Despise

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Shadowsong »

asi nejaky omyl. clovek co doplnal poklady tam videl item tak ani nepozeral a siel dalej? alebo sa mozno teraz bude desp doplnat ako kedysi fdd :p ber to tak ze ten dobry laskavy artefakt tam na teba pockal, ked uz mas ten monopol :p alebo ako mul povedal: budme radi ze sa uz nerobia loozers poklady :D
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Zola »

Hele co řešítě , však i blbému dojde že ted hold není čas na nějaké doplnování pokladu ale na real život?Počkejte na podzim a zimu.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Trinity
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 71
Registrován: 16 čer 2010 15:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Trinity »

Zola píše:Hele co řešítě , však i blbému dojde že ted hold není čas na nějaké doplnování pokladu ale na real život?Počkejte na podzim a zimu.
A v zimě real život neprobíhá? A nebo to tu do zimy vypneme, ne? :twisted:
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Mulambo »

klidně
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Smoce »

Mám pocit, že tyhle posty se tu objevují už tak 8 let? Každý kdo byl členem guildy, která měla tzv. monopol na dung (především Desp), ví, že existuje politika GMmek, kdy GMka nedoplňují poklady v těchto (jednoguildovních) dungách. Jaký je účel nebo výsledek této politiky nechám zcela na každém z vás. Pro mě je spíš zásadní jiná otázka. Proč se nedávají lepší poklady plošně. Všichni jsme tu v podstatě už staří a zkušení hráči, samozřejmě s výjimkou těch co se vrací po x letech. Podle mého názoru není problém otázka obtížnosti, ale otázka času. Samozřejmě problém u těchto dungů a motivace je zcela jasný. Pokud ten dung chodí jedna guilda, motivovat ostatní guildy zajímavějšími poklady v daném dungu je hloupost. Místo toho by nebylo od věci, pokud se bavíme o motivaci, vzít to z druhé strany. Dávat lepší poklady do rychlejších a lehčích dungů. Strach ze ztráty equipů by logicky měl klesnout. Navrátilci se dostanou rychleji do hry, tzv. střední třída hráčů bude moct více zariskovat s equipy atd. Samozřejmě hodnota některých itemů se změní po těchto praktikách, ale naštěstí pro nás nikdo to nedává ze své kapsy a na tržní ceně itemů na DP není závislý žádný trh v reálu. I pouze jako experiment neublíží. Můžeme se samozřejmě bavit o počtech lidí a aktivitě hráčů různých guild, ale ve skutečnosti nelze říct jak se tato aktivita změní při zavedení tučnější pokladů v low a medium dungách (samozřejmě s rozumem) a možná nakonec vyvrcholí i k posunu hodnoty pokladů v top dungách. Ale jak říkám, co lze ztratit tučnějšími poklady?

PS: Než někdo začne zpochybňovat mé motivy jen připomenu, že v dungu jsem nebyl tak 2 roky...
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Han Gamms »

Hlásím možný BUG. V Despice 2, místnost DMka + Teratan Phantomove.
Lze Teratany možná vytahat do předchozí místnosti a tím si tu místnost zlehčit.

Prosím dodělat dvojitou zeď. Nerad bych, aby se smazal majetek celé výpravě, která použije abilitu monstra, o které GM "nevědí" a stavitelé dungu s ní nepočítají.


Despice 2 - antimagic místnost za křižovatkou. Nešla by ploška exitu pro duchy dát někam do spodní části té místnosti ?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Thief »

Podívám se na to - možná.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Despise

Příspěvek od Fairy »

pozerali sme si stránky -K- na poklad ktorý tam mali nás zaujal no tento čo tam bol posúdte sami .... pre zainteresovaných nie mi neplačeme , lebo máme už všetko peace ;)
Posoudím ty vaše zaujaté slzičky sama.

5 DNÍ + O tom jak se Vám záhadně na streše místo těch 70 AC objevilo těch 700, to zamlčíme v dobré víře, ju?

Obrázek

140 DNÍ

Obrázek

Ještě bych snad dodala, když někomu ujede nula na 70 AC, tak to je oheň na střeše, ale jak někde upadne k bedně 500 logů na skládačku, tak to je ticho po pěšině.
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od LaPiZza »

No já to vidím, tak že maj všichni pravdu... My jsme to šli po dlouhé době, tak tam toho bylo víc.. Nadruhou stranu Fairy doplnuje poklady jak doplnuje.. Na to doplnovaní bylo už dost protestů.. Ano třeba ted dostanu čočku od GM Fairy,ale je to tak prostě.. když vemu v úvahu menší dungy tak tam by spíš potřeboval doplnovák upravit než v TOP dungách..
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Zola »

No mám dojem že Fairy pár lidí utřela :clap: Chci poděkovat za to doplnění AC , ani jsem na poklad nekoukal a hřálo mě na srdci že se to vůbec došlo.Myslím že byla sranda na nás koukat.Bohužel další den už to nebyla taková sranda v práci :)
Abych neplkal zbytečně , v trojce předposlední místnost.Když tam někdo zdechne a nechá to rozmnožené je to velicé HC.Chápu že to je top dung ale skoro na konci vyleh zamrzí :x Nešlo by to třeba pomazat když už to tam zustane?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Despise

Příspěvek od Acarus »

Zola píše:No mám dojem že Fairy pár lidí utřela :clap: Chci poděkovat za to doplnění AC , ani jsem na poklad nekoukal a hřálo mě na srdci že se to vůbec došlo.Myslím že byla sranda na nás koukat.Bohužel další den už to nebyla taková sranda v práci :)
Abych neplkal zbytečně , v trojce předposlední místnost.Když tam někdo zdechne a nechá to rozmnožené je to velicé HC.Chápu že to je top dung ale skoro na konci vyleh zamrzí :x Nešlo by to třeba pomazat když už to tam zustane?
To je obecne problem tehle monster ... pokud to nekdo nekde vidi tak to maze, a scriptove to bohuzel me nenapada jak to ocurat.
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Fila »

Neslo by to udelat podobne jak u mirku? Ze by "kopie" treba po x hodinach zmizely a originalovi by se tim umoznilo zas vyhazovat nove?
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Despise

Příspěvek od Scorp -K- »

Ono to je asi problematicke, lebo ti maltesovia vyhodia uplne iny typ monstra, a mirrek vyhodi presne to iste. Ale to je cisto len moja domnienka. Kazdopadne bolo by to super, keby sa to da osetrit. Tiez sa nam neraz stalo, ze ta miestnost bola plna kopii. Nehovoriac o tom, ze boli vsetky na spodku. To ti ten dung potom predlzi o nejaku polhodinku.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Mephist »

V D4 na konci není krev a horizite, nebo jsou někde cestou a jen jsem je přehlédl?
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Fila »

Mephist píše:V D4 na konci není krev a horizite, nebo jsou někde cestou a jen jsem je přehlédl?
Mozna si to pamatuju blbe ale myslim ze tam byla krev schovana nekde u steny, ale horizit si nevybavuju..
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Mephist »

Fila píše:Mozna si to pamatuju blbe ale myslim ze tam byla krev schovana nekde u steny, ale horizit si nevybavuju..
To jsem si taky myslel, tak jsem poslal behat podel zdi dmg, ale nic tam prej nebylo.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Ciatronic »

v D4 je krev tusim pod zemi nejde videt
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Despise

Příspěvek od Scorp -K- »

V D1 v poslednej miestnosti sa instatne respuje par wispov. Ak je to feature ok, ale ak je to bug, pre istotu hlasim. Fairy dusty su v tejto dobe drahe :D
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

Scorp -K- píše:V D1 v poslednej miestnosti sa instatne respuje par wispov. Ak je to feature ok, ale ak je to bug, pre istotu hlasim. Fairy dusty su v tejto dobe drahe :D
Wispy jsou tam dále .. typuji, že de opravdu o bug jelikož mají Insta resp ... prosím o opravu
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Despise

Příspěvek od Gilraen »

Dungeon uzavřen - probíhá rekonstrukce.
Jakmile dojde k otevření, budete informováni.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Odpovědět