Despise

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

GM Alois píše:Ahoj,

Bohužel nevím jaké změny se tam udály. Pár změn jsem tam udělal, ale jen v tom smyslu, aby to nebylo tak rozsáhlé. Poučím se až uvidím více.
Pokud můžu přidat svůj názor ...

Dung jsme pokořily po 5ti hodinách, s maximálním vypětím sil, s odměnou jako z Citadely ...

Despise 1 by měla být takový hodinová maximálně dvojhodinová záležitost, s jednou až dvěma těžkými místnostmi. Výpravu by to nemělo vyšťavit a aby pak měla energie na zdolání další pater. V současném podání je to opravdu v každé místnosti boj o přežití. A i při zdárném dokončení není už motivace pokračovat.
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Despise

Příspěvek od Tersivan »

Fuj je ta jednicka, nerikam ze chcu easy dung s mamon pokladem, ale jit opruz dung s naprd pokladem byla pro me posledni kapka prestat hrat. a to sem se na ten dung tesil protoze ho predelaval nekolik mesicu. nakonec to je to same, jen sou tam obcas jina opruz monstra a flusy davaj IK. fakt zabava...
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Despise

Příspěvek od GM Alois »

Patro druhé je otevřené.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Despise

Příspěvek od GM Alois »

Počítám, že 3. patro otevřu do konce příštího týdne.

Každopádně bych ocenil zpětnou vazbu ohledně 1+2 nyní. Děkuji.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od R1mman »

Díky moc za tú robotu. Budúci týždeň ti, dúfam, budeme vedieť povedať.
Ray Charles
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2016 20:59

Re: Despise

Příspěvek od Ray Charles »

dejte zpět ten desp 1 co byl, než to thief předělal.

Byl fajn naročný/lehký zaroveň. Umiralo se tam i se to docházelo... a hlavně to byl ZÁBAVNÝ DUNGEON.


do staréh bych šel hnedka položit aspon 10 ekvipů a určitě bych nebyl sám... kluci od nás z guildy by šli semnou.

AAAaaale ted se tam nikdo nechce, protože je to tak dementní dlouhej a braindead dungeon
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Jiri »

tj zajimave s tim despem,jak tu teda brecite ...mi tu novou jednicku sly nekolikrat a vzdy sme na pohodu dosly ,tak nevim co tu zase placete ze to je tezky .....vsak je to jen voser nudnej a nudna byla i ta predchozi jednicka :shock:
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od R1mman »

Jiri píše:tj zajimave s tim despem,jak tu teda brecite ...mi tu novou jednicku sly nekolikrat a vzdy sme na pohodu dosly ,tak nevim co tu zase placete ze to je tezky .....vsak je to jen voser nudnej a nudna byla i ta predchozi jednicka :shock:
My sme tú jednotku išli tiež viackrát a tiež sme ju zakaždým dali, ale ide tu o to, že to trvalo dlhšie a bolo to zložitejšie. Zostúp z toho piedestálu, na ktorý si sám dosadil a otvor si oči. Hrajú tu aj iní ľudia, ktorí sa teraz ku guardovi už asi nedostanú.
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Jiri »

R1mman píše:
Jiri píše:tj zajimave s tim despem,jak tu teda brecite ...mi tu novou jednicku sly nekolikrat a vzdy sme na pohodu dosly ,tak nevim co tu zase placete ze to je tezky .....vsak je to jen voser nudnej a nudna byla i ta predchozi jednicka :shock:
My sme tú jednotku išli tiež viackrát a tiež sme ju zakaždým dali, ale ide tu o to, že to trvalo dlhšie a bolo to zložitejšie. Zostúp z toho piedestálu, na ktorý si sám dosadil a otvor si oči. Hrajú tu aj iní ľudia, ktorí sa teraz ku guardovi už asi nedostanú.
ze tu hraji jiny lidi je mi uplne sumak...a tak hold guardy mit nebudou no .)))))))))))
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od R1mman »

Jiri píše:ze tu hraji jiny lidi je mi uplne sumak...a tak hold guardy mit nebudou no .)))))))))))
Koľká to radosť, že tak obmedzení ľudia ako ty o tom nerozhodujú :).
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Jiri »

R1mman píše:
Jiri píše:ze tu hraji jiny lidi je mi uplne sumak...a tak hold guardy mit nebudou no .)))))))))))
Koľká to radosť, že tak obmedzení ľudia ako ty o tom nerozhodujú :).
hlavne ze ty jo ***...co jediny umis,tu jen brecet na foru sasku,ze nedas despa s tvyma njubikama,tak se to hnedka musi ulehcit ze ?se vzpamatuj trosku ,kazdej se to musel jednou naucit ....

-edit o nevhodné slovo
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od R1mman »

Jiri píše:hlavne ze ty jo ***...co jediny umis,tu jen brecet na foru sasku,ze nedas despa s tvyma njubikama,tak se to hnedka musi ulehcit ze ?se vzpamatuj trosku ,kazdej se to musel jednou naucit ....
Ako vždy som vedel, že si trošku jednoduchší a pomalší, ale nemyslel som si, že budeš mať problém aj s pochopením jednoduchého textu.
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Nait Magusanus »

GM Alois píše:Každopádně bych ocenil zpětnou vazbu ohledně 1+2 nyní. Děkuji.
Aktualni verze 1 pekna, zachovala si to o cem byla a strihly se zdlouhave a nudne pasaze. Darilo se nam, za hodku a pul hotove, kdyz se dung darit zrovna nebude tak to pocitam je na 2+ hod. Pekny.
Co se dvojky tyce... tam kde byli LSN ktere buchny zabily za 5 sekund jsou ted matriarchy, nucteny a dalsi svine s milion hp. Dung co byl predtim tak na 2 hod sme sli 5 hod od krizovatky k pokladu. Vzhledem k tomu ze ted sou vyple vstupy pres vstupneku 1+2 znamena 6.5 hod coz je presprilis. S pastmi na arachy mistru kuchari taky misty ujela ruka mi prislo. Vony ty mrsky jsou exponencionalne nebezpecnejsi cim vic jich je (jeden udela prd, dva sou nebezpecni, tri klidne zabijou celou vypravu behem par sekund) + do toho nove pasti na bile pavouky. Dvojku bych asi upravil, strihnout tak pul dungu nebo aspon tretinu. Obcas mi to prislo na jedno brdo, mistnost, pavouci co masskujou, pasti na arachy & repeat 50 times. Diky za otevreni kazdopadne
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

GM Alois píše:Každopádně bych ocenil zpětnou vazbu ohledně 1+2 nyní. Děkuji.
Je to dlouhé ... do místností jste dali víc pastí, čím se postup ještě zpomalí + nová monstra co mají dost HP i AR ... trápili jsem se tam tak dlouho, že to pak už ztratilo kouzlo.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Despise

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

díky za odezvu. Měl bych prvně pár otázek a pak nějaké info.

Byl někde problém s gate, nebo s dveřmi, pauzy a tak ?
Snažil jsem se odhadnout i to, aby se nezavřely kvůli save, i když to by se snad stávat z důvodu viditělnosti posledního uložení nemělo.

Pokud už dvojku znáte, tak asi nejspíš daná znalost ušetří i nějaký čas, že ? Kolik si myslíte, že to bude ?

Info z mého pohledu. Viděl jsem Vás to jít do cca 1/3 dvojky. První patro mě přišlo, že jste neměli problém, tak jestli obtížnost není moc lehká. Každopádně ten čas by tak měl odpovídat.

V té dvojce, když jsem jí dělal, tak jsem, kromě poslední místnosti (kterou jsem kompletně nuknul, protože tam bylo strašně moc pastí a plošinek) nepřidával pasti na arachy, spíš jich pár odmazal, a přeházel. Přidal jsem jen pasti na pavouky. Každopádně ještě na to mrknu. Na konci těch pastí je vskutku méně, než bylo. Co se týká průchodu, tak jsem z dvojky pár místností odstranil. Uvažoval jsem i dalších, ale se ještě poradím.

Co se týká zkrácení, tak o tom budu uvažovat, každopádně to souvisí i s tím klíčníkem, jestli ho to tam vrátím, nebo ne.

Díky za přínosné posty.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Nait Magusanus
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2006 22:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Nait Magusanus »

GM Alois píše:Byl někde problém s gate, nebo s dveřmi, pauzy a tak ?
Snažil jsem se odhadnout i to, aby se nezavřely kvůli save, i když to by se snad stávat z důvodu viditělnosti posledního uložení nemělo.
Vsechny gate a dvere fungovaly jak mely zadny save ale nebyl kdyz sme prochazeli (nastesti, protoze zatim co vim tak od nas zatim nikdo nema nahozeny nejaky skript co by vyhodil alert ze bude save, aspon zatim.)


GM Alois píše: Pokud už dvojku znáte, tak asi nejspíš daná znalost ušetří i nějaký čas, že ? Kolik si myslíte, že to bude ?
No sice "mapa" pruchodu byla stejna ale vzhledem k tomu ze monstra sou jine tak bylo zapotrebi se trochu prizpusobovat a stare taktiky ne vzdy byly k uzitku, nekdy spise naopak treba v jedne mistnosti ktera byla urcitym zpusobem "zlehcena" kde jsme malem vykapali kvuli predpokladum ze funguje jak za stara. Vyprava ktera by sla kde by to sli vsichni poprve by sla asi dele ale ne nejak brutalne o moc, my prakticky poznavali kazdou mistnost nanovo take.

GM Alois píše: Info z mého pohledu. Viděl jsem Vás to jít do cca 1/3 dvojky. První patro mě přišlo, že jste neměli problém, tak jestli obtížnost není moc lehká. Každopádně ten čas by tak měl odpovídat.
Prvni skok do jednicky se zlehcil po tom co se zrusil jeden z angelu, ta mistnost je ted lehci. To ze jsme nemeli problem byla ale spise kombinace stesti a to ze starou jednicku mame celkem nachozenou, normalne se neco vetsinou nekde pokazi ale a zdelsi se to coz se tentokrat po haluzi nestalo.
GM Alois píše: V té dvojce, když jsem jí dělal, tak jsem, kromě poslední místnosti (kterou jsem kompletně nuknul, protože tam bylo strašně moc pastí a plošinek) nepřidával pasti na arachy, spíš jich pár odmazal, a přeházel. Přidal jsem jen pasti na pavouky. Každopádně ještě na to mrknu. Na konci těch pastí je vskutku méně, než bylo. Co se týká průchodu, tak jsem z dvojky pár místností odstranil. Uvažoval jsem i dalších, ale se ještě poradím.

Co se týká zkrácení, tak o tom budu uvažovat, každopádně to souvisí i s tím klíčníkem, jestli ho to tam vrátím, nebo ne.
nejde jen o pasti na arachy ale o kombinaci vseho - je tam i spoustu dalsi haveti (bili pavouci take dost neprijemni, hafec mirroru apod), aktualne mi ta dvojka prijde obtiznosti nekde mezi starou d3 a d4

dik za zajem o feedback
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Despise

Příspěvek od Kubo »

ja len doplnim ze v poslednej miestnosti D2 sme dostali nejaky zahadny plosny DMG aj ked na nas nic nemalo target ked sme boli zazdeni v suchu.. odhidlo to aj matriarchu v hidu.. a zabilo naseho hraca plus kazdy dostal nejaky dmg..... a v dvojke nemas truhlicky na stribrnaky...
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Despise

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

Muselo něco hodit massko, nějaká příšerka, jinak mass kouzlo hodit nejde, přes plošku a jiné. Žádné invis monstra tam nejsou. 91% plochy v té místnosti je bez jakékoliv pasti.

Děkuji Naitovi Magusanusovi za postřehy.
Mapa byla stejná a věci tam jiné, to chápu, druhým a dalším průchodem to pro Vás bude lehčejší.

Tento týdem mám méně času oproti předpokladu tak drobné úpravy udělám, ale nemohu nic slíbit. Každopádně ta monstra těžší mohu udělat tak, že ač muhou mít zajímavý loot, tak půjdou obejít.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od R1mman »

GM Alois píše:Každopádně ta monstra těžší mohu udělat tak, že ač muhou mít zajímavý loot, tak půjdou obejít.
To by bolo veľmi zaujímavé riešenie. Dal by sa priestor väčším skupinkám na dlhší dung a zaujímavejší loot, ale aj menším skupinkám na pokorenie dungu v menšom až hraničnom počte. Rozhodne sa do dungeonu v najbližšej dobe pozrieme opäť, aby sme si vyskúšali aj nejaké tie menšie zmeny, ktoré plánuješ. Každopádne pána so vstupenkami by som osobne rozhodne privítal späť. Myslím si, že to bol osvedčený koncept ako rozdeliť prechod viacerými poschodiami na dva časovo znesiteľné prechody.
Díky moc za snahu :).
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

Prosím o navrácení možnosti na přeskočení D1.
Odpovědět