Ankh

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Bury
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 03 čer 2007 20:44

Re: Ankh

Příspěvek od Bury »

Ankh 3 starý byl výborný dung ... Teďkon jsem ten nový nebyl .. Ale prý stojí za koště..
Nikdo ho nechodí ... Tak by asi fakt bylo třeba předělat ...
Freak měl dost dobrý názor na to .. Jaký potvory a tak .. To bych ale nechal na GM ..
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Fila »

ano stary A3 se libil kazdemu
1) dung pro 6-8 lidi na 3 hodky max
2) rewarda: 1k MC, 20k goldu a tusim 8k fame
3) celkem mala sance na pojeti od PK
4) high horazite

ano komu by se to nelibilo. osobne kdyz sem jeste hraval za LaG tak to byl jeden z nejcastejsich a nejoblibenejsich stredne tezkych dungu...jen skoda ze to delalo ty fatal erory :x
Ted sou to 4 tezke mistnosti, ktere sou nekdy o haluzi na preziti a poklad vetsinou 0 0 nic
Bury
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 03 čer 2007 20:44

Re: Ankh

Příspěvek od Bury »

A proto se nechodí a mělo by se stím něco dělat... Acarus něco říkal že by si to zasloužilo předělat tak doufejme , že se do toho GMka pustí :P
Freak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 129
Registrován: 21 dub 2007 16:44

Re: Ankh

Příspěvek od Freak »

Stary Ankh 3 byl, kdyz jsem hral s Nemesis, jediny high dung ktery jsem byli jkaz takz schopny dojit :)

Doufam ze se prestavby ujme Acarus sam a nenajme si na to zadne otroky :) Jeho dungy jsou bezkonkurencne nejlepsi.
Bury
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 03 čer 2007 20:44

Re: Ankh

Příspěvek od Bury »

Freak píše:Stary Ankh 3 byl, kdyz jsem hral s Nemesis, jediny high dung ktery jsem byli jkaz takz schopny dojit :)

Doufam ze se prestavby ujme Acarus sam a nenajme si na to zadne otroky :) Jeho dungy jsou bezkonkurencne nejlepsi.
Ralfa ten staví dobrý dungy =D kouknětě jak je pěkný Shame ...:P
Prudom

Re: Ankh

Příspěvek od Prudom »

Zas tolik Acaruse nechvalte :p
Longhorn
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 166
Registrován: 01 lis 2006 23:12

Re: Ankh

Příspěvek od Longhorn »

Ten uplne stary anhk3 fakt nebugoval. Bugoval az po prvni zmene kdy tam pridali nejakou haluz priseru.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Nagash »

Avatar spapal +25 chainy (ano ty nove)

Edit : jeste jsem si vzpomnel ze mi nesezral za pala (iskariota) silver heater stit
Naposledy upravil(a) Nagash dne 08 lis 2010 07:03, celkem upraveno 1 x.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Morph
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 14 led 2007 19:31

Re: Ankh

Příspěvek od Morph »

Taky jsem měl stejný problém s 20kama chainama. nejdřív jsem si říkal, že jsem si omylem vzal pár kousku z blacku, ale jak vidno, nejsem v tom sám :)
Uživatelský avatar
Reginald
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2006 23:34
Bydliště: nejvedsi mesto v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Reginald »

jsem tak přemýšlel teď ohledně té ankh 3,starý ankh byl super,ale bugoval postavila se tedy nova alternativa,ke které je snad jedna výhrada a to místnost se spectralem která by podle mě chtěla jen menší kosmetickou úpravu,buď ve formě upravení gaty kuli skoku nebo posunutím spawnu spectrala o něco víc dolů či nahoru aby byla možnost přežití v nějakém růžku a aby nebyla místnost stavěna vlastně jen na war mystiku..pak by se tento dříve oblíbený dung mohl znovu začít chodit a i doplňovat..co vy na to?
Cizí chyby máme na očích, svoje za zády.
NEJSEM REGIS!
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Nagash »

Neplauje se přidat Horazit / Krev temného ? Není ani u avatara ani u Yowully, ve trojce nevim od te doby co je jaka je se ta nikomu nechce. (ani se nedivim)
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Perseus
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 323
Registrován: 27 zář 2006 11:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Perseus »

Na konci trojky horizit i krev je
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Balsamiko »

Dorbý den. Otázka na pana GM Ocroca nebo tak nejak se to píše

Nedavno jsem byl ankh a na hřbitově jsem přeportil zed. Nasledně me to koplo a prý jsem se dopustil bugu. Byl jsem ten ankh asi s třema nebo čtyřma výpravama a to že tu zed nekdo přeportí sem nevěděl sám, dělalo to už hodně lidí. Dokonce mě bylo zděleno že se to může dělat dokud to nebude nějak odstraněno.

O co mě jde, jakmile mě to koplo a vysvětloval sem víše zminovanemu GM co jsem přesně udělal tak mě ono dotyčné GM zdělilo že se o tom "bugu" vědělo a že tam tedy byla přidána cedulka. Následně jsem se mu omluvil a přijal jsem svou chybu. hold jsem si asi cedulky nevšiml.

Co jsem ale moc nemohl rozdýchat bylo když jsem včera šel dung znovu za jinou postavu. Běhal jsem po té místnosti asi půl hodiny a dokonce jsem si i vyčistil brýle a běhal další pul hodinku. At jsem hledal jak jsem hledal cedulku o tom že to co jsem udělal (a udělalo to tak dost dalších výprav) je bug jsem nenašel.

Jen se chci pana ocrocka zeptat na souradnice te cedulky.

Děkuji mnohokrát a přeji hezký den
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Arianna »

Cedulka se nachazi na zdi pred kterou se objevuje brana kdyz jdes regulerni cetou...takze jedine co se stalo je, ze ti napsal ze byla pridana coz se ovsem nestalo...pouze se pozmenil text na te stare cedulce ktera presneji poukazuje kudy se vydat dale :)
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Balsamiko »

myslíš tu ceculku ve smyslu "jen smrtí se dostaneš dále" ?
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Arianna »

Jojo presne to je ona...driv na ni bylo napsano "Kdo chce dál, pomůže si sám" nebo tak nějak...Coz vlastne nerikalo presne kudy si to vybrat kdyz se dalo jit dvema cestama :)
Naposledy upravil(a) Arianna dne 09 zář 2011 17:57, celkem upraveno 1 x.
Ocroc

Re: Ankh

Příspěvek od Ocroc »

Dvě staré cedulky byli smazány a nahrazeny jednou novou, která přesně definuje jak se má na hřbitov chodit. Tento bug bude opraven s následujicím updatem mapy.
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Balsamiko »

předtím to bylo povoleno, možná by bylo dobré příšte o podobné změně něco napsat na stranky. Děkuji
Acarus

Re: Ankh

Příspěvek od Acarus »

Stare ( dve ) cedulky barvy svitive, ktere temer navadeli k tomu, aby si clovek pomohl jak uzna za vhodne a ne tak jak stavitel zamyslel, bzlz nahrazeny cedulkou ( jednou ) barvy jine, odkazujici na to jak se to ma udelat spravne, aniz by nekdo musel probugovavat krz statiky.

Opravdu si snad necekal, ze tam bude " Bububu tady nebuguj ". Tohle je jaksi samozrejme pro jakekoliv misto na mape a jakoukoliv situaci ...
Balsamiko píše:předtím to bylo povoleno, možná by bylo dobré příšte o podobné změně něco napsat na stranky. Děkuji
Tady prrrrrr, bugovani nikdy nebylo povolene. Vzhledem k tomu, ze stavitel dungu je jaksi zaneprazdnen jinou cinnosti nez gmkovanim, tak dung funguje a je udrzovan tak jak je. Za sebe mohu rict, ze jsem ho nikdy nesel a nemel potrebu sledovat jak to kdo chodi a nikdy by me nenapadlo ze to lze takto projit. Proto se nikdo do teto doby, kdy se o to zacalo zajimat nejake jine gm, danou problematiku znajici , o tu vec nezajimal a nebyl z toho poprask v lese.
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Balsamiko »

tak jinak, predtim to lidi dělali a GM o tom věděli. Bylo řečeno že dokud se neudělají opatření tak to postihované nebude. Opatření se udělala a to je dobře, Proč o tom nic nebylo na stránkách? Já osobně ty věci tam čtu každý den abych věděl co je noveho a co ne. Tohle tam nebylo. Uz to nema cenu řešit....
Odpovědět