Phoenix - Pomoc

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku

Moderátor: Caleb

Criiios
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 11 čer 2016 16:06

Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Criiios »

Zdravím Vás zkušenější hráče. Jsem nováček ve světě hry UO i když nějaké základy ze hry jsem již pochytil. Nyní jsem ve fázi kdy zkouším Phoenix ale absolutně nevím jak udělat makra - scripty a jak je rozjet. Vím že už jsou zde na fóru nějaké scripty udělány ale nevím jak je rozjet. Nenašla by se zde nějaká dobrá duše která by se mnou ztratila trochu času a nepomohl by mi s tím ? Předem děkuji za pomoc.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od cermi »

pro uplně základní nastavení máš info od mikeeho tu http://www.amonthia.com/wiki/index.php?title=Phoenix , pokud by jsi si ani potom nevěděl s něčím rady, tak se zeptej zase tady...
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Waringull »

Ahoj,
ještě Ti doporučím aby jsi naštivil stránky http://www.smoce.net, dále phoenix, a tam si třeba stáhl zakladní balíček (máš tam ruzné skripty do startu) a když ti nějaké budou chybět tak v pohodě stáhneš přes Atenu, popřípadě dohledáš ručně na jeho stránkách.
STOP SUPPORTU!
Criiios
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 11 čer 2016 16:06

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Criiios »

Děkuji za rady ale obě dve stránky jsem již prolistoval a zřejmě jsem to prve špatně napsal :) Phoenixe sem rozjel bez problému i nějaká scripta se mi podařilo nahrát do phoenixu ale nevím jak ty scripta spustit ve hře :) aby to dělalo co to má dělat :)
Uživatelský avatar
Tzeentch
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 09 čer 2016 22:15

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Tzeentch »

Ja sem ti neco malo k fenixovi napsal i do soukrome zpravy. Na spousteni scriptu se pouziva prikaz exec. Co napsat za exec si najdes na zacatku scriptu
The minds of gods are not for mortals to know or to judge. Accept that Tzeentch has a place for all of us in his grand scheme, and be happy in the part you have to play.
-Magnus the Red

GM Facebook
DP Facebook
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Gilraen »

Ahoj,
aby ti mohl někdo poradit musel vědět jaké skripty sis stáhl, protože každý skript se může spouštět trochu jinak... :) Ale není to složité a určitě na to přijdeš po čase i sám.

Phoenix jako takovej má vytvořenou speciální záložku kam si nastavuješ hotkeye, které ti následně pouští skripty -> Hotkeys. Další nastavení se může lehce lišit podle verze, kterou sis stáhl. Ale princip bude dost podobný, takže tlačítko Add new -> zmáčknout klávesu (tu na které chceš mít dané makro) -> potvrdit -> do spodní lišty zadat příkaz -> potvrdit.
Příklad: Add new -> F1 -> OK -> ,bandageself -> Update (po zmáčknutí klávesy F1 se pokusíš vyléčit bandou)

Jak ti zde již radili, tak v záložce Athena se dají stáhnout nejrůznější scripty, po stáhnutí je vidíš záložce Scripts, zde se dají i otevřít a nahlédnout do nich/upravit. Athena ti dokonce při stažení některých scriptů řekne jak je spustit, pokud ne, poznáš to ve scriptech.

Kdyby sis nevěděl rady, tak mě klidně kontaktuj PMkou tady na fóru, zkusím se s tebou spojit ve hře a vysvětlím ti nějaké základy.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Criiios
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 11 čer 2016 16:06

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Criiios »

Super děkuji za rady odzkouším to a popřípadě bych se na vás obrátil. Tak ještě jednou děkuji :)
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Programos »

Kdyztak mi napis na icq 325044545 kdyby sis s necim nevedel rady nebo potreboval nejakej skript, ci ho upravit a tak dale. Byvam online vetsinou odpoledne ci vecer.
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Pheme »

Ahoj
Divam se ze v https://www.darkparadise.cz/main.php?pg=soubory
je od Raziel(ma tam i info)
Vše v jednom - Hra, mapa, Phoenix
Soubor obsahující kompletní UO s aktuální mapou + Phoenix se základními scripty. Dark Paradise (700 MB)
lich12
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 03 srp 2016 07:52

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od lich12 »

Ahoj panstvo,

mohu taky požádat o pomoc? Nejde mi Phoenix ani rozjet. nastavil jsem server podle login.cfg, ale nevím si rady se Enkrypcí. Zatím jsem vybral, že bez encrypce. Po zalogování do hry to vyhodí hlášku že je chyba s komunikací s UO a je třeba hru restartovat. zpouštím Phoenix jak uživatel, tak i admin.

Díky za rady.
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Fairy »

1.26.4
lich12
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 03 srp 2016 07:52

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od lich12 »

díky
lich12
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 03 srp 2016 07:52

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od lich12 »

Dá se tady použít i nějaký program více podobný Razoru (Razor Ex, UO Steam,...)? Jsem zvyklý na blaho, jenž mi přináší uložení zkratek na jednotlivé kombinace v těchto programech a celkemse orientuju s makrem.
Jde mi ale hlavně o ty zkratky. V Phoenixu to tak myslím nefunguje - např. dress/undress, najít nejbližší šedý cíl pod klávesou Ctrl+y a zaútočit na něj zkratkou Ctrl + x apod... dá ses to tady nějak nastavit?

Děkuju. (omlouvám se, zda se tento topic řeší jinde... nenašel jsem)
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Pheme »

Ahoj

Nevim presne, co potrebujes. Ale jestli mas phoenix, scripty, ty dane na kl zkratky. Tak jedine, co podle me budes chtit je naucit se psat jeste "lepsi"scripty, ze nakonec ani nebudes muset sam hrat
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Zola »

Není to dlouho co jsem klikal ještě asi jako poslední na assistu.Furt mám s tou fenou nedostatky , mám si pořídit jinej script na klamáky když mi je to nechce vyhazovat pokud nemám otevřený kontejner kde sou?A nemá někdo náhodou script na whčko kde to při hidu nasadí i ten meč co přidává hid?Díky
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Thief »

Setkal se někdo z vás při kliknutí Phoenixu na Launch s touto chybou? Popř. neví někdo z vás jak ji odstranit? Obrázek

Clienta to spustí, ale po zadání hesla a lognutí mi to vyhodí tohle :
Phoenix.Communication.SocketException: Error while calculating login keys. Make sure you used same account and password as in launcher.
at Phoenix.Communication.LoginSocket.GetClientEncryption(Byte[] encryptedLoginPacket, UInt32& key1, UInt32& key2)
at Phoenix.Communication.LoginSocket.OnClientMessage(Byte[] data)
at Phoenix.Communication.UltimaSocket.ReadPacket(Byte[] buffer, Int32 msgLen, Int32& offset, Boolean fromServer)
at Phoenix.Communication.UltimaSocket.ProcessMessages(Byte[] data, Boolean fromServer)
at Phoenix.Communication.UltimaSocket.Send(Int64 socket, Byte[] buff, Int32 len, Int32 flags)
at Phoenix.Communication.CommunicationManager.OnSend(Int64 s, Byte[] buff, Int32 len, Int32 flags)
at ComInterop.ComObject.ComInterop.IComObject.OnSend(Int64 socket, Byte[] buff, Int32 len, Int32 flags)
Phoenix.Communication.LoginSocket dump:
Socket: 1960 Address: 95.140.240.20,2593
Seed: 3700827658
Predefined messages pending: True
Client encryption: UOEncryption.Encryption object using No encryption for encryption and No encryption for decryption.
Server encryption: UOEncryption.Encryption object using No encryption for encryption and No encryption for decryption.


Samotného čístého clienta normálně rozchodím.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Thief »

Asi budu muset nějak motivovat. Jsem ochotnej nějakou tu zlatku pustit pro toho kdo mi s tím pomůže. :roll:
Kosticka
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 25 úno 2010 19:42

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Kosticka »

Spustit jako spravce.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Thief »

Dík za pomoc, ale tohle byl první krok co jsem zkoušel. Další nápady?
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Phoenix - Pomoc

Příspěvek od Penelope »

jojo, zkus nastavit správně encr. a správného klienta, pak ti to pojede :pp

Popřípadě do phnx dopsat account
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Odpovědět