Ankh

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Empair »

Tento dungeon je zajímavý, je jiný než ostatní dungy ... má svá vlastní monstra a podle mě se i docela chodí ale jsou tu 2 věci co se mi zde zdají zbytečné a hloupé.

1. extrémně dlouhá cesta do dungu
- lidi mi tam neradi chodí bo polovina času strávíme během k dungu

2. Ank 3 - Bludiště
- otravná pasáž, který dung doslova zastaví
jurko
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2018 14:24

Re: Ankh

Příspěvek od jurko »

Empair píše: 18 pro 2018 13:31 Tento dungeon je zajímavý, je jiný než ostatní dungy ... má svá vlastní monstra a podle mě se i docela chodí ale jsou tu 2 věci co se mi zde zdají zbytečné a hloupé.

1. extrémně dlouhá cesta do dungu
- lidi mi tam neradi chodí bo polovina času strávíme během k dungu
Dame vam do gh gejtu rovno pred dung? :clap:

Nemusi byt vsetko MG-friendly... To budu chodit guildy/ludia, ktorym neprekaza si tam odkracat :)
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Caleb »

Omlouvam se, ale mozna trosku panicky zareaguju.

Po ztizeni Citadely GM Ibisem, prosim, nechte Ankh ankem, zadne upravy, zadne zmeny. Snazne prosim.
Je to dung, kam staci 5+ lidi na klid a pohodu (nas se vetsinou nesejde ani 5) a za 1-2h jste v posteli. Lehnout se da vzdy a vsude.

Citadela, byla obdobna, stim ze cas zalezel na sile DMG o neco vice nez v anku a konec byl o discipline. Dnes ... mi tam byli jednou a zu se tam asi jako do Tripartity nepodivame, to radsi chcipat v Despu.
Empair píše: 18 pro 2018 13:31 1. extrémně dlouhá cesta do dungu
- lidi mi tam neradi chodí bo polovina času strávíme během k dungu
Je to daleko, ale zas takova tragedie to neni. Urcite nejdete ten dung 5 minut.
Empair píše: 18 pro 2018 13:31 2. Ank 3 - Bludiště- otravná pasáž, který dung doslova zastaví
Nevim jakou mate taktiku.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Empair »

Caleb píše: 18 pro 2018 14:38 Citadela, byla obdobna, stim ze cas zalezel na sile DMG o neco vice nez v anku a konec byl o discipline. Dnes ... mi tam byli jednou a zu se tam asi jako do Tripartity nepodivame, to radsi chcipat v Despu.
Nová Citadela i Triparita je v obtížnosti na stejné úrovni jako Ank 3 ... ano jsou tam nová monstra na které je třeba vyzrát ale není nic porovnatelného s Despem. To, že dung po jednom neúspěchu odepíšeš je vaše škoda.
Caleb píše: 18 pro 2018 14:38 Je to daleko, ale zas takova tragedie to neni. Urcite nejdete ten dung 5 minut.
Ank 1 i 2 jsou low dungeny a oba jsou tak na 30 minut, podle mě není delší cesty k dungu na DP.
Caleb píše: 18 pro 2018 14:38 Nevim jakou mate taktiku.
Pomalu, obezřetně bez zbytečných smrtí ...
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Ankh

Příspěvek od Fogy »

Za mě jeden z nejoblíbenějších dungů, ne-li nejoblíbenější. Nic na tom nemění ani delší cesta k němu.. v reálu taky nemáš všechno přímo před barákem a jsou prostě místa, kam chvilku cestovat musíš.

Co se bludiště týče.. jo, asi dokáže být zbytečně dlouhý a otravný.. ale kdo ví, zkuste zabrainstormovat a třebas si to zpříjemníte, pokud vám nevyhovuje, jak to chodíte teď.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Ankh

Příspěvek od Penelope »

Pro nás, co se slezeme 2-3x do měsíce a zajdeme nějaký větší dung, Anku nevyjímaje, tak mnohem horší je, že z 95% není poklad. A jen mě mrzí, že to většinu lidí od nás odradilo, takže už ani nelogujeme :) snad se to v budoucnu spraví automatickými poklady.
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Uživatelský avatar
Caleb
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 02 pro 2006 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Caleb »

Empair píše: 18 pro 2018 16:16 Nová Citadela i Triparita je v obtížnosti na stejné úrovni jako Ank 3 ... ano jsou tam nová monstra na které je třeba vyzrát ale není nic porovnatelného s Despem. To, že dung po jednom neúspěchu odepíšeš je vaše škoda.
Spatne si me pochopil, neodepsal. Ale mi na to nemame tolik lidi, sejde se nas se stestim 5+- a to 1x za tyden...
Tripartitu sem nebyl, ale kluci tam byli a (myslim ze si to tu nekde psal i ty) je to "OTRAVNY" dung, tj. lidi tam nedostanes a nedejboze to dojit bez pokladu.
Citadela, predtim stacilo 5+ lidi, dnes, nevim, mozna ano, mozna ne. Ale pokud je to na dele nez 2.5h, tak to pro nas Ibis eliminoval uz jen tim casem, mi ho proste nemame. Predchozi verze, naklid do 2.5h doma at tak ci onak.
Desp, uvadim proto, ze prave kdyz uz se sejdeme a nekam jdem, tak nekam kde to ma vyznam. Desp ma vyznam, protoze tam je guard a je to vyzva to dojit (pro nas), tj. obtiznos a vyleh je zde zabavou.
Empair píše: 18 pro 2018 16:16 Pomalu, obezřetně bez zbytečných smrtí ...
Zkuste ten brainstorm, jak pise Fogy ;]
Empair píše: 18 pro 2018 16:16 Ank 1 i 2 jsou low dungeny a oba jsou tak na 30 minut, podle mě není delší cesty k dungu na DP.
Vsechny Anky jsou pro me nejvetsi relax na DP, dung kde kdyby nahodou, umru s usmevem na tvari, rad si tam dobehnu ;].
Autorovi, jeste jednou velka poklona. Za me nejlepsi trojice dungu na DP.
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankh

Příspěvek od Empair »

Caleb píše: 18 pro 2018 19:32 Tripartitu sem nebyl, ale kluci tam byli a (myslim ze si to tu nekde psal i ty) je to "OTRAVNY" dung, tj. lidi tam nedostanes a nedejboze to dojit bez pokladu.
Skutečně to tak bylo ... první průchod byl opravdu utrpením. Ale po našich připomínkách byli ubrány monstra, pasti ... (za mě je tam mana pastí stejně moc) ... a byly tam přidány i kliky k blokovacím dveřím. Od té doby je průchod dungem podstatně příjemnější.
Caleb píše: 18 pro 2018 19:32 Citadela, predtim stacilo 5+ lidi, dnes, nevim, mozna ano, mozna ne. Ale pokud je to na dele nez 2.5h, tak to pro nas Ibis eliminoval uz jen tim casem, mi ho proste nemame. Predchozi verze, naklid do 2.5h doma at tak ci onak.
V rámci časové náročnosti se dung spíše zkrátil, obtížnost bossů je podle taktiky kterou zvolíš ... co počtu tak navrátilo se tam původní KFC kuře což může nutit výpravu k navýšení počtu hráčů. Za mě ideální počet 6-8 hráčů dle eqipu a schopností.
Odpovědět