Presun veci v batohu

Skripty týkající se tohoto externího programu

Moderátor: Caleb

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leny-m
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 12 říj 2006 22:18
Kontaktovat uživatele:

Presun veci v batohu

Příspěvek od Leny-m »

Viditelna cast batohu ma 230 x 204 bodu, pritom obycejny smrtelnik si uzije zhruba jen poloviny toho prostoru. Je mozne napsat skript, ktery by mi umoznil presouvat itemy do mist v batohu/obecne kontejneru, kam to v normalnim klientovi neni mozne? Ne rucne, ale automaticky... proste capnu item a muzu ho presunout kam chci...

Rucne to umim. Vytvoril jsem si narychlo vlastni gump a napsal jsem si skript na rovnani regu a potionu, zbytek jsem si narovnal jinym skriptem.

Ukazka:

Obrázek

Tmave zelena je zhruba hranice obycejneho batohu, kam jdou itemy davat rucne. Existuje nejaka moznost, jak to obejit a moct rucne davat itemy za tuhle hranici?
darthdeus
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2012 00:11

Re: Presun veci v batohu

Příspěvek od darthdeus »

To by mě taky zajímalo, nebo kdyby někdo alespoň sepsal nějaký pěkný script na srovnání všeho, ne jenom regů :)
Uživatelský avatar
Leny-m
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 12 říj 2006 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Presun veci v batohu

Příspěvek od Leny-m »

darthdeus píše:To by mě taky zajímalo, nebo kdyby někdo alespoň sepsal nějaký pěkný script na srovnání všeho, ne jenom regů :)
Proc? Kolikrat za zivot budes ten nb mortar/nuzky/knizky presouvat? Kdyz jsem driv hral, tak jsem mel neco podobneho, ukazka tady. A povazuji to za naprostou zbytecnost. Regy a poty, to je oc tu bezi :) Vic neni treba automaticky rovnat.

Obecne bych se psani skriptu na rovnani nb veci po baglu vyhnul. Pri tom rovnani minimalne musis pocitat, ze kazda postava ja jina, kazdy hrac ma jine itemy atd. Uz jenom zjistovat vsechny typy a barvy :) Coz mi pripomnelo, ze jsem si chtel proskenovat bagl nejakeho medveda ^^ Nekdo na trh?
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Presun veci v batohu

Příspěvek od Mephist »

Tady je nejakej script, co rovna itemy, ktery si targetnete, ale netestoval jsem ho :)
http://ultima.smoce.net/dark_paradise/a ... _BackPack/
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Leny-m
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 12 říj 2006 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Presun veci v batohu

Příspěvek od Leny-m »

Mephist píše:Tady je nejakej script, co rovna itemy, ktery si targetnete, ale netestoval jsem ho :)
http://ultima.smoce.net/dark_paradise/a ... _BackPack/
V OP jsem psal, ze neco podobneho mam a nechci. Chci pohnout itemem mysitkem a moct ho nechat mimo ten omezeny prostor batohu ^^
Odpovědět