Deceit

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Raynor
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 668
Registrován: 28 zář 2006 14:52
Bydliště: jak se to hodi
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Raynor »

Aknah píše:
Retromancer píše: .... Nějaká davová verze masochismu a touze po otroctví?
Jestli jsou slusny hraci masochisti, co jsou pak ty cunata? :paranoid:
Kdyby tu hrali slusny lidi nemusely by se tu pak resit jejich prasarny....
Chtělas ukradnou v decu Mustanga človíčkovy co tam byl před tebou a poctivě si ho vykempil a máš se za sluěného hráče?Vždit si normální prase který nedokáže přenést přez srdce že si z decu neodnese mustu...

Prostimtě sundej si ty růžový brejle a uvědom si že nejsi středem vesmíru.
Smrt toho mustanga byla nejlepším a nespravedlivějším způsobem jak ten spor vyřešit.
Byl to prostý kompromis absolutně spravedlivý...
Správce charity válečníků
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Aknah »

Raynor píše:Chtělas ukradnou v decu Mustanga človíčkovy co tam byl před tebou a poctivě si ho vykempil a máš se za sluěného hráče?Vždit si normální prase který nedokáže přenést přez srdce že si z decu neodnese mustu...
Prostimtě sundej si ty růžový brejle a uvědom si že nejsi středem vesmíru.
Smrt toho mustanga byla nejlepším a nespravedlivějším způsobem jak ten spor vyřešit.
Byl to prostý kompromis absolutně spravedlivý...

Oooo vsemocny Raynor, ja zapomnela, ze jsi tam byl taky, a ze vis co a jak se tam odehravalo. Plet se prosimte do veci, u kterych jsi byl a ne do tech, u kterych se nebyl bud tak laskav. Ty mas totiz strasnou nemoc se porad a neustale plest do neceho u ceho jsi nebyl.
Uo nehrajes nebo si to aspon tvrdil, tak se bez radsi ucit cist a psat , diky. A ze urazis, mne vubec neprekvapuje, to je totiz jediny na co se ubozak jako jsi ty zmuze. Radsi si na netu najdi cesky jazyk a to studuj a ne forko hry, kterou stejne nehrajes...ty charito valecniku :mrgreen:
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Aknah »

A jeste jedna vec, to co tedka GM udelali s mustou je to nejlepsi co mohli udelat, proti temhle kamperskym tamerum. Ted at se jdou ukazat :lol:
Raynor
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 668
Registrován: 28 zář 2006 14:52
Bydliště: jak se to hodi
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Raynor »

Aknah píše:
Raynor píše:Chtělas ukradnou v decu Mustanga človíčkovy co tam byl před tebou a poctivě si ho vykempil a máš se za sluěného hráče?Vždit si normální prase který nedokáže přenést přez srdce že si z decu neodnese mustu...
Prostimtě sundej si ty růžový brejle a uvědom si že nejsi středem vesmíru.
Smrt toho mustanga byla nejlepším a nespravedlivějším způsobem jak ten spor vyřešit.
Byl to prostý kompromis absolutně spravedlivý...

Oooo vsemocny Raynor, ja zapomnela, ze jsi tam byl taky, a ze vis co a jak se tam odehravalo. Plet se prosimte do veci, u kterych jsi byl a ne do tech, u kterych se nebyl bud tak laskav. Ty mas totiz strasnou nemoc se porad a neustale plest do neceho u ceho jsi nebyl.
Uo nehrajes nebo si to aspon tvrdil, tak se bez radsi ucit cist a psat , diky. A ze urazis, mne vubec neprekvapuje, to je totiz jediny na co se ubozak jako jsi ty zmuze. Radsi si na netu najdi cesky jazyk a to studuj a ne forko hry, kterou stejne nehrajes...ty charito valecniku :mrgreen:
Já tě neurážel.Já jen konstatoval to co vidím.Absolutně nesu odpovědnost za to co napíšu.To co tam ty vidíš napsáno je už jen a jen tvůj problém.Nebyl sem tam ale to vůbec nic nemění na tom že mam stejný nárok zůčastnit se diskuze o Deceitu jako ty.Urážej mě dál tím ukazuješ jen svojí hlupost protože "Chytrý člověk útočí na názor nikoli na autora" .Zda hraju či ne ti může být jedno...
Správce charity válečníků
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Retromancer »

Decik je fajn dung.


// edit Retro : autocenzura.
Naposledy upravil(a) Retromancer dne 20 bře 2012 16:26, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Thief »

Tohle není pokec, tudiž buďto pište k dungeonu, nebo vůbec.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od King »

Aknah píše:A jeste jedna vec, to co tedka GM udelali s mustou je to nejlepsi co mohli udelat, proti temhle kamperskym tamerum. Ted at se jdou ukazat :lol:
hele dneska rano sem tu mistnost vybil bez klamaku sam za vampa tak myslim ze ranger to da s prstem v zadku :(
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Han Gamms »

King píše:
Aknah píše:A jeste jedna vec, to co tedka GM udelali s mustou je to nejlepsi co mohli udelat, proti temhle kamperskym tamerum. Ted at se jdou ukazat :lol:
hele dneska rano sem tu mistnost vybil bez klamaku sam za vampa tak myslim ze ranger to da s prstem v zadku :(
Ted je to dokonce jeste lepsi, predtim si k mustikoj mel jen 2 LSN a ted mas 1 LSN, 2 krakeny a 2 Elder Vampy :) Dekujem :D
Aspon se clovek pri cekani na musta nenudi :-)
Sartoris
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 66
Registrován: 30 kvě 2007 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Sartoris »

Ak mal byť zamenený Elder Liche za Ancient, tak tomu tak nie je. Možno bol zamenený, ale respawnuje sa tam stále Elder, čo predpokladám, že je chybka.
Ocroc

Re: Deceit

Příspěvek od Ocroc »

Obrázek
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Ocroc píše:.................
Nejsem si jistej, ale Elder Lich tam je pozde jeden ne? A to na začátku, pak je za gazerama obyč lich a pak je na konci Dread Lich a Keeper of Deceit.
Tak by mě zajímalo kde hlouběji byl Elder lich :oops:
Ocroc

Re: Deceit

Příspěvek od Ocroc »

Jo to je možný že to byl Dread :-)
Acarus

Re: Deceit

Příspěvek od Acarus »

Ocroc píše:Jo to je možný že to byl Dread :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Ocroc píše:Jo to je možný že to byl Dread :-)
Chybyčka se vbloudila? :twisted:
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od John Sina »

Ahoj chtel jsem napsat nekde jinde ale tak tady to vypada tak nejrozumeji.Protoze ste snizyli drop tak Decik nema cenu chodit bez tamera protoze si ten dung apsolutne na to aby tam nekdo chodil nevydela nechtely byste aspon v takovych tech lehcich dungeonech ten drop zvisit?
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Dudek »

Jednou ti neco nepadlo? Já jsem spokojenej za to malo co do toho vložím.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
John Sina
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2009 11:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od John Sina »

Byl jsem tam tak 10x od te doby co snizly drop a jednou sem stama vytahl cob jednou +20 platy a tod vse zbytek takove veci jako lvl 1 mapky +5 platy kosti jako ono fakt kdyz tam nejdes z tamerem nebo nebugujes tak tam nemas z toho dungu prakticky nic.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Arianna »

John Sina píše:Byl jsem tam tak 10x od te doby co snizly drop a jednou sem stama vytahl cob jednou +20 platy a tod vse zbytek takove veci jako lvl 1 mapky +5 platy kosti jako ono fakt kdyz tam nejdes z tamerem nebo nebugujes tak tam nemas z toho dungu prakticky nic.
A co by si tam takoveho chtěl? však tam není silnější mob jak lvl 7 až na LALa na konci. navíc je tam sedmičkový lockáč a dung to je na cca 40 minut bez jakéhokoliv rizika doběhnutí od pk.

A co tam takoveho je k bugovani aby se ti to oplatilo? :).
Jinak určitě si tam můžeš vzít loot crafta a zdvojnásobit počet peněz a regů :)
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Dudek »

No, ja sem se sel onehdy jen tak pobavit s medvedem a ti dva prvni SK dali kazdej jeden cob, ono to neni az tak spatny. Pada docela dost elixiru z elemu a podobne, nehledej tam top veci, ale takovejch drobnosti, co potesi,tam napada docela dost.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Raona »

ja jsem to sel s kamosem skoro po pul roce a padla nam +3 kuse, nebyt pokladku tak to mrzi este vic, a mozna se budete divit, ale dali jsme nas rekord a dosli jsme to za 2,5 hodiny, drive nam to trvalo tak 3,5 hodiny
Odpovědět