Deceit

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Thief »

Dal jsem ho tam, protože se mi to místo líbí. Pokud ho někdo bude chtít (kempit) musí projevit patřičnou snahu. A co se týká úmrtnosti mustanga jsem 100% přesvědčen, že se pleteš.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Qvido píše:Dal jsem ho tam, protože se mi to místo líbí. Pokud ho někdo bude chtít (kempit) musí projevit patřičnou snahu. A co se týká úmrtnosti mustanga jsem 100% přesvědčen, že se pleteš.
Nepletu, protože nám tam před chvílí zařval....
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Helloween píše:
Qvido píše:Dal jsem ho tam, protože se mi to místo líbí. Pokud ho někdo bude chtít (kempit) musí projevit patřičnou snahu. A co se týká úmrtnosti mustanga jsem 100% přesvědčen, že se pleteš.
Nepletu, protože nám tam před chvílí zařval....
Pokud se chceš hádat, zajdi si tam za postavu a skus si ho tamnou :evil:
Po prvním massku poisona se mustang splaší a jde do poisona, ani šipka ho nenaláka na tebe aby si s ním odběhnul a tamnul ho.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Shadowsong »

lebo sipka na nagrovaneho mustanga je jediny sposob ako sa onho postarat... nikto z vas ho nemoze parnut, healnut, odstenovat. nikto nemoze namlatit tomu poisnovi aby nesiel do musta ale aby sa venoval vam.
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Shadowsong píše:lebo sipka na nagrovaneho mustanga je jediny sposob ako sa onho postarat... nikto z vas ho nemoze parnut, healnut, odstenovat. nikto nemoze namlatit tomu poisnovi aby nesiel do musta ale aby sa venoval vam.
Problem je, že jakmile hodí massko, splaší se i kraken a Elder vampir....
Běž si to zkusit :-)
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Mihal »

Helloween píše:
Shadowsong píše:lebo sipka na nagrovaneho mustanga je jediny sposob ako sa onho postarat... nikto z vas ho nemoze parnut, healnut, odstenovat. nikto nemoze namlatit tomu poisnovi aby nesiel do musta ale aby sa venoval vam.
Problem je, že jakmile hodí massko, splaší se i kraken a Elder vampir....
Běž si to zkusit :-)
Netuším kde je ale čo tak si zabehnut k tomu lsnku čo je pri gate a odtial to všetko vybíjať? Ako tvrdím už dlhšie, občas treba zmeniť taktiky, ked si to udalosti vyžaduju. Cestou hodis kona na odtarget a je to ... a ak sa aj tak bojis, hod mustovi šipku a on pobeží za tebou k tej gate a je to v klude ... dal som len rady, možno budu nefunkčné ale ak ich trošku modifikuješ určite vyriešia tvoj problem ;).
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Mihal píše:
Helloween píše:
Shadowsong píše:lebo sipka na nagrovaneho mustanga je jediny sposob ako sa onho postarat... nikto z vas ho nemoze parnut, healnut, odstenovat. nikto nemoze namlatit tomu poisnovi aby nesiel do musta ale aby sa venoval vam.
Problem je, že jakmile hodí massko, splaší se i kraken a Elder vampir....
Běž si to zkusit :-)
Netuším kde je ale čo tak si zabehnut k tomu lsnku čo je pri gate a odtial to všetko vybíjať? Ako tvrdím už dlhšie, občas treba zmeniť taktiky, ked si to udalosti vyžaduju. Cestou hodis kona na odtarget a je to ... a ak sa aj tak bojis, hod mustovi šipku a on pobeží za tebou k tej gate a je to v klude ... dal som len rady, možno budu nefunkčné ale ak ich trošku modifikuješ určite vyriešia tvoj problem ;).
Tohle je nefunkční, ono nestačíš nic udělat....ale bude se zkoušet dál :twisted:
Illidan
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 01 říj 2006 14:33

Re: Deceit

Příspěvek od Illidan »

Hlavne ,ze som tam vcera cakal jak dmmt 2 hodiny dokym sa respawne mustang aby som mohol ist dalej :p
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Illidan píše:Hlavne ,ze som tam vcera cakal jak dmmt 2 hodiny dokym sa respawne mustang aby som mohol ist dalej :p
No jo, když tam někdo kempí celej den a odnese si x mustů, není se čemu divit, že se to změní.....
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Raziel »

Helloween píše: No jo, když tam někdo kempí celej den a odnese si x mustů, není se čemu divit, že se to změní.....
Což bude i důvod proč v Icu není must v ohrádce ale je už vedle ní. Holt kempeři hýbou světem :)
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Raziel píše:
Helloween píše: No jo, když tam někdo kempí celej den a odnese si x mustů, není se čemu divit, že se to změní.....
Což bude i důvod proč v Icu není must v ohrádce ale je už vedle ní. Holt kempeři hýbou světem :)
Jojo no....
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Aknah »

Ono je hezky, ze se kvuli tem co kempi meni veci v dungach,ale ono by to chtelo i takova prasata trestat.. :evil:
Prikladam foto jednoho z nich. Uz je to teda davno, s manzelem jsme si sli Dec, prijdem k mustovi ten nikde, pro jistotu davame dect a tam "ranger" Neo za dverma, slusne jsme se optali zda na nekoho ceka a takovy bla bla bla..neodpovidal.Tak jsme si rekli, ze na mustu pockame, kdyz se pak objevil, Neo otevrel dvere a zacal do nej strilet a jeste vyvolal sumy...kdyz uz jsme videli, ze to nema cenu vbehli jsme aspon za dvere...no vysledek vidite samy....nechci ani pomyslet, kolik jich mel v batohu...a jeho mysleni mi je taky jasny "nemuzu toho mustu mit ja, nebudete ho mit ani vy"...co na to rict...radsi nic.. :roll:
http://legie.e-mek.net/prostor/138/PraseNeo.jpg
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Deceit

Příspěvek od Nycte »

Aknah píše:zly rang
Ste ho mali pojazdit, bol by mamon :D
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Helloween »

Nycte píše:
Aknah píše:zly rang
Ste ho mali pojazdit, bol by mamon :D
Ty nemyslíš na nic jinýho, než na pojezdy :twisted: Furt bys každýho pojížděl :p
Illidan
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 01 říj 2006 14:33

Re: Deceit

Příspěvek od Illidan »

Aknah píše:Ono je hezky, ze se kvuli tem co kempi meni veci v dungach,ale ono by to chtelo i takova prasata trestat.. :evil:
Prikladam foto jednoho z nich. Uz je to teda davno, s manzelem jsme si sli Dec, prijdem k mustovi ten nikde, pro jistotu davame dect a tam "ranger" Neo za dverma, slusne jsme se optali zda na nekoho ceka a takovy bla bla bla..neodpovidal.Tak jsme si rekli, ze na mustu pockame, kdyz se pak objevil, Neo otevrel dvere a zacal do nej strilet a jeste vyvolal sumy...kdyz uz jsme videli, ze to nema cenu vbehli jsme aspon za dvere...no vysledek vidite samy....nechci ani pomyslet, kolik jich mel v batohu...a jeho mysleni mi je taky jasny "nemuzu toho mustu mit ja, nebudete ho mit ani vy"...co na to rict...radsi nic.. :roll:
http://legie.e-mek.net/prostor/138/PraseNeo.jpg
Mozem vediet prosim presny cas kedy sa to stalo ?
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Aknah »

Illidan píše:
Aknah píše:Ono je hezky, ze se kvuli tem co kempi meni veci v dungach,ale ono by to chtelo i takova prasata trestat.. :evil:
Prikladam foto jednoho z nich. Uz je to teda davno, s manzelem jsme si sli Dec, prijdem k mustovi ten nikde, pro jistotu davame dect a tam "ranger" Neo za dverma, slusne jsme se optali zda na nekoho ceka a takovy bla bla bla..neodpovidal.Tak jsme si rekli, ze na mustu pockame, kdyz se pak objevil, Neo otevrel dvere a zacal do nej strilet a jeste vyvolal sumy...kdyz uz jsme videli, ze to nema cenu vbehli jsme aspon za dvere...no vysledek vidite samy....nechci ani pomyslet, kolik jich mel v batohu...a jeho mysleni mi je taky jasny "nemuzu toho mustu mit ja, nebudete ho mit ani vy"...co na to rict...radsi nic.. :roll:
http://legie.e-mek.net/prostor/138/PraseNeo.jpg
Mozem vediet prosim presny cas kedy sa to stalo ?
Ano muzes, psala jsem, ze je to uz hodne davno....fotku mam ulozenou z 8.6.2008 :)
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Aknah »

Nycte píše:
Aknah píše:zly rang
Ste ho mali pojazdit, bol by mamon :D
Si kvuli jeho spinavy +9tce udelam kill ne? nejsem ty :oP
Uživatelský avatar
Wlern
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 234
Registrován: 31 pro 2009 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Wlern »

Aknah píše:
Nycte píše:
Aknah píše:zly rang
Ste ho mali pojazdit, bol by mamon :D
Si kvuli jeho spinavy +9tce udelam kill ne? nejsem ty :oP
Nebyla to doba, kdy kill stal 50k ?
Krví podepsán Wlern; Upír hledající světlo ve své duši
Wrast Werde - " Nenaučil jsem se bojovat, abych pobil své nepřátele, ale abych ochránil své blízké"
Wheliss - S úsměvem na tváři a životem na dlani
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Deceit

Příspěvek od Aknah »

Wlern píše: Nebyla to doba, kdy kill stal 50k ?
Ikdyby stal 5K, cim bych si tim pomohla? budu stejny prase jako je on? lidi ho zabijou jednou,2x a stejne se tam za par dni zase postavi jak "neco" v poli a bude tam hodiny tamovat... :roll:
Illidan
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 01 říj 2006 14:33

Re: Deceit

Příspěvek od Illidan »

Aknah píše:
Wlern píše: Nebyla to doba, kdy kill stal 50k ?
Ikdyby stal 5K, cim bych si tim pomohla? budu stejny prase jako je on? lidi ho zabijou jednou,2x a stejne se tam za par dni zase postavi jak "neco" v poli a bude tam hodiny tamovat... :roll:
Nechapem zcoho usudzujes ,zeby si ma dokazal zabit ) ...A hreje ma u srdca ,ze furt to mas vhlave co sa stalo pred 5 rokmi ...
Odpovědět