení PK rune booku byla snad poslední kladná věc pro PK, co se ve hře zavedla. Nepamatuju si jedinou změnu, která by za poslední dva roky byla pro PK přívětivá, zatímco modráci mají pořád něco.
Ty asi nějak zapomínáš na tu možnost, že PK může zabít kohokoliv kdykoliv? To je snad ta hlavní výhoda, kterou modrák nikdy mít nebude.. čím to vykompenzuješ modrýmu? těma pár vendorama za kterýma pk nemůže? Kdyby pk nemohli mít nájem, používat banku, chodit do GZ a dungy, tak bych ten brekot asi pochopil.. ale takdle je to fakt k smíchu..:p
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Empair »

Miky Mora píše: Zavedení PK rune booku byla snad poslední kladná věc pro PK, co se ve hře zavedla. Nepamatuju si jedinou změnu, která by za poslední dva roky byla pro PK přívětivá, zatímco modráci mají pořád něco.
Já chtěl pro PK městečko ale GM nechtěli ... :cry:
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Ducky »

Mne prijde, ze porad nechapete to, ze vy pk tu hru a zabavu modrejm kazite a tak proste se to musi omezovat. Pojizdeni je beztak nejvetsi blbost co tu je.
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Lucky »

Empair píše: Já chtěl pro PK městečko ale GM nechtěli ... :cry:
To by k nicemu nevedlo, samotna pk komunita se jeste deli na par podradu ktere sou spolu v krizku.
Ducky píše: Mne prijde, ze porad nechapete to, ze vy pk tu hru a zabavu modrejm kazite a tak proste se to musi omezovat. Pojizdeni je beztak nejvetsi blbost co tu je.
Jak se rika, kolik lidi, tolik chuti.
Nadruhou stranu je-li nejaka skupina jako emp a jeho poskoci, ktera si pripada silna v kramflecich tak je taky jen tak nekdo nepojede.
Pheme píše: Na druhou stranu pokud nekdo jde krast do dungu(aniz by vyuzival nejake chyby nastaveni hry) tak je u me vejs, nez ti kteri delaji vycuravky typu arandil, gogo, nycte(a dalsi), aby nekoho okradli, nebo aspon nastvali
O díky, vynasnazime se byt jeste vyse na tvem moralnim zebricku a verim ze se na ten vrchol jednou vysplhame!
Big Bud píše:
Miky Mora píše: Zavedení PK rune booku byla snad poslední kladná věc pro PK, co se ve hře zavedla. Nepamatuju si jedinou změnu, která by za poslední dva roky byla pro PK přívětivá, zatímco modráci mají pořád něco.
Ty asi nějak zapomínáš na tu možnost, že PK může zabít kohokoliv kdykoliv?
Ehm asi sem chvili nehral, toto je tu nove?


EEEEEEEEE:::OT:::: Pokec?
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Drow City

Příspěvek od Pheme »

Nepis sem prosim te ty vysplechty, kdyz uz sem par dni nikdo nic nepsal a jen to mohl mod promazat
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Jako ja pk nikde nevidel ani nepamatuju, nedavno jsem si chtel zabehat pvp, nepotkal sem ani nohu. Trackovani Drowu se mi nikdy osobne nelibilo, ale aktivita pk pohybujici se okolo bodu mrazu mi prijde ponekud alarmujici. Takhle mrtvy pvp sem na Dp snad jeste nezazil. V posledni dobe si opet chodim kdy chci, kam chci v jakym chci equipu, aniz by me cokoli omezovalo. Vzhledem k nastaveni a sitaci ani neplanuju logovat pkacko, protoze nemam 5 pk kamaradu a ani nemam nervy na to pri tomhle poctu hracu celej vecer neco obihat kvuli jednomu possible pojezdu, kterej se mi na vic jak 50 procent nepovede diky anti-pk nastaveni. O tom, ze bych nekde nekoho potkal kdekoli volne po svete si nedelam iluze, pac jsem v posledni dobe byl nekolikrat obehnout ruzne zajimave mista a pokladky po svete a nepotkal sem ani toho nba ve valoritu s +5kou. V pvp zone clovek potka jen smudla prsky v +5 robe co si tam harvej cudliky a pri prvnim kontaktu, nebo nedejboze dmg div nepredbehnou vlastni stin.
Drowy byl posledni dung, kde bylo naky riziko pkacek, pro plac uspesne zatrhnuto. Co dal? Co takovej sutr na jednorazovej vykup killu?

Ps: Pred par mesicema jsem asi po roce chytl hated v dungu, kde se jim podarilo prekonat veskere antipk nastaveni a presto jejich pojezd dopadl temer neuspesne, pac diky pohotove reakci ( pouziti recall runy a podpurnych prostredku jako je prepiti gh, rr a salat ) a chytre obeti spolubojovnika temer bez equipu, jsem se svym mamonkem pohodlne odkopl domu a klukum zustalo par +15 chainu... to jen tak malej priklad pro lepsi predstavu o tom jak je pojezd dungu snadny s vydelecny. A to se jednalo o vcelku povedenej prepad s momentem prekvapeni pokud si dobre vzpominam 5 hated vs my 2.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Drow City

Příspěvek od Miky Mora »

Wau, nemůžu uvěřit tomu, že se nás, PKčka, zastane někdo z modrýho týmu, děkuju ti Dane. :)

Aspoň vidíte, že na tom pravdy něco je a taky, že existuje člověk, nehrající PvP ani PK, který má na tuhle věc objektivní názor a ne pohled jen z jedné strany.
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Dudek »

Akorát po tom světě se špatně dívá, nebo mu přijdou zajímavý jiný místa.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Drow City

Příspěvek od Retromancer »

Miky Mora píše:Aspoň vidíte, že na tom pravdy něco je a taky, že existuje člověk, nehrající PvP ani PK, který má na tuhle věc objektivní názor a ne pohled jen z jedné strany.
Inkvizitor Dan píše:...nedavno jsem si chtel zabehat pvp, nepotkal sem ani nohu.
Inkvizitor Dan píše:Vzhledem k nastaveni a sitaci ani neplanuju logovat pkacko, protoze nemam 5 pk kamaradu a ani nemam nervy na to pri tomhle poctu hracu celej vecer neco obihat kvuli jednomu possible pojezdu, kterej se mi na vic jak 50 procent nepovede diky anti-pk nastaveni. O tom, ze bych nekde nekoho potkal kdekoli volne po svete si nedelam iluze, pac jsem v posledni dobe byl nekolikrat obehnout ruzne zajimave mista a pokladky po svete a nepotkal sem ani toho nba ve valoritu s +5kou. V pvp zone clovek potka jen smudla prsky v +5 robe co si tam harvej cudliky a pri prvnim kontaktu, nebo nedejboze dmg div nepredbehnou vlastni stin.
Toliko k té "podpoře neznámého modrého vojína" - už s tím začínáte být vážně celkem vtipní 8)

Ještě bych si dovolil zareagovat na větu :
Inkvizitor Dan píše:Drowy byl posledni dung, kde bylo naky riziko pkacek, pro plac uspesne zatrhnuto. Co dal? Co takovej sutr na jednorazovej vykup killu?
Riziko PKček, což ty tvrdíš, nebylo nijak omezeno - jediné co bylo omezeno, je možnost zjistit výpravu tracknutím z místa naprosto nesouvisejícího s dungem.
Wrall Nightmare

Re: Drow City

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Retromancer píše:
Inkvizitor Dan píše:Drowy byl posledni dung, kde bylo naky riziko pkacek, pro plac uspesne zatrhnuto. Co dal? Co takovej sutr na jednorazovej vykup killu?
Riziko PKček, což ty tvrdíš, nebylo nijak omezeno - jediné co bylo omezeno, je možnost zjistit výpravu tracknutím z místa naprosto nesouvisejícího s dungem.
Zase jsi nam ukazal, jak jsi naprosto mimo. Je to presne naopak, nez jsi napsal..
Odpovědět