Despise

Dotazy a informace týkající se jednotlivých dungeonů
Odpovědět
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Despise

Příspěvek od GM Alois »

Ano, místnost s těma freezama na sobe daných není šťastná asi pro Váš komfort i když zrovna tam jsem já osobně při větším počtu problém neměl.

Co se týká pastí, tak jsem ponechával, a jen obměnil co z nich leze. Případně posbíral a přeházel a poupravil. Mísntosti plné pastí na první pohled nejsou, ale když v podstatě na jeden zátah vylákate ze stínu všechna monstra, tak se to může jevit, že tam těch pastí je hodně, na druhou stranu pak máte od pastí aspoň chvíli klid.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Tersivan
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 158
Registrován: 26 lis 2010 11:02

Re: Despise

Příspěvek od Tersivan »

takze sme meli proste smulu ze sme tim ze sme na 12ti polickach vyslaply vsechny 4 pasti v mistnosti:(

a nevim jakej klid tam clovek ma, protoze kdyz tam vyskocej monstra co plivou a zborej zdi aby na nas videly dalsi monstra co plivou, tak sou lidi radi ze nekdo prezije a nez se dame do kupy tak sou tam ty pasti zas a proces se opakuje tak dlouho dokud se nam povede to prezit ve vice nez 1-2 lidech:D, ale snad na to uz mam taktiku a priste to bude lepsi
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Ciatronic »

GM Alois píše: 16 led 2019 10:10 Ano, místnost s těma freezama na sobe daných není šťastná asi pro Váš komfort i když zrovna tam jsem já osobně při větším počtu problém neměl.
Tady nejde o nějaký konfort ale o to jak to začne lagovat neměli sme probém ani s pastma jen prostě dát hodně mirrořících se mobů na jedno místo není šťastná volba
GM Alois píše: 16 led 2019 10:10 Co se týká pastí, tak jsem ponechával, a jen obměnil co z nich leze. Případně posbíral a přeházel a poupravil. Mísntosti plné pastí na první pohled nejsou, ale když v podstatě na jeden zátah vylákate ze stínu všechna monstra, tak se to může jevit, že tam těch pastí je hodně, na druhou stranu pak máte od pastí aspoň chvíli klid.
Nevím jestli si se na nás v té místnosti díval nebo ne ale nevím jak udělat aby se všichni mobové neodhidli když gate háže přímo mezi ně všechny aby na hráče viděli všichni. Neříkáme že si tam pasti dával navíc ale vyměnil jsi je za o 4 stupně těžší moby na přežití. Třeba jsme měli jen smůlu, ale tu smůlu sme teda měli v tý místnosti 3x během 15 minut že sme vyšlápli 5 tortur najednou, takže na nějaký čas jsme od nich opravdu pokoj neměli protože potom jsme se raději ani nehýbali aby jsme to nevyšlápli znovu. Neříkám že to je nedatelný, ale je to šílený. Líbí se mi když ta místnost je výzva dát, ale trápit se v jedné místnosti hodinu a půl skoro je prostě v dungu nechtěný a s takovouhle to dospěje jen k tomu že se to vybere poprvé a nebude se tam chodit. Předešlé nastavení bylo obtížné ale s určitým vypětím a kapkou štěstí se to dalo dát. Nynejší nastavení je datelný ale musíš mít hromadu a to opravdu hromadu štěstí, protože mít v místnosti 4x resp hodně těžkých flusačů plus 2 težký množiče a 6 lehkych množičů a parovačů a dát tam další pasti na ještě horší flusače(sice mín hp ale horší flusy) je síla.
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Arandil »

Prides, zabijes, odides...easy :)
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

Arandil píše: 25 led 2019 15:27 Prides, zabijes, odides...easy :)
Respekt, pěkný výkon.

@GM Alois: Měnil si něco po našem feedbacku?
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Arandil »

Ale srandoval som samozrejme...dung povazujem za jeden velky fail. Koncept je absolutne bez napadu, vacsina dungu je uplny opruz a aby toho nebolo malo tak je este aj technicky zle postaveny - suhlasim s kolegami od MG, vela pasazi kde mas zrazu tolko priser, ze sa sekne cely klient na niekolko sekund..a to sa nebudeme bavit o tom, ze tu hraje 30 ludi v spicke a je to takyto zaberak pre sferu...+ nam tam este aj bugol jeden warior a pripocitalo mu to 1 kill len tak...za mna osobne tak ako tu uz niekto pisal, bola to vyzva, sice sme to presli ale aj keby ste do pokladu dali cokolvek tak do takehoto dungu ma uz nikto nedostane, lebo postrada zakladny aspekt tej hry a teda zabavu

edit: pre info, 3ka nam trvala cca 3,5h a to sme mali vsetci topka a top zbrane
Naposledy upravil(a) Arandil dne 25 led 2019 16:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Despise

Příspěvek od GM Alois »

Empair píše: 25 led 2019 15:54 Respekt, pěkný výkon.

@GM Alois: Měnil si něco po našem feedbacku?
Nic. Nestihl jsem zareagovat.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

Podnikli jsem další návštěvu 3. patra.

Po 2h jsme museli dung vzdát, jelikož v 11 lidech jsme měli na tamnější monstra měli tak malý damage, že cesta do na konec by nám trvala minimálně další 4-5h.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Arianna »

Pokud bych měl shrnout desp za sebe:

1. patro - dobré je, že se hodně zkrátilo. Občas je lehčí, občas těžší. Záleží co se respne

2. patro - řekl bych že celkem v pohodě. Taky trochu zkrácené, ale co se obtížnosti týče zůstali jsme +- na stejném.

3. patro - začátek třetího patra až k vodní říši naprostá katastrofa. Otravné, nudné, bez nápadu. Po křižovatce by se to dalo už hodnotit jako dung, předposlední místnost dost těžká, ale dá se s kapkou štěstí zvládnout. Poslední místnost je navržena dle mého v pořádku.
- každopádně po prvním průchodu třetím patrem se většina lidí z výpravy shodla, že zde není nic kvůli čemu by bylo hodno se vracet.

Nechci nějak kritizovat práci GM, není jednoduché něco vymyslet, aby se člověk zavděčil všem. Ale vážně by to chtělo trochu upravit. Na druhou stranu, to děláte asi jen pro 2 skupiny hráčů
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Empair »

Arianna píše: 27 úno 2019 08:39- každopádně po prvním průchodu třetím patrem se většina lidí z výpravy shodla, že zde není nic kvůli čemu by bylo hodno se vracet.
Ani naše skupina tento dung neplánuje navštěvovat. Průchod dungem je utrpění.

Jsem rád, když je v dungu nějaká obtížnější místnost, kde je třeba se se více zabrat ale když je dung složený jen z takovýchto místností, kde hráči doslova bojují o přežití na každém kroku ztrácí smysl.

Díky tomu, že se nám dung nepodařilo dosud pokořit tak je tam ještě jistá motivace ale tím to pro nás bude asi končit.
Odpovědět