Po roce na DP

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku

Moderátor: Caleb

Odpovědět
JeffreeCombs
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 06 srp 2014 13:23
Kontaktovat uživatele:

Po roce na DP

Příspěvek od JeffreeCombs »

Zdravím Vás,
po asi roce jsem se vrátil zpět na DP. Potřeboval bych ale pár rád, hlavně co se týče Phoenixu.
V první řadě by mě zajímalo, jak se dá udělat, abych po stisknutí např. F1, přivolal summona, který se automaticky pojmenuje a k tomu i např. "x kill", "x come", snad mě chápete :lol:
Dále by mě zajímalo, jak nastavit, abych na sebe po stisknutí nějaké klávesy, hodil bandu, popřípadě aby to vyvolalo target.
To samé bych potřeboval vědět u kouzel (jak vyvolat kouzlo přes klávesu, i když to se dá myslím udělat i přímo ve hře?).
Zatím to bude asi vše.
Předem všem děkuji za každou radu! :)
Hezký den a příjemné hraní.
(Pokud to patří jinam, tak se předem omlouvám!)
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Po roce na DP

Příspěvek od Pheme »

Protoze se ptas jen na podpurnej program phoenix, tak asi https://www.darkparadise.cz/Forum/viewforum.php?f=65
Zkus se zeptat nekoho ve hre jestli ti pomuze
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Po roce na DP

Příspěvek od Raziel »

Fenix můžeš stáhnout se základními skripty z webu dp v sekci soubory. Je tam i odkaz na stránky kde je návod jak to rozjet a používat. Pak ti už stačí postahovat skripty do hry a ty jsou tady v podsekci "Scripty" například moje: https://www.darkparadise.cz/Forum/viewt ... =67&t=5404
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Po roce na DP

Příspěvek od Erik Nighelt »

jestli jsi byl zvyklý na yoko, tak už nějakou chvíli existuje příkaz uo.rename.. :)
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Odpovědět